Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1641 1949
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Wroten
+31 / 57

A ja tam widzę kobietę z jajami i faceta bez jaj...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Doda
+20 / 38

Do dziś sie zastanawiam jakim cudem takie coś w katolickim kraju przeszło :D bez kitu, granice absurdu to polskie granice :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kerian
+28 / 34

Doda- jakim cudem? Mieszkam w Krakowie, skąd startował do parlamentu (były) pan Grodzki. Dostał on pierwsze miejsce na liście Ruchu Palikota- a 90% elektoratu tej partii, oczywiście, nawet nie chciało się sprawdzić, kim jest ani czym w ogóle zajmuje się pan(i) kandydat(ka)- po prostu zakreślili pierwsze nazwisko na liście (w myśl zasady "ja to na Palikota głosuję, panie"). Jestem przekonany, że po wyborach sami musieli być mocno zaskoczeni.
Rozentuzjazmowany i ptiok- no właśnie, także oceniam go głównie pod kątem tego, jakim jest posłem. I jak jeden z was sam zauważył, "Nie znam planów czy czynów owej pani". A przypomnijmy, że obecna kadencja sejmu trwa już dobrze ponad 100 dni. Jedyne jego wypowiedzi i działania, o jakich słyszałem do tej pory, dotyczyły tematów walki z krzyżem i równouprawnienia, jakże istotnych w obliczu targających naszym krajem problemów ekonomicznych. Wniosek? Pan Grodzki jest nierobem i darmozjadem, podobnie jak 95% pozostałych, zasiadających obecnie w sejmowych ławach posłów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 19 kwietnia 2012 o 17:12

avatar mariuszeq1989
+11 / 17

Kerian masz rację z ust mi to wyjąłeś :) Sejm to cyrk a posłowie to klauny! Pederasta, babochłop, Kaczyński, Tusk co za różnica wszyscy są tacy sami! To przykre ale oni wszyscy nas w du*** daleko mają - taka prawda niestety!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 kwietnia 2012 o 19:08

M makos1004
+16 / 28

Nie przy jedzeniuuuu... ;////

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Smok666
+12 / 36

tolerancyjnym to można być np dla obcokrajowców, albo wyznawców innej wiary. a dla (jak to określił ładnie Covboy) dewiantów, pedalstwa i innego marginesu, w tym kraju nie powinno być miejsca. jesteśmy w Polsce, a nie w jakimś zepsutym kraju jak Holandia czy Niemcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pamela101
-3 / 3

Tolerancyjnym dla obcokrajowców? Obcokrajowcy to tacy sami ludzie więc nie muszę się nawet zastanawiać, czy być dla nich tolerancyjnym czy nie. Nie robię nikomu w ten sposób łaski, że "go toleruję, chociaż pochodzi z innego kraju".
Generalnie spływa po tobie prostactwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KTU
+26 / 54

Parodia że ktoś taki ma reprezentować Polskę. W tym przypadku granice dobrego smaku zostały zdecydowanie przekroczone. Biedroń następny pajac, żeby on w ogóle miał jeszcze jakieś pojęcie o gospodarce. Ale siła demokracji, pewnie sami geje albo toleraści na nich głosowali za te ich odchyły a nie dlatego że wierzą w poważne umiejętności tych ludzi. Aż się dziwię że oni tak domagają się równości bo jak zboczenia nie są takie powszechne to tacy jak ono ze zdjęcia czy Biedroń mogą robić karierę dzięki dewiacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KTU
+8 / 10

Właśnie napisałem jacy ludzie ich wybrali. Z perspektywy czasu wyszło że Polacy którzy zginęli za wolność naszego kraju zginęli tylko za pozorną wolność bo dziś jesteśmy pod okupacją Brukseli, pod rządami Niemca i w mackach żydów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kwestionariusz
+10 / 12

Nawet jakby na drugim zdjęciu był Thujsek to niezmieniłoby to bilansu wartości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZwyklySposrodNiezwyklych
+4 / 18

Pani Małgośka? A co to do .chuja twoja znajoma?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 kwietnia 2012 o 20:17

avatar zuuum
-2 / 8

To dosyc dobrze pokazuje, że mimo wszystko jest ogromna przepaść pomiędzy polską polityką i politykami a krajami "dojrzałej" demokracji ( włąśnie typu UK, Francja czy USA ) :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 kwietnia 2012 o 15:45

avatar marcin23l
+4 / 8

Ach te piękne polskie kobiety aż trudno o nich zapomnieć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mariuszeq1989
+13 / 17

Ten nasz poseł...yyyy...znaczy posłanka...:) no ten na dole demota to typowy polski poseł...znaczy posłanka...:)Już niedługo Michał Piróg, Jacyków a Katarzyna Waśniewska zostanie Rzecznikiem Praw Dziecka jako idealna matka i opiekunka :) Niestety nasz Sejm coraz bardziej przypomina cyrk z klaunami :( Boje się co będzie w przyszłości...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kerian
+12 / 20

Jak w ogóle można porównywać najlepszego premiera Wielkiej Brytanii XX wieku to tego... czegoś? To zwykła obraza Lady Thatcher.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 19 kwietnia 2012 o 17:21

L lordhart
+3 / 3

Autor demotywatora prosi o wybaczenie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mariuszeq1989
+7 / 13

Masz rację słuchajmy tego babochłopa i Biedronia dajmy na Ministra Pracy i Polityki Społecznej - to fachowiec on wie co to tradycyjna rodzina i jak dzieci wychować należycie. A za parę lat w przedszkolu będą opowiadać: "Mój tatuś jest politykiem a drugi tatuś się domem opiekuje a mnie bocian przyniósł" Więc pomyśl tez o tym aspekcie a nie takie brednie wypisujesz! Oni nie dostali się do Sejmu bo się znają na polityce tylko dlatego, że muszą swoją inność afiszować i kasę państwową zabierać za nic nie robienie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pangia
-2 / 6

Jesteś z PiSu? Bo zachowujesz się jak typowy pisowiec - nadinterpretujesz i próbujesz wciskać ludziom, że powiedzieli to, czego nie powiedzieli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cysiek1991
-3 / 9

Bardzo chamsko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ipkis
+7 / 11

Margaret Tacher
- zamknęła ogromną ilość kopalni (ogromne strajki, gigantyczne zwolnienia)
- udomowiła kiboli (zawieszenie ligi, ogromne kary dla kiboli nawet za "byle co"

Ja chciałbym teraz taką osobę. Ale Polacy nie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
0 / 0

Zamknięcie kopalni i fabryk i wysłanie tysięcy ludzi na bezrobocie to ma być coś pozytywnego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krenciszex
-5 / 13

Widzę, że Demoty obniżają baaaardzo swoje loty. Komentarze, w których nawołuje się ludzi do tolerancji są poniżej poziomu, natomiast zaściankowe komentarze dotyczące tego, że pani Grodzka (tak, prawnie jest kobietą) jest dewiantką są najlepszymi komentarzami... Wolność jednej osoby kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność innej! PAMIĘTAJCIE!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mati1921
+6 / 12

krenciszex,ale ja mam prawo do tego by czegoś nie akceptować.Nie akceptuję homoseksualizmu,ale go toleruję.Znam osobiście geja,ale jest to człowiek,który nie afiszuje się z tym co robi w sypialni.Nie interesuje mnie to,że w/w poseł czuje się kobietą.Dla mnie może czuć się nawet nosorożcem,tylko żeby się nie obnosił ze swoimi dziwactwami,bo każdy jakieś ma,w miejscu pracy.Z resztą krajem powinna rządzić elita,inteligentna i naprawdę ogarnięta.Najlepsi z najlepszych a nie osoby z zaburzeniami psychicznymi.No i nie ważne czy te zaburzenia mają na tle seksualnym czy płciowym czy jakimkolwiek innym.Z resztą nie wiem,naprawdę nie wiem kto decyduje o tym,że coś co było kiedyś dziwne jak np transseksualizm jest teraz wmawiane nam jako norma.Nie!To nie jest normalne!No i ja nie mam zamiaru udawać,że jest i,że to akceptuję.Jak chcesz się przebierać za kobietę rób to w domu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 kwietnia 2012 o 22:23

J jytug
-4 / 10

Ale ona nie tylko czuje się kobietą - jest kobietą. A pytanie, czy to choroba psychiczna, czy fizyczna, nie jest do ciebie, tylko do neurologów, seksuologów lub psychiatrów. A zanim zaczniesz używać słowa "normalne", proszę, zapoznaj się z jego definicją w słowniku, a potem idź do Kanossy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fishy279
+2 / 6

Ona nie przebiera się za kobietę. Czym innym jest cross-dressing i czym innym transseksualizm. Ty masz prawo tego nie akceptować, oni mają prawo zachowywać się jak chcą, wolny kraj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fishing
0 / 2

Do jytug - Nie ten czlowiek nie jest kobieta. O tym decyduja pierwszorzedne cechy plciowe i kropka. Teoria "gender" jest wymyslem polglowkow ktorzy naginaja na sile rzeczywistosc. Nie ma to nic wspolnego z rzeczywistoscia. Jest to zwykla polityczna poprawnosc. Proponuje wiec w podskokach zima, bez butow i we wlosinnicy udac sie do Canossy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J janmarianwaleczny
+6 / 8

Najlepszy tekst o Grodzkiej jaki do tej pory czytałem w necie:

"Szkoda, że nie wydawało mu się, że jest pralką - przynajmniej węża by ocalił" :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mati1921
+4 / 6

Przepraszam bardzo dla mnie facet w damskich ciuchach jest kimś kto za kobietę się przebiera.No i tak,mają prawo do tego by takie rzeczy robić bo to ich życie i mi nic do tego.Tylko,że ktoś taki nie powinien być w rządzie.A pytać nie muszę nikogo bo wiem,że jak facet robi z siebie kobietę to to normalne nie jest...No proszę was.
"norma — w psychologii to konstrukt naukowy wyznaczający granice normalnych zachowań człowieka" sprawdziłem,nadal uważam,że robienie z siebie kobiety nie jest normalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar younglove
-2 / 8

Tak Polacy trąbią o tolerancji,a co chwile czepiają się tego jaki kto jest.. Weźcie się puknijcie w czoło radzę. Ehh nie chce mi się tutaj produkować,bo to i tak nic nie da..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
0 / 0

Ta na górze to antypaństwowa i antyspołeczna qrwa na usługach wielkiej finansjery, za jej rządów padły więzi społeczne, ludzie dostali po dupie, zyskali jedynie finansiści. Ktoś kto twierdzi że społeczeństwo nie istnieje i niema prawa istnieć powinien być pozbawiana prawa do sprawowania funkcjo publicznych w demokratycznym państwie. Grodzka ma przynajmniej zdrowe poglądy na państwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 października 2013 o 18:11