Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
7348 8168
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Qrix
+56 / 182

słyszeliście kiedyś o opcji "Edytuj" jaka znajduje się na większości porządnych for? nawet w komentarzach na demotach tak jest...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dzejk
+174 / 196

albo jest mega zaje.bista, albo ktoś zrobił mega zaje.bistą prowokację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2010 o 17:42

avatar vv0jt3k
+127 / 159

@dzejk - to nie fotomontaż, widziałem to na samosi, jeszcze zanim się tu pojawiło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2010 o 17:46

avatar agnieszkarh
+97 / 109

Qrix tylko że laska nie była zarejestrowana a jako "gość" to nie wiem w sumie czy jest taka opcja...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sabre
+91 / 113

to sa slowa Krzysztofa Jackowskiego, ze strony fundacji nautilus. dodam, ze opcja EDYTUJ w tym wypadku nie mogla miec miejsca, poniewaz tekst byl cytowany. powtarzam, CYTOWANY!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ToG
+113 / 203

jakoś nie mogę tego znaleźć na samosi... nawet z konkretnych linków na innych forach - już tuszują sprawę xD Ale gdzieś było więcej cytowane i ponoć w 2012 ruscy mają się naparzać z chinolami, co pewnie przełoży się na wojnę globalną... wizje tej dziewczynki kończą się właśnie na 2012, a jak wszyscy wiemy w 2012 ma nastąpić koniec świata - czyli Ruscy puszczą atomówki i rozdupcą całą Ziemię xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seiryu777
-4 / 122

ZOBACZYMY W LIPCU, ja stawiam,że ona jest mega zajebista, najbardziej mnie ciekawi co tam w tym 2012tym widziała , bo ja już kilka snów miałem i wszystkie takie same , bardzo silny wiatr, pochmurno, półmrok, ludzie w kolejkach stoją na ulicach bardzo fajna atmosfera jak na "koniec świata"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Filoviridae
+169 / 277

Pomijając możliwość edytowania etc... słyszeliście o czymś takim jak "zimny odczyt" albo "tęczowy fortel"? Problem polega na tym, że te wszystkie "proroctwa" są tak sformułowane i na tyle niekonkretne, że są zawsze prawdziwe. To tak jak z horoskopami. Jest miliard powodów do żałoby, osób znanych i cenionych jest tyle, że praktycznie każdego miesiąca ktoś taki umiera. Zobaczcie że proroctwa odnośnie swoich bliskich są bardzo dokładne - ojciec alkoholik u konkretnej osoby, konkretne osoby biorą rozwód. Ale to są rzeczy których nie możemy zweryfikować, nikt nie znam tego "gościa". Natomiast sprawy które dotyczą ogółu (które są weryfikowalne) są mgliste, niekonkretne daty (miesiące jest długi i szeroki) niekonkretne wydarzenia (żałoba narodowa, która trafia się 3 razy na rok). Jeśli ta osoba napisałaby "tego a tego dnia zginie tyle i tyle osób w tym prezydent RP" uwierzył bym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Filoviridae
+48 / 124

Agato1000 - równie dobrze ja mogę napisać, że, w najbliższych
miesiącach
starsza osoba z rodziny będzie miała problemy z sercem. Albo podejść do ciebie na
ulicy i
powiedzieć, że bliska tobie osoba z zaświatów, każe ci przekazać, żebyś nie
martwiła się
o pieniądze. Te sformowania brzmią bardzo prawdopodobnie. problem polega na tym,
że praktycznie w
każdej rodzinie jest starsza osoba, a 80% starszych osób ma problemy z sercem.
Tak samo każdy ma
kogoś bliskiego kto odszedł, a o pieniądze ludzie martwią się bez wyjątków (niezależnie od
zarobków).
Miesiąc to nie jest konkretna data to jest 1/12 roku - granica błędu jest bardzo
wąska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2010 o 19:20

avatar dawidwieczynski
+15 / 29

Qrix

Ymm zazwyczaj opcja edytuj wygasa po jakimś czasie, najczęściej godzinie, więc raczej data ze stycznia odpada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Panda
+52 / 74

Filo, żałoba jest średnio raz na rok, nawet raz na parę lat. "Prorok" podaje dwa miesiące w roku. Ja tam czekam do lipca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 3adi3
+145 / 153

Ja jednak wolę żyć w nieświadomości tego, co się wydarzy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lasofell
+166 / 188

Jeżeli dziewczyna, która to napisała miała o tym sen, to bardzo możliwe, że podświadomość spłatała jej figla. Mam na myśli to, że człowiek nie ma kontroli nad swoją podświadomością, w związku z tym czasem ona "notuje" sobie pewne wydarzenia, by potem połączyć je w jedną całość niezależnie od nas. We śnie jest idealna okazja, by podświadomość to z siebie wyrzuciła. I tak po kolei można by domniemywać, że chłopak, którego sobie przepowiedziała w jakiś sposób na przykład zdradzał swoje zainteresowanie nią, co wychwyciła jej podświadomość, dziadek mógł na przykład już wcześniej mieć problemy z sercem itd... A co do kwietnia to możliwe, że jest to obraz zasugerowany żałobą narodową, która już miała miejsce w kwietniu 5 lat temu. W lipcu żałoba narodowa była 3 lata temu: rozbity autokar we Francji. Wrzesień? Dopiero co głośno było o wrześniowej śmierci Patricka Swayze - wszędzie o tym słyszałam. Może te właśnie wydarzenia zakodował sobie mózg, jako jakieś najbardziej dramatyczne i zamieszał trochę dziewczynie w głowie? To tylko moja teoria ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Filoviridae
+33 / 59

Merolek, zauważ, ża artykuł ten został napisany PO tragedii, skąd mogę wiedzieć, że ten mail nie był sfabrykowany? znając Nautilusa wcale bym się nie zdziwił. LUDZIE, z całym szacunkiem, ale jak czytam wasze komentarze, to stwierdzam, że na waszej naiwności można zbić naprawdę niezła kasę. Bądźcie bardziej "świadomi" tego co inni robią z waszym mózgiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2010 o 19:12

P Piotrek4321
+4 / 18

Tak więc, czy jest to prawda, dowiemy się w lipcu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Filoviridae
+26 / 28

Jeszcze jedna rzecz, której dowiedziałem się czytając o psychomanipulacji. Ludzie bardzo często sami z siebie mają umiejętności manipulowania innymi (mają dużo pokładów empatii, wiec wiedza co przykuje uwagę danego człowieka, do tego świetną intuicję i zdolność logicznego porządkowania faktów) z czasem takie osoby uczą się, że im bardziej mętne są ich stwierdzenia tym częściej są one prawdziwe i tym łatwiej jest się z nich wycofać w razie porażki, znajdują sposób na tworzenie zdań zawsze prawdziwych. Takie osoby mogą wzrastać w przekonaniu, że posiadają zdolności paranormalne. Tak właśnie powstają "prorocy" i wróżki. Ich trzecim okiem jest tak naprawdę ich intuicja i czas jaki spędzają na robieniu z ludzi bałwanów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 3adi3
+35 / 37

Czytajcie ze zrozumieniem.
To nie są słowa Krzysztofa Jackowskiego, to ktoś kto nazywa się Krzysztof J.(być
może
Jackowski, to nie ma znaczenia) pisze do redakcji Nautiliusa, że: "Informacja ze
stycznia,
forumowicz pisze tam ze ma przeczucia:"Jezeli mi nie wierzycie, to zapamietajcie moje
słowa, ŻE W
KWIETNIU TEGO ROKU OGŁOSZONA BEDZIE ŻAŁOBA NARODOWA. W LIPCU ZNOWU, a WE WRZESNIU
UMRZE KTOS
BARDZO ZNANY i CENIONY!" naprawde bardzo ciekawe". Więc on tylko informuje Nautiliusa o
tym
poście na forum, ale słowa nie są jego.
Dziękuje dobranoc

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2010 o 21:43

W wiedzma30
+19 / 31

merolek a widziałeś co tam pisze? na tej pierwszej podanej przez Ciebie stronie,pod
słowami,"Jezeli mi nie wierzycie, to zapamietajcie moje słowa, ŻE W KWIETNIU TEGO ROKU
OGŁOSZONA BEDZIE ŻAŁOBA NARODOWA.W LIPCU ZNOWU, a WE WRZESNIU UMRZE KTOS BARDZO ZNANY i
CENIONY!" tam jest napisane,że ten e-mail dostali 10 marca 2009!!! Czyli to wszystko powinno wydarzyć się już ROK TEMU!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 kwietnia 2010 o 11:56

avatar Nylfaen
+19 / 29

Mylisz się Invalid, chodzi o to, że czas nie działa w taki sposób. Jeżeli ona wie, co się stanie, to albo nie jest w stanie temu zapobiec, albo próbując zapobiec sama do tego doprowadzi... Na przykład na tragedię w Smoleńsku nie miała żadnego wpływu, bo nawet gdyby WSZYSCY jej uwierzyli, nikt nie potrafiłby zgadnąć co i kiedy się wydarzy, a z tą zdradą może się tak ułożyć, że kiedy ona powie ojcu, okaże się że już spotyka się z koleżanką, zdenerwowana powie matce, a ta dowiedziawszy się zacznie sprawę rozwodową... I niestety dokładnie w ten sposób to działa, jeżeli naprawdę zna przyszłość to nic na nią nie poradzi, bo to w pewnym sensie już się stało, skoro jest jej wspomnieniami. To oczywiście czyni całą sytuację bardzo dla niej trudną, bo może się obwiniać że nie zapobiegła jakieś tragedii lub do niej doprowadziła, nawet, jeżeli w rzeczywistości nie miała na to bezpośredniego wpływu. Co do samego snu, to chyba prawie każdy odczuwał kiedyś efekt "deja vu", czyli pamiętanie miejsca i sytuacji z dawnego snu, gdzie się teraz znaleźliśmy. Czytałem o ciekawej teorii na tej temat, określającej że jest to "pamięć morficzna", czyli takie wspomnienia do tyłu, jako że czas jest względny i tylko na codzień idziemy zgodnie z nim, a w pewnych szczególnych stanach nasz umysł może "przypominać sobie" zdarzenia z przyszłości która będzie nas dopiero dotyczyła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2010 o 20:54

avatar miodek666
+9 / 11

Nylfaen a skąd wiesz, że ty się nie mylisz? Bo uznajesz teorie które ktoś wymyslił? "Jeżeli ona wie, co się
stanie, to albo nie jest w stanie temu zapobiec, albo próbując zapobiec sama do tego doprowadzi..." Troche za dużo hollywoodu:D Accordio: ciekawa teoria słyszałem o niej, ale jest jeszcze lepsza, taka,że czas nie istnieje. Wszystkie 3 (razem z ówczesną) są równie prawdopodobne bo tak naprawdę nie wiele się zastanawiamy nad tą materią:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Linek33
+3 / 17

troszkę mnie zszokowało to, co tu przeczytałam. mówiąc szczerze ja xczęsto mam przeczucia lub sny, które się sprawdzają... nigdy nie są skonkretyzowane, ale zawsze, jeśli wydaje mi się, że coś sie stanie, albo jak budzę się rano i miałam zły sen, a go nie pamiętam, wiem, że stanie sięcoś złego... tak miałam w tym wypadku. miałam jechać na pielgrzymkę maturzystów, ale za nią nie zapłaciłam, bo stwierdziłam, że nie chcę jechać bo mam złe przeczucie. oczywiście rodzicom naściemniałam, że szkoda mi kasy, ale to nie chodziło o kasę. myślałam, że cos się stanie po drodze... wyjazd miałbyć w sobotę. rano w sobote poszlam do sklepu, po powrocie dostałam telefon od chłopaka, żebym włączyła TV... i szok!! ta tragedia... tego dotyczyły moje przeczucia... i wiecie co wam powiem? że nie chce wiedzieć, co stanie się w 2012... słyszeliście moze przepowiednie nostradamusa o tym, że spadnie z nieba metalowy ptak i zginą głowy państwa... i że zacznie się najaz dze wschodu? to nie są dokładnie cytowane słowa, ale sens oddany. rosja nas nie zaatakuje... ale zobaczcie ktoś pisze o wojnie chińsko ruskiej...

to też przypadek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rienced
+5 / 7

Sprawdziłem, Niema Opcji Edytuj i przy cytowaniu zmienia się data(czyli zostaje tylko photoshop)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pyotreck
+7 / 7

To nie jest photoshop, tak trudno wpisać w google tytuł tego pytania? Tu link:
s a m o s i a.pl/pokaz/503487/niech_mi_ktos_do_cholery_uwierzy
ten komentarz jest na pierwszej
stronie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 kwietnia 2010 o 13:16

avatar Filoviridae
+3 / 5

@Linek33: "to też przypadek?". zważywszy na to, że sąsiedzi otaczają nas z 3 stron (od północy Bałtyk), oraz na fakt, że najbardziej agresywny i najlepiej uzbrojony z nich leży za naszą wschodnią granicą, to nie jest to przypadek. Myślę ze to jest logika połączona z elementarną geopolityką. Zacznij myśleć za siebie. Nostradamus nie jest najlepszym przewodnikiem po meandrach realizmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kajax123
+5 / 7

dobra nie spinajcie sie tak zobaczymy w lipcu i we wrześniu ;D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kata3215
0 / 2

W stu procentach popieram ->Lasofell.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zimna252
-1 / 5

zaczynam sie bać ;/..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 kwietnia 2010 o 14:53

B bum020
-3 / 5

@Tentar
ty sobie prawka nie zrobisz, a ja nie dożyję osiemnastki ;]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C CR3W91
+1 / 1

słuchajcie, dałoby rade edytować wszystko. do tego słowa te google rozpoznaje juz w 2007 roku, więc przez 3 lata jest prawdopodobieństwo, że udało się komuś strzelić. poza tym wisy te powstały po katastrofie, wczesniej dana strona nie istniała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M machu31
0 / 0

a ten człowiek mówi ze ten dziadek nieistniejacy jeszcze zyje. Ludzie ogarnijcie sie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S skrzypek1010
+1 / 1

i gówno, nie sprawdziło sie barany jedne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nitan
+29 / 81

O kur*a ;o

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 kwietnia 2010 o 19:23

T Thranduil
-1 / 3

Wnętrze tego czarnego prostokąta im wyżej powinna się robić bardziej szara, taka jest skórka. Ale się nie robi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 3adi3
+6 / 8

Najgorsze jest to, że właśnie kur*a coś w tym jest! I tego się boimy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kajax123
+7 / 7

poczekamy...zobaczymy... tymczasem dodam do ulubionych żeby nie zapomnieć ;D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar telly
+1 / 11

To nie jest photoshop.. dlaczego się ak upieracie? Bo boicie sie nieznanego?
Być może miala farta - strzeliła sobie miesiąc i o..
Ale faktem jest, że jest to autentyk, data nie jest pzrerobiona, pamietam jak to czytałam jeszcze w styczniu..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Draken
+31 / 59

W sumie mając w tym kraju średnio jedną żałobę na dwa-trzy miesiące gość mógł trafić :P A niech mi coś się tu zacznie w lipcu wyrabiać to ja im dam powody do żałoby...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seiryu777
+7 / 15

"zbieg okoliczności;]" zwłaszcza w komentarzu cytowanym, długo tak będziecie zwalać na zbiegi okoliczności? jackowski też przez przypadek widział śpiącego kaczyńskiego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dastione
+49 / 53

Poczekamy do lipca. Chciałabym tylko przypomnieć, że 15 lipca wypada 600-setna rocznica bitwy pod Grunwaldem. Na pewno będzie to wielkie wydarzenie. Miejmy nadzieję, że nic się nie stanie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kanapker
+14 / 20

teoretycznie jeśli jest 6 miliardów ludzi na ziemi to b. prawdopodobne jest, że ktoś przez przypadek "zobaczy przyszłość". Nie mniej jednak czasami dochodzi do takich wydarzeń, gdzie zaczynam czasem wierzyć w jakąś moc umysłu, do której nam matka natura nie daje dostępu. Nie wiem co o tym myśleć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dymas1995
-4 / 6

dastoine ma racje a pozatym watpie żeby była to prawda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Panda
+23 / 37

Taa. Przodek Juranda ze Spychowa zrobi rzeźnię na Kaszubach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MiQo1
+15 / 21

A nie potomek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartke
+13 / 15

Ale zbiegiem okoliczności nie może być to, że "we wrześniu umrze ktoś znany i ceniony", czyli dokładnie wtedy, kiedy Pudzian będzie walczył z Nastulą! Teraz wiemy już, że tylko jeden z nich zejdzie z ringu o własnych siłach...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Alex218
+94 / 108

Poczekajmy do lipca i września, wtedy może uwierzę xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dracodemonicus
+14 / 22

to samo chciałem napisać; każdy może se takie coś wymyśleć ;p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HellRider
+59 / 61

Zobaczymy w Lipcu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bubeq
+20 / 26

Zbieg? Nie wiem :) ale zobaczymy w lipcu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M malysz1519
+8 / 36

e autor z jakiej to strony? te komentarze
bo napisać to samemu to nie problem
sam przerabiam oceny w dzienniku elektronicznym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sweetwater
+6 / 10

To z samosi, tytuł tematu na samosi to :niech mi ktos do cholery uwierzy!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kerke
+22 / 30

A sprawdzi się?
Żałoby narodowe to jednak nie takie częste wydarzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ShakeIt
+11 / 15

nie, za wariata :D. PS. nie bierz tego tak do siebie :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2010 o 17:36

avatar Stonekeep
+28 / 56

Ale setki osób tak piszą. Może np. dzisiaj 100 osób napisać, że będzie żałoba narodowa i każdy poda kolejny miesiąc z rzędu. Jest duże prawdopodobieństwo, że któreś się sprawdzi... O reszcie zapomną a tego kogo trafił będą nazywali prorokiem. Tak to już jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kruspeholic
+14 / 16

Nie, raczej każemy Ci zacząć grać w totka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kerath
+68 / 102

Admini zmienili daty, wzbudziło to ciekawość, więcej ludzi weszło na serwis, dostaną więcej pieniędzy z reklam. W dzisiejszych czasach na wszystkim da się zarobić... smutne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bobel
+6 / 20

haha dobre wytłumaczenie ;]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dastione
+16 / 20

Ale jest dużo osób, które naprawdę czytało te posty w styczniu. Więc nie sądzę, że to zwykła zmiana daty przez adminów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hagan
+88 / 134

Prorocy istnieją, a nazywają się Paint, Gimp i Photoshop.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uzytkownik81
+1 / 3

Nie ma co, na forach mozna robic niezle fotomontaze;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gajetan
+11 / 17

zobaczymy w lipcu i wrześniu (dodałem do ulubionych) to sobie sprawdzę :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar yma6
-3 / 7

zobaczymy w lipcu i we wrześniu ;p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rysiekRysiu
-5 / 9

poczekamy na lipiec i wrzesień ;D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Monisia94
0 / 6

słyszałam już kiedyś o niej ;]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar brennan
+8 / 8

Ta odpowiedź była na prawdę , przeszukaj archiwum samosi .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lenaleeish
+6 / 6

A kto wstawil wczesniej? :3

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalman
+1 / 1

ale on wstawił wcześniej :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kamo91
0 / 8

ja wstawiłem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PrzemOO26
+19 / 31

Nie mogę wytrzymać widząc takie komentarze... Serwis służy do stwawiania plakatów (de)motywujących. Co z tego, jeśli Twój demot nie trafi na głowną, ale taki sam od kogoś innego? Czy coś to zmieni? Chyba nie wchodzisz na ten portal, żeby się tylko dostać na główną? Szczerze irytuje mnie takie zachowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elfiasz
+3 / 9

Przemo Racja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Herko1994
+11 / 15

No toż to nie fejk! Widziałem to kilka miesięcy temu. Nawet gdzieś jest moja odpowiedz : pe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wigrus
+6 / 14

Maciek3 to nie jest fake, widziałem tą strone, ale i taK uważam, że to zbieg okoliczności, we wrześniu umrze ktoś znany i ceniony... prawie codziennie ktoś taki umiera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Tarantulla
+5 / 11

Kerath jaki sens mialoby zmienianie dat? Po cholere ktos mialby to pisac PO FAKCIE ?? :]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Glimpse
+25 / 33

Najnowszą przepowiednię nostradamusa: "I wtem wielki ptak metalowy upadnie,
a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego,
a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą,
wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy..." stworzono po fakcie. Jak myślisz po co? dla wzbudzenia sensacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zmiennocieplny
+3 / 7

@Glimpse - racja, nie dość, że przepowiednia stworzona po fakcie, to jeszcze nietrafna. Polska nie jest krajem "niezwyciężonym", chociażby ze względu na to, że znalazła się pod zaborami, przegrała w swojej historii kilka wojen etc. Poza tym chaosu nie ma, żałoby w sumie też nie (ludzie na ulicy zachowują się normalnie - chodzą, rozmawiają, śmieją się etc.), a wojska rosyjskie nie ustawiają się pod wschodnią granicą Polski (chociażby dlatego, że musiałyby przejść przez terytoria Ukrainy albo Białorusi).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TOFAN
+4 / 6

Zmiennocieplny- tu bardziej chodziło o naród, ale jak widać autorowi lepiej brzmiało z krajem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D drzeffko
+4 / 30

a ja prorokuje ze w ciagu nastepnej minuty umrze conajmniej jedenczłowiek a w ciągu nastepnych trzech tygodni umrze ktoś mniej lub bardziej znany...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar filas312
+3 / 7

To jest Kapitan Oczywistość!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maslo123
+25 / 31

Jeśli w lipcu będzie żałoba to zacznę się bać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar GalacticArmageddon
-1 / 3

Da ktoś linka do tego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar telly
+1 / 1

na samosi poszukaj

I przestańcie już z tymi photoszopami, widziałam i czytałam to parę miesięcy temu.. mam tylko nadzieję, że to przypadek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sato
0 / 34

ŻAŁOBA NARODOWA JEST OKOŁO 2 RAZY W CIĄGU ROKU. CZYLI PRAWDOPODOBIEŃSTWO WYNOSIŁO 1 DO 6. CO MIESIĄC GINIE KTOŚ ZNANY.


POZDRAWIAM!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anionimek
-5 / 21

mylisz się, żałoba jest 2x w ciągu roku co oznacza że szanse że się trafi w tym samym czasie wynoszą 24 do 1 :) (być może że się myle)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A areczek123
+4 / 4

jeżeli chcesz oba trafić to masz 1/24 jak 1 miesiac to 1/6

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Glimpse
+16 / 18

Lalaipo Papież nie żyje od 5 lat, w międzyczasie była też żałoba m.in. po katastrofie na pokazach lotniczych pod Radomiem, po katastrofie pod Mirosławcem, po katastrofie autokaru pod Grenoble. Ale jeśli Ty masz takie luki w pamięci to nie dziwota, że krótszych niż tydzień nawet nie rejestrujesz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lotk
+3 / 5

była też jakoś na jesieni czy na początku zimy ta po spaleniu się hotelu socjalnego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Komar100
+2 / 4

dobra ok, jeśli to nie jest z edytowane to jestem zaskoczony ale coś mało w to wierze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kopytek1
+7 / 7

Usuneli to z samosi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jurda
+1 / 1

Chciałbym zobaczyć link od tej strony:>

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Blazz00
+1 / 1

Szukałem na googlach i chyba usunęli pytanie. Da ktoś linka jak jest jeszcze?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Queen111
-1 / 7

Może admin coś takiego wymyślił, zmienił date itd. i reklama serwisu jest.. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar telly
+2 / 2

Nie usunęli.. ktoś w komentarzu wyżej wrzucił link do tego..
a Ty queen zanim znów będziesz chciał(a) błysnąć poczytaj najpierw poprzednie komentarze..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KarEvil
-2 / 4

Ciąg dalszy nastąpi... W Lipcu xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taikoubou
+18 / 20

jak ten lipiec i wrzesień się sprawdzi tak jak to opisała, to wydam całą kasę jaką mam na koncie do końca 21 grudnia 2012.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar trk666
0 / 10

me 2

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar FalconTech
+11 / 11

Pozostaje tylko brać kredyty na 10 lat :p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elfiasz
+4 / 4

Taa xD Babrac kredytow zwolnic sie z pracy i jechac na wycieczke dookoła swiata ;P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Huntekah
+4 / 6

widziałem to i od razu wiedziałem że z poczekalni tu trafi xD.

poczekamy... i sie pośmiejemy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wasilij
+102 / 116

demot:A ja za wrzucenie samosi:dostałem bana!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prown
-1 / 3

Lalaipo, nie masz racji, admin może edytować wszystko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mortoos
+3 / 7

Właśnie co ciekawe na każdym forum pojawia się informacja po edycji posta (jeśli ktoś po Tobie coś napisał), że był edytowany (i tu data).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prown
+1 / 7

Post edytowany i cytaty w odpowiedziach innych ludzi też ktoś edytował? Zastanów się i przestań głupoty pieprzyć.
Co do tematu - zwykły fart i tyle, nie wiem jakim cudem to na głównej się znalazło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lalaipo
+6 / 6

szkoda tylko ze tam nie ma takiej opcji dzbnanie.. zwłaszcza jako gość

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Clasfira
+4 / 6

opcja edytuj napewno daty nie zmieni a juz na pewno nie wstecz tylko w przod... te posty byly dodane (albo jak tu kolega sadzi edytowane) 3 miechy temu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geburstag
+5 / 9

lmao poczekam do lipca omg

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mlody118
-3 / 7

phi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar marysiak3004
-2 / 4

ej bez kitu nieźle się teraz zląkłam, kilka godzin temu to czytałąm (dziewczyna ma stronę) to jest straszne.. ale pożyjemy, zobaczymy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O oubliee
+5 / 5

podasz linka?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cykpu
+1 / 1

linka podaj...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar yozioom
+1 / 7

Podobno miało nie być demotów z Samosią...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Anomini
-2 / 16

Ja prorokuje w paincie.
A wy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Guillaume
0 / 2

Hmm... Coś mi tu śmierdzi podróbą, bo jeszcze kilka dni temu wchodziłem na tę stronkę (mam ją nadal w ulubionych), a teraz... Dupa. No ale mimo wszystko poczekam na lipiec i się wszystko wyjaśni...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sabre
-2 / 2

dokladnie to samo chcialem napisac, to nie sa slowa tamtego internauty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Emokah
0 / 0

Przeczytaj sobie, że to Jackowski cytuje tą dziewczynę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gozmoz
+110 / 138

demot:ja nie chcę:umierać we wrześniu!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M matrioska
+2 / 6

hahaahhahaha

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A asiasiasia
+2 / 2

ciekawe czy ten jej dziadek umarł .??.. dziwne ;/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sweetwater
0 / 8

z tego co słyszałem umarł

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar artisticca
+7 / 7

lipiec pokaże
ale jak na razie: ja pie*dolę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S suchy789
+1 / 7

pół roku temu jakiś jasnowidz przewidział że następnym prezydentem nie będzie ani Tusk ani Kaczyński w momencie największych spekulacji na ich temat ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bedrill
0 / 0

To prawda.. I to chyba mowił właśnie Jackowski..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Draxon
0 / 0

No tak. Komorowski :> ( To żart, wiem, że nie jest prezydentem prawdziwym. )

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Surikou
-1 / 1

nie ma już tego tematu na samosi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar basu
-1 / 3

obstawiamy kto i jak?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Grimpow
+10 / 10

temat juz skasowano ale przedwczoraj mial okoo 4000 komentarzy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R roven15
+6 / 6

Zobaczymy w lipcu i wrześniu. Jeśli się sprawdzi to dziewczyna jest niesamowita.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bucev991
-1 / 9

B.Z.D.U.R.A

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Robobokop
+4 / 4

wiec jak tylu dodało do ulubionych to autor strony zarobi kupe szmalu w wrzesniu i lipcu ;s najz reklama

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar superskejcik
+5 / 5

jak to w lipcu i wrześniu się sprawdzi, to się kur*a zacznę bać!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aaanita93
+2 / 2

mógłbyś mi przybliżyć ową sytuację..?? a może nam.. pewnie nie tylko ja bym chciała wiedzieć co się wydarzy..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Alcarinne
+1 / 1

Mogłabyś napisać o co chodzi??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MargI
+1 / 1

Ja tez z chęcią dowiem się czegoś więcej ;]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konwalia22
0 / 0

podaj mi stronę na której to jest plisss :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E emenn
-4 / 12

to nie jest fake! ta dziewczyna która to napisała, prowadzi bloga - namówił ją do tego jej znajomy. Nic dziwnego że w to nie wierzycie, bo mało kto by uwierzył... ale to co tam pisze to najprawdziwsza prawda i nie żaden fake, na pewnej stronie zajmującej się zjawiskami paranormalnymi, wzięto pod uwagę jej słowa i analizują je. Zawsze ludzie są sceptycznie nastawieni, a Ci którzy mają takie wizje - uwierzcie - ciężko im!

""I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne w kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy" "Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O oubliee
+1 / 1

link?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y youmiyoumi
-3 / 5

te slowa to akurat byly nostradamusa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A agata1000
+6 / 8

lol ona nie ma zadnej strony. sami idioci... albo nie wierza, albo wierza we wszystko co im powiedza... nostradamus tez niczego takiego nie powiedzial.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2010 o 18:41

avatar MojitoLover
+12 / 12

@youmiyoumi te slowa akurat zostaly zmyslone po katastrofie, nostradamus nigdy ich nie wypowiedzial.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D damian100194
+2 / 2

Też to widziałem przed trafieniem na główną. Poczekamy do lipca

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dikita457
+5 / 5

Zdziwiłam sie gdy zobaczyłam ten temat. Nie mogla byc to prowokacja bo w sobotę ktoś wspomniał o tej przepowiedni a wiec musiał to przeczytać wcześniej A na tym porstalu nie da sie zmienić daty dodania swojego postu. Przeciez tam jeszcze inni sie wypowiadali w tym samym czasie. Jednak uwierze w to gdy lipiec i wrzesień sie potwierdzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar luckie
-3 / 5

zobaczymy w lipcu czy to rzeczywiście prawda ,bo podobno w lipcu zginie ktoś bardzo ważny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ShakeIt
-5 / 7

ta... przyszły prezydent naszego kraju ;]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Duoh
+1 / 1

będzie żałoba :P a we wrześniu ma zginąć ktoś wazny i ceniony :P tak wlasnie sie rodzą plotki i niepotrzebne w przyszłości spekulacje jak a nuż się spełni :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gosia2809
0 / 2

od 2004 mamy co najmniej jedną żałobę w roku. nie tak trudno trafić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B babciaklozetowa
0 / 6

Zapamiętam to, poczekam do czerwca, a potem do września. Jeżeli to wszystko się spełni, uwierzę w 2012.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar oliwka4
+1 / 1

Ma ktoś link ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Doot
+2 / 6

to jest prawda, czytałam to na samosi dokładnie w dniu dodania postu, ale w to nie wierzylam...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RamsayBolton
+2 / 6

Mnie zastanawia jedno. Niby to jest cytat z tej dziewczyny, a wcześniej w jej postach nic takiego nie napisała.o.O więc skąd to wzięli?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Grom00
+1 / 5

To są najlepsze odpowiedzi ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kalkos91
0 / 10

Prorok z Samosi ;D jak to czytałem myślałem że z krzesła spadnę śmiejąc się;) Aa może to jest prorok jakichś służb bezpieczeństwa Polski... (Tych niejawnych) ? W końcu podobni prorocy takich służb sami sobie przewidzieli że usuną kennediego... - Oczywiście nikogo nikogo nie oskarżam tylko tak sobie spekuluję truszkę na temat tej ćpunki ;p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 12 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2010 o 17:58

E emenn
+1 / 1

wiem że link do jej bloga, dawał ktoś do komentarzy na stronie fundacji nautilus, sam właśnie go szukam i nie moge znaleźć. Jest on gdzieś w komentarzach pod głównym tematem "dramat pod smoleńskiem" bardzo wam polecam przeczytanie tego - całkiem inne spojrzenie na sprawe...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar loveoutdoor
-3 / 3

O ku**a ! :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kaisha94
+7 / 9

Już to czytałam, bo mam konto na samosi i pamiętam tę dziewczynę ze stycznia... Ona naprawdę to napisała, że w kwietniu będzie żałoba, w lipcu też, a we wrześniu umrze ktoś znany. Niestety usunięto już ten post parę dni temu... Przeraża mnie ta dziewczyna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pieczarolina
+3 / 5

Mnie także. :/ Usunięto, żeby propagandy nie siać. Ale demoty już ro zrobiły. :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wallele
+1 / 3

Ja nie mogę...To co w takim razie stanie się w Lipcu???Znów ktoś umrze???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Helyane
0 / 2

teraz czekać do lipca. brrrr. Ciekawe kto tym razem ;/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Orzinho
-5 / 13

Przed chwilą kolega wysłał mi przepowiednie Nostradamusa o wypadku "żelaznego ptaka". Chyba od jutra nie będę wychodziło z domu. A nie jeszcze zaliczę spowiedź...
A tak na poważnie: propaganda!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tol
+7 / 7

Ja uwierzę, jak ktoś powie nie ogólnik, typu będzie żałoba w tym i tym miesiącu. Uwierzę, gdy ktoś przepowie coś konkretnie.

Wróżki tak działają. Mówią coś strasznie ogólnego, licząc trochę na szczęście i na to, że jej klienci będą na siłę wszystko pod to dopasowywać (co zazwyczaj ma miejsce).

W dodatku zwróciłbym to, o czym mówił jeden z moich poprzedników. To był cytat, a więc można było nim dowolnie manipulować. Człowiek przytaczający wypowiedź "gościa" był zarejestrowany, więc mógł ją edytować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R relax
+2 / 4

szczerze mówiac strach się bać ;-/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZajacNoob
+3 / 3

pod koniec września uwierzę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jamakazu
-1 / 1

Prosze o linka do jej bloga na pw : )

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Quinz
+5 / 7

To nie jest fake, postowałem w tym threadzie na samosi i to ma chyba z kilka miechów, i jako gość nie możesz
edytować postów(OP pisał i odpowiadał w komentarzach jako gość)... a ten dziadek chyba umarł, nawet o ile sam nie
wierzę w proroctwa czy takie rzeczy.
Edit: nie szukajcie na samosi tego tematu, został usunięty. w tym linku: /pokaz/ 674056/dziwne_to_wszystko jest link do tematu o którym jest ten demot i jak widzimy został on usunięty, więc nie ma czego szukać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2010 o 18:20

L liinkaa
-2 / 8

w lipcu jest znów rocznica bitwy pod grunwaldem (sześćsetna) ( prezydent miał przyjechać na rocznice do malborka) , więc w lipcu może być znów jakiś wypadek ;> a znanych osób jest bardzo dużo więc duża prawdopodobieństwo ,ze ktoś umrze ;]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Reica
+2 / 8

Ta żałoba narodowa może być w lipcu, np. dlatego, że będzie jakiś pożar/powódź i dużo osób zginie.
Według Nostradamusa w tym roku ma być III wojna światowa (chociaż jakoś w to nie wierzę).

Możecie podać adres jej bloga?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NeiLana
+2 / 4

Bez jaj ;/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E emenn
0 / 2

http://2km.viphost.pl/ znalazłem link, ale nie wiem czemu nie wczytuje mi strony, blog nazywa się "open your mind", wklejcie link w google, może wam się otworzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feriste
-1 / 1

Linków się nie wkleja w google..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gozmoz
+17 / 61

demot:A mnie się śniło:że Barack Obama umrze w dniu swojej śmierci! Oraz że nie będzie końca świata w 2012!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem