Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1378 1571
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar K4mil
+24 / 26

Skomplikowane? Skomplikowane to może być coś co być może trudno wyjaśnić na gruncie logicznym ale jest to jak najbardziej możliwe. To wyżej... nie wiem, zlasowało mi mózg.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antybristler
+26 / 38

demot: Kobiety: nie wiedzą, że spacje stawia się po przecinku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ppiotrrek5
+12 / 14

w sumie to nie rozumiem wiec chyba powinienem dac plusa i isc na piwo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sspietras
+5 / 5

poprostu fałszywe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
+10 / 12

A ja mogę zrobić to samo, ale nie tak mnie wychowano. Każdemu oddaje to co dał z siebie, czy to uczciwe?
Szczerze mnie to je-bie. Ale jeśli zadają mi ważne pytanie, zawsze rozważnie odpowiadam na nie. Więc
jeśli taka jesteś dziewczyno, to nie ma się co dziwić jakby gatunek wyginął.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 grudnia 2011 o 2:54

M milunia345
+12 / 18

opisaną postawę najczęściej przyjmuje kobieta, którą kiedyś zraniono za jej miłość, a to jest jej "nagroda" dla całego gatunku męskiego. więc wnioski musicie wyciągnąć sami:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Poludnica
+15 / 17

Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że opisywaną postawę prezentują nie kobiety, tylko posrane nastolatki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cytochromC450
+12 / 12

Poludnica, ale czasem kobiety nie przestają byc posranymi nastolatkami, i zachowuja sie tak az do trzydiestki, kiedy orientuja sie, ze czas ich waznosci mija a wtedy staja sie miłe i potulne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Snooker
+7 / 13

Mężczyzna to płeć, nie gatunek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A annoyed
+6 / 14

Przecież to proste ! 1) Kobiety uśmiechają się zalotnie bo lubią czuć się atrakcyjnie i wzbudzać zainteresowanie (nie tylko tych osób które im się podobają ale ogółu). 2) Miłość nie zawsze idzie w parze ze związkiem z przeróżnych powodów (wcześniejsze zobowiązania czy chociażby fakt że wiem iż obdarzona miłością osoba na tę miłość nie zasługuje itd) 3) Kobiety często mówią "wyjdź" tylko po to by panowie pokazali że jednak chcą zostać 4) Czasem dajemy ludziom drugą szansę bo "tak wypada" a tak naprawdę z góry wiemy że to i tak nic nie zmieni. 5) Olewanie ludzi nam nie obojętnych to częsty sposób na wymuszenie zainteresowania ze strony tej osoby, może być to również manifestacja np. urazy. 6) Chyba każdemu kiedyś puściły nerwy i "sponiewierał" osobę która na to nie zasłużyła, no cóż kobietom też się to zdarza 7) Szacunek nie musi iść w parze z sympatią- to dwie różne rzeczy i tyle 8) Czasem śmiejemy się z niebawiących nas żartów z różnych powodów: np. nie chcemy sprawić przykrości opowiadającemu kawał, bądź pokazać że nie jesteśmy w nastroju na żarty itd. 9) To kolejna dość kobieca cecha - potrzebujemy np. pomocy ale nie chcemy o nią prosić czasem ze wstydu czasem nie chcemy się narzucać i z wielu innych przyczyn.
Tak jestem kobietą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar placek
0 / 6

oni po prostu by chcieli żeby na czole się kobietom wszystko wyświetlało. I to, ze się czegoś chce to nie znaczy, ze od razu trzeba to robić. Można tam było jeszcze wstawić "mogę skoczyć przez ciebie z mostu, ale to nie znaczy, ze powinnam". Pasowałoby. Ale zaraz i tak pewnie dostaniesz mnóstwo minusów, bo jak często bywa, i w tym przypadku prawda jest NIEWYGODNA. I lepiej do końca życia rozpaczać jakie, to kobiety są nielogiczne (g. prawda, bo kobieca logika to nie jest "jeśli, a to nie b", tylko trochę bardziej skomplikowane "zadania"). I dalej tworzyć podobne demoty, bo to fajne jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Iskierka
+1 / 5

Dobra cośtam się zgadza, odrobina asekuracji, ludzkie problemy w wyrażaniu emocji i w dialogu, uśmiech no ludzie uśmiechają się z wielu powodów, a jak dziewczyna jest ładna to każdy kontakt wzrokowy nawet bez uśmiechu będzie wzbudzał nadzieję w wygłodniałym chłopcu. Ale żadna poważna kobieta nie ma prawa do grania takiej pipki. Po co się zachowywać w taki sposób? Odtrącać tych których kocham, trzymać blisko tych których nie lubię albo nie szanuję, i wzmacniać ich niepożądane zachowania jak nieśmieszne żarty? Toż to strzelanie do własnej bramki, na dłuższą metę masochizm jeśli celowo odpycham od siebie to czego szukam i przyciągam to czego nie lubię. A poniewieranie - tak, każdemu się to zdarza i każdy po takim epizodzie powinien się czuć podle i spróbować się poprawić i wynagrodzić to tej osobie, za to jeśli ktoś uważa że ma do tego święte prawo do poniewierania ze względu na swoją płeć to niestety ale jest pipką.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MrFajfus06
+2 / 4

Co w tym skomplikowanego, po prostu jak coś mówi, to myśli i robi na odwrót. ;D Chociaż może i nie
zawsze? Niech Panie się wypowiedzą... ;) Apropos, skoro się nie dowiem, "że mnie potrzebujesz", to jak sam się domyślę to będziesz szczęśliwa? Co waćpanny na to?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 grudnia 2011 o 22:45

C Coco92
+2 / 6

O Borze Wszechmogący... wypowiedzi Kościoła na temat inteligencji obu płci. No jasne że dla kościoła kobieta jest "pomocą" mężczyzny bo przecież została "stworzona z jego żebra!" jest po to by mu służyć! Pfff. To że kobiety są bardziej niestabilne uczuciowa to nie znaczy, że są mniej inteligentne. Gatunek ludzki ma ten sam poziom inteligencji, niezależnie od płci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glinx11
+1 / 9

Polecam ten tekst, poprawia humor. ;) EDIT: Najlepszym doń komentarzem będzie wypowiedź jednej z użytkowniczek: "Tego to nawet mój kolega muzułmanin by nie napisał."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 grudnia 2011 o 22:22

N nobowarto
+8 / 10

chyba pisała to jakaś idiotka.
albo co gorsze niedojrzała nastolatka.
pozdrawiam dziewczyna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar paul86
+13 / 15

To jest podłe a nie urocze i kobiece. Rzygam całą tą serią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Ciekawa6
+5 / 5

Znowu uogulnienie. Nie każda dziewczynka pragnąca uwagi, nie wiedzaca czego chce tak robi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DwaiD
+39 / 41

...tekst oczywiście napisany na fejsbuczku przez 15-letnią, dojrzałą kobietę, która miała już pewnie z 2-3 facetów i myśli, że wszystko wie. Rzygać się chce :]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cytochromC450
+8 / 10

Oj, znam ja takie księżniczki. Zero pokory, zero empatii, zero szacunku dla otoczenia. Egoizm, buta, arogancja i pogarda. Nic poza tym. W dupach im sie poprzewracało od tego powodzenia u płci przeciwnej! Dwa razy takie przerabiałem i o dwa razy na tym źle wyszedłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lidasek
+6 / 6

Skąd wy bierzecie takie kobiety? Jakbym była facetem to bym chyba taką udusiła ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pwnzor1337
+9 / 11

Nie skomplikowane tylko nieszczere. I NIE WSZYSTKIE. [-]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rvannith
+4 / 4

Co jest takiego dziwnego w tym, że można kogoś nie lubić ale mimo wszystko szanować?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pwnzor1337
+5 / 5

W tym akurat nic. Podobnie w tym ostatnim, pod warunkiem że robi się to na własną odpowiedzialność. :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ElMattador
-1 / 1

no co, logiczne ;p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arkadiusz19872
+8 / 8

Żaden z podanych w democie przykładów zachowań nie świadczy o kobiecości, a raczej o skrajnej niedojrzałości i rozchwianiu emocjonalnym, o nieszczerości nie wspominając. Dojrzali psychicznie ludzie (bez względu na płeć) starają się wysyłać sobie jasne, proste sygnały, bo tylko to jest gwarancją, że adresat odbierze je w prawidłowy sposób. Niedojrzałych ludzi cechuje właśnie takie nadmierne, nieraz kompletnie nielogiczne komplikowanie stosunków. Ma to pewien cel: jeśli ktoś nie wie czego chce, nie wie także jakie będą efekty jego postawy, dlatego stara się wytworzyć wszelkiego rodzaju "dupochrony", których użyje w zależności od tego, jak potoczą się wypadki. Im zaś bardziej ten cały system poplątany, tym łatwiej ogłupić nim "ofiarę", bo o ile wcześniej nie odkryje, że jest manipulowana i dezinformowana, to każde wytłumaczenie dla świętego spokoju przyjmie jako właściwe. Biada tym, którzy postępują według schematu przedstawionego w democie. W pewnym momencie zauważą, że ich otoczenie, a więc przyjaciele, znajomi czy partnerzy to jedynie pionki służące do rozgrywania chorych gierek. Pionki, które się zbuntowały i porozchodziły się w swoje strony, olewając "gracza" i wystawiając mu paskudną opinię - kłamcy, manipulatora, fałszywca i dwulicowca. I - szczerze mówiąc - dobrze mu tak. Takie postępowanie jest jak broń jądrowa - miejscowo potrafi razić z potworną siłą, ale jeśli coś pójdzie nie tak przy jej obsłudze, to można zapaskudzić naprawdę wielką strefę na bardzo długi czas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Letiahhh
+2 / 2

Chciałam skomentować, ale ktoś już to zrobił za mnie. Całkowicie popieram przedmówcę! Arkadiusz19872 - 100% racji!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar drakulka
+2 / 6

bo nie są skomplikowane, ja jako kobieta się pod tym tekstem nie podpisuję absolutnie, jest beznadziejny,
faktycznie ktoś miałby w sobie za dużo sprzeczności. tzn. w ogóle ludzka osobowość może być uważana za skomplikowaną, ale nie że ku*wa kobieca

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 grudnia 2011 o 11:32

avatar tiffanythecat
+1 / 1

demot:Nastolatki:i one mówią, że nie są skomplikowane

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kuba096
+2 / 2

Przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B brtk93
+3 / 3

Zachowanie gimnazjalistek. I to serduszko oznaczające:"spójrz, jestem 'kobietą', jaka ja jestem
skomplikowana.. i fajna."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 grudnia 2011 o 17:50

avatar karol260597
-1 / 1

tak po za marginesem, genetycznie mówiąc. Facet = XY, kobieta = XX, z tym, że Y = niepełny X, ZATEM MOŻNA STWIERDZIĆ, IŻ :
a) Facet jest niepełną wersją "demo" kobiety, lub

b) kobieta jest przedobrzeniem faceta ;P, dlatego może być skomplikowana, przez wyolbrzymione większość rzeczy....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dodobusko
+1 / 1

Mogę nauczyć cię poprawnego zapisywania interpunkcji, ale nie znaczy to że będziesz z tej wiedzy korzystać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skj
0 / 0

Stawianie spacji po znaku interpunkcyjnym a nie przed też nie jest skomplikowane. No ale cóż :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar psztyla
0 / 0

Nie kobiety są skomplikowane, a ludzka psychika i rzeczywistość ogółem. Jeśli ktoś jej nie ogarnia to przykro mi, ale i tak większość dożywa starości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~yestaksi
0 / 0

Bardziej skomplikowani są tylko mężczyźni - nie wiadomo czemu robią identycznie ... choć to domena tylko kobiet ;D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem