Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Ashardon
+11 / 31

Antifa minusuje :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+7 / 21

Ano to, że cała ta otoczka antyfaszystowska Antify to pic na wodę, bo według ich mniemania, faszystą jest każdy, kto zna 4 zwrotki hymnu narodowego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KTU
+6 / 18

Bicie kogoś za to że ma flagę Polski... prawdziwa walka z faszyzmem :D Moim zdaniem dzisiejsza skrajna lewica = globalizm i Antifa nie walczy z faszyzmem tylko po prostu z patriotyzmem a walka z faszyzmem to tylko przykrywka żeby uzasadnić swój bandytyzm. Nasyłanie współczesnych hitlerjugend na Polaków to walka z faszyzmem? Oto antyfaszystowska bojówka http://www.youtube.com/watch?v=fqS6sJG8NBg

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 2 marca 2012 o 11:18

avatar Harry9010
+2 / 8

KTU faszyści też heilują kiedyś jak jechałem autobusem to te je***e moczymordy darły się na cały autobus wykrzykując rasistowskie hasła i jeszcze krzyczeli "sieg heil" to żałosne że ludzie którzy uważają się za patriotów sami znieważają nasz naród . . .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KTU
+5 / 5

Harry9010 mnie też wkurzają np. skini którzy robią faszystowskie gesty a uważają się za patriotów ale to nie oznacza że przez taką garstkę trzeba na prawdziwych patriotów nasyłać bandytów którzy rzekomo przyjeżdżają walczyć z faszyzmem a niczym się nie różnią od tych których niby przyjeżdżają zwalczać. To że istnieje grupka pseudo patriotów nie oznacza że w tak ważnym dniu dla naszego kraju racje bytu ma wiec kosmopolitów i niemieccy bandyci biegający po ulicach którzy doklejają sobie łatki zwalczających faszyzm albo szerzących tolerancję (bardzo pokracznie rozumianą i metodami takimi samymi jak ci których oficjalnie potępiają) a tak naprawdę chodzi im o to żeby zwalczać w ludziach patriotyzm w imię "postępu", napisałem w cudzysłowie bo dla mnie to co proponują te tęczowe, kosmopolityczne środowiska to jest degeneracja i upadek obyczajów a nie żaden postęp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Harry9010
-1 / 1

KTU jeśli jesteś zwykłym patriotą i nie unosisz się dumą narodową to pokój, z tego co wiem to tych lewackich Niemców nikt nie zapraszał a i fakt narobili trochę zamieszania, inna sprawa że zdarzało się nie raz że "polscy patrioci" w święto niepodległości stosowali takie gesty i taką symbolikę więc mnie nawet nie dziwi że w kolejne obchody zrobił się taki młyn :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyna
0 / 0

Marcinqwerty, nie, "Łupaszko" jest jak najbardziej prawidłowo (choć też byli tacy co wołali "Łupaszka") :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+11 / 15

Ty sobie żartujesz teraz? Na zdjęciu figuruje mjr Zygmunt Szendzielarz "Łupaszko", który prowadził
działania przeciwko Armii Czerwonej z ramienia białostockiego okręgu AK.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 marca 2012 o 0:01

C cyna
+9 / 15

Ty jesteś Heki niepoważny!!! To zdjęcie przedstawia 5 Wileńską Brygadę Armii Krajowej mjr "Łupaszki". Od lewej stoją: Lufa, Mścisław, Łupaszko, Szpagat i Żelazny. TO POLSCY PATRIOCI, a nie armia sowiecka!! Jak chcesz udawać mądrego to się najpierw upewnij, że bzdur nie piszesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar marcinqwerty
+3 / 7

@Ashardon, drobna korekta - "Łupaszka", co do reszty, pełne poparcie i plus. @heki, LWP nie wchodziło formalnie w skład Armii Czerwonej. Podlegało "rządowi" lubelskiemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 marca 2012 o 0:31

avatar Domi12
+17 / 21

heki zanim cos powiesz zorientuj sie w temacie i poczytaj. A ostatni z nich polegl dopiero w 1963r :)

"Historia nie zapomina, To ludzie zapominaja".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar monsieurboxeur
-1 / 5

Ja za swojej strony polecam płytę Twardzi Jak Stal - Muzyczny hołd dla NSZ. Naprawdę przyjemnie się słucha.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Paszeko
+3 / 5

A teraz przewracają się chłopcy w grobach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H heki
+8 / 10

Dzięki za poprawki - faktycznie macie rację. Walnąłem głupotę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 marca 2012 o 8:48

G glonojadzior
+10 / 14

Niestety, w TVN nie wspomnieli o tym ani słowem!!! Co mnie zresztą nie dziwi. Wolą prowadzić propagandę na temat REWELACYJNEGO meczu kadry PZPNu (bo to przecież nie reprezentacja Polski) i FANTASTYCZNEJ organizacji spotkania. No a dzisiaj jeden z czołowych pajaców TVNu stwierdził z pełną powagą, że SPÓDNICA JEST NORMALNYM STROJEM DLA MĘŻCZYZNY!!! Otępianie społeczeństwa trwa w najlepsze!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nss10
+5 / 7

nie opowiadaj bajek- jak nigdy śledziłam Tusk Vision Network i coś tam jednak pokazali. Pamiętaj, że propaganda medialna nie polega na złym przekazie w 100%, wystarczy im 10% by zakłamać rzeczywistość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glinx11
-4 / 10

TVN to gówno. Gazeta Polska, Nasz Dziennik, SuperExpress - media dla myślących.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Daniozek
+4 / 4

Ta piosenka jest piękna.. w ogóle twórczość Kołakowskiego jest fantastyczna :)
Chwała Niezłomnym, chwała Wyklętym.
"Lecz Mądry Bóg w Osobach Trzech
Pojmuje, za co Was wyklęto."... pozwolę sobie przywołać słowa piosenki Leszka Czajkowskiego - Żołnierzom Wyklętym
http://www.youtube.com/watch?v=7ks_bycQtgU

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KTU
+4 / 8

Kosmopolici minusują tego demota

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glinx11
-4 / 10

A żydy i masony to co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DemekMaciek
+3 / 7

Niech spoczywają w pokoju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+5 / 7

Historia nie jest ani jednakowo biała, ani jednakowo czarna i radziłbym Tobie o tym pamiętać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 marca 2012 o 15:26

A Ashardon
+4 / 6

Po co te inwektywy człowieku? Mam wrażenie, że to Ty nie potrafisz prowadzić merytorycznej dyskusji i
stąd ucieczka w ten rodzaj zachowań. Skoro nie masz nic ciekawego do napisania, prócz plucia na innych boś
anonimowy cwaniak, to lepiej zamilcz, bo tylko sobie świadectwo własnej ignorancji intelektualnej
wystawiasz. Nie potrafisz zrozumieć najbardziej oczywistej rzeczy, że historia to nie 0-1 kod binarny. Dla Ciebie wszystko jest albo białe, albo czarne, a raczej... czerwone. Jeżeli liczba w nicku, to data urodzin, to współczuje dzieciom takiego ojca, bo już nie zmądrzejesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 marca 2012 o 16:26

avatar marcinqwerty
+3 / 3

@Andriej, witaj. "Sku*wiele" ze zdjęcia walczyli z ruskimi, jak najbardziej. Na Lubelszczyźnie trwało w latach 1944-45 coś, co niektórzy historycy określają jako "powstanie antykomunistyczne". Trwały regularne walki Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych z jednej strony, oraz NKWD i frontowych jednostek Armii Czerwonej z drugiej strony. Krasnoarmiejcy używali w tych walkach czołgów, a przyznasz, że broni pancernej nie używa się przeciw partyzantce, która "nie ma jaj". Raczej przeciw takiej, z którą sama piechota ma poważne problemy. Powiem ci, że jak czytam twoje komentarze, to coraz bardziej boję się tych studiów magisterskich. Mam na myśli szacunek do rozmówców, poglądy, wiedzę ogólną i przede wszystkim kulturę osobistą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar marcinqwerty
+1 / 3

@Q800, Pawłow był Rosjaninem, więc "psem Pawłowa" nie jestem ja, tylko ci, którzy powtarzają argumenty z Kremla rodem. Ja jestem pies innego rodzaju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar marcinqwerty
+1 / 3

P.S., tak jeszcze chciałem dodac, dla ludzi którzy twierdzą, że "Sku*wiele na zdjęciach" nie walczyli z Rosjanami. Proponuję poczytac o walkach w puszczy Rudnickiej (zgrupowanie rotm. Macieja Kalenkiewicza ps "Kotwicz"). To jeden z wielu przykładów tego, jak ci żołnierze "nie mieli jaj" walczyc z 7-krotnie w tym przypadku liczniejszym wrogiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolynczyk
-5 / 9

Bohaterowie? Hahaha. Czemu? Bo "walczyli" przeciwko "komunistom"? Oni na widok czerwonej flagi uciekali do lasu, a nocami robili sobie polowania na wieśniaków, którzy ufali komunistom, bo komuniści jako pierwsi coś dla wsi zrobili. Warto też napomnieć, że podczas II wojny światowej, AK bardziej zajmowało się prześladowaniem polskich komunistów niż walką z nazistami. AK pomagało banderowcom ( też niesamowitym skuяwielom - 200 tyś cywili ponabijali na płoty w imię Wolnej Ukrainy, jednocześnie uciekając na widok polskich bojówek i Armii Czerwonej) łapać żydków. UPA i ci, "wyklęci" to kupa gówna, bo oni okradali i mordowali wieśniaków, a nie strzelali do czerwonoarmistów. Na Ukrainie, większość ludzi też uznaje Stepanka Banderę za dobrodzieja, a tutaj też jak widzę - za bohaterstwo uznaje się morderstwo. Gdyby nie pojebusy w stylu Stalin, UPA i ci, których Wy nazywacie bohaterami, ja mieszkał bym spokojnie w Krasnodarze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar marcinqwerty
+4 / 6

Co do "łapania Żydków", to sądy podziemne wydawały na ludzi parających się tym procederem wyroki śmierci za "zdradę i współudział w morderstwie". AK te wyroki wykonywała. Ponadto w jej strukturach istniała "Żegota" - komórka powołana do ratowania Żydów właśnie. Podczas powstania w Getcie AK podjęła próbę przebicia się do punktów opanowanych przez żydowskich powstańców. Żołnierz AK, rotmistrz Witold Pilecki dobrowolnie pozwolił się "zgarnąc" do Auschwitz, aby organizowac tam ruch oporu i zorganizowac ucieczkę. To by było na tyle w sprawie "Żydków", bo reszty tych bredni komentowac nie będę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Carski
+2 / 2

Wybaczcie, nie orientuję się. Ile liczyła przeciętna grupa takich polskich partyzantów po wojnie? A ile liczyły sobie oddziały na posterunkach, patrole i siedziby komunistów? No i jeszcze czy człowiek, który sprzedał swój kraj w imię materialnego bogactwa, czy zwykłej wódki( czytałem ,że za to wieśniacy sprzedawali już w czasie wojny żołnierzy AK komunistom, nie wiem jak bardzo ta informacja jest prawdziwa) nie powinien zostać osądzony w najostrzejszy sposób prawem wolnej Polski?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kuakrzys
+1 / 7

No i mamy efekty apelu palikota aby wyrzec się polskości. Pojawiają się tutaj takie "kwiatki" głupsze od taboretów i wypisują brednie o "Żołnierzach Wyklętych". W ogóle nie mieści mi się to w głowie. Bohaterów Narodowych nazywać tchórzami i mordercami? Nie, nie skomentuję tego. Szkoda słów.
Ku pamięci, Żołnierze Wyklęci! Wiedzcie, że ludzie o was pamiętają. Cześć i Chwała Bohaterom!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolynczyk
-2 / 4

Ja nie polak, ja rusek. I pochodzę z terenów, gdzie twoi bohaterowie walczyli o wolność Polski - na terenie innego kraju. To tak jak Ty byś strajkował przeciwko Tuskowi. W Urugwaju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar marcinqwerty
0 / 2

Innego kraju? To były tereny należące do Polski, które ZSRR zagarnął we wrześniu 1939 i ponownie w 1944.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wyindywizualowany
+4 / 6

Wiecie co mnie najbardziej boli? Że coraz mniej uczą w szkołach o histori Polski, a uwierzcie, że był to naprawde piękny kraj. Np. o tych żołnierzach nic mi nigdy nie było wiadomo. Szkoda słów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kwasorod
+2 / 6

....bardzo bym chciał aby oficjalnie opublikowano nazwiska prokuratorów , sędziów , pracowników SB którzy wykańczali ostatnich patriotów........myślę , że to im się należy....należy się nam wszystkim......

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Andy1983
-3 / 5

Ch_j z rzeczpospolitą, niech żyje wolny Śląśk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beeveer
-3 / 5

Tak tak, a ja bym panu łupaszce na grób nasrał. Gnój ogień niewiele lepszy. banda frustratów odreagowująca na cywilach niespełnione ambicje. tłukli kogo się dało pod wspaniałym płaszczykiem honoru. jak kiedyś inkwizycja. Młode pokolenie zasranych patriotów nic nie wie na ten temat. ciężko pogadać z kimś starsszym kto pamięta te czasy? na wspomnienie naszych bohaterów to tylko łzy i przekleństwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar marcinqwerty
-1 / 1

O, sprawdziłeś w słowniku hasło "nazizm" widzę, bo skrobiesz coś o "nadczłowieku" i "wodzu", szkoda że nie poczytałeś dalej, ale trudno. Co do liczebności, "szły z jedostkami frontowymi, z Armią czerwoną(czerwona z małej? no coś ty, toż to nielewacko)". A to dobre, zważywszy, że w 1943 na przykład twoja armia czerwona była pod Kurskiem i Charkowem, a na ziemiach polskich i tak było wielokrotnie więcej Akowców, niż czerwonych leśnych. Może dlatego, że to nie AK unikała walki a lewą partyzantkę trzeba byó w dużej mierze importowac z Moskwy. "Po wszystkim" to było, ale jeśli weźmiemy pod uwagę niezależnośc kraju po jego "wyzwoleniu". Bo walki podziemia niepodległościowego z nową okupacją się bynajmniej nie skończyły. Tobie radzę poczytac sobiesprawozdania z tego, co robili twoi bohaterowie. Chociaż nie, takich sprawozdań nie ma - są tylko relacje świadków, ze zbrodni się nie pisze sprawozdań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 marca 2012 o 20:39

S sierorza
+1 / 1

(od lewej: ppor. Henryk Wieliczko ''Lufa'', por. Marian Pluciński ''Mścisław'', mjr Zygmunt Szendzielarz ''Łupaszko'' , plut. Jerzy Lejkowski ''Szpagat'', ppor. Zdzisław Badocha ''Żelazny", Podlasie, Białostockie 1945)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem