Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
297 307
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E edzsledz
-2 / 4

Źródło? Sufit...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~abc12
-1 / 5

@edzsledz @deathrider123 - no OK, wiemy już, że taki wniosek był, teraz pytanie kto go złożył. Stawiam na jakiegoś dowcipnisia, gdyż TPN nie zdradził, kto taki wniosek przesłał. "Jak czytamy na portalu rmf24 . pl, stać za nim MOŻE jedna z fundacji na obchody związane z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości." - więc bardziej sobie dołożyli swoją tezę, niż wyjaśnili sytuację. Można też napisać równoznacznie: "za akcją MOŻE stać portal frm24 . pl lub ktokolwiek inny, kto chciał mieć ciekawy artykuł". Szkoda, że dziennikarze nie wyjaśnili tej sprawy do końca. A krzyż mogli wypożyczyć sobie z innego miejsca, kopii nie brakuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fiksusik
+6 / 6

@edzsledz Kogoś formułującego tę prośbę zdrowo pogięło (niezależnie od tego, kim jest i kogo reprezentuje). Z linku wynika, że dyrekcja TPN odmówiła wskazania wnioskodawcy, RMF sobie pogdybał o jakiejś niewiadomej fundacji, a PedzacyRumak wie, że to fundacja kościelna. W takim razie ja również ponowię prośbę o źródło - bo "Tatromaniak" nie wyjaśnia sprawy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptyk00
+1 / 1

durny fejk, a demoty w podskokach na główną... taki Befehl

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 2

Cóż...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~aabab
-1 / 5

kościelni tytani inżynierii/intelektu w akcji: skoro na pocztówce się zmieści to duży nie może być, a jak powiemy że z kościoła (tego narodowego, łod łojca muchomora) jesteśmy to na pewno nam wypożyczą na chwałę łojczyzny.
(dżizas, qurwa, japrdolę).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
0 / 6

przeciez to bezczelnosc, jak w wolnej polsce mozna odmowic katolickiej organizacji?
ta odmowa to przeciez jawny przyklad antyklerykalizmu. jak to mozliwe zeby w panstwie prawa i sprawiedliwosci, dyrektorem parku zostal byly komuch?
przeciez kazdy prawdziwy polak wie ze tylko antyklerykalami sa glownie zydzi komunisci.
Dlatego uwazam za takie zachowanie za niedopuszczalne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 września 2018 o 16:21

avatar pandoro
0 / 2

jeszcze kwoty nie usłyszeli... a odmówili? A Kościół taki wielki i bogaty przecież...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O oeriel
0 / 0

No chyba, że chodzi o wypożyczenie w sensie - w danym czasie jest nasz i prosimy nie sprowadzać turystów w tą okolicę. To jeszcze da się zrozumieć. Innej wersji nie ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~SamuelWolf
0 / 0

Czy oni wiedzą ile kosztuje i jak trudne jest przemieszczenie z GIEWONTU 17,5-metrowej konstrukcji stalowej zamontowanej na stałe? To nie jest krasnal ogrodowy, ze go podniesiesz, wpakujesz do auta i jedziesz gdzie chcesz. To ma prawie 2 tony i jest wkopane w ziemię na 2,5 metra. W dodatku znajduje się na wysokości prawie 2 000 metrów n.p.m. No może jeszcze Jezusa ze Świebodzina, drugiego z Rio, Wieżę Eiffela i Górę Rushmore chcą na weekend?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem