Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Takie są realia
by wojo1310
+
30 35
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
H Hajja
0 / 0

za moich czasów też nauczyciele pytali na każdej lekcji i żadne dziecko nie narzekało. Oczywiście nik nie lubił się uczyć, ale każdy wiedział, że to jego obowiązek. Teraz dzieci są rozpuszczone, jak nie chcesz się uczyć to wstąp w szeregi pracujących i po problemie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojo1310
0 / 0

wiesz co? jestem w technikum górniczym i zdaję sobie sprawę z tego,że muszę się uczyć,żeby cos w zyciu osiągnąć,jednak na prostym przykładzie wytłumaczę ci,że mój demot jest całkowicie trafny. a więc średnio mam 7-8 lekcji codziennie.wracam do domu o godzinie 16.jeśli na każdy przedmiot miałbym poświęcić po pół godziny to daje nam to 3,5h-4h czyli tak na dobrą sprawę kończę wszystko o godzinie 20.gdzie jest miejsce na prywatność,zainteresowania? przemyśl to...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hajja
0 / 0

Myślisz, że dawniej uczniowie mieli dwie lekcje dziennie? Nie, było dokładnie tak samo jak teraz i powiem szczerze, że był czas na nauke i na własne zainteresowania a wiesz czemu? Ponieważ nie było komputerów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kamoarsenal
0 / 0

Oczywiście, że dawniej też trzeba było się uczyć, ale między polską szkołą teraz a polską szkołą np. 20 lat temu jest jedna ważna różnica: gimnazjum, a od tego roku szkolnego właśnie do gimnazjum wchodzą nowe egzaminy i związana z tym dużo większa ilość nauki. Obecnie szkoła polega na zakuwaniu niepotrzebnych pierd*ł, które i tak się nie przydadzą. Uczniowie dobrze o tym wiedzą, więc trudniej przychodzi uczenie się tych rzeczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem