Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
946 1039
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Centi
+9 / 13

Nic jej nie będzie ;] Wpadnie do studzienki - pies z rozpędu ją przeskoczy i wypadnie prosto na uzbrojonego bandziora który ze strachu go zastrzeli, a zatrzymując się aby wziąć go na cel zostanie rozjechany przez radiowóz chwile później ;] Wszystko jest kwestią odpowiedniej perspektywy. Kiedyś zatrzymałem się w miejscu niedozwolonym-przyjechał radiowóz i wlepili mi 100zł mandat. W trakcie okazało się że nie mam aktualnego badania technicznego auta (jakoś zapomniałem) więc jeszcze zabrali mi dowód rejestracyjny. Niby porażka ale jak pojechałem wykonać badanie okazało się że mam wadliwe hamulce. Jedna strona hamowała dużo mocniej niż druga co przy większej prędkości mogło obrócić moje auto na bok i skończyło by się dachowaniem. Akurat tydzień później jechałem w trasę gdzie lubię sobie mocniej auto docisnąć więc prawdopodobnie tak właśnie by się skończyło. Tak więc możliwe że cała ta nieprzyjemna sytuacja uratowała mi życie. Od tamtej pory zupełnie inaczej patrze na wszystkie nieszczęśliwe sytuacje jakie mi się zdarzają ;]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tojawisnia
+1 / 1

Wpadnie do kanału przez co pies jej nie ugryzie samochod nie uderzy w nia a bandyta nie wezmie za zakladniczke ;p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dikuss98
+1 / 1

Jak się jest ślepy głupi i głuchy to tak jest.(nie mam zamiaru obrażać osób niepełnosprawnych)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar adam9713
-1 / 7

Nie odpowiadam za to co było już na głównej. Świat byłby o wiele piękniejszy, gdyby Twoja matka kiedyś okazała się trochę mądrzejsza .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S shoes08
0 / 0

Gówno ma tu kluczowe znaczenie w końcu wpadnie zaraz do studzienki ;]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LemonAD
+1 / 1

Dziewczyna przeskoczy studzienkę, ponieważ jak widać buja w obłokach i wyjdzie z tego cało. Samochód wpadnie do studzienki, a bandyta ugryzie psa w samo dupsko, a na końcu strzeli sobie w łeb, bo przecież nie tak to miało być...
Morał z tego taki, że jednorożce srają tęczą!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 maja 2012 o 18:40

K KamilMB
+1 / 1

ZŁY PODPIS! Powinno być coś ale "pozorny pech , potrafi oznaczać wielkie szczęście", bo laska wpadając do studzienki ratuje się przed psem i złodziejem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar adam9713
+2 / 6

Niestety nie masz ani trochę racji. Nie jesteś tutaj od tego by pisać, że podpis jest zły, tylko od wyrażania własnej opinii, to co tutaj jest, już się nie zmieni . Nie wykluczam, że do tego obrazka można by dopasować jeszcze kilka podpisów .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JohnyyOneHand
+1 / 1

Moja wersja idzie tak: Pies sie na nia rzuci dzieki czemu przeleci nad studzienką. Gdy upadnie uciekajacy pan w kominiarce potknie sie o nia a policjanci zatrzymaja sie i go aresztuja .Kobieta dostanie nagrodę i przygranie całkiem słodkiego psiaczka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem