Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
3669 4196
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Stoppie
+31 / 51

Idź się lecz. To tak jakbym napisał, że nie każda blondynka jest głupia, tylko te w
aucie.
Widzę przeogromny wpływ mediów na twoje zdanie o motocyklistach. Telewizja, prasa i
Internet
ustawiły sobie Ciebie jak chciały, czyli w sumie odniosły sukces, wykazały, że
jesteś łatwowierny, skoro im uwierzyłeś, a także mało inteligentny, bo nie poszukiwałeś w
innych
źródłach, czy to prawda. I na sam koniec, że jesteś stereotypową maskotką, która
powtórzy
to co od innych usłyszała. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 maja 2010 o 20:45

avatar Stoppie
+17 / 33

A i widzę, że jesteś nauczycielem. To jeszcze większa tragedia jeśli przekazujesz te błyskotliwe opinie swoim podopiecznym. Potem się dziwić, że w rozumieniu Polaków motocyklista="dawca", kiedy słyszą to od kogoś, kogo darzą autorytetem. Szkoda gadać..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Reos
+8 / 18

podpisuje się pod komentarze Stoppie!
Motocykliści górą!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Altruista
+20 / 28

Jeśli widzę motocyklistę zapier... 200km/h w mieście to to jest bezmyślny dawca narządów z których i tak mało ,który będzie nadawał się do przeszczepu. Jeśli przestrzega przepisów, lub robi coś jak ten pan ze zdjęcia to jest PRAWDZIWYM motocyklistą. Szanuję każdego kierowcę a nie znoszę piratów i to obojętnie czy na 4 kółkach 2 czy na jednym :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar biednybelfer
-3 / 9

Stoppie, czy Ty i Tobie podobni (bo zaminusowało mnie tylu) umiecie czytać? Wyraźnie zaprzeczyłem twierdzeniu autora demota. To teraz, jak przystało na nauczyciela (co błyskotliwie zauważyłeś) pytanie - co twierdzi autor? Co jest wobec tego zaprzeczeniem twierdzenia autora?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Stoppie
+4 / 10

Słuchaj, to i tak świadczy o tym, że jesteś niedokształcony w tej dziedzinie a się wypowiadasz, bo stereotyp "dawcy" obowiązuje w naszym kraju dla wszystkich motocyklistów bez względu na to czym jeżdżą, czy to cruiserem, czy ścigiem, czy turystykiem. Ludziom wystarczy, że usłyszą "wypadek z udziałem motocyklisty", żeby obciążyć winą ridera i nie zapytają wtedy na czym jechał. Po prostu motocyklista to według stereotypu "dawca", bez względu na to czym jeździ, aczkolwiek więcej agresji wzbudzają "przecinaki". PS. Skoro masz tyle minusów to znaczy, że to ty źle wyraziłeś swoje myśli, a nie my je źle przeczytaliśmy !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Stoppie
+4 / 6

No to nie ja się zakręciłem tylko ty, bo właśnie o tym pisałem w pierwszym poście ! Jak widać chciałeś z siebie zrobić mądrzejszego niż jesteś, a właśnie tak zrozumiałem twój komentarz, tzn. uważasz, że nie wszyscy tylko Ci na przecinakach to ja Ci udowodniłem w pierwszym moim komentarzu jak bardzo się mylisz, bo tych twoich "dawców" na przecinakach po pierwsze jest mniejszość (a nie jak twierdzisz, że wszyscy, którzy mają ścigi) ! I po drugie jak nie wiesz to Ci coś powiem. Po wypadku nie ma, co z tych ludzi zbierać, więc jacy dawcy ? I masz rację. Czasem ludzie Cię minusują, bo jesteś dla nich za mądry, ale czasem dlatego, że to właśnie ty wykazujesz się totalną ignorancją. Tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 maja 2010 o 0:28

avatar biednybelfer
-2 / 2

Brniesz chłopie coraz dalej w to niezrozumienie. Po co? Przypisujesz mi słowa których nie napisałem tylko po to, by wytłumaczyć swój błąd myślowy? Dobrze piszesz, że "dawcy" to ci ze ścigaczy, dobrze też piszesz, że jest ich mniejszość. Gdzie jednak widzisz bym ja napisał, że to "wszyscy" z nich? O skutkach spotkania motocyklisty pędzącego powiedzmy 100km/h z czymkolwiek wiem dość dobrze - moja siostra jest pielęgniarką na urazówce a jej mąż policjantem w drogówce. Nie wspomnę już o opowieściach znajomych motocyklistów (nie wariatów na "przecinakach").
No i nadal nie odpowiedziałeś mi w jakiej dziedzinie jestem niedokształcony...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DwaiD
+1 / 5

Stoopie, znajomy mój jest kierowcą karetki. Znam Się z nim tylko dla tego, że dorabia w firmie, w której ja pracuję - również jako kierowca(takie płace w naszym kraju, że musi dorabiać na drugi etat - pomimo tego, że ma odpowiedzialną pracę. No ale nie o tym. Definicja motocyklisty, jego zdaniem(tutaj przytoczę tyle, ile pamiętam): Motocyklista to osoba dojrzała psychicznie i emocjonalnie, która zrobiła na motorze ładnych kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy kilometrów. Osoba, która umie się zachować na drodze, w ruchu ulicznym. A jeśli chce przycisnąć gaz - robi to na autostradzie, a nie w centrum miasta. Nie rusza go gdy jedzie na sygnale do umierającego 17/18/19 latka. Mówi, że nie zdarzyło mu się jechać karetką do prawdziwego motocyklisty. Co do tych na "przecinakach" (tutaj wezmę stronę biednego) to gówniarstwo głównie na takich przecinakach jeździ. I wykazuje wyjątkowo mało wyobraźni - moim zdaniem przez brak doświadczenia:]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar biednybelfer
-1 / 9

I tak oto od "dawców" pędzących na motocyklach przeszliśmy do problemów ze zrozumiał czytaniem. Pomijam już fakt, że ciągle nie umiecie załapać, że twierdzę iż tylko wariaci nieprzepisowo jeżdżący na "przecinakach" są dla mnie dawcami - niech będzie, napisałem to szyfrem nie do złamania i zrozumienia. Wyszło za to po tych 2 cytatach (obu nie znałem ale bardzo ładnie zostały zestawione), że faktycznie niektórzy mają problemy ze zrozumieniem linijki tekstu. Właśnie z takimi ludźmi (choć na szczęście są w mniejszości) trzeba pracować na lekcjach. Czasem ogarnia niemoc ale działam dalej, przy niektórych z Was też mam takie samo odczucie ale też piszę dalej. Może kiedyś, ktoś w końcu zrozumie..?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Chung
-3 / 7

O ile większość wypowiadających się tutaj to ludzie dość inteligentni, chociaż posiadający swoje i zdanie i swoją opinie (np: Stoopie, biednybelfer), ale niestety zawsze znajdzie się jakiś kretyn (w tym wypadku dawid101), którego prawie każde zdanie zawiera coś w stylu: (ku*rwa, twoja stara, pojebów, debili etc). Podejrzewam, że u motocyklistów jest podobnie... większość OK, ale znajdzie się jakiś kretyn ala dawid101 co zdanie popsuje wszystkim innym motocyklistom opinie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 maja 2010 o 17:21

T twarog
-2 / 4

a ja dalej twierdzę że to dawcy narządów ^^ nie chcecie mi chyba powiedzieć że jak macie ograniczenie do 50km/h a jest dłuuga pusta ulica to będziecie pierdzieć to 50 ? no bo po co skoro można 250 ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dawid101
-3 / 5

do chung:
bo do niektórych inaczej nie można, jak k*rwa,debil itp. ;/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Stoppie
0 / 6

Twaróg, kolejny mądralo, wytłumaczę Ci jeszcze raz. Po wypadku motocyklowym w większości nie ma co zbierać z człowieka, to po pierwsze, a po drugie nie chodzi o to, żeby się trzymać jazdy przepisowej, tylko, żeby jeździć z wyobraźnią, przepisy dotyczące ograniczenia prędkości w Polsce często są śmieszne, ale chodzi o to, żeby wiedzieć, gdzie można poszaleć, bo masz rację - motocykl nie jest stworzony po to, żeby jeździć nim 50 km/h, bo jeśli masz jakiekolwiek pojęcie na temat motoryzacji, to wiesz, że przy tej prędkości motocykl się męczy ! Podsumowując przestań pieprzyć o "dawcach", bo jak widzisz to żałosne określenie jest całkowicie bezsensowne ! Ludzie zacznijcie myśleć sami, a nie stereotypami !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawelks
+1 / 5

W sumie jak patrzę na komentarze, to nie ma co się produkować, w internecie zawsze będzie opinia że motocykliści to psychole, mordercy, i ich największą ambicją jest oddanie komuś nerki. Pozostaje tylko nadzieja że ta nienawiść młodych osób do motocyklistów z czasem zaniknie, bo nie chcę spotkać w przyszłości takiego zakompleksionego samochodziarza, który potrafi otworzyć drzwi nadjeżdżającemu motocykliście, byle tylko nie minął go w korku.. Zacytuję na koniec jednego pana z cb radia, który zasłyszałem w zeszłe wakacje: "zajeżdzać zajeżdzać tym skur***om, niech sobie postoją razem z nami!" I teraz przemyślcie, kto tu jest psycholem, motocyklista czy pan z samochodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dawid101
-2 / 4

no właśnie....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar biednybelfer
0 / 4

Panowie (choć jak sobie poszperałem to większość z Was to jeszcze młodzieńcy) - czemu Wy mnie tak zajadle atakujecie? Ok, w pierwszym komentarzu okazuje się, że nie wyraziłem się wystarczająco jasno dla wszystkich. Bywa, czasem pisząc kilka słów nie da się przekazać całej myśli. Dalej jednak napisałem jaki jest mój stosunek do motocyklistów (dla tych którzy nie zrozumieli napiszę jeszcze raz - większość to normalni ludzie, za "dawców" uznaję tylko tych szalejących na "przecinakach"). Tymi atakami strzelacie sami sobie w stopę - atakujecie człowieka który o większości z Was (motocyklistów) ma dość dobre zdanie. Dodatkowo mam ochotę z Wami dyskutować na poziomie i z szacunkiem a Wam tego brakuje. I myślicie, że ludzie w takich okolicznościach będą Was szanować? Dalej będziecie stereotypowymi "dawcami" a przy okazji dołoży się Wam łatkę chamów i prostaków. Stoppie pewnie napisze, że to wina mediów... Eh...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Chung
0 / 2

@biednybelfer zgadzam się z Twoim ostatnim postem w 100%!
A co do wieku - nie szukałem, ale też mam wrażenie, że większość wypowiadających się tu ma poniżej 25 lat...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Stoppie
-3 / 3

A jeśli nie napisze ? :) Chodziło mi tylko o to, żebyś zauważył swój błąd. To dobrze, że nie masz wszystkich na ścigach za "dawców", w takim wypadku chwała Ci, bo takich ludzi mało. PS 1 Nie mów o chamach i prostakach, bo ja, choć zdenerwowany, wydaje mi się, że w moich postach się nimi nie okazałem. Może byłem bezczelny. Nie zaprzeczę. PS 2 I co z tego ile mam lat ? To znaczy, że nie mogę mieć racji ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 maja 2010 o 12:32

avatar biednybelfer
0 / 2

Stoppie, o jakim Ty błędzie cały czas piszesz? O tym, że niejasno wyraziłem się w pierwszym wpisie? Jeśli tak, to w drugim wpisie, odnosząc się do Twojej niezbyt kulturalnej reakcji ("idź się lecz" i takie tam...) wytłumaczyłem o co mi chodziło. Po tym chyba nie było już wątpliwości jakie są moje poglądy na ten temat. W dalszych wpisach jeszcze szerzej je opisałem. Mimo wszystko ciągle mnie atakowaliście. Pytam jeszcze raz - gdzie jest ten mój błąd? O samego początku pisałem Ci (i w sumie innym) żeby wyluzować i nie brnąć dalej w tą kłótnie bo ona do niczego dobrego nie prowadzi. Niektórzy chcieli mnie łapać za słówka (w semantykę mogę się pobawić jeśli chcecie), inni przypisywali mi słowa których nie powiedziałem a jeszcze inni bezmyślnie obrażali. Ciężko nie pisać w takich okolicznościach o prostactwie i chamstwie. Jeśli zaś pytasz o wiek to odpowiem Ci, że ma on z dyskusją tyle wspólnego co moje bycie nauczycielem. Mądry zrozumie, głupiemu za dużo tłumaczyć...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Stoppie
-3 / 3

Nie ja zacząłem się burzyć i oskarżać innych o brak zrozumienia moich postów. Źle się wyraziłeś, potem to wytłumaczyłeś, ale i tak atakowałeś NAS za niezrozumienie swojej wypowiedzi, więc coś tu nie halo ? Owszem byli i tacy, którzy Cię nieźle obrażali, tego nie popieram, ale kolego skoro nie chciałeś uczestniczyć w tej kłótni, trzeba było odejść. Jak widzisz ja sobie nie dam czegoś wmówić, jeśli uważam inaczej - tak samo jak ty. Byłem bezczelny, ale to ze względu na wrodzoną walkę z nauczycielami i ich wywyższaniem się inteligencją i wiedzą :) W życiu spotkałem tylko jednego belfra, którego nigdy nie zapomnę. A ty okazałeś się kolejnym, który ZAWSZE MA RACJĘ. A za głupiego możesz mnie mieć. :) Twoja sprawa, twoje zdanie, a mnie ono nie obchodzi. Pozdrawiam i zakończmy tą bezsensowną wymianę zdań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 maja 2010 o 13:14

avatar biednybelfer
0 / 2

I wszystko jasne... Nie jest ważna merytoryczna dyskusja w temacie tylko dopieprzenie belfrowi. W takich okolicznościach chyba faktycznie czas zakończyć dyskusję...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Stoppie
-1 / 3

No niestety, ale teraz to ja tobie muszę zarzucić nieumiejętność czytania ze zrozumieniem. Tam było napisane, że byłem bezczelny, bo denerwuje mnie zachowanie nauczycieli, a nie, że specjalnie stawiałem kontrargumenty w myśl zasady "buntuje się dla buntu". Ba prowadziłem z Tobą dyskusję (twoim zdaniem jak mądry z głupim, czyt. JA - głupi, TY - mądry), żeby udowodnić swoje rację, ale o tym również napisałem w swoich postach, a widzisz pouczać innych umiesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar power223
+4 / 12

Życzę głównej!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mazeeee
+35 / 43

gdyby byl w samochodzie nic nie zrobil. motor szybsza maszyna wiec postanowil zlapac pedala. brawa dla niego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar frybez
+17 / 17

Lewa w górę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kakagonzalez
+6 / 6

Nie tylko szybsza. Samochodem by się raczej nie wcisnął pomiędzy inne samochody ;)
Zachował się elegancko. I piwo mu za to

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kadya
+20 / 30

motocykle są świetne! [+]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I IwanSiedlce
+10 / 30

co za debil napisał "nie tylko Ci co na przecinarkach", jeździłem 3 sezony na takim motocykl;u jak na fotce, teraz
mam pl astika i co od razu stałem się szatanem polskich drog?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 maja 2010 o 0:59

M motonita
-3 / 19

IwanSiedlce - pochwal się swoją historią na onecie mało to wiarygodne jest...


a Kolega ze zdjecia godny pochwały:) tacy ludzie naprawiają
szarganą opinie motonitów:))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 maja 2010 o 19:43

D donpablo85
+11 / 15

Czy szatanem polskich dróg to nie wiem, ale polskiej ortografii na pewno:D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I IwanSiedlce
+5 / 5

motonita neo kid zapraszam na forum polishbanditcrew.pl zapytaj o Iwana skoro moja historyjka jest mało wiarygodna. 1 literówka świadczy o moim całkowitym braku znajomości ortografii ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Macieksoko
+3 / 9

Plus dawać na główną!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aangiel
+9 / 17

SZACUN DLA CIEBIE !!! Kazdy tak uwaza a to jest pasja motory !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gremlin1298
-1 / 1

Racja. Motory to pasja. Sam jeżdżę na motorze od małego (chyba od pierwszej podstawówki). Poza tym gość naprawdę zasługuję na wielki szacunek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M matev92
+7 / 9

Kto inny udzielił jej pomocy, w Szczecinie jest więcej ludzi niż czwórka...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dastingo
+1 / 3

Minus za Twą wypowiedź Nathaneal666'u, ponieważ jak Matev92 rzekł: w Szczecinie jest więcej ludzi niż czwórka.
Ba, a gdyby nie ruszył w pościg, może by nie złapano tego plugawego i zapijaczonego szmatławca.

Dodam że mieszkam w tej okolicy, a tam z reguły jest spory ruch, zarówno samochodowy jak i pierwszy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Axee
+7 / 7

Lewa w gore!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar komivoyager
+6 / 10

nie bądź taki inteligentny. w tym przypadku byli świadkowie którzy się zajęli matką (cała i zdrowa) i dzieciakami a on pojechał za draniem dopiero jak upewnił się że ktoś się zajął poszkodowanymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Alexxxxnh
+4 / 4

Podpis to dosłownie cytat z Faktów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karollo945
+9 / 9

Cieszy mnie to, że w Polsce są jeszcze tacy ludzie jak ten pan.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maciej199266
+1 / 1

Mozna prosic o link do arykulu ? Dziekuje ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krawiec8
0 / 2

My też oglądamy wiadomości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S siread
+8 / 8

brawo. szacun dla niego;) wkurza mnie ze Polacy mysla wg stereotypow i uwazaja ze motocyklista to od razu dawca samobójca i wariat;/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 maja 2010 o 19:33

avatar tomeksg
0 / 2

bo boli ich to ze nei czekaja w korkach ^^ lewa w gore!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kharis
+6 / 6

Wreszcie demot na głównej przedstawiający motocyklistów też z tej "lepszej" strony! Wielki plus i lewa w górę!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maciekawski
+1 / 3

Wielki [+]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D doggy69
+8 / 8

Jakoś DLA MNIE to nigdy nie był dawca narządów, sam chcę sobie za jakiś czas kupić jakąś dzidę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Demon92
+5 / 5

Słyszałem o tym dzisiaj, to jest prawdziwy motocyklista :D oby takich więcej..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Traktatus
-1 / 1

Ten Pan był dzisiaj w Dzień dobry TVN :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F franiula1779
+3 / 3

To nie była matka tylko niania.
A dla motocyklisty wielki szacunek.I nie każdy jest ,,dawca organów, jak to piszecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar fenix552
+7 / 7

To jest dość irytujące jeśli ludzie mają pogląd: "Motocyklista - dawca" :|

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 maja 2010 o 19:46

avatar komivoyager
-1 / 3

wawelski.. chyba zimny Lech źle wpłynął na Ciebie i głupoty gadasz. byli świadkowie a on po zobaczeniu ze świadkowie już "działają" przy poszkodowanych popędził za pijaczyną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wawelski
-2 / 2

Ustawa mówi, że świadek (każdy - nie pierwszych trzech-pięciu czy stu) ma:
"pozostać na miejscu wypadku, a jeżeli wezwanie pogotowia lub Policji wymaga oddalenia się – niezwłocznie powrócić na to miejsce.
3. Przepisy ust. 1 i 2 stosuje się odpowiednio do innych osób uczestniczących w wypadku. "

Takie jest prawo. Czy głupie czy nie - jesteśmy nauczeni je obchodzić i łamać. A powinno być przestrzegane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Moto
+4 / 6

Brawo szacunek dla pana na motocyklu xD Sam niewiem czy bym sie na takie coś odwarzył : ) Motocykliści górą !!!!!!
LEWA W GÓRE !!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DiegoMisia
+3 / 3

a ja byłam świadkiem jak motocyklista złapał pijanego kierowce : ) Szacun :) !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar OzzieScribbler
+1 / 7

"Dla ciebie każdy z nich to tylko dawca narządów", cóż, może sądzimy tak dlatego, że również w Szczecinie, w samiutkim centrum (tuż pod największym centrum handlowym, Galaxy) jak masz pecha to możesz obserwować jak po ruchliwej trójpasowej ulicy ścigają się właśnie na motorach jakieś półmózgi. Widziałam takich dwa razy, moi znajomi niezależnie ode mnie też, więc to dość regularne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M martag1987
+1 / 1

ogladalam z nim dzisiaj program spoko koles to co zrobil zasluguje na pochwale :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dude127
0 / 0

może byś tak źródło podał?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar xSagix
+1 / 1

to było u mnie w szczecinie ulica pasterska...wozek dziecka odrzucilo o jakies 5 metrów ; / gonil go przez pare kilometrów 130+ km/h

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Erolo1212
0 / 0

Sam jestem motocyklistą, i w tym momencie zastatanwiam sie co ja bym zrobił w takim momencie, czy scigałbym drania jak ten kolunio czy pojechałbym w swoją strone?. nie wiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adrianc1910
+2 / 2

Ogromny szacunek dla tego Pana, takich ludzi nam więcej trzeba! [+]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kuki1988
+4 / 6

Ciekawe czy mój szwagier wie, że jest na Demotach :D Chyba zaraz zadzwonię do siostry z tą nowiną ;p
A tak przy okazji, to nie pierwsza jego taka akcja, że kogoś przywoływał do porządku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adamsky
+4 / 6

Jako motocyklista ogladając wiadomości poczułem wielką dumę że motocyklista dokonał czegoś takiego! A jeszcze bardziej mnie ucieszyło, że do tej wiadomości od razu dodano informacje na temat motocyklistów którzy robia bardzo dużo dobrego dla innych m.in. organizują akcje oddawania krwi i inne dobroczynne jednoczesnie pozostając skromnymi. Boli mnie, że jeden na stu potrafi tak bardzo zepsuć opinię reszcie motocyklistom. Zazwyczaj ten jeden ze stu nawet nie ma prawka. Pozdrowienia dla wszystkich moto braci!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MCmike
-1 / 1

Cholerka :D Wczoraj mialem to dodac ale nie moglem :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P poszepa
0 / 0

haha..
i teraz ukazałeś coś czego nie powinno być, tak zwane "szukanie okazji".
Demotywator czy motywator w moim rozumieniu ma postac pod wplywem chwili, emocji a nie konkursu "kto da więcej".

A ten Pan jest mistrzem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Niewiem8835
-3 / 3

Kolegi Wujek :Pp

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cysiek1991
0 / 0

Takie przypadki rzadko się zdarzają bo nigdy nie jestem we właściwym miejscu i czasie \:

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rudolf38
+4 / 4

Holy true...niestety pewne rzeczy się nie zmienią i zawsze będziemy postrzegani jako dawcy... wiadomo niektórzy się o to proszą... ale pamiętajcie kierowcy samochodów nie jesteście sami na drodze...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TheMajek144
+1 / 1

przepraszam ja tak nie uważam! Sama zamierzam kupić sobie crossa i nie zamierzam być dla innych dawcą narządów!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LimitbreaKer
-2 / 2

A idź, twórco demota, do piekła. Znowu "A Ty jesteś taki i siaki", "a ty myślisz to i to" - co ty k*rwa możesz o mnie wiedzieć? Uważasz się za niszczyciela stereotypu, a sam pod nie podpadasz. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar driftkingkapuch
+5 / 5

Motocykliści to nie dawcy. Jak się taki rozpierdzieli, to już nie ma co przeszczepiać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M matys7522
-1 / 3

tez jestem motocyklista i takie zachowanie to norma tylko kazdy nas oczernia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ailatanka
0 / 2

Ja też miałam taką sytuacje. Babka i to jeszcze z nakleją "osoba niepełnosprawna" potrąciła starszą kobietę i uciekła. Gdyby nie motocyklista to by nie wróciła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mahoniusz
+2 / 2

motocykl to nie wszystko, liczy sie pasja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dadi10
+2 / 4

Świetnie postąpił brawa dla niego!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sulma
-4 / 8

Ale ludzie wy jesteście ślepi, facet świadek wypadku zaczął gonić sprawce zamiast udzielić pierwszej pomocy,
narażając swoje bezpieczeństwo i innych uczestników ruchu. Gdzie indziej był bardziej potrzebny
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////
edit:
przeczytałem artykuł
"Sebastian upewnił się, że rannym pomagają już inni świadkowie wypadku i ruszył w pościg"
No to widać w porządku ale postawa jest chwalona bo nic się nie stalo a co jakby podczas pościgu doszło do kolejnego wypadku ? Opinie bylby inne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 maja 2010 o 22:04

C chwalipieta
0 / 0

Ech... oryginalne strasznie - wczoraj w Faktach identyczne słowa powiedział prezenter.
;[

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piorun51
0 / 0

Nie. Dla mnie nie. A dla Ciebie? Widzę, że autorzy demotów lepiej wiedzą co ja myślę, niż ja sam...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SUPERCHARANGO
-1 / 5

dawcy jeżdżą na skuterach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Brjega
+1 / 1

szkoda że tylko o tym jednym motocykliście jest głośno... było już kilka takich historii kiedy to "dawca" dorwał sprawcę a nie policja ( to nie prowokacja w stylu jp - żeby nie było)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar iwonisowy
0 / 0

YOOO i tyle narzekania na motocyklistów a okazuje się, że motor w konkretnych zdarzeniach jest całkiem pomocny ;) no bo samochodem nawet wypasionym ciężko by było go dogonić...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaarek89
-1 / 3

A ktoś pomyślał o ratowaniu poszkodowanych??
Policja i tak by gościa złapała...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomeksg
0 / 0

"Sebastian upewnił się, że rannym pomagają już inni świadkowie wypadku i ruszył w pościg"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sowus
0 / 0

Taaaak, świadkowie ratowali rannych. Cały wypadek zdarzył się na ulicy Pasterkiej. Dzieci odskoczyły a cała reszta jest tylko poobijana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krzychutk2
0 / 0

mogę prosić o jakieś źródło? tez jestem motocyklistą (Honda CBR 600 Stunt Pies) i ciekawi mnie ta cała sytuacja? Pozdro dla motocyklistów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zeepph
-1 / 3

Ehh ten mój Szczecin. Nie lubie motocyklistów, jeżdzę samochodem i naprawdę wiem o co chodzi. Ale dla niego... on pokazał że nie każdy motocyklista jest taki sam jak jego stereotyp (nieodpowiedzialny, głupi itd. itd.), a zdarzają się naprawdę dobrzy i odpowiedzialni ludzie. Oby takich więcej. !!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kiciuc
0 / 0

Ja także uważam, że ten motocyklista postąpił dobrze, ale jeżeli widzę motocykliste, który zasuwa 200 km/h to chyba jednak coś nie halo jest

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TWGrzegorz
0 / 0

To obok mojego domu. :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kubapop
0 / 0

Aha i ty TWGrzegorz-u... to wcale nie fajnie że wypadek miał miejsce niedaleko naszych mieszkań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adrianc1910
+2 / 2

Nikt z was nie wziął pod uwagę, że gdyby motocyklista nie dorwał tego pijanego kierowcy, to ten mógłby znowu kogoś potrącić...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nanab
-2 / 2

Nikt z was nie wziął pod uwagę, że motocyklista w czasie tego "pośigu" mógł zabić nie tylko siebie ale też innych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xCandy
0 / 0

eh samego wypadku nie widziałam ale zbiorowisk ludzi później już tak o.O
a dla demota +

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M milvvi
+1 / 1

Motocyklista był mocny - słuchałem jego wypowiedzi, myślałem że padnę, kiedy mówił, że usiłował podczas jazdy wyjąć kierowcy kluczyki ze stacyjki ;D Albo się naoglądał filmów akcji, albo rzeczywiście jakiś (pozytywnie) zakręcony człowiek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zenon555
+1 / 1

gdzie to słyszałeś że chciał wyciągnąć kluczyki przestań grać w gta bo coś ci się przestawia w głowie koleś mówił że chciał go zatrzymać a on go spychał na boki i użył stwierdzenia "tak jak na amerykańskich filmach" także przestań zbierać informacje na przerobionym youtubie bo jesteś śmieszny w swoich komentarzach widziałem jego wypowiedź dla szczecińskiej kroniki i nic tam o kluczykach nie słyszałem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M milvvi
0 / 0

Była jego wypowiedź dla TVN24, chyba jedna z pierwszych wzmianek o tym wypadku; jeszcze śmialiśmy się z tego tekstu razem z rodziną. Nie wiem, jak później relacjonowano to w mediach; niemniej, styl Twojej riposty wyjątkowo mnie rozbawił (:

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar borzydar
-2 / 2

Przez to, że motocyklista go gonił, ten pijany kierowca, znów mógł kogoś potrącić. Motocyklista zgrywał po prostu bohatera, nie myśląc do czego może sie przyczynić. Dodatkowo polskie prawo w takiej sytuacji obarczyłoby motocyklistę pewną odpowiedzialnością za ewentualne szkody/ofiary.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PifPaf
-5 / 7

motocyklista powinien dostać mandat i zabrane prawo jazdy - jechał jak wariat za drugim pijanym idiotą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PITER017
+1 / 1

a ty powinieneś dostać dożywotniego bana na demotach za to co napisałeś...
gdyby nie ten motocyklista, dalej ten debil w samochodzie by jeździł i nie wiadomo ilu ludziom jeszcze by krzywdę zrobił

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Palamerek
-1 / 1

borzydar i pifpaf-życzę wam dożywocia za przewrócenie chłopczyka na rowerku podczas prowadzenia przez was pieszego pościgu za złodziejem,który ukradł waszej babci torebkę z ręciną... pieprzone inteligenty szpagatowe... Jeżeli przejaw postawy obywatelskiej jest dla was czymś niezrozumiałym to wypie....ajcie na grenlandie...ewentualnie na madagaskar

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Chung
0 / 0

@PifPaf - nie przesadzajmy z tym zabieraniem prawka za byle pierdołę! Mandat za brawurę - tak! (za prędkość) ale żeby zaraz prawko zabrać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sghul
-1 / 1

A więc oni NIE SĄ dawcami? :o :o :o

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hanys
+1 / 1

Dzięki mu za to Za to że jest człowiekiem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kurasza
-5 / 5

Świetnie. Lepiej zostawić kobiete na drodze i gonić sprawce :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Palamerek
-1 / 1

Ni do rymu,ni do taktu... Ogarnij się,albo coś podobnego zrób,bo pieprzysz nawet nie wiesz co...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomeksg
-2 / 2

"Sebastian upewnił się, że rannym pomagają już inni świadkowie wypadku i ruszył w pościg"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kurasza
-1 / 1

Bo mnie to nie interesuje , na democie tego nie ma . . Sami sie ogarnijcie bo żartu nie rozumiecie -.-"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kmss
+1 / 1

SEBASTIAN jest mistrzem i dumą motocyklistów! I do tego Szczecińskich :)
[+] !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adrianc1910
0 / 2

Czytając co po niektóre komentarze można stwierdzić, że najlepiej by było gdyby ten pijak dalej bezkarnie jeździł
po drodze... :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 maja 2010 o 0:27

avatar BenY18
+1 / 1

Brawo bracie ! :D
Szerokości :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Palamerek
0 / 0

Seba,bracie,jesteś GOŚĆ... Pozdrowienia przyjacielu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bubu77
+1 / 1

Motockliści górą też tak sądze :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bubu77
0 / 0

Fakt faktem wkurza mnie jak 18 letni motocylista zapierniczający po miejscowosci jak wariat ale taki spokojny doswiadczony motocyklista to naprawde jest "motocyklisa" ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolson
0 / 0

respekt ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Przykro
0 / 0

jedno nie wyklucza drugiego :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Aronek
-2 / 2

Motocykliści często noszą metalowe łańcuchy na szyjach, aby przy wypadku nie zostali kalekami tylko im urwało głowę. Jest to względnie niebezpieczne, ale nie ma co ich krytykować, jeżeli są świadomi ryzyka to niech jeżdżą i nikomu nic do tego. Gorzej jak są przekonani że to bezpieczne, ale śmierci głupków mniej szkoda :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M madnessx100
0 / 0

szacun dla tego pana!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rddy
+2 / 4

Mnie śmieszy tylko jedno.. ta martyrologia motocyklowa...Z jednej strony naklejki na autach w stylu "patrz w lusterka dwa razy, motocykle są wszędzie"(jak ktoś jedzie nawet 180 na godzinę a wiadomo ze jak na motocykl to i tak mało, to mogę patrzeć i 10 razy bo i tak jest spora szansa ze go nie zobaczę) a z drugiej
"Motocykle mogą więcej " ( w tym wypadku oczywiście chodzi o możliwości takie jak np jazda miedzy autami, która nawiasem jest zakazana prawem ), a później jest p***olenie jak to źli kierowcy specjalnie powodują wypadki żeby robić na złość motocyklista albo zajeżdżają im drogi i w ogóle nie uważają i ci biedni na motorach przez to cierpią .. totalna hipokryzja... na szczęście znam tez wielu motocyklistów zdrowych na głowę ale ci "pseudoideologiczni" psują im opinie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pazurro
0 / 0

Zgoda. Tylko o jakiej jeździe między autami mówisz i jaki przepis tego zabrania?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 maja 2010 o 18:05

avatar tomeksg
-1 / 1

przepisy nie zabraniaja jezdzic miedzy samochodami gdzies to wyczytal? a kierowcy samochodow zajezdzaja im drogi bo ich to srasznie boli ze motocyklista sobie obok przejedzie i bedzie wczesniej na swiatlach taka prawda....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dawid101
0 / 2

Tamten uciekał pieszo, a motocyklista zanim pobiegł i złapał, inny człowiek jedynie pomógł mu doprowadzić go do miejsca w którym porzucił samochód-to po pierwsze. A po drugie to po części sie zgodzę z tym co napisałeś o tym kontrolowanym pościgu itp, z tym że wątpie aby mten motocyklista za wszelką cenę chciał zostać bohaterem no i "powiadamiając policję" też stwarzałby zagrożenie, bo jechać motocyklem i rozmawiać przez tele to po pierwsze niebezpieczne, a po drugie prawie niewykonalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dawid101
-1 / 1

zgadzam sie w 100%

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pazurro
0 / 2

W 90% przypadków wypadki motocyklowe są winą tępych motocyklistów, którzy zamiast myśleć, przewidywać i obliczać, prują te 150km/h uważając się za święte krowy, które każdy kierowca puszki musi zauważyć, bo tak stoi w przepisach. Otóż debilu jeden z drugim, nie zauważy, bo przy pewnej różnicy prędkości zauważyć po prostu nie może! To ty masz mieć oczy dookoła głowy i zostawiać sobie margines na wypadek tego typu sytuacji. Procenty się nie zmniejszą dopóki do tych pustych głów nie trafią powyższe proste fakty. Szybkie motocykle zawsze były dla wariatów i dobrze, sam do takich należę, ale od wariata do prymitywnego kretyna lansującego się dodatkowo na aniołka daleka droga.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar borzydar
-1 / 1

Tu się zgodzę. Motocykliście sami w sobie są mniejszym zagrożeniem od kierowców bez wyobraźni, którzy czują się bezpiecznie otoczeni masą blachy. W lusterka ewidentnie patrzą i prędkość motorów jest tu drugorzędna, sam czasem gdy śmigam kolarką po mieście muszę uważać bo potrafią bez kierunku zmienić pas przed skrzyżowaniem, nie patrząc, że ich ktoś ich mija.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krzychu13339
+1 / 3

i co ??? Dalej twierdzicie , ze KAZDY motocyklista to idiota i nie potrafi jezdzic ? Media wam tak mozg spiepszyli ze sobie nawet nie wyobrazacie. Prosze miejcie wlasne zdanie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar borzydar
+1 / 1

Oni potrafią jezdzic, ale wiadomo ze przy duzej predkosci duzo sie ryzykuje, a oni w jakiejs mierze swiadomie podejmują to ryzko - to nie idioci tylko ćpuny adrenaliny - nie wszyscy oczywiście. To że wina jest czesto kierowów, to jednak powinni brać pod uwagę. Bo co to jest za myslenie ze zabije sie, ale nie moja wina to bedzie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dawid101
-1 / 1

Gorsze jest myślenie( albo kompletne nie myślenie) kierowców samochodów( oczywiście też nie wszystkich, bo są tacy, którzy patrzą w lusterka) że co tam że kogoś zabije, ale to nie moja wina, bo on jechał za szybko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pazurro
0 / 2

dawid oczywiście, że wina jest motocyklisty, który jechał za szybko. Radzę to sobie wbić do głowy, szczególnie jeżeli do takowych należysz. Nikt nie będzie przez całą drogę wypatrywał pędzącej z prędkością światła szlifierki, to chyba oczywiste. Tobie ma zależeć na Twoim życiu, a nie kierowcy samochodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dawid101
-1 / 1

tu nie chodzi tylko o prędkość, bo skuterem nie jedzie sie tak szybko jak motocyklem, a w tym wypadku tak samo większość kierowców nie patrzy w lusterka i zajeżdża droge. że nie wspomne już o specjalnym zajeżdżaniu;/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mvproject
-2 / 2

cóż... Sam jestem motocyklista i nie zgadzam sie z tym demotem..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar borzydar
0 / 2

Wątpię, że dla większości ludzi, kazdy motocyklista jest dawcą narządów, raczej chyba większość uważa, że istnieją motocykliści którzy jeżdżą bardzo spokojnie. Akurat ten z demota tym że gonił sprawcę wypadku, wcale nie udowodnił że nie lubi szybkiej, brawurowej jazdy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Chung
-1 / 1

Przeczytałem jakieś 90% wypowiedzi i uważam Twoją @borzydar jako najbardziej trafną, OBIEKTYWNĄ (a nie, że motory są do bani/super).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar losterka
-3 / 3

Tak, dla większości to dawcy organów, ale. Ale zdarzają się wyjątki takie jak ten. I chwała mu za to, bo kto wie, co stałoby się jeszcze, gdyby kierowca tego samochodu jechał dalej i ile osób mógłby jeszcze pozbawić życia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MateushM
-1 / 3

"...dawca narządów".
Nie inaczej ! Uzupełniłbym jedynie o słowo "bezmózgi".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dawid101
0 / 2

ja tym słowem uzupełniłbym twoje nazwisko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KapitanDemot
-2 / 2

Tylko że motocykliści mogą sie dostać w takie miejsca gdzie samochodem ni cholery nie dostaniesz sie : P Ale motor to niebezpieczna machina auto ma 4 koła motor 2 trzeba pamiętać również o tym że samochód to taka puszka a motor jest nieosłonięty i dlatego nawet byłbym za tym żeby od 24 lat były ścigacze co wyciągają 300+ Bo jakby ktoś nie wiedział 200+ km/h to już przy lekkim ruchu kierownicą autem może szarpnąć a co dopiero motorem przy 300+

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dzoll
+1 / 1

to też ten pojazd jest dla kierowców odpowiedzialnych, który urodzili się z 'motorem między nogami', czują w tym pasję, wiedzą, gdzie mogą sobie pozwolic na szybką jazdę i czują się w tym dobrze. gorzej, jak ktoś ma zakusy do popisywania się, a potem stwarza wypadki przez swoją głupotę niszcząc reputacje nam - motocyklistom

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gniewomir
-1 / 1

Czy możemy ustalić, aby autorzy podobnych demotów przestali mi mówić " co jest dla mnie"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar vrtex
0 / 0

Dogonił go i co wtedy? Złapał stopa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyl91
0 / 0

Popierwsze nie nalezy mylic PASJI z GLUPOTA. Przez kilku "debili" odrazu piętno na wszystkich...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Polski
+1 / 1

Brawo dla tego motocyklisty za odwagę!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bialostoczanin
+1 / 1

Szacunek dla Niego ;) [+]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kubapop
0 / 0

Jezu... To niedaleko mojego domu... Więc to po to jechały te karetki kiedy wracałem ze szkoły do domu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tihomax
0 / 0

Równie dobrze mogł tablice odczytać a nie ryzykować rzycie swoje i innych. przez niego ten pijany mogl sie bardziej wystraszyc i znowu kogos potrącic.
Ale ogolnie to + dla niego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mitgal
0 / 0

O co ta dyskusja? skąd mam wiedzieć że to prawda???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dzoll
0 / 0

Ja jeżdże na motocyklu, dokładniej mówiąc to ścigaczu, i aż mi się słabo robi, jak czytam, że wszyscy
motocykliści to uliczni wandale, przez nich jest pełno wypadków. wpierw radzę poznać, a potem oceniać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M msichal
0 / 0

demot:To nie dawca:Organy po wypadku nie nadają się do przeszczepu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 maja 2010 o 18:26

avatar Neverdie
0 / 0

brawo brawo , nareszcie w Polsce zaczyna się uswiadamianie tego ze motocyklista to nie jest tylko ktoś na kogo spojówki możemy liczyć.. .:) oby tak dalej :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bynus
0 / 0

hmm jestem motocyklista i co z tego jak na razie to kierowcy samochodów mnie wyprzedzają "na trzeciego" i wymuszają a później mówią je jedzie jak wariat a w korku stoję jak każdy i jest wielu takich jak ja ale też jest wielu co na prawdę nie uważam za motocyklistów bo jechac 200 w terenie zabudowanym to szaleństwo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HatedEvil
0 / 0

a czy ktos im pomogl? ^^'

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marskit
0 / 0

Motocykl to fajna sprawa, można od czasu do czasu wyjechać z kolegami pojeździć (ale nie szaleć) jak chcemy się ścigać to najczęściej jedziemy na tor we Wrocławiu i tam sprawdzamy kto ma najlepsze czasy i nie robimy nikomu krzywdy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M micmur13
0 / 0

rachunek się wyrównał co jeszcze chcecie???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T topcia22
0 / 0

Bo inni są na tyle nienormalni że na każdego motocykliste wołają Dawca

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojtek02
0 / 0

nie obchodzi mnie to co inni sądzą o tym democie ja uważam
że nie każdy motocyklista jest dawcą a ten po prostu chciał spełnić dobry uczynek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mtwardy
0 / 0

ja jestem kierowcą samochodu.Gdy widzę w lustrze lub widzę że gdzieś chce wjechać,to puszczam go bo jest ode mnie szybszy.Znam wielu motocyklistów którzy jadą normalnie.

Niestety raz musiałem zbierać zwłoki mojego kolegi który zabił się na motocyklu.

Wariatów wśród samochodów i motorów jest wiele,lecz istnieją również kierowcy(mówie tu o samochodach i motorach),którzy jeżdżą po prostu normalnie.

A co do demota.

Autor wpisał opinię że motocyklista=dawca
jak sądzę nie zasięgnął w tym temacie szerszej opinii
nie wiem ile ma lat..
lecz ta opinia,wręcz wskazanie palcem zostało wydane zbyt pochopnie

plus dla motocyklisty:facet zachował się wręcz bohatersko(słowo bardziej pasujące do tego wyleciało mi z głowy)

pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GmaniekG00
0 / 0

zapewne 75% ludzi gdy widzi motocykliste powie "dawca" żenada szacun dla autora i dla nas motocyklistów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lenidaska
0 / 0

Aż się niedobrze robi jak się Was czyta ( to do tych 'na górze' )

Odpowiedz Komentuj obrazkiem