Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
7386 8044
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M Marcinek
+13 / 89

A ludzie się pytają. Po co te wojny a jak by ich nie było to tak by wyglądał by świat za 50lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W warzyf
+165 / 225

nie mam nic do muzułmanów, ale wolałbym, żeby ich nie było

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mantjecki
+77 / 115

Ja też już w swoich demotach o nich prawdę przekazałem! Popieram tego demota, rencyma i nogyma podpisuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 16:30

avatar Calvin7
+50 / 140

demot:To uczucie:gry agresywny Arab zjada wszystkie Twoje placki, a Ty chcesz go pobić, ale zostajesz ukarany za dyskryminację mniejszości religijnych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rebot
+76 / 92

http://www.sadistic.pl/europa-w-2029-roku-vt36928.htm to obejrzenia . Bardzo prawdziwe . I co gorsza możliwe . I to w najbliższej naszej przyszłości . Zobaczmy co zrobili z Francją . Takiego turasa to sie nie usadzi oni mają wode we łbach . Rozumiem wiara wiarą ale jak już mają się wysadzać to zdala odemnie . + Jak ty byś miał biblie w ich kraju upier)(*# ci głowe . Ale obraź ich w naszym to skarzą cie za dyskryminacje a oni dodatkowo cie wysadzą . MY mamy tolerować ich meczety ale oni by nas pozabijali na wieść o np wprowadzeniu mniejszości chrześcijańskich w ich kraju . (PS) nie jestem ani chrześcijaninem ani muzłumaninem ale patrze na to okiem człowieka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seiryu777
+27 / 47

Za debilizm ci muzułmanie powinni dostać po mordach jeden raz! I gó.wno mnie obchodzi,że to taka religia, czy zwyczaje jak się MA MÓZG to to już nie jest ŻADNA religia tylko debilizm ludzki...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olaf0
+30 / 40

Muzułmanów powinno się traktować tak, jak oni traktują innych. Oczywiście nie wszyscy tacy są, ale przerażająca większość. Im się dogadza, buduje meczety, a oni w zamian ataki terrorystyczne robią. BTW Rebot film faktycznie warty obejrzenia. Miejmy nadzieję, że to tylko pesymistyczna wizja...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Stonekeep
+42 / 62

Ja tam bym wszystkie te religie wywalił w piz*u. KAŻDA w swojej historii uczyniła zdecydowanie więcej zła niż dobra, jest źródłem wojen, konfliktów, nietolerancji i tak dalej. Nie wiem czy Bóg istnieje. Ale jeśli istnieje na pewno ta cała przemoc nie jest w jego interesie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SegmentationFault
+38 / 44

Problemem Europy jest zbytnia tolerancyjność dla wszystkiego- vide ostatnia sprawa z
burkami(te
szmaty ktore musza nosic kobiety u arabusów)- jak we Francji dyrektor zwolnił
pracownicę za to,
że przychodziła w tym do pracy- dyskryminacja. Natomiast jak stewardessa
ktorejs z europejskich
linii kursujacych do Arabii Saudyjskiej odmowila na tamtejszym lotnisku
zalozenia tejze burki przed wyjsciem z samolotu (bo 'trzeba sie dostosowac do innej kultury') to
zwolnili ja z pracy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 20:10

avatar Oki
+5 / 17

Bjoern@ tu chodzi bardziej o media zobacz jak zabili tego murzyna to wszyscy lewacy wyskoczyli, że policja jest nazistowska to samo jak się powie coś na innych obcokrajowców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 19:50

X xqbusx
+22 / 30

Choć demot o zagadnieniu politycznym, to poruszyłeś tu bardzo ważny wątek. Pewnie większość z was nawet nie zdaje sobie sprawy, jak sytuacja jest w poważna. W Niemczech i Anglii powoli dochodzą do władzy muzułmanie, a my nie stawiamy żadnego oporu. Zero agresji z naszej strony, maximum z ich. Gdyby Ameryka, bądz unia Europejska nie walczyła o ropę i dla kasy, wtedy skierowali by siły na te państwa. Nie mówię od razu, aby ich wytępić, ale po prostu ograniczyć ich napływ do Europy, zacząć kontrolować ich wpływy polityczne na naszym kontynencie - to jest agresywna mniejszość, która szybko rośnie w siłę , a my nie umiemy się im przeciwstawić i dajemy sobie grozić, nie wykazując żadnej agresji - czasem to rzecz dobra, wszystko należy zachować w odpowiednim balansie.

Na zakończenie dodam, że politykiem, który chce z tym walczyć i ma całkiem ciekawe pomysły na chociażby częściowe rozwiązanie problemu, jest Korwin Mikke - mój kandydat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 czerwca 2010 o 0:06

C Corium
+7 / 29

Wszystko to to nasza wina. Odchodzi się od tradycyjnego formatu rodziny. Single, pedalstwo, kariera. Młodzież nie chce się uczyć; tylko żreć, ćpać i pić i się bzykać. Upadamy i jesteśmy coraz słabsi, nie ma w nas już wiary i patriotyzmu, tylko to może nas obronić. Czemu więc się dziwić, że bisurmańskie psy zalewają Europę.
ISLAM- to nie religia ISLAM- to ustrój polityczno -religijny. ISLAM to herezja powstała z judaizmu i chrześcijaństwa.
Trzeba te bydło które nie umie uszanować wolności czym prędzej deportować z Europy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seiryu777
+5 / 7

Może tak: zauważcie,że oni się rządzą jak popadnie,a my nic nie robimy dziwne nie? Zauważmy,że gdyby wpłynąć tak na rządy, resztę innych instytucji jak oni na Europę to mamy takie same szanse na zmiany na tej planecie jak oni na "opanowanie świata" -mówię na chwilę obecną- jednak nie mamy pewności ile osób naprawdę na to pozwoli,a ile będzie z tym walczyć,a ile będzie o tym wiedzieć. skoro oni mogą to i my możemy coś zmienić.... -przepraszam śpiący jestem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I IndianaDzems
+22 / 32

Przy wyznawcach islamu sataniści to harcerze!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Korwinista
+5 / 11

Niemka ma 0,8 dziecka, muzułmanka - 8. Wynik tej całej tolerancji jest łatwy do przewidzenia, powstanie jakiś Kalifat (no, chyba, że Niemcy się obudzą i stworzą IV Rzeszę).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P prisoneq
+7 / 15

Spoko demot :). Biorąc pod uwagę politykę Unii Europejskiej obawy są słuszne. Unia jest taki burdel w którym przyjmie każdego, uczy tolerancji i innych pięknych wartości, ALE, potrzebny jest takie SKU***SYN, który to zmieni, nie można głaskać po głowie i dawać przywileje ludziom, którzy po prostu nie potrafią tych wartości wsiąknąć. Spójrzcie na Francję, tam muzułmanie domagają się nawet takich głupot jak to, żeby mięso które jadają nie było przechowywane obok mięsa wieprzowego w sklepach, a ile ich już tam jest?! Dajemy im prawa, przywileje, a oni chcą wprowadzić swoje zasady gry. Nie mam nic przeciwko muzułmanom, ale nie chcę mieć z nimi styczności i niech sobie żyją w swoich krajach. Jesteśmy tak humanitarni, że aż mnie na wymioty zbiera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojtaszekk19
+2 / 2

Przyczyną tego co się może stać jest to że ludność europejska się kurczy, zaś arabska się rozrasta. To wszystko przez laicyzacje społeczeństwa. Aborcja, antykoncepcja i eutanazja powodują kurczenie się społeczeństwa. Bogate kraje płaca wysokie becikowe za rodzone dzieci, a dlaczego? Ponieważ rodzina jest najlepszym kapitałem. To jest logiczne: więcej ludzi = większy popyt = większy = więcej miejsc pracy = większe emerytury = itd. Oczywiście eksplozja demograficzna nie jest zbyt dobra (zubożenie społeczeństwa), ale lepsza niż ujemny przyrost naturalny.
Arabowie i Turcy zapełniają Europe. Byłem na Bliskim Wschodzie i wiem że tak agresywnie zachowują się skrajni wyznawcy Allacha (np.Talibowie), reszta muzułmanów jest zupełnie inna, nie zabijają za wiarę ale przestrzegają swojej tradycji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A anixon
+11 / 21

moim zdaniem Europa i inne kraje ze świata powinny się temu sprzeciwić i coś z tymi kretynami zrobić.. minusujcie jak chcecie ale dla mnie to poje*ane wyznanie i ich zasady..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P prisoneq
+6 / 12

Jak to nie protestował... Prostestowałem, tylko ciebie jeszcze pewnie nie było xD 966r. ehhh to były czasy :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar honeyha
+3 / 11

pierwszą ofensywę arabów na Europę powstrzymał Karol Młot w bitwie pod Poitres, potem był jeszcze Sobieski pod Wiedniem i cud nad Wisłą. A dziś co? Sami ich zapraszamy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kiraftw
-5 / 15

pewien ks. ewangelicki mi powiedział, ze tak naprawde to nie przed muzułmanami przyjdzie nam bronic swej wiary, lecz przed ateistami, ktorzy na własną modłe interpretuja pismo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I inez678
+1 / 5

za bardzo się rządzą dla dobra ludzkości ich się powinno "usunąć" żeby nie zawładnęli światem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Valkover
-4 / 6

Mi się wydaje, że nic z tym nie robimy bo po prostu boimy się nieznanego, tego co może się stać. Bo tak naprawdę każdy z was szanuje własne życie i pragnie żyć, każdy boi się o nie a co taki muzułmanin któremu zrobili pranie mózgu? Zwisa mu czy zginie czy nie ważne żeby inni przy tym zginęli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar saskllacz
+23 / 47

Było i to ile razy. B. dobre, ale było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Marac
+43 / 57

Zwykle wkurzają mnie powtórki. Ale to jest wyjątek. Tego nigdy za wiele.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M momo22
+35 / 35

Parafraza słów pastora Dietricha: "Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem komunistą.
Kiedy przyszli po Żydów, nie mówiłem nic. Nie byłem Żydem.
Kiedy zabrali Cyganów, homoseksualistów i upośledzonych milczałem. Nie byłem żadnym z nich.
Kiedy wreszcie przyszli po mnie, nie było nikogo, kto by się za mną wstawił"

Może by to zaznaczyć???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar blido1988
+15 / 21

Było, ale wreszcie zasłużenie na głównej. Moim zdaniem przyszłość Europy nie wygląda różowo - wręcz tragicznie. Będzie miała miejsce albo islamizacja i szariat, albo sytuacja odwrotna czyli kolejny Holokaust (tym razem muzułmanów) i totalitarne rządy ultranacjonalistycznych ugrupowań. Innego wyjścia nie ma, bo muzułmanie nigdy nie będą żyli w zgodzie z Europejczykami. Czyli jesteśmy między młotem a kowadłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xqbusx
+7 / 13

Dokładnie.
Napływają do Europy w wielkich ilościach. Podczas gdy nasz przyrost naturalny maleje, ich rośnie i jest przynajmniej KILKAKROTNIE WYŻSZY! Jesteśmy uczeni, że agresja jest zła. Prawda leży po środku - agresja może być jak narkotyk - czasem negatywna, czasem pozytywna i powinna być stosowana z umiarem, w sytuacjach, które rzeczywiście jej wymagają.
Oczywiście mam tu na myśli głównie agresję polityczną, choć tyczy się to też w mniejszym lub większym stopniu, każdego jej rodzaju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bober51
+2 / 14

Ojj.. ale temat poruszyłeś...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mishamoltion
+9 / 17

ludzka głupota jest nie do opisania .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JustNeptuN
+12 / 16

puki co, wydaje się że to idzie w drugą stronę - to my do nich z demokracją wlatujemy (Afganistan, Irak). Różnica jest taka, że my ich chcemy przekabacić "na szybko" i "od zewnątrz". A oni - chytrusy - robią z nami to samo, ale "powoli" i "od wewnątrz" ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R red7
+61 / 73

10-20% wyznawców islamu w ROsji, 5-10% we Francji i w Niemczech. Srednia ilość dzieci europejskiej kobiety 1.1 średnia ilość islamskeij ~ 8!!! Sprawdzie to, bo niedlugo Europa będzie muzulmanskim kontynentem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lewicowiec
-4 / 34

a w najdalej 3 pokoleniu dzietność muzułmanek spada do średniej w danym kraju. Czemu tego nie dopisałeś?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X XXI
+14 / 38

póki rydzyk żyje i mohery to się nie stanie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tetrabromoetanol
+8 / 30

@lewak- w trzecim pokoleniu brudasów jest więcej niż białych...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lewicowiec
-4 / 18

Zapomniałem podać źródła: tygodnik FORUM 12/2010. Ale oczywiście to zminusujecie bo w końcu wy wiecie lepiej niż ludzie którzy od lat się tym zajmują:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar arbiterelegantiae
+10 / 16

dzieci, najpierw zrozumcie co to jest nacjonalizm, przekopiuje dla was z wikipedii:
"Nacjonalizm (z łac. natio – naród) - postawa społeczno-polityczna uznająca naród za najwyższe dobro w sferze polityki. Nacjonalizm uznaje sprawy własnego narodu za najważniejsze. Głosi solidarność wszystkich grup społecznych danego narodu.
Nacjonalizm uważa interes własnego narodu za nadrzędny wobec interesu jednostki, grup społecznych, czy społeczności regionalnych. Uznaje naród za najwyższego suwerena państwa, a państwo narodowe za najwłaściwszą formę organizacji społeczności, złączonej wspólnotą pochodzenia, języka, historii i kultury. Nacjonalizm przedkłada interesy własnego narodu nad interesami innych narodów, zarówno wewnątrz kraju (mniejszości narodowe lub etniczne) jak i na zewnątrz (narody sąsiednie)."
Najlepsze są teksty że Polska jest dla wszystkich. Genialne. To nie wszyscy walczyli o niepodległość, o wolność etc. ale teraz ci "wszyscy" mają korzystać z dorobku wielu pokolen Polaków i jeszcze do tego na naszą niekorzyść. Brawo. Pranie mózgów w szkołach i przez media przynosi jednak rewelacyjne skutki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 23:53

T Tofutownz
+42 / 102

100% prawdy, Islam zalewa Europę. Kreowany w mediach na religie pokoju, a w państwach europejskich te dzikusy obrzucają koktajlami mołotova katolickie domy.
W Warszawie już budują meczet, jeżeli nie okażemy naszego sprzeciwu -będzie to początek końca białej, katolickiej Polski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tetrabromoetanol
+17 / 75

Lepszy nacjonalizm niż wielokulturowość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R red7
+22 / 62

W Polsce jest jeszcze dobrze ~ 1%, ale co się dzieje w Europie zachodniej jest nie do opisania. Trzeba ratować naszą chrześcijańską cywilizaję (nie tylko katolicką)...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kosmita509
+1 / 47

Jak Ci nie dobrze to zamknij przeglądarkę!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar nathaneal666
-5 / 57

@ElmoRlz racja @Tetrabromoetanol Druga i pierwsza wojna światowa pokazała jaki to nacjonalizm
jest fajny. Co do demota religie mają to do siebie że jeśli da się wolność wyznania ich
przedstawicielom to w końcu pomyślą i dojdą do wniosku że ich religia (jak i każda inna) jest
bez sensu i staną się ateistami, tak jak to się stało z chrześcijanami na zachodzie europy i
jak teraz dzieje się w "katolickiej" polsce, sorry za chaotyczność mojej wypowiedzi ale mam
nadzieję że domyślicie się co miałem na myśli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 16:33

T Tetrabromoetanol
+25 / 47

@Elmo rlz
Nie, lepiej mieszać wszystko z wszystkim na siłę a potem się dziwić że araby wysadzają się w autobusach, Biali mordują czarnych a czarni palą żółtych na stosach :) lepiej niech każdy mieszka "u siebie", przynajmniej nie będzie takich konfliktów etnicznych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar nathaneal666
0 / 54

@Tofutownz jak masz zamiar ratować swoją "białą chrześcijańską" cywilizacje, budując obozy koncentracyjne dla ateistów, innowierców i ludzi o innym kolorze skóry? Ktoś przed tobą już próbował tak wprowadzać swoją czystość rasową, pewnie go kojarzysz taki niski pan z charakterystycznym wąsem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
-4 / 40

To powiedz komuś, kto przez lata mieszkał w lepiance, jako dziecko wykarmiał rodzinę(jeśli to w ogóle bylo możliwe) i chodził po wodę do studni że lepiej będzie, jak jednak zostanie u siebie. A konfliktów etnicznych by nie było, gdyby ludzie nie patrzyli tak bardzo na kolor skóry itp. Ja pier.dolę no, przecież to tylko karnacja jest!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tetrabromoetanol
-4 / 22

w czasach pierwszej i drugiej wojny światowej arabowie nie mieli nic do gadania bo sami mieszkali w ziemiankach, nie wiedzieli co to prąd elektryczny nie mówiąc już o mieszaniu się do spraw wojny... w ogóle co za głupie porównanie stworzyłeś, dzisiejsi arabowie= chrześcijańskie wyprawy krzyżowe sprzed 700 lat- ta sama ideologia, tylko środki inne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qzin
+3 / 67

Wiecie co jest przykre? Zminusowała ElmoRlz banda ludzi, która jest ksenofobami tylko dlatego, że napisała prawdę. Polska nie jest ani biała, ani katolicka (tzn. jest ale nie powinna być). Polska jest dla wszystkich.

Jeśli 2 wojny światowe nie pokazały wam jak wielkie tragedie dotykają ludzi, przez to, że niektórzy myślą o sobie, że są lepsi to nie mam pytań. Nie potrafiąc wyciągnąć wniosków z przeszłości będziecie równie głupi w przyszłości.

@Tetrabroblabla: Co Ci przeszkadza wielokulturowość? Jak murzyn chce mieszkać w Polsce i się dostosowywuje do obowiązującego prawa to niech tutaj mieszka. Gdyby nasze geny się nie mieszały i nie mieliśmy dostępu do nowej puli genowej to miałbyś zespół Downa. Pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maigo
+14 / 22

Chcecie tego, czy nie - sam myślę o tym z trwogą - ale jeśli niektóre publikowane gdzieniegdzie dane są prawdziwe, to niewiele możemy zrobić. Zamykanie granic przy ich przewadze demograficznej, to tylko chwilowe rozwiązanie. Konflikt byłby jeszcze większym złem - w sumie o to im chodzi, wtedy będą mogli bez obaw wywołać "świętą wojnę". Możliwe, że my, Europejczycy, jesteśmy skazani na zagładę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 16:39

avatar Ollie1337
+5 / 29

@ nathaneal666
I wiesz - panu z wąsem poniekąd się to udało. Znasz osobiście jakich żydów? No właśnie.
Nie mówię oczywiście że takie metody są dobre, ale jak tak dalej pójdzie, to jestem pewien że w końcu znajdzie się taki drugi Hitler, który zrobi porządek w Europie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Davee89
+19 / 31

Błądzicie ze skrajności w skrajność. Nacjonalizm dopóki nie staje się skrajny nie jest wcale zły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tetrabromoetanol
+23 / 29

@Elmo
nie, to nie tylko karnacja- to też kultura, obyczaje, tradycje- jeśli araby/murzyni decydują się opuścić swoje ziemie, muszą liczyć się z tym, że muszą się przystosować się do warunków panujących w innym miejscu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tetrabromoetanol
+32 / 34

@Qzin- problem w tym, że oni tu przyjeżdżają i nie chcą się przystosowywać (vide arabskie getta na przedmieściach Paryża), przeciętny murzyn czy arab przyjeżdżający do Europy jest nastawiony na płodzenie dzieci i żerowanie na socjalu danego kraju, a jak takiemu powiesz że nie jest u siebie to wywołasz aferę na tle rasowym, kulturowym i nie wiadomo co jeszcze (a wszystko to dzięki panującej obecnie poprawności politycznej)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tetrabromoetanol
+10 / 20

oczywiście, że mają- ale u siebie i nigdzie indziej. nie krzywdzą? dopóki są w mniejszości- jasne, póki co tylko wszczynają burdy, palą samochody i konsekwentnie się mnożą. a kiedy zaczną, będzie już za późno

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tetrabromoetanol
+10 / 22

ty nawet nie wiesz kto to jest neonazista, tym komentarzem pozbawiłeś mnie złudzeń, że jesteś głupi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar nathaneal666
0 / 22

@Tetrabromoetanol faszysta + rasista = nazista, ale że to określenie jest używane do określenia działalności NSDAP w czasie drugiej wojny światowej dodałem przedrostek neo. A to że nazwałeś mnie głupim bez żadnego uzasadnienia świadczy o twoim poziomie, pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Calvin7
-4 / 24

@Tetrabromoetanol - WSZYSTKO jest lepsze od nacjonalizmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Syphilis
+5 / 11

@Tetrabromoetanol "Lepszy nacjonalizm niż wielokulturowość." Nie rozumiesz czym jest wielokulturowość. Dla poprawy humoru powiem Ci, że politycy też nie wiedzą. A wykształconych w tym zakresie specjalistów nikt nie słucha, bo politycy i media skupiają się na nic nie znaczących szczegółach takich jak walka między konserwatyzmem a liberalizmem.
@garindor w pierwszej połowie komentarza opisujesz to, do czego powinniśmy zacząć dążyć 30 lat temu. Do integracji kulturowej imigrantów, nie tylko islamskich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 18:01

avatar Syphilis
+1 / 7

@garindor i tu jest różnica między Tobą a mną. Kiedy mówimy "my" Ty masz na myśli tylko Polskę, a ja mam na myśli Europę i USA. Sama Polska nie ma żadnego znaczenia na arenie międzynarodowej, żadnej siły. Polska jako element Europy czy szerzej, Polska jako element kultury zachodniej - to światowy lider (think-tanki ameryki już zdają sobie z tego sprawę, za kilka lat UE będzie najlepszym przyjacielem USA - zapamiętaj moje słowa).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hering
+1 / 5

Kiedyś już mieliśmy wielokulturowość przygarniając każdego w potrzebie. A dostaliśmy po pysku i naprawdę, ŚWIETNIE na tym wyszliśmy. Islamiści mogą tu mieszkać. Ale narzucać czegokolwiek nie mają prawa. Co więcej, jak już się wprowadzają do kraju z wolnością wypowiedzi i pewną kulturą, to należy to szanować. A nie, że taki islamista będzie na naszych oczach swoją żonę poniewierał. Jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać jak i one.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bjoern
-2 / 12

Jeśli dla was opinie ElmoRlz są 'poniżej poziomu' to aż strach pomyśleć jak wg was powinna wyglądać Polska na poziomie :| Banda idiotów którym nienawiść przesłoniła trzeźwe spojrzenie na otaczający ich świat..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CrazyTaliban
+5 / 9

Tak tak nazywajcie nas neonazistami faszystami jak chcecie ale jak przyjdzie co do czego czyli islam przejmie europe też wybiegniecie na ulice ze swoimi paradami równości? poczytajcie sobie co robią arabusy z takimi jak wy którzy według was różnią się tylko kolorem skóry :) obudźcie się bo będzie za późno :0 podam taki przykład przyjeżdżacie do arabów budujecie sobie kościół i narzucacie swoją kulture i tryb życia to co oni robią? wykopsają Cie z kraju. nie umiesz zaakceptować kultury do której przyjeżdzasz to przykro mi ale musisz sie przemóc albo zmienić miejsce zamieszkania :) poprawność polityczna zasłoniła wam oczy na świat jaki jest naprawde a jest wulgarny i bezpośredni ;]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seiryu777
-1 / 7

powiem tak: Gó.wno mnie obchodzi ta 'biała katolicka polska' może nawet iść się sama utopić, Ziemia jest naszym jak narazie jedynym domem i póki tak jest, niech wszyscy debile zaczną kontaktować i niech zdadzą sobie sprawę,że szkodzą swoją głupotą wszystkim,albo niech zbudują rakietę do tenisa i wypier..dalają w kosmos i tam się bawią skoro im coś tutaj nie pasuje...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ASSOC
+46 / 70

My budujemy im meczety a Oni mordują Chrześcijan.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bjoern
-5 / 17

Zdajesz sobie sprawę że na każdego muzułmanina który zamordował chrześcijanina przypadają tysiące muzułmanów którzy nie zabili żadnego człowieka? Czepianie się budowania meczetów to jak czepianie się facetów że chodzą na wolności - "my im pozwalamy chodzić na wolności a oni gwałcą kobiety." Stereotypy może pozwalają Ci nie nadwerężać mózgu ale wierząc im żyjesz w kłamstwie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lusi1803
0 / 4

A my w wojnach religijnych przez wieki wyrzynaliśmy się nawzajem i jakoś nas nie ubyło,a wojny religijne były,są i będą.Tylko mi nie mówcie,że gdybyśmy mieli łatwiejszy dostęp do broni,toby chrześcijan rączki nie swędziały.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seiryu777
+2 / 2

Stwórca dał nam życie,a my mu zapewniamy facepalma. -WIEM-

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar faitles
+25 / 31

Szkoda dadać - w złym kierunkku idzie ten świat :-( +

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar vindictive
+1 / 45

Gdzie się podziały prawdziwe demoty ;( teraz im więcej tekstu tym lepiej. Ludzie co z Waszą kreatywnością(oczywiście opisać jest łatwiej niż wymyślić podpis zmusząjący do MYŚLENIA[sic!]). Czasem robią z demotow plakaty. Wyobrażacie sobie z tego plakat?
Z założenia schemat demota miał wyglądać : zdjecie+podpis+opis=demot. Bo elementem wyjściowym miało być zdjęcie! I wtedy to miażdżyło i zmuszało do refleksji przezywało się to. A teraz wygląda : zdjęcie(pierwsze lepsze z google)+ wzruszająca historia lub ciekawostka+ podpis(na który już i tak nikt nie zwraca uwagi)=pożal się boże coś na głownej. W tym przypadku punktem wyjściowym jest ciekawostka. Przeczytajcie zasady i oceńcie czy to spełnia wszystkie warunku demotywatora.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 16:16

avatar vindictive
-1 / 3

@Ollie wyraziłam opinię na temat budowy demota a nie o zawartości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 16:46

avatar vindictive
+1 / 1

@ Ollie No to zwracam honor:) Nie wiem czemu ale jakoś moje odpowiedzi pokazują się nad Twoim komentarzem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 17:44

avatar Ollie1337
+3 / 17

Tak, oczywiście.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Według ciebie Polska nie jest, nie była
biała i katolicka? Ach, no tak, zapomniałem że w Polsce od wieków żyją przeważnie czarni
zulusi wyznający rastafarianizm. Pomyśl, zanim coś napiszesz.
edit @vindictive:
Nie odpowiedziałem na twój komentarz, tylko na inny, znajdujący się pod twoim, który najwidoczniej został usunięty, dlatego teraz wyświetla się pod twoim komentarzem (któremu zresztą dałem plusa).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 16:51

avatar substytut
-5 / 47

Szkoda że nie dostrzegacie ze ludzie z chorymi ideami, owladnieci checia mordu, krwi i walki w imie jedynego slusznego boga sa w kazdej religii, nawet katolickiej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rebot
+5 / 7

Rasizm działa w obie strony .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fiola
+57 / 59

Skoro my mamy się dostosowywać do kultury islamskiej w krajach arabskich, to niech oni dostosowują się do naszej kultury w Europie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zielenszy
+1 / 3

Święte słowa!!!
To jest najbardziej irytujące. I co z tego, że na ich terenie to my jesteśmy mniejszością??
Nie liczą się z nami ani u nas ani u siebie więc pytam: Skąd się kurna u nas to wzięło, żeby im na wszystko pozwalać??
I to nie dotyczy tylko społeczności Arabskiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KrzysiO
+40 / 46

@Amol - Jestem ateistą (nie wojującym) ale wolę katolików, choćby najbardziej nienawistnych, od islamistów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 16:16

avatar Amol
+5 / 19

Ja też, lecz dla mnie każda religia ma "krew na rękach".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 16:21

K KrzysiO
+3 / 9

Ja cię w zupełności rozumiem, ale po prostu niektórzy ludzie potrzebują kogoś "nad" nimi żeby
móc żyć i łatwiej wyjaśnić sobie pewne rzeczy bez wkładania w to wysiłku. I tak jak długo
jak będzie indoktrynacja ("módl się i postępuj dobrze bo inaczej nie pójdziesz do nieba") tak
długo będzie takie coś jak religia. Niewiele osób potrafi samodzielnie myśleć...

P.S
Jak to kiedys powiadali: "Fanatyzm jest gorszy od faszyzmu"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 17:45

K KrzysiO
+3 / 3

Z twoich słów wynika ze religia jest bezsensowna. Wg ciebie postępowanie zgodnie z prawem boskim ma wypływać samo z siebie? Lekko naiwne podejście, zważywszy na to iż bóg sam mówi: Raj jest nagrodą za okres próby jaki jest życie, postępuj dobrze według przykazań a otworzą się dla ciebie bramy niebios". Wiec nie mów mi proszę ze wiara ma sens bo porostu jest, wiara jest po to żeby takie owieczki jak ty miały sens ustalony od początku, a nie wykreowany przez samego siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Amol
0 / 24

W katolickiej było ich znacznie więcej kiedyś niż dzisiaj tych muzułmanów, ale to wy katolicy jesteście jedynymi dobrymi istotami we wszechświecie. ŻADNA religia nie jest dobra - nie dla każdego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 16:17

N naxster
0 / 12

Oczywiście, bo najdobrzejsza to jest nauka. O tak, tylko nauka uczyni ze świata jeden wielki zielony park z jednorożcami itp. Aż chciałoby się w to uwierzyć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Tuberculosis
+1 / 3

Można pokładać nadzieję i zaufanie w namacalnie działającą naukę i rozwój, a można też olać postęp i wierzyć w niczym nie uzasadnione bajki. Wybór należy do Ciebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kubba27
+16 / 24

Islam zawsze był dziwną religią na tle innych, może każda wiara miała swój mroczny czas, ale oni mają ten czas CIĄGLE! Potrzeba nam drugiego Sobieskiego bo naprawdę zaczynam się bać, na yt są już filmy co islamiści robią w Anglii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seiryu777
0 / 2

ludzie, póki na to pozwolimy t tak będzie! Tak samo z głupotą rządzących i wojnami! Trzeba coś robić,a nie ciągle pisac,że się boicie! RUSZMY 'GUOWAMI'! Bo głowy już nie wystarczają....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ollie1337
+4 / 12

@ElmoRls
Nie wszyscy są też ograniczonymi lewako-ateistami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Marac
+3 / 13

@ElmoRlz: Jesteś naiwna i głupiutka, a nie tolerancyjna. Tolerancja dla nietolerancji to głupota i tyle.
Lenin nazywał takich jak Ty określeniem "pożyteczni idioci". Oczywiście jemu chodziło o
zachodnich miłośników komunizmu, ale to akurat nie ma tu znaczenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 18:15

D Drimex
+2 / 6

poison
dobrze ujete,pseudotolerancyjni ludzie,nie wiedza,jakie zagrozenie czycha na nas z ich strony

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Syphilis
+1 / 5

@ElmoRlz pseudotolerancja, bo bezkompromisowa tolerancja wynikająca z ignorancji i prowadząca do szkody, jest zaprzeczeniem ducha tej idei.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pepee
+2 / 4

w Polsce może nie ma ich dużo... Ale w Anglii, Francji, Grecji, Niemczech jest ich mnóstwo... ! U nas nie ma problemu z Młuzumanami JESZCZE. :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tetrabromoetanol
+11 / 27

Niestety, ale dzisiaj jest w modzie lansowanie wielokulturowych społeczeństw, każda nacja ma swoje miejsce na świecie (Biali = Europa, Arabowie= płw. arabki i bliski wschód, murzyni-= afryka) a takie mieszanie tych nacji nie prowadzi do niczego dobrego..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R r4e
+2 / 6

Nathaneal, wybacz ale teraz to pieprzysz jak oparzony. Gdy się komuś mówi, że to nie jego miejsce, że nie ma tu czego szukać nie znaczy to, że się go będzie zamykać w obozach/zabijać. Bilet na powrót wystarczy... Tetrabromoetanol pisze w sposób zbliżony do nazistów ale jakoś nie widzę aby nawoływał do nienawiści, raczej do ochrony własnego miejsca. Jedno pytanie nathaneal - widziałeś co arabowie zrobili z Danią? Widzisz do czego dążą tam? Dano im miejsce, dano im przywileje obywatelskie, korzystają na dziko ze wszystkich dobrodziejstw socjala wypracowanego przez specyficzną kulturę (wiele pokoleń). Nikt im tego nie zabiera, nie ogranicza, ale oni już chcą więcej. Ba żądają umożliwienia wprowadzenia prawa koranicznego (narazie w ograniczonym stopniu w określonych komunach (rodzaj gmin)). Duńczycy zaczynają się bać. I wiesz co? Wcale im się nie dziwie. Chcesz tego? To powodzenia, ale nie w naszym kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kickster
+20 / 34

poprostu wierzą w to co maja napisane, gdyby chrześcijanie wierzyli, tudzież praktykowali wszystko co jest npisane w biblii to nie bylo by zbytniej roznicy w zachowaniu. Nas ratuje jednak to, że prawo cywilne, tzn mam na mysli całą konstytucje, różni sie w wielu kwestiach od prawa w biblii. Do tego dochodzi cala masa agnostykow, niewierzacych, ateistów i w ogole pseudo chrzescijan ktorzy nie wiedza co jest napisane w ich madrej ksiażce i powstaje cos co nazywamy normalnym zyciem. Zmierzam w swojej wypowiedzi do tego, ze oni maja prawo kanoniczne i go przestrzegają, my mamy prawo biblijne, ale kierujemy sie bardziej prawem stworzonym przez czlowieka. Przez to chrzescijanstwo poszlo troche w strone cywilizacji, islam nie i zapewne jeszcze dluuugo dluugo nie pojdzie. Dziekuje za minusy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Davee89
-4 / 10

A co jest takiego napisane w Biblii znawco? Bo nie dopatrzyłem się wzmianki o "świętej wojnie"? Dziękujesz za minusa... to go otrzymasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N naxster
-3 / 5

" i go przestrzegają" Błuhahaha... Tylko zę cos takiego jak "świeta wojna" to zostało dodane spory kawałek już po uznaniu jako świętej księgi. Tak naprawdę, gdyby przestrzegali swoich praw, to byliby raczej niegroźni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Iskierka
0 / 4

Tak dla sprostowania, nie wszyscy muzłumanie są religijni. Spora część traktuje nakazy wynikające z religii bardzo luźno, na pewno jest też liczna grupa która trzyma się pewnych zasad z wygody i na pokaz, ale kieruje się w życiu własnymi, świeckimi przekonaniami. To nie jest tak, że chrześcijanie z reguły olewają religię i robią swoje, a muzłumanie myślą wyłącznie według Koranu. Tak jak są chrześcijanie, którzy poza ślubem kościelnym i chrztem nie manifestują wiary w swoim życiu, tak samo są muzłumanie, którzy żyją według modernistycznej filozofii i moralności, a islam jest dla nich bardziej jakimś fundamentem kulturalnym niż dosłownym źródłem reguł do wypełniania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kickster
+1 / 1

@wygnaniec333
rzeczywiscie, myślałem 'koraniczne' a napisalem kanoniczne za co przepraszam, ale sens jest zachowany ;D Co do dalszej czesci Twojej wypowiedzi to sie zgadzam, wlasnie o to tez mi chodzi :)

@Davee89
Chodziło mi bardziej o takie rzeczy jak np. kamienowanie za prace podczas szabatu, wyobraź sobie teraz, że teraz jakaś grupa osób 'bardzo religijnych' bierze 4 worki kamieni i idzie do biedronki albo tesco i napierdziela we wszystkie kobiety siedzace na kasach za to ze pracują w niedziele. Troche głupie no nie? Ale na szczescie takie rzeczy w bibli są pomijane i przemilczane. Tak samo jak wiele innych, o ktorych nie bede sie tutaj rozpisywał bo poprostu zajęłoby mi to zbyt wiele czasu :) I nie jestem zadnym znawcą, poprostu troszkę sie tym interesuje. Musze wiedziec co odrzucam :)

@Iskierka
Masz rację, nie ująłem poprostu wszystkiego w swoim komentarzu, dlatego również zgadzam się z Twoim :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Waise
-2 / 2

@Wygnaniec333 widzę, że zasiadasz na samym przodzie w hate crew. Prawdopodobnie chodziło ci o "Nie ma innego Boga prócz Boga Jedynego, a Mahomet jest jego Prorokiem" (z wiki). Jak widzisz, Proroków jest znacznie więcej. W tym Adam (pzn), w tym Noe (pzn), w tym Jezus (pzn). I słowa ich wszystkich są przestrzegane przez muzułmanów. Bo wszyscy byli wysłannikami tego samego Boga. Każdy z nich przynosił coraz pełniejszy obraz religii. Muzułmanie wierzą, że Islam to wciąż nie jest ostateczna forma religii. I zdają sobie sprawę, że wcześniejszą wersją (2.0 :)) Było chrześcijaństwo, a 1.0 Judaizm. Jak również widzisz, w samym tym zdaniu podkreślone jest, że Bóg jest tylko jeden, i że wszyscy wierzą w tego samego (gdyż Allah (słt) to właśnie Bóg po arabsku. Arabscy chrześcijanie też tak go nazywają!!!) @naxster Jihad jest znany od początku istnienia Islamu. Jednak Jihad (święta wojna) to walka każdego muzułmanina z sobą samym, ze swoimi słabościami, a nie tłuczenie żydów. @Iskierka Co oni z tobą zrobili. Fakt, nie wszyscy muzułmanie są tacy religijni. Część się rozminęła z Koranem i przez nich właśnie powstają takie demoty. Ci na prawdę religijni, prawdziwi muzułmanie. siedzą grzecznie i wielbią Pana. I twoje szczęście, bo jak już pisałem, ponad miliard w pełni zgodnych ludzi opanowało by świat w ciągu tygodni. Syf i bałagan w tym waszym religioznawstwie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dziksk
+6 / 16

Głosujcie na Komoro... Na pewno Wam tego dostarczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seiryu777
-4 / 4

Nie no tak mnie zastanawia czy ci politycy mają pełno w gaciach ze śmiechu wiedząc z jakimi ludźmi żyją w jakim kraju... bo to komedia się robi ej,a jak wam się komoro skończy to kogo wybierzecie nastepnie? co? Znowu się znajdzie nowy pajac smutne... -tak,tak jestem głupi super,ale odpowiedźcie sobie szczerze: Sami nie umiecie zająć się tym krajem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ChowChow
+1 / 11

No to co? Wyjedźmy do rosji ,do chin tam się z tym nie będą cackać ^^.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bankier
-1 / 1

Żebyś się kolego nie zdziwił co jest w Rosji. 14 mln ich tam zapiernicza na legalu sobie i mają się całkiem dobrze rozmnażając jak króliki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CrazyTaliban
0 / 0

o ile dobrze mi sie zdaje czeczenia jest islamska :) więc czy tak dobrze mają to ja nie wiem :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R ReptiGlo
+20 / 26

Jan III Sobieski się w grobie przewraca, wykopał Turków spod Wiednia a teraz na legalu wracają...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ChowChow
+3 / 7

Jakiego rozowoju? Arabia saudyjska - tak to prawda jest bogata jednak tylko dlatego , że ma ropę naftową inaczej byłby tam drugi Irak/Afganistan.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tetrabromoetanol
+7 / 11

gówno nie pokój, chyba że pokojem nazwiesz kamieniowanie kobiety po tym kiedy ktoś ją zgwałci i przez to zajdzie w ciążę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Davee89
+2 / 2

Proszę o konkrety. Które to kraje i jaki to poziom rozwoju te państwa osiągnęły?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ukrainkazdakowa
-1 / 7

-> Davee89

miejsce w swiecie/panstwo/pkb

1/Katar/83.841
12/Kuwejt/38.304
15/Zjednoczone Emiraty Arabskie/36.537
32/Bahrajn/27.068
35/Oman/25.110

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Davee89
+2 / 2

No i właśnie ukazałaś mi poziom "ekonomiczny" tych państw a wynika on tylko z tego że mają one bardzo bogate złoża. Taki Kuwejt nawet nie musi pobierać podatków od społeczeństwa. To nie jest żadna przewaga ze względu na wyznanie tych państw a jedynie szczęscie że trafili na złoża na swoim terenie. My nie mieliśmy tego szczęscia.

Nie to żebym negował bardzo Islam ale religią pokoju bym ich nie nazwał. Oczywiscie nie mozna generalizować, sam nie mialem okazji zadnego wyznawcy Islamu poznać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 17:30

avatar ukrainkazdakowa
+2 / 4

Po prostu potrafili wykorzystac zloza naturalne wynikajace z polozenia kraju. Irak i Iran tez sa krajami z ogromnymi zasobami ropy, a jakos wcale nie jest tam tak rozowo. Jak wiec widac sprzyjajace warunki tez trzeba umiec wlasciwie wykorzystac.

Polska ma za to zloza lupkowa... a wlasciwie miala ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kelgar
+5 / 13

Racja. Polsko czy znowu mamy bronić Europę przed Islamem??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kosmita509
+15 / 19

To nasi dziadkowie walczyli o niepodległość Polski. Przelewali krew, zostawiali żony, dzieci w domu idąc na wojnę. A teraz jacyś najeźdźcy chcą wprowadzić swoją religię pokoju?? Religię która wzywa do zabicia siebie i innych ludzi w imieniu Boga?! Nasz kraj, nasza niepodległość, nasza religia!
Krzyczmy póki jeszcze możemy!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seiryu777
-2 / 4

stara śpiewka z tymi dziadkami, innych autorytetów wam brakuje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Iskierka
-1 / 3

Nasi dziadkowie rozlewali krew innych narodów, my z nimi rozmawiamy. To źle?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seraf
+16 / 24

A bądźcie tolerancyjni bądźcie- Europe spotka to co spotkało ją 1700 lat temu- najadą ją chordy dzikusów ze wschodu, i zniszczą jej dorobek. Każecie być tolerancyjni, ale większość tolerancyjnych ateistów nie toleruje Chrześcijaństwa. To jak jest z ta tolerancją? Zapewne (zresztą tak jak na democie) szczytem waszej tolerancji będzie rozpieprzona wasza głowa za nieprzestrzeganie koranu w Krakowie. Jak nie wy - to wasze wnuki. I nie ważne teraz jest to jakiego wyznania jesteście, czy też nie wierzycie. Jadąc do Sudanu czy innej dziczy za posiadanie Krzyżyka na piersi mogę liczyć się z stratą głowy. Budowa kościoła w Arabii Saudyjskiej - dobre żarty. Tu już nie chodzi o nic- ale nasi przodkowie wypracowali sobie pewien standard cywilizacyjny i mamy obowiązek go chronić,. a nie wpuszczać zacofanych, i NIETOLERANCYJNYCH barbarzyńców(tak dobre słowo!) z krajów w których infrastruktura państwa nie odbiega od naszej polskiej... z czasów Bolesława Krzywoustego. Wóz albo przewóz, albo my, albo oni.Oni nie przystosują się do naszych warunków, tylko zakorzenią swoje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gonz0
+12 / 16

W Polsce jeszcze długo nie będzie tego dziadostwa, bo tutaj żeby żyć trzeba ZAPIER**LAC w pracy a nie się mnożyć na potęgę jak robactwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Drimex
+1 / 3

dobre,ale w koncu i do Polski to dotrze:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bartek03921
+12 / 14

ludzie oglądacie wiadomości ?? widzicie co dzieje się teraz w Begi ? Muzułmanie chcą dostać się do rządu belgijskiego, chcą większych praw. Jak tak dalej pójdzie to chrześcijanie będą musieli się ukrywać tak jak 2000 lat temu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seiryu777
-1 / 1

lol przypomniała mi się jakas przepowiednia która mówiła o końcu/zagrożeniu/uciszeniu/mniejszej roli chrześcijaństwa w czasach ostatecznych czy w czasie końca dni? to samo,ale to było jakieś 6lat temu coraz ciekawsze to...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kelgar
+11 / 17

Musimy sie uczyć na błędach Francji, Niemiec czy Szwecji, czas dmuchać na zimne. Islamiście nigdy się nie zasymilują tak jak Żydzi czy Prawosławni, będą żądać własnego państwa i będą chcieli coraz większych praw. Musimy juz teraz cos z tym zrobic !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R ReptiGlo
+10 / 14

to wypier****

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
+1 / 9

No i w końcu się w czymś zgadzamy! :*

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Marac
+7 / 7

Polecam Arabię Saudyjską.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Drimex
0 / 4

wyjedź do FRANCJI DO osiedla gdzie mieszkaja ISLAMCZYCY!
Zobaczymy jak szybko bedziesz stamtad spierda**lala!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CrazyTaliban
+2 / 4

najlepiej do arabów szerzyć "tolernacje" :D:D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C czekola
+2 / 6

Wyjedź !!!! oddasz temu krajowi wieeeeelką przysługę. Polska nie potrzebuje osobników spod znaku nazi-tolerancji (czyli takich którzy wieszają psy na człowieku ,bo on nie chce się ugiąć pod pręgierzem tolerancji dla wszystkich i wszystkiego) Nie toleruje i nie zamierzam tolerować islamu w europie! Jest to ogromne zagrożenie dla przyszłości naszego kontynentu, dla naszych dzieci i wnuków!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
0 / 2

Dzięki chłopaki za rady, ale osobiście UK wolę, pozdro.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tofutownz
+10 / 18

Krzyżyk na drogę, ja Polski w obce ręce nie oddam, a dorobku moich przodków, tradycji i honoru krwi bronić będę po życia kres.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maniek1
+6 / 14

Do prawosławnych nic nie mam. Tolerancja tolerancją, ale islamem a raczej jego wyznawcami gardzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ekonomista
-2 / 10

Aż musiałem się zalogować, żeby dać + ... Niestety, zawsze, gdy komentarz jest trafiony w punkt i biedni ekstremiści nie mogą go przebić, żadnym argumentem minusują na potęgę i nawet nie powiedzą co im się nie podoba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Drimex
+4 / 10

ogarnij sie czlowieku... Czy teraz mocher podpala kafejki,wbija noz w plecy? podpala samochody??? czy katolicy pchaja sie do Arabii? czy wrescie do ku*rwy chcemy miec swoich ludzi w rzadzie Arabii?
czlowieku wez wlacz mozgownice,bo z takimi ludzmi jak ty,to nie bedzie Europejczykow,beda sami islamisci i wtedy poczujesz swoja tolerancje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glinx11
-4 / 4

Czy ktoś z nas wybiera się mieszkać do Arabii?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kimimaro
+4 / 12

Chrześcijanie dążą do pokoju, a muzułmanie to wykorzystują...
Pomimo, że muzułmanie stanowią mniejszości narodowe w Europie nie przeszkadza im to domagać przywilejów, wyrzucać krzyże z sal w szkołach i robić szum o niewiadomo co. Rządy państw są bezradne, ponieważ chcą pozostać w zgodzie z prawem.
Nie mają za grosz tolerancji do chrześciajn. Jeżeli taka postawa dalej będzie postępować

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ollie1337
+3 / 9

Okupowanym Iraku? Czy to Amerykanie wysadzają się na targowiskach w powietrze? Nie, to arabowie zabijają tam arabów. A co do Izraela, to sam nie jestem zwolennikiem tego sztucznego, rasistowskiego (to co się dzieje w Izraelu idealnie pasuje do definicji Apartheidu) państwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Amolxd
+8 / 12

Niech sobie wjeżdżają do Europy jeżeli zbudujemy kościół w kraju arabskim . Nic nie mam do Turków, Murzynów itd. ale nie chcę, żeby za kilka lat co drugi mieszkaniec Polski to muzułmanin ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pociejek
+2 / 4

Uwierz mi tak nie będzie. Dzięki naszej perspektywie na resztę świata nie dojdzie do tego. Ale dobrze mówisz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ollie1337
+8 / 14

glinx11
I przeszkadza ci to? Wolę tą biedną, ksenofobiczną, zacofaną Polskę niż wszechobecne w Europie zachodniej lewactwo, straszny socjalizm (zasiłki etc.) i wciąż rosnącą liczbę darmozjadów muzułmanów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2010 o 17:04

avatar CrazyTaliban
0 / 2

@glinx11 hahah pogadaj sobie z RODOWITYM Francuzem to są więksi "naziści" od nas więc nie wypowiadał bym się na temat ich "tolerancji" wobec odmieńców :D Jugosławia to był tylko epilog tego co się niedługo stanie w Europie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glinx11
-4 / 6

A powiedz mi, jakie my mamy prawo mieć tak nienawistny stosunek do muzuł-ów? W ogóle ich w naszym kraju nie ma, ciekawe czy ktokolwiek tutaj choć raz z jakimś rozmawiał. Można zrozumieć węgierską czy nawet polską niechęć do Romów, bo z nimi się ludzie stykają. Ale z Arabami?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Drimex
0 / 4

glinx
ja nie chce ich spotkac uwierz mi ,szczegolnie w moim miescie w okolicy mojego domu,gdy beda podpalac mi samochod!!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kelgar
+15 / 25

Byłem kiedyś przekonany, że Islam jest ok ale kiedy zobaczyłem wielki manifest w Oslo na temat zwiększenia praw i większego socialu zwątpiłem, Do Jordanii nie chcieli mnie wpuścić bo miałem pieczątke Izraela w paszporcie, Na Imprezie w Strasburgu 2 muzułmanów chciało mnie pobić, dlatego że jestem Polakiem, Toleruje wszystkie religię ktore znam i miałem z nimi styczność ale tej nie moge znieść. Muzułmanie mogą sobie żyć ale u siebie na bliskim wschodzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R ReptiGlo
-2 / 20

a ja mam propozycję... Gardzę Katolicyzmem jak i Islamem. Może najpierw znieśmy u siebie konkordat, wywalić księży i powiedzieć "STOP, RELIGIE ZABIJAJĄ!!!" Hasło odnosi się do każdej religii

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ChowChow
+4 / 12

Nie każdej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Davee89
+3 / 5

Idioci to ludzi zabijają a nie religie. Religia jest pretekstem w rekach idiotow. Problem jest taki że jak ktoś chce zabić to to zrobi. A pozza tym w dzisiejszych czasach religią jest kasa misiek kasa. I ludzie dla kasy zrobią wszystko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Calvin7
+6 / 6

Nie religia zabija. Zabijają głupi ludzie. Tak, dalej sobie wmawiaj, że jakiś głupi arab co się wysadził w autobusie zrobił to dla Allaha i według zasad Koranu, a każdy Katolik to krwawy inkwizytor, który chodzi z mieczem i wbija go w serce każdemu kto nie zgadza się z jego religią ^^

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kazner
+20 / 42

demot:Europa:Dla Europejczyków!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ChowChow
-3 / 31

Ziemia , dla ziemniakóW!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Calvin7
+5 / 9

Marchewka dla królików!
Siano dla koni!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CrazyTaliban
+1 / 3

Chowchow do chin... Calvin7 do pokeballa :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seiryu777
-3 / 5

no ludzie to po trochu to takie ziemniaki są...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T twardy88
+11 / 37

"dzisiaj pedał to bohater, patriota - publiczny wróg" taka prawda, media i rządy nastawiają społeczeństwo na pseudo-tolerancję która jest złem. Polska od wieków biała dobrze sobie radziła i nie potrzebuje muzułmanów do szczęścia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glinx11
+2 / 18

Ta, pedał to bohater! U nas geje boją się wystawić nos zza szafy, żeby jakiś skinhead im go nie złamał. A patriotów ceni każde społeczeństwo - ale oczywiście dla ciebie patriotyzm to nie sprawnie rządzone państwo o dobrej renomie na świecie, ale Kościół, Katyń, postanie warszawskie (i każde inne oprócz wielkopolskiego - no bo tam akurat wygraliśmy, więc nie było o co płakać i robić z siebie Chrystusa narodów), Solidarność (ta dzisiejsza), Solidarni 2010, Radio Maryja, Jurek i Cejrowski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maniek1
-5 / 9

twardy88 dobrze gadasz ale razi mnie liczb 88 w twoim nicku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ollie1337
-3 / 3

A może to data urodzenia geniuszu?
1488, ha, ha, ale ze mnie nazi ksenofob.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T twardy88
+2 / 4

To całkowity przypadek, nie jestem nazistą, a urodziłem się w 1984r.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tofutownz
+2 / 10

ChowChow, i po co robisz z siebie debila?
Polska dla Polaków, Izrael dla Izraelitów (żydów), Pakistan dla Pakistańczyków, Anglia dla Anglików. Coś w tym dziwnego? Nie rozumiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ekonomista
+9 / 9

"Anglia dla Anglików" to co niby Anglicy mają wywalić wszystkich naszych rodaków tam mieszkających i zamknąć granicę, co ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CrazyTaliban
+2 / 4

@ekonomista a myślisz że tego nie chcą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem