Minusują chyba te zielone truskawki. Nie wiem do czego można się tu przyczepić.
edit: Widzę, że minusów przybywa. Czy ktoś odważny napisze dlaczego kliknął "słabe"? Pytam z ciekawości.
OdpowiedzKomentuj obrazkiem
Zmodyfikowano
1 raz.
Ostatnia modyfikacja:
25 czerwca 2010 o 19:30
ŁaŁ...
Wspaniały demotywator...
Normalnie bomba xD. To takie autentyczne... Takie prawdziwe... Właśnie tak miałem w swojej klasie w gimnazjum przez 3 lata... Chociaż Ja wcale nie mówię, że jestem dojrzały... Żeby nie było :PP
Gdzie jest status True dla tego demota? Gdzie nagrody i inne jakieś pierdoły wokół niego? Tak oczywisty problem, a tak trudno wpaść na takiego demota jak ten. Brawa dla Twórcy !
Zabawne. Tekst często powtarzany, niby jak każdy inny- w końcu ile już zrobiono demotów o dyskryminacji?- ale to zdjęcie truskawek tak fantastycznie dobrane, że nic, tylko pogratulować głowy. Gdyby tu było kolejne zaciemnione zdjęcie nastolatka w kącie, minus byłby na 100%. A tak pełen zadowolenia plusik i poklepanie po ramieniu :D
Hasło namiętnie powtarzane przez ludzi, którzy uważając się za mądrych i wyjątkowych rekompensują sobie tym niepowodzenia w codziennym życiu i j/w kontaktach z innymi.
Bez względu na to jacy wyjątkowi jesteście to wam w niczym nie pomoże. Polecam wziąć się w garść i patrzyć na świat bardziej pod kątem rzeczywistości niż sennych marzeń.
W ogóle to jestem w szoku, że taki demot jest w top10... Bo na głównej już różny chłam bywał.
No ale cóż. To tylko dowód, że większość oceniających to ludzie średnio radzący sobie w kontaktach społecznych.
Dla wyjaśnienia. Też kiedyś myślałem tak jak autor demota. Jednak rzeczywistość boleśnie weryfikuje bzdurne przekonania.
Więc według ciebie, ludzie wstydzący się własnej inności, lub wyśmiewający się z innych, pod presją grupy, lub by zdobyć pozycję, to ludzie radzący sobie w kontaktach z innymi?TO nie są tacy ludzie, tylko ludzie z kompleksami, szukający okazji by się dowartościować, ludzie radzący sobie w kontaktach społecznych, to ludzie którzy są w stanie zrozumieć ludzi, podejść do nich tak jak na to zasługują, i zobaczyć w każdym z nich jego własną indywidualną naturę.Mam 13 lat i myślę tak jak autor demota,tak jak ty kiedyś, inie chciałbym zmienić swoich poglądów tak jak ty.Może w stwierdzeniu, że człowiek z wiekiem, widzi coraz mniej, ma w sobie więcej prawdy, niż jest powszechnie uważane.
Może i tak jest. Może, prawdopodobnie tak jest. Ale... myślisz że sławni ludzie, naukowcy, artyści, sobie tego nie powtarzali, że są dobrzy tacy jacy są??
Uwierz mi choć nawet się z tobą zgadzam, wielu nie dojrzało i mówią że ktoś jest ''inny'' :)
Ludzie! Bądźmy optymistami:D
xd
czysta prawda. przebywam wokół osób, które naśmiewają się z innych, a same nie są choć grosz lepsi,a co z tym idzie i doroślejsi . Dlatego jak sobie wlewają, to niech wlewają.
To jest ich czysta wyobraźnia, że są lepsi .
plus
super!
Sama prawda niestety
http://www.ptroa.co.il/petition/index.php Każdego roku w Chinach dziesiątki milionów zwierząt zostają zarżnięte i zaszlachtowane. Pomóż im!
Czasami życie i sytułacje nas zmuszają żeby szybciej ,,dorosnąć". Gratuluje demota +
Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 sierpnia 2010 o 9:46
Problem w tym, że to czerwonego zjedzą rozwydrzone bachory...
Trafnie, trafnie.
Bo dokładnie tak jest, a zdjęcie odzwierciedla idealnie taką sytuację! Jak najbardziej+
true demot?
Zajebiste w ch*j :D
powalajacy pokaz elokwencji, gratulacje
jednym słowem główna, szacun :D
ta :) jeden z lepszych demotów w tym tygodniu, idealne zgranie zdjęcia i podpisu :P, +++
Pięknie ;D Jak nie bedize glownej admin to DAUN xP
PRO DEMOTIVATOR!!!! +
Plus, będzie główna
+ oczekuje głównej
dobry aparat masz xD.
Fajny Demot życzę głównej.
'-';
niech mnie zaminusuje tylko ten, kto ma skonczone 13 lat.
demot lux!!
wspaniały :) (+)
Na główną z nim!
szalenie trafny a przy tym prosty do zrozumienia. wielki +
Idealny podpis pod obrazek takie perełki rzadko sie zdarzają ale dobrze że jednak są ;)) ode mnie plus :))
No naprawdę świetna robota :) +
oczywiście plus, i mam nadzieję że główna już nie długo :):)
[+] I jak to możliwe, że jeszcze głównej nie ma?
Adminie, czekamy. Musi być główna :)
Doskonale ujęte, dotyczy wielu sytuacji, gdzie inni potrafią wyśmiać, tym samym pokazując, że są niedojrzali.
Super mega extra ultra pro demot ;)
Rewelacja!
Genialne!!
super, najlepszy, jaki dzisiaj widziałam. obrazek doskonale pasuje
fajne ! :D
napis i obrazek genialnie współgrają. zasługuje na true demota :)
Minusują chyba te zielone truskawki. Nie wiem do czego można się tu przyczepić.
edit: Widzę, że minusów przybywa. Czy ktoś odważny napisze dlaczego kliknął "słabe"? Pytam z ciekawości.
Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 czerwca 2010 o 19:30
Najlepszy demot jaki ostatnio widiałam! Super dobrany zdjęcie i genialny podpis! + oczywiście
plus :) super demot! brawo
idealne zdjęcie idealny podpis oczywiście odemnie(+) ale co za pajace daja minusy takim demotom
myślę, że to zazdrosne pajace...
cała prawda tak ładnie ujęta ;)
co za pajace? no właśnie niedojrzali, nie rozumieją, to właśnie o nich ;)
świetne.;)
[+ ]
Boże, patrząc na to zdjęcie czuje się jak na imprezie, kiedy mówię do znajomych że nie piję i nie palę. wielki [+]
ten demot to mistrzostwo
dosłowna dwuznaczność, ale moim zdaniem świetna :)
Widzę, że nie będę oryginalna pisząc, że demot jest naprawdę dobry. Idealne połączenie zdjęcia i podpisu. Oby takich więcej :) plus oczywiście!
Dopinam się do tego zdania :) Plus :)
daje dużo do myślenia
fajnie powiedziane, a ja głupia z blondu przefarbowałam się na czarno...
Świetny tekst i na prawdę doskonale dobrane zdjęcie - głębokie przesłanie. Gratuluję bardzo mądrego pomysłu! Tak trzymać!
heh jak ja to dobrze znam :(
BYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYŁOOOOOOOOOO !
Świetne. Mądrość niektórych jednostek jest zabójcza ;] Wielki + ;-)
super demot ;)
podpis trafny.. niestety tak już w życiu jest..
najlepszy, jaki dziś widziałam!
najlepszy, jaki kiedykolwiek widziałam! :D
Jeden z najepszych demotywatorów, jakie widziałam:) idealny podpis do zdjęcia
Jeden z najlepszych ;D
oczywiście (+) ;-)
sama prawda
Szczerze to taki plakat powinien wisieć w szkołach... Może wreszcie dotarłoby to do ludzi.
genialne, doskonały pomysł ;)
Zabrakło mi słów. Wielki plus.
mądre i życiowe
ŁaŁ...
Wspaniały demotywator...
Normalnie bomba xD. To takie autentyczne... Takie prawdziwe... Właśnie tak miałem w swojej klasie w gimnazjum przez 3 lata... Chociaż Ja wcale nie mówię, że jestem dojrzały... Żeby nie było :PP
Wspaniały demot. Przypadł mi do gustu ;) ;D
Ci co zminusowali są jak te zielone truskawki!!!
I to jest zajebiste. Sama prawda. Mam takich pojebów w szkole (ci zieloni) .
Świetny demot muwiący o dzisiejszych problemach(+)
W moim osobistym TOP5 jest na 1. miejscu.
Gdzie jest status True dla tego demota? Gdzie nagrody i inne jakieś pierdoły wokół niego? Tak oczywisty problem, a tak trudno wpaść na takiego demota jak ten. Brawa dla Twórcy !
Chyba pierwszy raz widzę demota, pod którym są same pozytywne komentarze! Naprawdę świetna robota, świetnie dobrany obrazek. Gratuluję!
Idealnie dobrane zdjęcie,
wspomaga przekaz :D [+]
Idealne zdjęcie, idealny podpis.
Genialnie.
PPPPPPPEEEEERRFFFFFFFFEEEEEECCCCCCCCKKKKKKKKTTTTTTTTTTTTT !
genialnie po prostu ;-)
wooow, w życiu nie widziałem na demotach takiego dopasowania porządnego tekstu do zdjęcia. Wielki plus sie należy ;)
Najlepszy demot jaki widziałem!
Bo ktos zalozy 2 rozne skarpety i mysly ze jest lepszy "oryginalny"
super!!!!
czysta prawda..
jeden z najlepszych demotów jakie widziałem
Niesamowicie trafione! Mój ulubiony demotywator, miło, że jest na pierwszym miejscu
Zabawne. Tekst często powtarzany, niby jak każdy inny- w końcu ile już zrobiono demotów o dyskryminacji?- ale to zdjęcie truskawek tak fantastycznie dobrane, że nic, tylko pogratulować głowy. Gdyby tu było kolejne zaciemnione zdjęcie nastolatka w kącie, minus byłby na 100%. A tak pełen zadowolenia plusik i poklepanie po ramieniu :D
A ja akurat jestem w Niemczech na truskawkach, wczoraj 12h zrywania a tu mnie znowu przesladuja truskawki :)
Komentarz usunięty
Oby więcej tak dobrych demotów.
zajebiste
to jest to...!
na główną z nim!!
takich demotów trzeba więcej
Jedno długie słowo: !.!zajeqrwabiaszcze!.!
Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 czerwca 2010 o 23:13
A minusują oczywiście ci zieloni!
..a jakby było dokładnie odwrotnie? 5 czerwonych truskawek i ta największa zielona?
Komentarz usunięty
świetne i naprawde mądre ;)
Świetne! +
Super, podoba mi się bardzo . ; )
Bardzo ładne. Trafny podpis, a i zdjęcie na czasie. Miałam wyobrażenie, że autor po prostu wpadł na to przechadzając się truskawkowym polem:)
Bardzo dobry demot, mój ulubiony zresztą;) Zdjęcie idealnie zgrane z opisem;D Plus oczywiście:D
Super odzwierciedlenie rzeczywistosci.
oczywiscie +
gratuluje pomysłu demot wyjechany pluski ode mnie
W samo sedno:D
Zaraz daję plusa. Jeden z lepszych jakie ostatnio widziałem.
demot:kim chcesz zostac:owocem jogobelli
no jasne, że nie !! ma talent !!! ale w sumie do szkoły powinien wrócić
Co racja to racja ;)
Dobry pomysł!
+
Najlepszy demot:p
Jeden z lepszy demotów jakie widziałam. Wielki [+] Poza tym to taka jest niestety prawda...
+
najlepszy demot jaki jest na tej stronie !!!
Tak, to jest najlepszy demot jaki kiedykolwiek widziałam!!
Best demotywator ! Neo kids podziwiajcie geniusz !
Ciekawy jestem kto tak minusuje ;)
Oczywiście +
nordMende też jestem tego ciekawa. Chyba najlepszy demot który widziałam.!! +
tak jest to jeden z najlepszych demotywatorów
świetny i prawdziwy!
Genialny! :D
Albo do maślanki. Zawsze trzeba pokazywać swoją odmienność, bo zostaniesz nudziarzem.
Chyba trzeba mieć dziurę w mózgu. Zresztą minusy dają te nobki, którym prawda w oczy kole, albo daltoniści. Za to dam +.
Prawda i to jest. Ale czy rzeczywiście demotywator?
Czysta prawda ;]
A najciekawsze jest to, że minusujący (czyt. ci zieloni ze zdjęcia) nie są w stanie tego skomentować. Toż to najlepszy demot jaki widziałem ;]
Mistrzowskie. Trafnie i pomysłowo dobrane zdjęcie.
Wcale nie najlepszy demot bo mnie wogóle nie rozśmieszył
Dzieciaczku... Idź na maxior.pl. Tutaj obrazki nie mają Cię rozśmieszać lecz demotywować do życia / rzeczy / osób itd.
SUPER. typowe dla mnie ;DD
Brawo!!You rule!
będzie główna
Prawda, prawda. Wielki plus dla tego, kto znalazł zdjęcie i je podpisał.
Świetny demot! Pan wyżej,mateorus,wypisał wszystko co chciałam napisać xD Więc dołączam się do jego komentarza.Gratuluje;)
świetne!
Hasło namiętnie powtarzane przez ludzi, którzy uważając się za mądrych i wyjątkowych rekompensują sobie tym niepowodzenia w codziennym życiu i j/w kontaktach z innymi.
Bez względu na to jacy wyjątkowi jesteście to wam w niczym nie pomoże. Polecam wziąć się w garść i patrzyć na świat bardziej pod kątem rzeczywistości niż sennych marzeń.
W ogóle to jestem w szoku, że taki demot jest w top10... Bo na głównej już różny chłam bywał.
No ale cóż. To tylko dowód, że większość oceniających to ludzie średnio radzący sobie w kontaktach społecznych.
Dla wyjaśnienia. Też kiedyś myślałem tak jak autor demota. Jednak rzeczywistość boleśnie weryfikuje bzdurne przekonania.
Więc według ciebie, ludzie wstydzący się własnej inności, lub wyśmiewający się z innych, pod presją grupy, lub by zdobyć pozycję, to ludzie radzący sobie w kontaktach z innymi?TO nie są tacy ludzie, tylko ludzie z kompleksami, szukający okazji by się dowartościować, ludzie radzący sobie w kontaktach społecznych, to ludzie którzy są w stanie zrozumieć ludzi, podejść do nich tak jak na to zasługują, i zobaczyć w każdym z nich jego własną indywidualną naturę.Mam 13 lat i myślę tak jak autor demota,tak jak ty kiedyś, inie chciałbym zmienić swoich poglądów tak jak ty.Może w stwierdzeniu, że człowiek z wiekiem, widzi coraz mniej, ma w sobie więcej prawdy, niż jest powszechnie uważane.
Może i tak jest. Może, prawdopodobnie tak jest. Ale... myślisz że sławni ludzie, naukowcy, artyści, sobie tego nie powtarzali, że są dobrzy tacy jacy są??
Uwierz mi choć nawet się z tobą zgadzam, wielu nie dojrzało i mówią że ktoś jest ''inny'' :)
Ludzie! Bądźmy optymistami:D
xd
Super !
Z krzaczka się urwałeś ?
kto by pomyślał, jakie dylematy mają truskawki...
WOW :O
Prawdziwe!!!
I trafia do człowieka. ;) +
ten demot, ukazuje prawdę WIELKI PLUS do demota
Normalnie wyrwałeś to z kontekstu mojego życia. Nie śmieją się, ale chyba są zbyt niedojrzali
+ mojego życia się to tyczy
Mój ulubiony demotywator! :)
czysta prawda. przebywam wokół osób, które naśmiewają się z innych, a same nie są choć grosz lepsi,a co z tym idzie i doroślejsi . Dlatego jak sobie wlewają, to niech wlewają.
To jest ich czysta wyobraźnia, że są lepsi .
aż mi zapachniało truskawkami, jak spojrzałam na to zdjęcie...:)
czuję się jak truskawka
zdjęcie i opis są świetnie dobrane.
dobre ;] a twój podpis pod demotem mnie rozwalił :p xD
Mój ulubiony demot. Uwielbiam. Najlepszy jaki widziałam, bo mogę się z nim całkowicie zidentyfikować.
Jeżeli wszyscy (180) ludzie tu są inni to kto właściwie jest inny? ;)
Śmieją się, bo zazdroszczą że zostaniesz owocem jogobelli
najlepszy demotywator jaki widzialam ! serio! a najlepsze ze on nadal jest w top 10 :D ( na 2 str. chyba) !!!
świetny demot jaki do tej pory widziałam ;D meega :)
genialny demot ! omg ;o jak długo na głównej... :0
Bardzo dobry demot.
+++++++
fajny demot
I teraz każdy czuje się tym dojrzałym.
Bu, truskawki : D
Bardzo rzadko się zdarza tak dobry komentarz do zdjęcia. Brawo!