Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
6584 7365
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Mikor95
-5 / 9

Co rozumiesz przez słowo "czemu" o co dokładnie Ci chodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZdunioNR
+15 / 53

Jeżeli nie szanujesz tego, że jestem nietolerancyjny to jesteś... nietolerancyjny. Taki fakt. Ja nie wymagam od czarnych, żeby mnie lubili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mikor95
-4 / 32

ZdunioNR: chyba nie bardzo rozumiesz pojęcie tolerancja... ale po co ja mam się wysilać jak i tak banda nietolerancyjnych ludzi którzy myślą że są lepsi od innych powiedzą swoje...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar brovareck
+3 / 27

@ZdunioNR Jestem tolerancyjny ale twoja nietolerancja wobec mojej tolerancji budzi we mnie nietolerancję. ;D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Klapouchy
+25 / 35

Osoba tolerancyjna powinna tolerować istnienie osób nietolerancyjnych. "Tolerować" oznacza po prostu "znosić". Większość z was zresztą myli AKCEPTACJE Z TOLERANCJĄ - co zresztą widać po komentarzach. Nie rozumiecie bardzo subtelnego dowcipu w was wymierzonego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
+3 / 23

Są rzeczy, których się nie toleruje. Toleruje się odmienności, różnice, ale nie np. morderstwa, gwałty, kradzieże. Jeżeli ktoś mówi coś w stylu "spalmy Żydów" to jest po prostu złe i jednocześnie złe staje się tolerowanie tego. Kumacie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P przemex
+1 / 13

@ElmoRlz - Każdy człowiek sam wybiera co toleruje, a czego nie. Dlatego nie możesz powiedzieć, że "są rzeczy ktore sie toleruje" To jest indywidualna sprawa, każdy sam decyduje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SGF
+12 / 26

@ElmoRlz
Tak? W takim razie dlaczego jak powiem "homoseksualistów powinno się leczyć" duża część osób "tolerancyjnych" stwierdza, że jestem homofobem, że nawołuję do nienawiści itd.? TOLERANCJA to jedno z najbardziej zakłamanych, nadużywanych i przeinaczonych słów XXI wieku, ten demot pokazuje jedną ze stron tolerancji i ludzi używających tego określenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
+6 / 14

Ale gdyby ludzie tolerancyjni byli tak tolerancyjni, że nie przeszkadzałyby im wymienione wcześniej przeze mnie rzeczy(np. morderstwa, gwałty, kradzieże) to już by była patologia, nie uważasz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
+3 / 17

SGF- dlatego, że to nieprawda. To po prostu kłamstwo i zabobony, co zostało udowodnione naukowo. Jeżeli chcesz leczyc ludzi z czegoś, z czym się urodzili i czego nie da się wyleczyc(no ale tak, Ty wiesz lepiej niż naukowcy), to owszem, szerzysz nienawisc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dracodemonicus
+9 / 31

@ZdunioNR Po pierwsze JA szanuję każdego. Po drugie NIE toleruję hipokryzji. Po trzecie jest nią oczekiwanie szacunku od kogoś, samemu nie szanując innych. Po czwarte tolerancyjny nie oznacza że wszystko toleruje. Po piąte toleruję wyznawców innych religii, wyznać, opinii, poglądów, osób z inna orientacją, itp. Mówiąc kolokwialnie: Szanuję każdego, toleruję to co nie jest złe, akceptuję to co uważam za najlepsze. Złe natomiast jest nietolerancyjne zachowanie, zabijanie, etc. Uważasz, że mam tolerować morderce, inaczej jestem nietolerancyjny? Śmieszny jesteś. Osoba nietolerancyjna nie zasługuje na tolerancję. TAKA PRAWDA. Coraz więcej hipokrytów na świecie. Uważają, że mogą mieć to, czego sami nie dają. Żałosne. Jeśli jesteś nietolerancyjny to ode mnie nie oczekuj, że będę to tolerował. Jesteś dla mnie kolejnym śmiesznym ludzikiem, który na pewno ma podwyższone ego a może nawet i kompleks wyższości. Taka jest prawda. Jeśli uważasz, że tylko Twoje racje się liczą i nie tolerujesz a tym bardziej nie szanujesz innych to co tu dużo gadać. Egoista.
EDIT: ElmoRlz ma racje. Niestety ludzie tutaj jak zwykle normalnych minusują. Kolejne nietolerancyjne dzieci. Tyle. Zła się nie toleruje, resztę toleruje. Akceptuje się tylko to, co się uważa osobiście za słuszne. I tutaj nie trzeba akceptować np. homoseksualistów. Ale tolerancja to coś podstawowego. jak pisałem: Szacunek dla każdego, tolerancja dla tego co NIE jest złe, akceptacja tego co się uważa osobiście za słuszne. Tak to działa i tak powinno być. Homoseksualizm np. NIKOMU ni szkodzi, Żydzi, Murzyni tak samo. Ale za to mordercy tak. No nie rozumiem. Ludzie naprawdę są takimi idiotami, że nie widzą różnicy? Brak mi słów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2011 o 19:18

K kofey
+10 / 16SGF w tych czasach w zasadzie, przynajmniej w naszym kraju, tolerancja
najczęściej rozumiana jest jako akceptacja, poparcie dla homoseksualizmu (z większym naciskiem na
to drugie). Jeśli napiszę, że uważam homoseksualizm za rzecz złą, za rzecz nienormalną od
razu jestem nazywany homofobem, człowiekiem nietolerancyjnym. Nikogo nie obchodzi fakt, że nigdy
nie prześladowałem, nie wyzywałem ludzi z powodu ich orientacji. Ba, mam nawet znajomych
homoseksualistów. EDIT @dracodemonicus akurat się z Toba nie zgadzam. Uważam, ze nie można powiedzieć, że zła się nie toleruje. To tak samo jak stwierdzić, że trujące grzyby sa niejadalne. Prawda jest taka że 99% naszego społeczeństwa toleruje zło, kradzież, kłamstwo. Lepszym stwierdzeniem jest że zła nie należy tolerować . Po drugie, odpowiedz mi na pytanie kto to jest człowiek nietolerancyjny? Bo napisałeś, że uważasz się za tolerancyjnego, ale sa rzeczy których nie tolerujesz. No i skoro Ty nie potrafisz tolerować kogoś, czegoś kto jest nietolerancyjny, to czemu wymagasz tolerancji od niego? Najpierw napisałeś że szanujesz każdego, a potem nawrzucałeś na zdunia. Dla mnie to znak, ze jednak nie szanujesz innych. Piszesz, że Zdunio ma kompleks wyższości, Twój EDIT świadczy, że to Ty masz z tym problem. Minusy Cie tak bolą? Każdy kto kliknie "-" przy Twojej wypowiedzi i w ten sposób sie z Tobą nie zgodzi od razu jest nienormalny? Czyli wszyscy, wszyscy którzy myślą tak samo jak Ty to ludzie normalni, a reszta to "Kolejne nietolerancyjne dzieci"? I Ty chcesz mi wmówić, że jesteś tolerancyjny?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 6 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2011 o 20:58

S SGF
-2 / 14

@ElmoRlz
Aha, czyli naukowcy są wszechwiedzący i nie mają prawa się mylić, tak? Bóg (czy jak zapewne wolą ateiści - ewolucja) stworzył/a nas tak, że penis pasuje do pochwy, z tego dopasowania może powstać dziecko, i gitara. Wkładanie penisa do odbytu żeńskiego czy tam męskiego to odchył od normy, czyli albo zboczenie, albo zwykła choroba, teraz sami wybierzcie czy jedno czy drugie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
-3 / 11

Sorry, ale bardziej ufam nauce niż religii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SGF
+2 / 2

Ale przecież teoria ewolucji (patrz co napisałem w nawiasie) to teoria naukowa, a nie religijna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M minasmorgul92
0 / 2

@ ElmoRlz
"Sorry, ale bardziej ufam nauce niż religii."

Podaj choć jeden dowód że homoseksualizm jest normalny, naturalny i od urodzenia, chociaż jeden, ale ten Prawdziwy i sprawdzony dowód, a nie to co pier****li homo-propaganda... no słucham...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar omyk
+4 / 18

Bardzo dobry demot, tylko trzeba zrozumieć... :]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zielonymelonik
+4 / 16

no taki wlasnie demot, moze niektorym uswiadomi jak czasami sie zachowuja, oczekuja od kogos szacunku w pewnych momentach, sami go nie dajac, i czasem dzieje sie tak tylko dlatego, ze w pewnej kwestii maja nad kims wladze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar servustuus
+2 / 4

ten demot daje do myślenia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zielonymelonik
-3 / 5

chyba, ze autor mial cos innego na mysli. jak tak, to ja tego nie uznaje! :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 stycznia 2011 o 9:48

C cocon
0 / 8

Plagiat! Tekst zerżnięty z paski.org Asu się wk*rwi!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Elliot
-2 / 20

"Tolerancja - warunkowe przyzwolenie na zło, aby nie doprowadzić do większego zła" - mój pan z
polskiego. Dziękuję panu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2011 o 18:27

avatar Klapouchy
+2 / 6

hmmm tylko co to jest "zło"? Każdy inaczej definiuje zło. Można prościej powiedzieć: Tolerować oznacza znosić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beduaz
+6 / 14

Nawet najbardziej tolerancyjni nie tolerują nietolerancyjnych, czy to oznacza że sami są nietolerancyjni?? Każdy ma prawo do własnego poziomu tolerancji i to trzeba tolerować przedewszystkim :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Klapouchy
+6 / 14

Oznacza to - że nie są tolerancyjni - ponieważ nie tolerują nietolerancyjnych. Ja w ogóle uważam, że generalnie Polacy są bardzo tolerancyjnym narodem. Jak ktoś ma wątpliwości to polecam poczytać o państwach opartych o fundamentalizm - tam mamy do czynienia z nietolerancją. U nas co najwyżej część społeczeństwa nie akceptuje: żydów,gojów,czarnych,żółtych,cyganów,żydów,homosiów,katolików,ateistów...itd.itp. - ale raczej nie można powiedzieć, że nie tolerujemy tych czy tamtych...a że niektórych nie akceptujemy? To prawo każdego człowieka - że wybiera sobie z kim się zadaje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2011 o 18:43

avatar Bambucza1990
+5 / 13

Generalnie to powinno się widzieć różnicę pomiędzy TOLERANCJĄ, a AKCEPTACJĄ! Przykład: mam znajomych homoseksualistów, nigdy z poglądami się nie ukrywałam, oni wiedzą, że NIE AKCEPTUJĘ tego, jak żyją, nie raz z nimi rozmawiałam na te tematy czy może nie są Bi i lepiej by było spróbować pójść w te bardziej naturalną stronę, ja TOLERUJĘ ich orientację, a AKCEPTUJĘ jako ludzi nie patrząc kogo obdarzają uczuciem. Oni natomiast TOLERUJĄ moje poglądy i AKCEPTUJĄ mnie jako osobę. Moim zdaniem tak to ma wyglądać, niektórzy ludzie nie pozwalają innym na własne poglądy wykrzykując jakże modne dzisiaj "jesteś nietolerancyjny! nie mamy o czym rozmawiać! jesteś sto lat za murzynami, wsiok!" udowadniając jakimi są hipokrytami i pustymi osobami, ponieważ posługują się terminami nie znając ich znaczenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2011 o 21:31

N Nene
+2 / 8

Widac, ze nawet nie znacie pojecia tolerancji czy rasizmu (jak tez wielu innych pojec, ktorych uzywacie - nie rozumiesz slowa, to go nie uzywaj)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M most
-2 / 8

było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kochamdzieci
+3 / 5

Myślę, że sama tolerancja lub jej brak to nic w porównaniu z tym jak obnosimy się do tego co tolerujemy bądź do tego czego nie tolerujemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
+5 / 15

Każdy ma prawo do właśnych poglądów, o ile te poglądy nie ranią innych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sarmata1864
+1 / 9

Wiec jeśli moje poglądy kogoś zranią, to znaczy ze nie mam d nich prawa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
+6 / 18

Jeżeli to jest wprost jakaś obraza, znieważenie czy przemoc, to wtedy już pod paragraf podlega, niestety. (i teraz-sru!-150 minusów)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sarmata1864
+1 / 11

Żadne prawo nie może zabronić mi wyrażania swoich poglądów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2011 o 19:22

avatar ElmoRlz
+2 / 10

A jakie są te Twoje poglądy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sarmata1864
+1 / 9

To nie ważne. Liczy sie to ze nikt nie może pozbawić mnie prawa do wyrażania swoich poglądów. Jeśli się z tym nie zgadzasz to znaczy ze jesteś nietolerancyjny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
+4 / 12

Ależ owszem, to jest ważne. Jeżeli Twoje poglądy np. chcą zabic mi rodzinę, to nie da się tego tolerowac.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sarmata1864
+3 / 9

Nadal myślę ze nie jest tutaj ważne to jakie mam poglądy, nie da się ich wyjaśnić dwoma zdaniami w komentarzu. Liczy się to ze tolerancja to również tolerowanie poglądów z którymi się nie zgadzasz.
PS.Pierwsze słyszę zęby poglądy chciały kogoś zabić, ale jak uważasz. ;D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
+5 / 13

Pierwsze słyszysz, żeby poglądy chciały kogoś zabic? A o wujku Adolfie i jego "ideologii" słyszałeś/aś kiedyś...? Ja jak najbardziej szanuję zdanie innych, ale jeżeli czyjeś poglądy mają wyżądzac komuś coś złego, to już nie jest w porządku. To tak, jakby tolerowac znęcanie się dresów nad pierwszakami w szkołach. Bo oni mają pogląd, żeby im uprzykrzac życie i już. To już nie jest tolerancja, tylko obojętnosc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sarmata1864
+1 / 9

Nie poglądy a działania twojego wujka Adolfa spowodowały to co spowodowały. Próbuję wytłumaczyć ci ze jeśli nie tolerujesz cudzych poglądów to jesteś nietolerancyjny. Idąc twoim tokiem myślenia to jeśli muzułmanie masowo zjada się do Polski a my temu nie będziemy zapobiegać to za kilka lat będziemy mieli tutaj wojny na tle religijnym, wtedy ta twoja wspaniała tolerancja nie będzie juz istniała w najmniejszym stopniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
+5 / 11

sarmata1864 no i widzisz, docieramy do sedna problemu. Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom w Polsce, ale obcokrajowcom, którzy przyjechali tu dla lepszego życia i potrafią normalnie funkcjonowac w społeczeństwie. Oni nie robią mi krzywdy, ja nie robię krzywdy im- proste. Tylko, że ludzie idą za bardzo w skrajnosc i albo chcą ich traktowac jak podludzi każąc im spier*****, albo jak nadludzi dając im dodatkowe prawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sarmata1864
+8 / 10

Obcokrajowcom przez których ja jako Polak nie będę mógł znaleźć pracy tutaj i będę zmuszony wyemigrować do kraju X gdzie odbiorę prace mieszkańcowi tego kraju, wtedy on będzie musiał gonić za chlebem gdzieś indziej i tak w koło.
Poza tym imigranci niosą ze sobą swoje problemy, szczególnie biedni ludzie, siedzący na socjalu i popełniający przestępstwa tak jak np. we Francji. Zawsze tam gdzie pojawi się bieda, tam będzie rosła liczba przestępstw, będą tworzyć się "getta" itd. Dlatego należy zwalczyć biedę tak aby każdy żył w dostatku, ale żeby to zrobić musimy sami na to zapracować i nie potrzebujemy dodatkowych gęb do wykarmienia.
Jeśli szczury zamieszkają w mojej piwnicy szukając lepszego życia, to nie sadze ze pomogą mi ja zagospodarować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
+3 / 5

A czy ktoś mówił, że mają tu życ za darmo? Wiadomo, że trzeba sobie zapracowac.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Corium
+1 / 11

Islamiści czy przybysze z Afryki nigdy nie będą normalnie żyć w europejskim kraju, ani uczciwie pracować. Niemcy, Francja, Szwecja, Holandia - jeszcze ludziom mało by to zrozumieli? Mało tego, że ich populacja niedługo przewyzszy rdzennych mieszkańców i zaczną wprowadzać swoje prawa? Jeszcze mało europejczyków zginęło z ich rąk , bysmy zrozumieli, że przyjmowanie imigrantów to droga w przepaść?
Tolerancja dla imigrantów jest szybką drogą do samozagłady.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2011 o 0:46

avatar ElmoRlz
+1 / 9

A pojedź sobie do Wielkiej Brytanii i zobacz, jak ludzie o różnych kolorach skóry, religiach, pochodzeniach potrafią normalnie razem funkcjonowac. Poza tym, przypadki, o których mówisz to skrajnosc w drugą stronę, a co do tego to już się wypowiadałam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Corium
-1 / 5

Tak? Tutaj masz przyszkład jak czarni wspaniale funkcjonują w GB: http://www.sadistic.pl/nigger-bije-dziewczyne-za-to-ze-nie-dala-mu-nr-telefonu-vt41869.htm .
I nie wciskaj mi, że to przypadek, bo gdy więcej posiedzi się w temacie to wiadome jest to, że takich ludzi jest tam masa, zakładają już swoje getta. A dlaczego tak mało o tym słyszymy? Wlasnie przez "tolerancyjne" media, które zamiast pokazać prawde, okłamują ludzi i kreują wizerunek murzyna-europejczyka. Pozdrawiam i życzę przejrzenia na oczy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KooNsti
+1 / 19

ZdunioNR - zgadzam się z Tobą - jestem rasistką i jeżeli ktoś mi zarzuca że jestem nietolerancyjna to sam jest nietolerancyjny ;]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P przemex
0 / 26

"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań." - Gilbert Keith Chesterton

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
+11 / 29

"Mam dzisiaj pierogi na obiad"- moja koleżanka Anita K.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P przemex
-1 / 17

@ElmoRlz - To, że Ty nie zrozumiałeś tego cytatu, to nie znaczy że jest on bez sensu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
+6 / 18

Tak, jest bez sensu. To, że nie mam nic do ludzi którzy się ode mnie różnią, nie znaczy, że nie mam swoich przekonań. To kompletnie nie ma nic do rzeczy. Cytat totalnie do dupy, a z jakiegoś powodu ciągle przez wszystkich powtarzany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2011 o 18:46

P przemex
-1 / 13

Tolerancja to bierność, a bierność jest dobra dla ludzi bez przekonań. Nigdzie nie jest powiedziane, że każdy tolerancyjny nie ma wlasnych poglądów, tylko jest napisane że tolerancja to CNOTA ludzi bez przekonań. Najpierw sprawdź co znaczy słowo 'cnota', pozniej przeczytaj cytat jeszcze kilka razy, przemysl, moze w koncu zrozumiesz. Powodzenia!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
+5 / 11

Biernosc, mówisz? To, że nie nienawidzę kogoś za to, że ma skórę trochę ciemniejszą od mojej, to jest biernosc? To, że nie chcę, żeby inni ludzie czuli się gorzej, bo czymśtam się różnią, to jest biernosc? Weź się zastanów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZiemniakPospolity
-1 / 7

Bierność to też jakiś wybór. Nie zawsze powinniśmy robić krok w przód lub krok do tyłu. Czasem stoi się też na światłach i trzeba przeczekać, aż zrobi się zielone i wówczas dopiero iść dalej. No ale nietolerancyjna osoba oczywiście uzna to za zbędną bierność i wepchnie się pod auto... Nie wszystko należy tolerować, wręcz przeciwnie - jednak czasem tolerancja jest najlepszym wyjściem z sytuacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2011 o 21:11

avatar Bjoern
0 / 8

@przemex Czy to znaczy że ludzie tolerujący rasizm są ludźmi bez przekonań?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pi73r
+5 / 21

Tu chodzi o to, jak Ci co nawołują do tolerancji(pedały etc.) sami nie wiedzą co to jest i są nietolerancyjni. Demot obrazuje głupotę większości społeczeństw europejskich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar arek10933284
+5 / 17

Bierność zwana tolerancją
no cóż admin takie coś wrzuca na główną a ja właśnie miałem 2 razy bana za NIETOLERANCJE!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Piotrek19901990
-1 / 23

ja jestem w miarę tolerancyjny:) w*urwiaja mnie tylko pedały i niektóre mniejszości narodowe... demot+

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
-1 / 17

Eee... To gdzie ta Twoja "w miarę tolerancja" w takim razie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bambucza1990
-1 / 5

ElmoRlz: Widzę, że bardzo udzielasz się pod tym demotem to odpowiem Ci na pytanie pytaniem: Znasz różnicę pomiędzy akceptacją, a tolerancją? Bo patrząc na niektóre Twoje wypowiedzi mam wrażenie, że nie bardzo ;). Gdzie niby Piotrek19901990 napisał, że gnębi itp.itd. gejów? Nigdzie, on po prostu stwierdził, że go denerwują. Wcale jednak nie musi tego chamsko okazywać. To, że go denerwują przy czym nic z tym konkretnego nie robi poza myśleniem bądź powiedzeniem paru słów nikogo nie raniących to jest właśnie przecierpienie czegoś czyli tolerancja. On toleruje, ale nie akceptuje, kapujesz ;]? A gdzieś wyczytałam, że każdy ma prawo do swoich poglądów. Patrz teraz jakie hipokryzje głosisz w dodatku nie znając różnicy między tymi dwoma pojęciami na początku przeze mnie użytymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2011 o 7:29

avatar ElmoRlz
0 / 12

No sorry, ale samo nazywanie homoseksualistów "pedałami" na forum internetowym to już jest jakiś rodzaj potępienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pi73r
-1 / 3

Elmo, weź się ku*wa naucz polskiego...
Tolerować = znosić. To, że nigdy nie zrozumiem pedałów i będą mnie np. wk*wiać to znaczy, że jestem tolerancyjny dopóki sam nie zleję jakiegoś geja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S scrapman
+3 / 13

Jeśli 7 latek robi błędy pisząc w zeszycie to poprawisz go, czy będziesz "tolerancyjny"?

Jeśli obrażasz kogoś z powodu rzeczy na które nie mógł mieć wpływu(np. kolor skóry) to nie jesteś nietolerancyjny, tylko jesteś kretynem.

Bądźcie sobie nietolerancyjni, ale zauważcie różnicę między odmiennością poglądów, a zwykłym chamstwem.

Dzięki temu demotowi zrozumiałem, że jednak okowy logicznego myślenia nie dotyczą wszystkich. Rozumiem, że wszyscy to popierający popierają też hitlera? Gratuluję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
+2 / 10

Właśnie o takie coś mi chodziło, ale nie do końca wiedziałam, jak to opisac. Brawo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bambucza1990
+3 / 7

Jaaa... Wam się tylko wydaje, że nie akceptuje się koloru skóry, jesteście strasznie płytcy. Pojedźcie do Londynu, natknijcie się na czarnych, porozmawiajcie z Anglikami .. Wielu ludzi nie ma nic do murzynów poprzez ich kolor skóry, ale ich kulturę, zachowanie, coś, co tylko z nimi się kojarzy. Po drugie, to, że ktoś jest rasistą wewnątrz siebie (choć to jest złe określenie jeśli niechęć nie tyczy się koloru skóry), a np. znajomym tylko napomknie, że go denerwują bo "..(może użyje nawet jakiś sensowych argumentów).." to gdzie on jest nietolerancyjny skoro znosi murzynów obok siebie? On po prostu ich NIE AKCEPTUJE! Matko, zrozumcie wreszcie co wy za brednie piszecie. Są debile co nie tolerują i szykanują bądź nawet używają siły względem kogoś TYLKO za jego kolor skóry czy tam wiarę, ale nie o takiej nietolerancji tu najczęściej mowa. Ślepa tolerancja, bo modna dzisiaj, światowa i postępowa, prowadzi do zagłady. Mniejszości narodowe zalewające kraj, ich kultura, wady, często żyją na socjalu, kradną, biją, powodują lęk, a świat mi głosi, że mam być dla nich tolerancyjna bo "nie są biali", no przepraszam bardzo, a czy oni są tolerancyjni dla białych tak postępując? Dlaczego pewne grupy ludzi mają wręcz wyłączność na tolerancję, natomiast gdy ktoś "po drugiej stronie barykady" w końcu odpowie tym samym to chce się go pod sąd stawiać za jawną nietolerancję? To samo w Ameryce, murzyn Cię pobije? Pewnie byłeś nietolerancyjny. Ty murzynowi np. oddasz za to, że Cię zwyzywał czy coś ukradł TO JESTEŚ rasistą! Gdzie tu logika? Jak już mówiłam, ślepa tolerancja prowadzi do zguby. Poza tym, trzeba widzieć różnicę między akceptacją, a tolerancją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2011 o 7:39

avatar ElmoRlz
+3 / 5

Byłam w Londynie, rozmawiałam z Anglikami, tymi czarnoskórymi też i byli normalni. A co do części od
"Mniejszości narodowe(...)" nie komentuję, bo z tym się po części zgadzam i wg mnie traktowanie kogoś lepiej za jego kolor skóry jest tak samo złe jak tępienie go z tego powodu. W tolerancji chodzi o rownosc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pi73r
0 / 2

Murzynów nie tępimy za kolor skóry, ale raczej za mentalność. Zobacz co się dzieje w Afryce po tym jak skończyła się epoka kolonializmu. Akurat tu nie mówię o sobie, ale przykro mi, narzucanie równości czy rzucanie innymi hasłami(które u Ciebie nie mają zbyt wielkiego sensu), to właśnie nijak się wiąże z tolerancją i jak chcesz możemy to nazwać tolerancją dla idiotów.
Już nie raz pisałem do czego ta moda doprowadza. Ale oczywiście wykształciuchy kreujące swój światopogląd i czerpiące całą wiedzę z komercyjnych mediów wiedzą lepiej co powinien myśleć i jak powinien się zachować człowiek na poziomie.
Zainwestujcie we własny mózg.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mundek
+13 / 19

"Tolerancja" i poprawność polityczna powoli niszczą najbardziej rozwinięte kraje Europy.A jeśli nas zabory, i bycie tyle lat pod władzą ruskich niczego nie nauczyło i będziemy nadal chłonąć europejską modę na wielokulturowość i wielorasowość - czeka nas to samo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bjoern
0 / 8

Jak zdrowie, chłopaki? :) Wytłumaczycie mi w końcu dlaczego uważacie że czarnoskóry gość mieszkający w naszym kraju przez ćwierć wieku, uczciwie zarabiający na swoje życie i nie mający przez ten czas żadnych problemów z prawem powinien zostać prewencyjnie deportowany?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
+2 / 6

No w sumie ja też jestem tego ciekawa... (Wgl przepraszam, że się wtrącam, bo widzę, że tu sami znajomi xD)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raider667
+2 / 10

Ale nikt im nie kaze czuc sie "gorszymi", wystarczy przestrzegac regul kraju w ktorym sie znajduja.
Slepa,bezgraniczna i lewacka tolerancja doprowadzila do tego ze dzisiaj codziennie w paryzu plonie
kilkanascie samochodow rodowitych francuzow ktore sa podpalane przez imigrantow. Ludzi ktorzy
przyjechali do obcego panstwa i chca sobie sami tworzyc reguly gry, nie asymiluja sie nie chca
przestrzegac prawa. Doprowadzila takze do fali zamachow w europie na przestrzeni ostatniego 30
lecia. To sa jedynie male efekty uboczne ... koncowy efekt bedzie przerazajacy.

Ja osobiscie widze to tak: do Twojego domu gdzie panuja Twoje zasady zapraszasz ludzi (albo sami wchodza oknami) i od tego czasu wprowadzaja swoje reguly nierespektujac Twoich (przeciez dalej jestes wlascicielem domu !). I tak na przyklad jeden nasra Ci na dywan a drugi zgwalci corke ... bo on uwaza ze to jest ok. Teraz porownaj sobie ten przyklad do tego co dzisiaj dzieje sie w najwiekszych europejskich krajach tj. Francja,Niemcy,Wielka Brytania,Hiszpania i przede wszystkim Holandia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2011 o 19:35

P piotrek2503
+2 / 8

Mi się wydaje że oni chcą czuć się lepsi. A ja np nie mam ochoty uczyć moich dzieci, że są np dwie mamy, i to jest zupełnie naturalne. A na zachodzie jest to już w podręcznikach. Dajcie mi przykład czegoś takiego w naturze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ShawnHBKMichaels
+8 / 14

Ja toleruję pedałów i lesbijki którzy siedzą we własnych domach, nie szwendają się na golasa po ulicach, nie wyciągają łap po dzieci, nie płaczą że Polacy są homofobami, tylko żyją sobie spokojnie jak normalni ludzie. ja ich zupełnie toleruje, i do sypialni im zaglądać nie będę-ich dom mogą robić co im się podoba.
Tak samo toleruje cyganów, murzynów, muzułmanów, pakistańców itp. pod warunkiem że nie kradną i siedzą w swoich państwach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mundek
-2 / 4

M20B20 - byłoby bardzo ciekawie hehe.Ale po naszych ostatnich odpowiedziach nasz wspólny znajomy nie ma już raczejnic do powiedzenia:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2011 o 19:00

avatar Bjoern
0 / 4

No cóż, nie każdy potrafi zauważyć że karanie niewinnych za czyny winnych i karanie niewinnych za czyny winnych to bliźniacze sytuacje :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lenusska
0 / 0

zawaliło mi elkkiem paradoksem dóbr materialnych wszystkich ludzi. ; )) [+]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mundek
+9 / 13

Dlaczego czarni i muzułmanie mają czuć się gorsi?Ależ nikt od nich nie wymaga żeby czuli się gorsi.Ale ja jako Polak mam prawo nie życzyć ich sobie w swoim kraju?Dlaczego?Bo uczę się na błędach innych czyli Francji ,UK ,Holandii czy Niemiec..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raider667
+6 / 10

No ... wreszcie ktos z glowa na karku ... niestety prawda jest taka ze psychopatyczny eksperyment pt. Multikulti to wyjatkowy niewypal ( a moze wypal ? ... Madryt,Londyn,Paryz).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrek2503
+4 / 6

Czasem znajdzie się jakiś pozytywny aspekt tego że Polacy to ekstremistyczni katolicy/nacjonaliści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar streetmagic
+4 / 12

"Murzyni są jak rasizm, powinno ich nie być"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 9 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2011 o 20:16

P poool
+1 / 9

"Nic do murzynów nie mam, ale miejsce asfalta jest na ziemi" :)

A wracając do zdjęcia: Nikt mi nie zabroni być nietolerancyjnym. Czuje się dumny, że nie daje sie ogłupiającemu lobby homoseksualnemu czy innym dziwadłom

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar streetmagic
+3 / 9

Jakich murzynów , ty rasisto! Czarnuchów sie mówi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S scrapman
-4 / 10

To wezmę cię z zaskoczenia.Też jestem polakiem i dla odmiany ja życzę sobie innych w swoim kraju. Powiedz mi teraz który z naszych 2 głosów jest ważniejszy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mundek
-2 / 2

M20B20..No a najlepszy był cytat z kodeksu karnego Rzeczpospolitej Polskiej.Rozwaliło mnie to a łopatki:D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bambucza1990
+2 / 2

M20B20: Tak dodam jeszcze: Republikanizm, Demokratyzm .. Trochę Ci z tym nie wyszło ;pp

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vankikoppi
0 / 2

Było...
'Jestem nietolerancyjny i prosze to tolerowac'

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mundek
+3 / 9

Scrapman masz prawo chcieć muzułmanów i murzynów w swoim kraju.Oba głosy są tak samo ważne - tylko przyszłe pokolenia będą miały do ciebie pretensje jak ludzie przestaną się czuć bezpiecznie we własnym kraju

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mundek
+1 / 1

M20B20 - ogólnie mówiąc jeśli jest się trzeźwo myślącym, ma się głębokie powody żeby wierzyć w swoje poglądy i kilka dobrych argumentów to zwolennicy jak to (trafnie zresztą) nazywasz "jedynie słusznej polityki" polegną w rozmowie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bjoern
-1 / 3

@M20B20 tekst o chętnym wpuszczaniu murzynów między uda i nazywaniu hiv i aids największym wkładem w światową cywilizację uznałem za brak kultury prowadzenia dyskusji. Jak Ty określiłbyś te wypowiedzi które jeśli dobrze pamiętam wypłynęły na szerokie wody internetu spod twoich rąk?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DasReich
+1 / 3

Chciałbym powiedzieć wszystkim tolerancjonistom (zapewne jesteście lewicowcami), co powiedział jeden z niewielu normalnych lewicowców, Voltaire:

"Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia. "

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Razah1994
0 / 0

Kto wogóle powiedział że on należał do Lewicy. Skoro ten termin został wprowadzony dopiero w XIX wieku, szczególnie pod wpływem Marksa( oraz anarchistów, jak Proudhon czy Stirner).
W jego czasie był to Liberalizm, i szczerze można dalej tak o nim mówić, że bł liberałem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mundek
+8 / 10

Poli-poprawni idioci zniszczyli kraje w których mieszkali wpuszczając tam szarańczę która rzuciła się na darmowysocialny pieniądz.Teraz już to jest nawet drugorzędna sprawa bo oni nie dość że są utrzymywani przez te państwato zaczynają wprowadzać własne reguły i nie szanują zwyczajów, kultury, prawa czy poprostu prawdziwych obywateliowych krajów.Dam tu jeszcze mały przykład Francji.Sarkozy zdecydował się na odważny krok i chciał zrobićporządek z cyganami deportując ich.Dlaczego?Bo nie szanowali prawa w kraju ,w którym właściwie nie powinno ich być.I co?Został zjechany przez pewną babę z komisji Europejskiej, bo toż to jest nacjonalizm wymierzony w biednych i niewinnych romów.To jest właśnie lewactwo i chora poli-poprawność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2011 o 20:08

S scrapman
-5 / 5

Mundek jeśli udowodnisz mi to co napisałeś o przyszłych pokoleniach, to opluje najbliższego muzułmanina. Niestety
równie dobrze mógłbym powiedzieć, że umrę i zmartwychwstanę, bo obaj dobrze wiemy, że ty tego nie udowodnisz, a
ja dzięki temu mogę się założyć o co zechcę. Teraz bardzo ładnie proszę mi powiedzieć, dlaczego w konstytucji
mamy zapis o wolności wyznania, jeśli ktoś tak jak ty po prostu jest mądrzejszy? Dlaczego jeśli nie akceptujesz
zapisów w najważniejszym dokumencie w tym kraju, ciągle w nim mieszkasz? Dlaczego uważasz się z lepszego od
krajów, w których pluje się na wyznawców innych religii jeśli sam zachowujesz się w ten sposób?

Z tego co pamiętam od spraw, w których ktoś nie szanuje prawa, jest policja. Nie sarkozy i nie matka boska. Jeśli oś nie szanuje prawa to ma cierpieć przez niego cała społeczność? Na historii można poznać wiele przypadków stosowania odpowiedzialności zbiorowej i do tej pory nie usłyszałem by miały one dobre skutki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2011 o 20:09

M Mundek
+5 / 5

Nie muszę nic udowadniać bo masz przykłady innych krajów i tam wszyscy widzą co się dzieje.Poza tym nie chodzi tu o religię samą w sobie i mam gdzieś w co oni wierzą.Sam jestem ateistą i nie obchodzi mnie ich religia jako religia.Jeśli mówisz tu o opluwaniu wyznawców innych religii to najlepszy przykład masz w krajach islamskich gdzie prześladuje się a nawet zabija "niewiernych".Dlaczego?Bo jak ktoś dosłownie weźmie niektóre wersety Koranu to wyczyta że Allah każe ZABIJAĆ ludzi o innej wierze.Islam jako religia zawsze domagał się dla siebie wyższych względów.I niebezpieczne jest to że to właśnie Muzułmanie nie akceptują innych wyznań.Przeważnie są to fanatyczni psychopaci,którzy są pokojowi tylko jak są w mniejszości w danym kraju.Jeśli tylko poczują się pewnie są w stanie posunąć się do różnych rzeczy,.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lilka213
-3 / 3

Plagiat z kwejka, jak zresztą 1/2 demotów z głównej. Żałosne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mundek
+5 / 5

Ty masz jakieś przeolbrzymione wyobrażenie o wyższości jednego człowieka nad drugim.To że nie chcę ich w swoim kraju nie znaczy że czuję się lepszy.Zupełnie tu mylisz pojęcia człowieku.Jeśli jestem Polakiem to mam prawo nie chcieć na swoim podwórku grupy społeczne,którą uważam za zagrożenie dla egzystencji społecznej swojego kraju i otoczenia.Mam ku temu swoje powody i nie jest to inne wyznanie czy inny kolor skóry.Mówisz o odpowiedzialności zbiorowej?Też mylisz pojęcia bo ja nie karam czarnych i muzułmanów tym że nie akceptuję ich w swoim kraju.Oni mają takie samo prawo nie chcieć mnie u siebie tak samo jak ty jako też obywatel masz prawo ich akceptować.Poprostu wyciągam wnioski z tych wydarzeń które obserwuje na świecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Khaine
+3 / 7

Podpinam się. My na swoim terenie mamy prawo nie chcieć tutaj pewnych ludzi.
Mam kolegę, który ma kontakty z żydami bo studiuje za granicą. Wiecie, że w Izraelu nie tolerują Polaków(i szczycą się tym)? To co? Jak chcę się odwdzięczyć za ich tolerancję to jestem złym antysemitą tak?
Mam w dupie to, że oni nie tolerują nas na swoim terenie - mają prawo. Ale u siebie to ja jestem Sprite, a oni pragnienie, nie na odwrót.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Miodzik93
-1 / 3

zerżnięte z pasków [-] za plagiat
(paski.org ale niestety stronka już nie istnieje)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mundek
-2 / 4

M20B20..Swoją krótką inteligetną ripostą trafiłeś w sedno jak zawsze:)Dobrze że w tym kraju są jeszcze tacy ludzie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar streetmagic
+9 / 11

Mam już dość... Kawały o tematyce rasistowskiej są męczące! Ludzie! Opamiętajcie się! Rasizm to przestępstwo. A przestępstwa są dla murzynów!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mundek
+2 / 4

Ale może przetłumaczysz coś ludziom którzy nie mają zdania albo są niezdecydowani

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mundek
+5 / 7

Katolicy jeżdzą do Afryki z misjami humanitarnym pomagając głodującym bambusom,którzy nie potrafią ani nie potrafili nigdy stworzyć własnej cywilizacji a zamiast tego pasożytują na rozwuniętych krajach Europy.Krucjaty polegały na tym że Chrześcijanie zachowywali się wtedy tak jak Muzułmanie teraz.Z tą różnicą że zamiast ładunków wybuchowych były miecze i XI-XIV wiek.Wyganianie całej społeczności?TAK bo nie będę sprawdzał który Ahmed będzie się w stanie wysadzić kiedyś na ulicy i który czarnuch weźmie się za uczciwą pracę zamiast siedzieć na zapomodze albo w więzieniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E exonwarrior
-2 / 6

Jak czytam twoje teksty, to myślę sobie, że jeśli chociaż 5% Polaków ma te same poglądy, to świat ma przeje*ane.
Czarni pracują - podaję amerykańskie biuro statystyk
http://www.bls.gov/news.release/empsit.t02.htm
oraz wikipedię:
http://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_the_United_States#Race_and_ethnicity
Więc: na tej stronie można znaleźć proporcję pracujących do ogólnej populacji. dla białych, w ostatnich paru miesiącach, średnia wynosi ok. 59%. Dla czarnych - 52.5%. Dla azjatów - 60%. Jak widać, te liczby są przybliżone, praktycznie można powiedzieć, że procent pracujących jest taki sam dla wszystich ras. Twój argument nie ma podstaw żadnych.
Niestety, dużo czarnych jest w więzieniu, to prawda. Dlaczego? Bo przez ponad 100 lat, aż do lat 60tych, i nawet dzisiaj, gnębiono czarnych, nie mieli dostępu do lepszej edukacji ani innych rzeczy które pomaga zdrowo wychowywać dzieci żeby odniosły sukces w życiu. Pierwszy czarny poszedł na studia dopiero w 1867; biali mieli dostęp od wielu, wielu lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Iskierka
+1 / 11

Słyszałam ostatnio, że w Holandii, najbardziej wylajtowanym państwie świata, ludzie wcale nie uwielbiają odmienności. Odmienność nie jest czymś pozytywnym, jest tolerowana. Wiele ludzi wciąż ma swoje zdanie na temat szkodliwości narkotyków, eutanazji czy homoseksualizmu i personalnie nie popiera tych zjawisk. Jeśli to ktoś określa nietolerancją - należy mu się pełen szacunek i nikt nie będzie tego kwestionował. Natomiast w naszej rzeczywistości, ludzie oczekują szacunku nie za swoje konserwatywne poglądy, a za jawne łamanie praw człowieka. Homoseksualiści są społecznie napiętnowani za swoją orientację, mają problemy z funkcjonowaniem w szkole, w pracy. Każdy czuje się upoważniony, żeby otwierać jadaczkę i dzielić się swoimi ogromnie niesprawiedliwymi tekstami o niższości homoseksualistów. Mało inteligentne rasistowskie żarty są powszechnością w każdym towarzystwie w jakim się znajdę i, o dziwo, wszystkich śmieszą. Przekonania religijne? Trochę z tym lepiej, ale wciąż średnio. Księża w kościele nie muszą być tolerancyjni, dlatego mogą mówić rzeczy sprzeczne z prawami człowieka - o uległości kobiety względem mężczyzny, mogą napiętnować homoseksualistów i traktować inne przekonania regijne (oraz brak przekonań) jako jakąś ułomność z której należy ludzi leczyć czy tego chcą czy nie. To nie jest żadna tolerancja. W taki sposób, jaki opisałam, można odnosić się do osób które zrobiły coś złego: mamy prawo masowo krytykować ludzi, którzy złamali społeczny porządek krzywdząc innych i nie dawać im identycznych praw. Ale jeśli coś jest czyjąś prywatną sprawą, może nam się to nie podobać, może nas to bawić. Jak niepełnosprawność, niektórych bawi, można też żartować na ten temat w niedużym towarzystwie, ale wytykanie takich osób palcami czy rubaszne żarty w towarzystwie, w którym nie wiemy, czy nie ma takiego problemu jest po prostu niegodne kulturalnego dojrzałego człowieka. Taki człowiek nie powinien mieć problemów ze znalezieniem pracy, do której ma kwalifikacje (chociaż w praktyce jest różnie). Podobne podejście powinniśmy mieć do innych kwestii związanych z tolerancją. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie ma prawa do dyskryminacji ani nie świadczy o nim dobrze mielenie jęzorem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Belwer
0 / 6

Bardzo łądnie wszystko opisane ! Tolerancja powinna polegac na tym, ze zyje sie tak by nie krzywdzic innych. Jesli widzimy odmienne kultury , ktore nie potrafia sie przystosowac do zycia w polsce, kradna, demoralizuja spoleczenstwo, to faktycznie powinnismy reagowac. Natomiast, jeslli ktos jest inteligentny chce skonczyc wyzsza szkole, pracowac w polsce i wychowywac tu dzieci, przekazywac wartosci, to nie widze najmniejszego problemow i taka osoba nie powinna byc krytykowana, ani oceniana ze wzgledu na kolor skory czy religie. Homoseksualizm ? Jesli kogos obrzydza widok 2 mezczyzn, albo 2 kobiet trzymajacych sie poprostu na ulicy za rece, albo calujacych, to ma raczej problem z samym soba... Ci ludzi nic nikomu nie robia, niejednokrotnie jestesmy swiadkami jak "gorace gimnazjalistki" robia bardziej gorszace rzeczy. Ci ludzie pracuja, placa podatki i powinni miec takie same prawa jak kazdy inny obywatel, wydaje mi sie ze to z kim spi i kogo kocha nie powinno byc oceniane przez osoby trzecie. Wszystkie nasze uprzedzenia co do nich biora sie z naszych wlasnych kompleksow, ktorych nie potrafimy zaakceptowac i staramy sie zwalczyc w drugiej osobie , zamiast pracowac nad samym soba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2011 o 9:47

avatar ElmoRlz
+1 / 5

Oboje macie 100% racji. Ale myślę, że polskie społeczeństwo musi do tego jeszcze trochę dojrzec...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ShawnHBKMichaels
+11 / 35

Jestem nietolerancyjnym, Homofobem, Ksenofobem, antysemitą, rasistą i bardzo się z tego ciesze. Dlaczego taki jestem? Bo widzę co się dzieje dookoła Nas.
Bo mieszkam w Polsce, i chce mieć sąsiadów Polaków, a nie bezrobotnych murzynów, muzułmanów(+ 8 dzieci), cyganów i całego tego motłochu żerującego na Mojej ojczyźnie i tylko czekającego na zasiłek socjalny(bo przecież do roboty to się nie weźmie). Chce żeby moim szefem był Polak, a nie żyd, bo w końcu pracuje w Polskiej firmie. Nie chce żeby doszło do takiej sytuacji że moje dzieci będą się bały wyjść na podwórko, bo obok nas zbudują "czarne getto". Że człowiek podczas odprowadzania dzieci do szkoły będzie się przebijał przez 10 mini parad równości i tańczących na golasa facetów.
Gdy byłem szczeniakiem to też uważałem że tolerancja jest spoko, ale przez ostatnie kilka lat dostrzegłem że tolerancja do niczego dobrego nie prowadzi. Tek więc Polska dla Polaków!
a teraz możecie minusować homofoba:]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar robertpazik
-2 / 2

Ja mam gdzieś to kto z kim sypia, w co wierzy i jaki ma kolor. Jeżeli ten ktoś uczciwie pracuje i nie krzywdzi innych bezpośrednio lub swoją postawą to nic do tego kogoś nie mam.

Nie toleruję za to, wszystkich leni i kretynów, którzy żerują na tych osobach, które ciężko pracują i starają się nikogo nie krzywdzić.

Gejów nie toleruje, homoseksualistów tak.
(O ile zachowują się jak ludzie.)

Pozdro.!:)

Bezrobotnych leni też nie toleruje! I nie pieprzcie mi tutaj, że są ludzie chorzy etc etc. Pisz wiadomość kto i daj adres. Pomogę!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kochamdzieci
-3 / 11

Nie szanuję ludzi nietolerancyjnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Khaine
+4 / 6

Czyli jesteś nietolerancyjny. Ojojoj, ale się porobiło. Trudno jest nie szanować samego siebie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ITI
-4 / 8

NIETOLERANCJA nie zasługuje na TOLERANCJĘ. To, że nie toleruję nietolerancji nie czyni mnie nietolerancyjnym. Przeciwnie! Głosisz brak tolerancji? Dobrze! A więc go otrzymasz, właśnie ode mnie.
I nie, nie jestem popieprzonym lewakiem. Uważam, że nie należy tolerować wszystkiego - bo to moralny upadek. Ale tępienie innych narodowości czy większości wyznań (bo muzułmańscy fanatycy podpadają pod powyższe zdanie - brak tolerancji nie zasługuje na tolerancję) to żadna moralność!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Khaine
+8 / 8

Ja nie mówię, żeby każdego araba i murzyna za wszarz z kraju wypieprzyć, ale jak ktoś mi sra na wycieraczkę a później się broni, że tak ma w kulturze to co mam zrobić? Powiedzieć "oh, nic nie szkodzi, u nas chlamy na umór, każdy ma swoje dziwactwa"? Oczywiście, że wsadzę mu mordę we własne gówno.
Są narody, które mają w kulturze kanibalizm. I co? Mam ich tolerować?! Nawet jeśli oni tolerują mnie?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ITI
-5 / 5

Podaj mi przypadek srającego na drzwi obcokrajowca. Bo ja przykłady obcokrajowców gnębionych bez powodu mogę ci podać już teraz. (O, patrz, II wojna!!)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Khaine
+5 / 5

Sranie na drzwi to metafora. Tak nie myśląc za długo mogę wymienić kradnących i żebrzących cyganów(chyba mi nie powiesz, że nie ma ich od cholery?), a w innych krajach murzynów-bandytów(siedzi ich znacznie więcej niż białych) i arabów-psychopatów(Francja chociażby).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Khaine
+3 / 5

Też jestem nietolerancyjny i nie mam zamiaru nic z tym zrobić, bo uważam, że tak ma być. Nie toleruję obcokrajowców, którzy przyjechali do naszego kraju robić burdel(cygany wszelakie), nie toleruję idiotów, nie toleruję żadnych przesadnie religijnych ludzi(bo oni wpisują się w idiotów zazwyczaj), jest jeszcze kilka przykładów nietolerancji jakie przejawiam.
I nie toleruję "tolerastów", czyli lewaków, którzy kochają i wielbią każdego obcokrajowca(nawet jak mu nasra na drzwi, bo przecież to pewnie jest w ich kulturze). Niech walną się lepiej czymś tępym w łeb.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcin388
-1 / 1

Mam nadzieje że nie uważasz że wszyscy obcokrajowcy przyjechali robić burdel, ale prawda że ci co przyjeżdżają tylko po to by się nachlać, robić rozp*erdol i zarywać do naszych kobiet powinni wypier*alać jak najszybciej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C clone
+3 / 3

ja tez jestem !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kuakrzys
+7 / 11

Ja również jestem nietolerancyjny. Nie można być w życiu jakimś tolerancyjnym lewakiem, który pozwala się ruchać życiu. Proszę to uszanować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yawol
+2 / 4

genialny demot:) szkoda,że tylko jednego plusa mogę dać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krizi
-2 / 8

nie szanuję nietolerancji ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S shinga
+1 / 1

jeśli podpis demota to ironia (a podejrzewam, że tak jest) to jest to jeden z najlepszych tekstów, jakie słyszałam w tym temacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kasada
+1 / 1

ale ten koleś ma magnetyczny wzrok! aż mnie to przeraża, bez kitu :|

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KoTu
+6 / 6

ten demot genialnie oddaje nastawienie muzułmanów... oni wszystko by zniszczyli i podporządkowali pod prawo szariatu, a sami domagają się dla siebie idealnej tolerancji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gwadi64
-1 / 1

Bardzo Chętnie ale raczej nie :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wandejczyk
+4 / 8

demot:Żąda prawa do poglądów:innych niż reżimowe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dundee92
0 / 0

i to jest własnie demotywujące. Już chyba zapomnieliście o co chodzi na tym portalu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KonX
-1 / 1

Było i to na głównej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E exonwarrior
+3 / 9

Jestem Amerykaninem, mieszkam tu w Polsce od 13 lat. Rozumiem, że mam wypie*dalać z kraju? Co do rasistów, homofobów, ksenofobów - po kolei:
Homoseksualizm: ja uważam, że homoseksualizm jest zły, nienaturalny. Czy to znaczy że powinniśmy zabijać wszyskich homo? Nie! Czy powinniśmy ich akceptować jako ludzie? Tak! Kuzyn mojej mamy jest gejem; kiedy jestem w USA, często widzimy się z nim i jego partnerem. Mimo tego, że to co robią, uważam za złe, nie przeszkadza mi w spędzaniu z nim czasu.
Rasizm/Ksenofobia: Bazujecie swoje poglądy na tym, co się dzieje w "waszym doświadczeniu". USA ma samych imigrantów(przecież każdy jest, oprócz Indian), a jakoś żyje nam się świetnie. Są jakieś getta w paru miejscach, szczególnie wielkie miasta jak New York itp. Ale większość czarnych(nie murzynów, nie czarnuchów, nie bambusów itd) żyje całkiem normalnie, zarabia, spłaca podatki. Co do tego że wchodzą i zmieniają kulturę itd: niestety, w niektórych miejscach to prawda. Ale w ciągu ostatnich 20 lat, od kiedy upadł ZSRR, i mamy więcej immigrantów tutaj w Polsce, czy polska kultura się zmieniła? Mi się wydaje że nie.
I ostatni punkt, że nietolerancja wobec czarnego to rasizm, a odwrotnie - no problem: to już znika. Jeżeli ktoś cały czas krzyczy "Rasizm!" bez powodu, to po prostu szuka bójki, i trzeba takiego zignorować. Rasizm wobec białego jest taki sam jak rasizm wobec czarnego czy azjaty; formułowanie opinii o danej osobie na podstawie jego/jej koloru skóry to rasizm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Khaine
+5 / 5

exonwarrior - jak zasymilowałeś się z kulturą, pracujesz, mówisz po polsku, to nikt Cię nawet nie odróżni od polaka. My jesteśmy nietolerancyjni wobec jednostek niebezpiecznie wyróżniających się z tłumu. Osobiście wisi mi czy dany facio to Niemiec, Francuz, Rosjanin czy ktokolwiek inny, byle akceptował naszą kulturę i rozumiał, że w naszym kraju jest gościem, więc to on musi uszanować nas, a dopiero w drugiej kolejności my jego. Ale niektóre narody wyrobiły sobie u nas już taką opinię, że nic ich nie uratuje przed nietolerancją, nawet chodzenie z flagą polski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bjoern
-1 / 1

Hipokryzja byłaby wtedy gdyby exonwarrior się z nimi pieprzył a nie oglądał mecz lub pił wódę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcin388
-1 / 1

Bez kitu jesteś Amerykaninem? Aż ciężko uwierzyć, gadasz lepiej po Polsku niż ja. xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E exonwarrior
0 / 6

@M20B20 - apples and oranges; czy geje krzywdzą kogoś swoim zachowaniem?(nie chodzi o homoseksualnych gwałcicieli, oczywiście) Natomiast przykład który ty dałeś, to są ludzie którzy aktywnie krzywdzą ludzi albo niszczą posiadłość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E exonwarrior
+2 / 6

A ogólnie, co do tolerancji - ja nie mam problemu, gdy czlowiek nie zgadza się z poglądami innej osoby, i nawet mówi o tym na głos. Mam problem z tym, jak ktoś "nie lubi" inną osobę, tylko z powodu religii, koloru skóry lub orientacji seksualnej. Jeżeli jesteś "nietolerancyjny" wobec obcych, którzy niszczą twój kraj, nie szanują twojej kultury - nie mam problemu. Jeżeli jesteś nietolerancyjny wobec obcego, który spokojnie żyje i pracuje w twoim kraju, tylko dlatego że uważasz że każdy czarny to złodziej, brudas, cokolwiek, wtedy robi się problem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2011 o 10:32

avatar Khaine
+6 / 8

Ja nie mam problemu nie lubić wyznawców Islamu. To jest jedyna religia której nie toleruję, bo jawnie łamie prawa człowieka a łamanie tych praw ukazuje jako słuszne(np. traktowanie kobiet). Dla mnie każdy muzułmanin to ścierwojad i wróg wolności społecznej, zdania za cholerę nie zmienię. Jak ktoś przyjmuje islamski system wartości i identyfikuje się z nim mając możliwość go odrzucić - będę traktował go jak najeźdźcę. Do chrześcijan(niefanatycznych) i wszelkich innych religii nic nie mam.
Oczywiście jak muzułmanin nie rzuca się w oczy, to nawet nie będę o tym wiedział i problem nie istnieje. Ale jeśli wykaże choćby ziarenko fanatyzmu - jest moim wrogiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2011 o 12:38

avatar nada
+1 / 1

facet ma takie spojrzenie, ze musiałam dać plusa, ze strachu. To manipulacja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KamilMB
+2 / 4

W 10000000000000000000000% się pod tym podpisuję! Ja też nie toleruję np skrzywień seksualnych (homoseksualizmu), rasowych (każdy powinien siedzieć tam gdzie go natura umieściła) i religijnych (to, że kilka tysięcy lat temu ktoś napisał, że jedni są a inni nie są wybrani, nie uprawnia tych wybranych do poniewierania reszty świata).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wyrd89
0 / 2

Twórcą musi być jakiś twardogłowy udup, konformista i egoista, to moje zdanie, należy je uszanować!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Sanako
+2 / 4

mnie NIETOLERUJĄ dlatego ponieważ zamiast pić,ćpać czy palić wole przeczytać sobie książkę jestem wyśmiewana i poniżana z tego powodu....lubie też słuchać muzyki klasycznej zamiast jak wszyscy polskiego hip-hopu i również jestem z tego powodu wyśmiewana a to dlatego że inni tego nie tolerują! czy to jest według was dobre...?? moge słuchać takiej muzyki jakiej chce i chu....chusteczka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Sanako
+2 / 4

słlucham metalu u ubieram się na czarno i mam gdzieś czy polskie dresy JP to tolerują!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gabi22
-1 / 3

Ludzie przewijam 'skrolem'i przewijam i co chwile jakaś kilometrowa wiadomość...o czym tu tak rozkminiac nad tym zaiste zajebistym demotem ? Nie ....nie przezczytam tego- nie chce mi się, już wolę niewiedzieć :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adnowacki
+3 / 5

A czy przypadkiem "tolerancyjni" są w 100% tolerancyjni, czy tolerancyjnie wobec tego co np. G.Wybiorcza napisze? Czy "tolerancyjni" tolerują akty kazirodztwa, czy pedofilstwa, bo jeśli nie, to również są nietolerancyjni. Różnica polega na tym, że gdzie indziej ("dalej") jest granica ich tolerancji, a to upoważnia (w ich mniemaniu) do nietolerowania ludzi, których granica tolerancji jest "bliżej" niż ich (nietolerancyjnych). Dlatego jest to pseudotolerancja, która swoją drogą stoi mocną opozycją do zdrowego rozsądku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar OneLovee
-2 / 8

' Ja wierzę w miłość tylko taką, która jest jedną jedyną
Wierzę w prawdziwą energię zrodzoną między chłopakiem i dziewczyną
Ja wierzę w miłość tylko taką, która jest życia przyczyną... '

NIE dla homoseksualistów !! :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
-2 / 4

Facepalm. Totalny. Cytujesz Junior Stressa a nic kompletnie nie wiesz o wartościach, jakie on przekazuje w swoich utworach. Główne założenie to LSM- Love, Sensi, Music, czyli Miłosc, Marihuana, Muzyka. MIŁOSC, dziewczynko. Dla rastafarian milosc oznacza nie tylko związek dwóch osób, ale też szacunek dla drugiej osoby i traktowanie jej jak brata/siostrę. Szkoda, że muszę Ci to tłumaczyc, bo sądząc po nicku i awatarze powinnaś to wiedziec, no ale cóż...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T twojababcia007
0 / 8

WOLNOŚĆ JEDNEGO CZŁOWIEKA KOŃCZY SIĘ TAM, GDZIE ZACZYNA SIĘ WOLNOŚĆ DRUGIEGO CZŁOWIEKA.
co również znaczy, że wolność jednych nie może odbywać się kosztem drugich.
do czego zmierzam?
nietolerancja to poglądy tak naprawdę niemające oparcia w żadnej nauce ( dla czepialskich : nieudowodnione ), to po prostu takie wymyślone bzdury, że czarny jest gorszy, że homoseksualista jest chory...
a z jakiej racji ja się pytam?
to, że ktoś jest czarny, czy jest homoseksualistą nie uwłacza naszej godności, nie niszczy naszego życia i nie przestawia go do góry nogami.
Czemu Ty, nietolerancyjny, za wszelką cenę chcesz zniszczyć to, co nie atakuje Ciebie?
poprę zdanie jednego z komentujących, chyba najlepiej ujmujące nietolerancyjność dla nietolerancji :
nietolerancyjni nie powinni oczekiwać szacunku i tolerancji od kogoś kogo nietolerują.
proste....
ja na szczęście zostałam wychowana na osobę tolerancyjną, dla czepialskich: uważam, że kolorowy człowiek to taki sam człowiek jak ja, homoseksualista to również taki sam człowiek jak ja, więc dlaczego ma nie mieć takich samych praw?
moja wypowiedź jest skierowana do komentujących, nie do demota.
pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adnowacki
0 / 6

I pedofil to też taki sam człowiek jak ty. Rozumiem że ich także tolerujesz, bo zostałaś wychowana w duchu tolerancji. Nie wypowiadaj się za facetów, że niby do lesbijek nic nie mają, a pedałów by wytępili, albo podaj źródło jakichś danych statystycznych!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ElmoRlz
0 / 2

adnowacki, autor napisał: "(...)to, że ktoś jest czarny, czy jest homoseksualistą nie uwłacza naszej godności, nie niszczy naszego życia i nie przestawia go do góry nogami(...)" . A teraz powiedz to samo o pedofilach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2011 o 15:44

A adnowacki
+1 / 1

Ja nie toleruję pedofili, ale również mojej godności uwłacza agresywne postępowanie wszelkich pedalskich organizacji, tworzenie czarnych list wrogów homoseksualizmu, nazywanie każdego niepoprawnie myślącego homofobem, ksenofobem, cośtamfobem, a ciemnoskórzy w sporym procencie niszczą życie zachodnich europejczyków, wykorzystując np francuski socjal płacony przez rodzimych obywateli, leżąc jednocześnie do góry kołami w domu!. Nie mówię o wszystkich. Po prostu potrzebny jest zdrowy rozsądek a nie "Wszystko toleruję" albo "Wszystkiego nie toleruję" Nie można trzymać imigranta, który nie chce się asymilować i ma gdzieś pójście do pracy. Woli handlować na stadionie nielegalnym często towarem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2011 o 15:56

avatar Bjoern
0 / 2

'Nie mówię o wszystkich. Po
prostu potrzebny jest zdrowy rozsądek a nie "Wszystko toleruję" albo "Wszystkiego nie toleruję"' No i to jest warte podkreślenia bo wyobraź sobie że to nie jest tak że nie nazwiemy czarnego gwałciciela szmatą. Nazwiemy go tak. Sprzeciwiamy się nazywaniu czarnego niegwałciciela szmatą. No chyba że popełnia jakieś inne przestępstwa ;]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bjoern
-2 / 2

Nie wchodziłem w twój link ale jeśli przedstawiciele tych organizacji nie kierowali się zdrowym rozsądkiem wypowiadając się na temat Mola, to nie miałem ich na myśli pisząc 'my'.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sukha
-4 / 4

Debilizm

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T twojababcia007
-4 / 4

ah, i jeszcze dwie sprawy : Khaine - twoje wypowiedzi byłyby o wiele mądrzejsze bez tych "czarnuchów" i innych epitetów.
dwa : do obiektywnyy : mnie brzydzi widok ciamkającej się pary( dziewczyny i chłopca ) na środku rynku, bądź w innych publicznych miejscach, brzydzą mnie obrzydliwe pornole z udziałem kobiety i mężczyzny - seks i pieszczoty heteroseksualistów potrafią także być obrzydliwe....
to wszystko zależy od punktu widzenia.
poza tym nikt nie każe Ci oglądać seksu gejów, czy lesbijek ( i co jest najlepsze - mężczyźni uwielbiają seks lesbijek, ale gejów by wytępili,haha...) bo oni się z tym nie afiszują... natomiast heteroseksualiści jako większość - chyba jak najbardziej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2011 o 15:13

T twojababcia007
-3 / 7

adnowacki - nie muszę podawać danych, wystarczy znać wielu facetów ;) twoje określenie "pedał" również sugeruje twój stosunek. ;) poza tym ten fakt jest wiadomy nie od dziś więc nie próbuj czepiać się na siłę, udając, że 95 % twoich kolegów nie cierpi oglądać masturbujących się wzajemnie kobiet. ;)
i po drugie - nie wiem czy dobrze czytałeś, raczej nie ...
pisałam o tym, że homoseksualizm i kolorowi w niczym nie przeszkadzają, bo nie są żadnym zagrożeniem, nie niszczą mojego życia. dlaczego więc sugerujesz się jednym zdaniem nie rozumiejąc całości? czytaj ze zrozumieniem - nie porównuj zła do wolności drugiego człowieka - pedofil nie równa się gej, lesbijka czy czarny.
To co pedofil robi łamie zasadę "wolność jednego nie może się odbyć kosztem drugiego" - jeśli nie zrozumiałeś tego co napisałam powyżej. pozdrawiam ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2011 o 15:27

A adnowacki
+1 / 3

Dobrze postępowa i tolerancyjna twojababciu. Kto powiedział że pedał jest czymś obraźliwym? Dla mnie obraźliwa jest ich agresywna propaganda i nazywanie wszystkich się z nimi nie zgadzającymi homofobami. To takie akcje przede wszystkim powodują że ich nie znoszę. Widzę że wiesz wszystko na świecie. Rzucasz procentami wyssanymi z palca i wmawiasz jakieś swoje prawdy z d...py wzięte! To już wystarczy, żeby nie wdawać się z tobą w dalszą dyskusję. A co do czytania ze zrozumieniem, chyba swój apel powinnaś skierować do siebie samej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T twojababcia007
-2 / 2

adnowacki - słowo pedał jest obraźliwe, tak jak ja Ciebie nazwałabym gnojem np ;) - i to też wszechobecny fakt, a nie mój wymysł...jeśli chodzi o np agresywne parady wolności czy sposób w jaki niektórzy homoseksualiści walczą o swoje prawa - wcale nie uważam tego za dobre. Uważam, że nie w taki sposób walczy się o tolerancję.
Z drugiej strony często ludzie odpłacają się tym , co dostają od innych -agresja za agresję. Walczą agresywnie, bo agresywnie inni starają się ich zniszczyć. hm?;) nie wiem wszystkiego i w moich wypowiedziach w żadnym momencie tego nie sugeruje. Ale to nie jest wyssane z palca, lecz po prostu da się to zauważyć - nie mówię tu o 100% facetów, bo to by była nieprawda. Ale takich jak opisywałam jest wielu i sam o tym wiesz... A w którym momencie przeczytałam coś źle, że mi to zarzucasz? ty z mojej wypowiedzi wyjąłeś jedno zdanie ignorując resztę, dlatego twoja wypowiedź świadczyła, że nie zrozumiałeś WSZYSTKIEGO tego co napisałam. I naprawdę nie musisz pisać do mnie w ten sposób, bo ja w ani jednej wypowiedzi nie obraziłam Cię ani nie zaatakowałam tak jak Ty próbujesz to zrobić. ;) - np pisząc że wmawiam sobie jakieś prawdy z d.py wzięte i że wiem wszystko na świecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2011 o 15:53

M Mundek
+1 / 3

Ja używam sformuowania "pedał" żeby pokazać co myślę o homosiach.Nie toleruję ich o akceptacji nie wspominając.I nikt mi tu nie powie że jak jeden facet wali drugiego w d*pę to to jest k*rwa normalne.Obrzydza mnie widok całujących się na ulicy pedałów i faceci w stringach na paradach równości.Dlaczego?Bo to jest nienaturalne.Po to ludzie są podzieleni na obie płcie i tak fizycznie zbudowani żeby facet tworzył parę z kobietą.Odstępstwa od tego są chorym zboczeniem.A co do czarnych..Mówisz że nie uważasz ich za zagrożenie?Zapraszam na czarną dzielnicę w USA albo do Kongo czy na bezdroża Nigerii.Jak zobaczą tam białą kopietę to najpierw zerżną cię w 10 a potem zabiją.Nie muszę także wspominać rzezi 30 tys. białych w RPA tylko i wyłącznie za kolor skóry.Muzułmanie są pokojowi?Totalna bzdura.Sama ich religia zabijanie niewiernych uważa za coś dobrego.Oni nie akceptują innych religii i najchętniej wyrżnęliby wszystkich o innym wyznaniu.To w większości fanatyczni psychopaci zdolni wysadzić się razem z setką niewinnych ludzi.Przykładów na ich agresję było i jest wiele na świecie.Choćby to że w Europie stawiają meczety a spróbój postawić kościół w Arabii Saudyjskiej to postoi może z 2 dni zanim go wysadzą.Nie wymagaj ode mnie że mam ich tolerować skoro oni sami nie tolerują innowierców.Poza tym i muzułmanie i czarni może w USA pracują ale do Europy przyjeżdżają siedzieć na zapomodze i nie wmówisz mi że jest inaczej.Nie chcę takich ludzi w moim kraju

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar charlesbronson
-2 / 2

spoko, mam nadzieje, że autor również uszanuje to, że ja nie toleruje jego osoby, co za tym idzie mam np prawo go nazywać jak chcę, czy rozsiewać ploty na jego temat. pozdrawiam, niech żyje nietolerancja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S shpaco
-1 / 5

jestem nietolerancyjny dla rasistow ktorzy oceniaja czlowieka po kolorze skory kompletnie go nie znajac

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T twojababcia007
-2 / 2

Mundek - nie będę odpowiadała Ci w ten sam sposób w jaki Ty piszesz do mnie. Jeśli chcesz, a pewnie nie chcesz, to przeczytaj sobie R.Merton - Samospełniające się proroctwo. Znajdziesz napewno na necie, to taki niedługi tekst. to moja odpowiedź.
mówisz jedynie o przestępstwach "innych", może poszukaj informacji o przestępstwach "swoich" wobec "innych"? ku klux klan, cały system apartheidu, mówi Ci to coś? ;) pozdrawiam i więcej nie odpisuję, bo nie zamierzam Cię nawracać z twoich ciasnych poglądów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adnowacki
+1 / 1

ciasne poglądy, ha ha ha :D postępowcy, czy post tępaki - jedno i to samo imie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T twojababcia007
0 / 2

adnowacki - żałosne ;) brakło Ci już logicznych argumentów i zaczynasz z "tępakami" ?:)
pozdrawiam ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adnowacki
+2 / 4

żałosne to są twoje poglądy! Np. napisałaś "jeśli chodzi o np agresywne parady wolności czy sposób w jaki niektórzy homoseksualiści walczą o swoje prawa - wcale nie uważam tego za dobre. Uważam, że nie w taki sposób walczy się o tolerancję.Z drugiej strony często ludzie odpłacają się tym , co dostają od innych -agresja za agresję. Walczą agresywnie, bo agresywnie inni starają się ich zniszczyć." Ale nie dociera do ciebie człowieku po studiach, że właśnie mój sprzeciw i brak tolerancji spowodowany jest właśnie ich agresywną propagandą. Rozumiem, że tylko oni mogą odpowiadać agresją na agresję. Chcą walczyć o prawa pedałów, czemu nie pojadą do Iranu, tam gdzie na prawdę nie mają praw! Walczą o prawa tam gdzie te prawa mają? Czy wiesz że lewa strona w Szwajcarii wpadła na pomysł legalizacji kazirodztwa!!! Rozumiem, że jak w końcu do nas dotrze taki pomysł, dla niego również będziesz tolerancyjna?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mundek
+2 / 2

Nie przeczytam tego dlatego że już samo słowo "proroctwo" mnie od tego odpycha.Nie da się przewidzieć przyszłości.Oczywiście że biali też popełniają przestępstwa.Ale proporcjonalnie do stosunku mieszkających w danym kraju odsetek przestępstw popełnianych przez bambusów jest o wiele większy niż białych.To dane statystyczne i nie można ich podważyć.KKK to dla dla mnie chora organizacja która już przestaje powoli istnieć.Dlaczego?Bo chcą zagnać czarnuchów spowrotem do pracy przy bawełnie i zabijają ich przez co upodabniają się swoim prymitywizmem do nich.Czytając twoje wypowiedzi widzę że chłoniesz jak gąbka to co piszą i mówią w lewackich mediach,które mydlą oczy niczego nieświadomym podatnym na manipulację ludziom swoją poli-poprawnością.Kiedy w Polsce zacznie się dziać to samo co we Francji i innych krajach moje dzieci czy wnuki napewno nie będą krytykowały mnie za moje "ciasne poglądy" tylko będą miały pretensje do naiwnych ludzi takich jak ty.Świat nie jest taki piękny jak ci się wydaje dziecinko.Czasem myślimy że nic złego się nie dzieje a potrzeba tak niewiele jak rozejrzeć się wokoło i wyciągnąć odpowiednie wnioski..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T twojababcia007
-2 / 4

Mundku drogi - Samospełniające się proroctwo to tekst socjologiczny który przerabiałam na studiach - nie są to
więc dyrdymały i wyssane z palca pierdoły opisane przez wróżkę, jak sądzisz. I wbrew pozorom nie jest o przewidywaniu przyszłości! I mylisz się co do mnie, bo swoje
poglądy ukształtowalam ja sama, jestem dorosła i mogę świadomie myśleć. Nie wiem skąd czerpiesz te statystyki,
ale nie będę się z Tobą kłócić o to, czy tak faktycznie jest... Jeśli w dalszym ciągu nie jesteś przekonany do
czytania tekstu, to na swoją odpowiedź podam Ci cytat, który uważam za odpowiedź: "Nie wszyscy Żydzi i Murzyni są
aniołami i nie wszyscy chrześcijanie ani nie wszyscy biali są źli. Nie jest tak, że indywidualną cnotę będzie
teraz można znaleźć jedynie po "gorszej" stronie przedziałów etniczno-rasowych, indywidualny zaś występek po
stronie "lepszej". Jest najzupełniej możliwe, że wśród Murzynów i Żydów jest tyleż samo złych i zepsutych
ludzi, co wśród chrześcijan i białych. Szkaradny mur odgradzający grupę własną powoduje jednak, iż członkowie
grup obcych nie są traktowani z przyzwoitością należną istotom ludzkim." dla wytłumaczenia - nie idealizuję
kolorowych, bo to także ludzie, więc mają słabości - ale proszę, zauważ, że oni tak samo jak my dzielą się na
DOBRYCH i ZŁYCH. Nie oceniajmy człowieka ze względu na większość lub większości ze względu na jednego
człowieka.chcę tu powiedzieć, że to nie kolor skóry decyduje o tym, czy ktoś popełnia zbrodnie, czy jest
bohaterem i cnotliwym człowiekem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2011 o 16:55

M Mundek
+2 / 4

Do Żydów akurat nic nie mam.Murzyni..tak masz rację też dzielą się na dobrych i złych i nie wsadzam całej ich rasy do jednego worka.Ale mają inną mentalność niż biali więc dlatego są też takie statystyki i dlatego też nie chcę ich tutaj.Poza tym nie będę ich traktował na równi z innymi rasami z innego powodu.Mianowicie dlatego że w Afryce prócz RPA (w którym de facto duże wpływy mieli biali) nie ma ani jednego w pełni ucywilizowanego kraju.Murzynki nigdy nie potrafiły stworzyć własnej cywilizacji a zamiast tego przez wieki tłukli się między sobą.Ci co żyją teraz w cywilizowanych krajach to albo potomkowie niewolników w USA albo emigranci w Europie, którzy przyjechali eksploatować dobra cywilizacyjne stworzone TYLKO i WYŁĄCZNIE przez białych albo azjatów.Prawie każdy naród w którym żyją biali lub żółci ma swój wkład w rozwój świata.A co zrobiły bambusy?NIC poza tym że dzięki nim mamy AIDS na świecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kariju
+1 / 1

O fajnuym democie sie dyskutuje. GRATULACJE

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mundek
+1 / 3

Poza tym ten poli-poprawny tekst nie odnosi się konkretnie do żadnej z moich powyższych wypowiedzi i nie obala moichargumentów...Przerabiałaś go na studiach?Wierzę bo teraz są takie czasy że w szkole czy w mediach wpajane sątylko lewackie wartości, bo przecież mamy erę wzajemnej miłości i akceptacji odmiennośći.A czarnuchy imuzułmanie eksploatujący Europę tylko korzystają na naiwności tolerancyjnych zaślepionych ludzików zaczynających już być świadomymi jak niszczone są ich kraje.Ja i inni ludzie o moich poglądach nie mamy zamiaru powielić tych samych błędów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2011 o 17:14

T twojababcia007
-1 / 3

poza tym że "tłukli siebie między sobą" posiadają wiele pięknych kultur o których tak naprawdę nic nie wiesz ( nie, nie wychłonęłam tego z mediów ). Jeśli pamiętasz lekcje historii to wiesz jak przebiegał kiedyś proces "ucywilizowania" czarnych - na siłę, niszcząc ich kultury i zwyczaje. A niektóre ( ZAZNACZAM NIEKTÓRE !!!! nie mówię tu np o obrzezaniu kobiet - poza tym to dzieje się nie tylko u czarnych, ale również u białych.) pomyśl o tym, że Ty w takich warunkach nie przeżyłbyś ani tygodnia. Nie tylko to, że posiadasz telewizor jest znakiem tego, że jesteś cywilizowany. Oni mają swoją wiedzę, swoje zwyczaje i swoje religie. We współczesnym świecie są ludzie którzy zostawiają wszystko i żyją najprościej jak się da, podobnie jak dzieje się to w pewnych rejonach Afryki - coś więc w tym musi być.;)Jeśli im pasuje wiedzenie takiego życia - niech je wiodą! Poza tym życie tam nie jest takie prościutkie jak Ci się zdaje. Ja po prostu nie oceniam ludzi po kolorze skóry. Jest tyle samo białych potworów i sk*rwysynów co czarnych. co do AIDS nie będę komentować ..;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T twojababcia007
0 / 2

adnowacki - czy dalej nie rozumiesz, że kazirodztwo, pedofilstwo i wszelkie inne zła nie są porównywalne do homoseksualizmu? czy mamy omawiać każdy przypadek z osobna i mam za każdym razem odpowiadać Ci to samo, mianowicie że WOLNOŚĆ JEDNEGO KOŃCZY SIĘ TAM GDZIE ZACZYNA SIĘ WOLNOŚĆ DRUGIEGO? wyciągnij proste wnioski!
i napiszę Ci to samo co Mundkowi, z tym że odnośnie homoseksualizmu: oni również, TAK SAMO JAK MY!!!!!!!!!!, dzielą się na DOBRYCH i ZŁYCH. Nie usprawiedliwiam postępowania 100% społeczności homoseksualnej, zrozum to! dajcie po prostu żyć...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adnowacki
-1 / 3

Dlaczego nie są, kiedy ruszy propaganda na cześć takich dewiacji (tak jak w szwajcarii ruszyła kampania legalizacji kazirodztwa), to w pewnym momencie poprawniemyślący stwierdzą, że faktycznie to też są ludzie, ludzie do tego równi ze wszystkimi, bo przecież każdy człowiek jest równy (co za bzdura), więc im też się należą prawa. Zniosą pedofilstwo jako chorobę, tak jak homoseksualizm kilkanaście, bądź kilkadziesiąt lat temu. A czy ja ich zabijam? Po prostu nie toleruję, czego ty też nie możesz pojąć. Wytłumaczyłem ci pokrótce dlaczego. Ba, twoja tolerancja kończy się jeśli chodzi o osoby nietolerancyjne, czyli ludzi myślących inaczej niż ty, "myślozbrodniarzy"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vaan
-1 / 1

NIGDY!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mundek
+2 / 4

Skoro mają taką piękną kulturę i tradycję i skoro tak fajnie im się żyje bez zdobyczy cywilizacyjnych to na ch*j walą drzwiami i oknami do Europy?Skoro w Afryce jest tak zajebiście niech pakują manatki i tam wracją..Mi by to jak najzupełniej pasowało.Ja NIE uważam że życie jest tam prościutkie wręcz przeciwnie.Ale jeśli starczy im ich własna wiedza i kultura, która zresztą nie ułatwia im życia a przez wieki nie potrafili zrobić nic by to zmienić świadczy tylko o tym że stoją niżej od białych i azjatów.Obrzezanie kobiet u białych?Paniusiu nie no teraz opowiadasz totalne bzdury.Podaj mi źródło skąd wzięłaś te rewelacje.A tematu AIDS oczywiście że nie komentujesz bo wtedy musiałabyś mi przyznać rację

Odpowiedz Komentuj obrazkiem