Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
TY ZŁODZIEJU!
by Iceman31
+
24 39
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M Molot
+1 / 3

Nigdy nie rozumiałem idei zostawiania butów poza mieszkaniem. Przecież tam chodzą listonosze, kurierzy, roznosiciele ulotek, i wszyscy co się podadzą za jeden z tych zawodów, by ktoś ich na klatkę wpuścił... Nie mówiąc już o tym, że jak padnie żarówka, to jakaś emerytka o takie porozstawiane buty może się potknąć, biodro złamać i śmierć w mękach po tygodniu. Tak że wg mnie buty zostawione na klatce dozorca czy sprzątaczka powinni mieć obowiązek wyrzucać niezwłocznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Iceman31
-3 / 3

A może naucz się czytać ze zrozumieniem a potem pisz elaboraty.
Widziałeś kiedyś kuriera, listonosza czy roznosiciela ulotek chodzącego w nocy?? Pisze chyba że wróciłem o 23-ciej Poza tym kamienica jest 6-cio mieszkaniowa, mieszkam na ostatnim piętrze więc kto oprócz mnie i sąsiada tam jeszcze chodzi? Sprzątaczka ma mieć obowiązek wyrzucania czyichś rzeczy?? Bez urazy ale Tobie chyba rozum ktoś wyrzucił.
I mylisz człowieku realia blokowiska z mała kamienicą i butami pozostawionymi jeden, jedyny raz... bo nie chciałem sobie nabrudzić a nie chciało mi się już czyścić butów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Molot
0 / 0

@Iceman31 - kuriera tak, o różnych porach dnia i nocy. Listonosza ok 6ej w sumie też. Roznosicieli ulotek takoż - niektórzy zaczynają dzień o 4 czy 5. A rzeczy pozostawione w publicznym miejscu to jest albo zgubienie, i wówczas należy je właścicielowi zwrócić pobierając znaleźne (10% wartości), albo cóż, mandat za zaśmiecanie i śmieci do kosza. Skoro, jak piszesz, były usyfione, to dozorca miał prawo i obowiązek je z latki sprzątnąć, i ciesz się że cię mandat za zaśmiecanie ominął. Oraz kara za nieumyślne spowodowanie śmierci - tym mogło się skończyć zagracanie przejść którymi chodzą emerytki czy pogotowie. Zwłaszcza w nocy. Myśl trochę!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bubaczeq
+1 / 1

Kur*a... złamałem sobie noge .... !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Iceman31
-3 / 3

To teraz będziesz siedział w domu... oddawaj buty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ciekos
0 / 0

Coż.. mi "kochani sąsiedzi" za*ebali rower..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem