Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1625 1966
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Qrvishon
+44 / 64

Chcą zabić człowieka który stworzył ten film. W Libii zabili ambasadora USA który nie miał nic wspólnego z filmem. Ty jesteś dnem jeśli to popierasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dymek51
+41 / 51

Jest tysiące filmików gdzie ludzie wyśmiewają papieży, Jezusa, Marie. Ale jakoś katolicy nie wyznaczają nagrody za głowy autorów. Sam uważam, że kościół ma paru fanatyków (Natanek :D) ale porównywać katolików z muzułmanami mnie bawi, przecież to ślepy zauważy jaka przepaść cywilizacyjna ich dzieli. Fidorzadzi twoja mama powinna przestać płacić za internet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar filozof21
0 / 22

Dokładnie. Najpierw ich prowokują, a potem pokazują w telewizji jacy to oni źli. A lemingi łykają jak młode pelikany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TheHardcoor
+9 / 17

Osobiście uważam że, jeżęli ktoś jest w stanie zabiś człowieka za głupi filmik w internecie, który obraża jakąś błachostkę (och, religia wielkie mi co....) to zalicza się pod chorobę umysłową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CocaineBusiness
+12 / 24

Tak tylko, że gdyby wam wymordowali całą rodzinę i rodziny waszych znajomych, sąsiadów etc od tak sobie aby dostac sie do ropy to ciekawe czy byście byli wielce spokojni. najpierw USA najeżdża na kraje bogate w złoża, później pier*olą o misjach pokojowych w których ginie połowa ludności a na koniec tych co jeszcze się bronią, siebie, swoje Państwo i rodziny nazywają terrorystami, wyłapują i torturują bezkarnie. Ot kur*a cała "dobra ameryka". Czemu nie wjadą z taka pokojowa misją do Korei Północnej? Uważam, że to właśnie tam taka misja pokojowa by się przydała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 września 2012 o 16:12

avatar lkrysztofik
+3 / 13

Katolicy też mają krew na rękach, muzułmanie są po prostu teraz na tym etapie co kiedyś katole za czasów "świętej" inkwizycji. Pytanie co takie zwierzęta jakimi często są ludzie zrobiliby bez niewidzialnego bata nad głową? Nie przepadam za Freudem, ale czasem miał rację, np z tym,że religie są potrzebne by chamowac atawistyczne prymitywne agresywne i seksualne zapędy ludzi. Jestem przeciwnikiem religii, ale z drugiej strony nie wiem czy byłoby lepiej... to raczej głupota ludzka jest problemem, przez co się robi jakieś chore interpretacje "świętych" ksiąg

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
0 / 6

CocaineBusiness to ja nie powiedziałem że ja lubię USA. Mi też się nie podoba że oni zabijają kogo chcą i nikt im się nie sprzeciwi bo są najsilniejsi. I ja cenię honor, więc jeśli człowiek któremu zabito rodzinę odegra się na żołnierzach, agentach czy władzach USA to nie będę mieć nic przeciwko. Nawet się ucieszę że mają za swoje. Ale nie na niewinnych ludziach, to wtedy nie są lepsi od USA. Dlatego ja nie lubię obu stron. Większość ludzi żyję w amerykańskiej propagandzie i uważa że Arabowie są źli. Oni są tak samo źli jak Amerykanie, z tym że to USA zaczęło tą "świętą wojnę".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar filozof21
+1 / 3

A skąd wiesz, że ten ambasador nie był agentem? Zazwyczaj w takich krajach zapalnych ambasadorem nie zostaje przeciętny kowalski, ale agent CIA który wie gdzie kiedy i jak się zachować. My sobie możemy tutaj tylko onet poczytać czy pooglądać tvn, jak jest - tego się nie dowiemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
0 / 2

@Qrvishon
To jakim dnem muszą być sami Amerykańce, którzy jeszcze parę miesięcy temu ślepo popierali rewoltę islamistów w Libii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+10 / 18

Porównujesz danie minusa do mordowania ludzi?! Co za kretyn...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Avall
+16 / 22

Oczywiście, że zminusuję, bo wypowiedzi trolli nie powinny być widoczne. Zresztą powiedz mi, co ma ten demot do chrześcijan?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Carski
+7 / 9

Cezar zminusuję każdy twój komentarz, jaki kiedykolwiek napisałeś, i będę to robić, aż nie pojmiesz, że g*wno ci te minusy i plusy dają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Przytyrany
+3 / 7

"Plus i minus to jedyne czym żyje"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pipel888
+2 / 8

cezar w obecnych czasach normalny chrześcijanin nie zabije za znieważenie wiary a muzułmanin tak... pie*dol dalej że chrześcijanie to zło najwyższe i tak dalej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 19Cezar96
-3 / 5

po pierwsze nie uważam katolików za zło, ale trzeba przyznać, że są nietolerancyjni. Przeczytałem 1 artykuł z katolickiej gazety i dowiedziałem się, iż jestem homoseksualnym satanistą, zresztą ponoć nie tylko ja, ale także moi znajomi. Po drugie nie żyję tylko + i -, ale spodziewałem się fali minusów i ani jednego + i to mnie zdziwiło dlatego o tym napisałem. Po trzecie nie porównuję tego, nie wiem nawet skąd tan pomysł, chciałem tylko pokazać, że nie każdy wierzący żyje w zgodzie ze swoją religią, oraz to, iż robią to nieliczni. Po czwarte ich religia nie zabrania zabijania niewiernych. A teraz możecie minusować tylko nie dopowiadajcie sobie niczego od siebie, bo to jest jedyną denerwującą rzeczą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pipel888
0 / 0

cezar, większość pism religijnych i innych religijnych środków masowego przekazu jest robione przez oszołomów i ja też się mogę z nich dowiedzieć że jestem homoseksualnym satanistą ale te gazetki, stacje radiowe, stacje telewizyjne nie mają prawie niczego wspólnego z przeciętnym chrześcijaninem. A i ten ani żaden z moich komentarzy nie miał cie obrazić (tylko wyrażam swoje zdanie na ten temat)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 19Cezar96
0 / 2

jeśli to cię pocieszy to nie uraziły mnie twoje komentarze, w końcu jako jedyny nawiązałeś jakiś dialog zamiast hejtować i zakładać, że ktoś jest idiotą, chociaż w sumie tego drugiego nie jestem pewny. Wszystkim, którzy potwierdzili moją tezę o nietolerancji katolików serdecznie dziękuję (żeby nie było niedomówień, nie sądzę, że każdy chrześcijanin jest nietolerancyjny po prostu jest ich więcej niż tych tolerancyjnych)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pipel888
0 / 0

cezar nie uważam cie za idiotę (owszem w moim pierwszym komentarzu byłem trochę zdenerwowany ale to głównie dla tego że miałem gorszy dzień i jakoś tak wybuchłem :p) po prostu się z tobą nie zgadzam i chciałem z tobą nawiązać jakąś w miarę sensowną wymianie zdań, leci plus do twojego komentarzu wyżej bo nie odpowiadasz hejtem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 września 2012 o 15:19

1 19Cezar96
0 / 0

masz prawo się ze mną nie zgadzać, gdyż moje poglądy są... jak by to ująć... dość kontrowersyjne. Osobiście sądzę, że za zabicie ambasadora Amerykanie powinni wypowiedzieć wojnę, jednakowoż uważam także, że zrobienie tego byłoby niesprawiedliwe, gdyż nie każda osoba z tamtego kraju zawiniła (nie używam nazwy, bo nie pamiętam). No cóż wychodzi na to, że nie zawsze sam się ze sobą zgadzam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pipel888
+1 / 1

cezar ja na miejscu amerykan też bym się nie cackał i ich zbombardował (w końcu nie można nie doceniać przeciwnika), najlepiej natychmiast nawalać czym się da by w przyszłości nie było problemów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
-3 / 25

Spalili kawałek szmaty, wielkie mi co. Mam gdzieś sprawy USA i Rosji, ale jeśli idzie im po drodze zabijać arabów przy ogólnie przyjętej sofistyce, to ok.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aso824
+3 / 5

Kawałek szmaty? Rozumiem że gdyby ktoś palił Polską flagę (lub flagę dowolnego innego kraju który uważasz za lepszy) to byś miał w to wylane?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RyderPuszek
+1 / 9

kawałkiem szmaty jest ten gówniany koran gdzie jest mieszanką poradnika pedofila z wyznaniami seryjnego mordercy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
-1 / 1

Tak, flaga jest kawałkiem szmaty, jako taka, ona symbolizuje wartości kraju - między innymi wolność, która pozwala na palenie flagi. Jeśli idioci lubią palić flagi na ulicach, niech sobie to robią, niech palą Biblię, koran, cokolwiek. Nie rozumiem tych upośledzonych reakcji na te upośledzone islamskie małpy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KKosmita
+50 / 92

Jak ktoś zniszczył koran to się burzą, a flagę narodową amerykanów to by palili. Hipokryci...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
+14 / 20

Właśnie o to chodzi że im wolno, ale jeśli coś przeciw nim to żądają odwetu. Masz rację!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
-2 / 16

Jak milo,ze oceniasz wszystkich po gromadce fanatykow - jakbys sie przyjzal "demonstrancjom" pokazywanym w TV to bys zobaczyl,ze na wiekszosci z nich jest kilkanascie, moze kilkaset osob. To tak, jakbys chcial wszystkich katolikow oceniac wg postepowan fanatykow spod palacu prezydenckiego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
+5 / 7

No ale zważ na to że w europie nikt nie robi zamachów na przyjezdnych z bliskiego wschodu bo obrazili Jezusa, czy porwali jakiegoś niewinnego obywatela. Wy ich wpuściliśmy do siebie, a oni teraz chcą nam narzucić swoje zasady. Te zasady które spowodowały że oni klepią biedę i uciekają do europy i ameryki za lepszym życiem. Rozumiesz paradox. Sami mają syf u siebie, a teraz robią jeszcze u nas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
0 / 2

Mowia, ze zalewa nas fala islamu - jesli nie wezma sie[przybysze] porzadnie do roboty, to co z tego, ze beda mieli wiekszosc muzulmanska, jak te lenie smierdzace nie beda mialy niczego? W Arabi sa panami bo maja rope - u nas tego nie ma, wiec skoncza jak kraje afrykanskie - zarzadzane przez bialych, gdy wiekszosc spoleczenstwa jest bez wyksztalcenia i biedna ale czarna. Tak samo skoncza arabusy w Europie, jak w koncu niemcy i inni sie kapna, ze oni tylko z nich doja socjal.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anoren
+7 / 7

Istnieje jeden skuteczny sposób na to wszystko. Rozstawić bomby atomowe co 500 kilometrów, odpalić wszystkie na raz i patrzeć jak to wszystko wybucha. Może w końcu ludzie przestaliby bezsensowne kłótnie o poglądach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C czopor
0 / 0

Nie są panami u siebie, większość klepie biedę a bogata jest garstka osób...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
-1 / 1

A o co Jankesi mają się wnerwiać na Arabów i się na nich mścić? Arabowie najechali Stany Zjednoczone, wymordowali im kilka milinów obywateli, wysysają im połowę zysków z ropy, destabilizują im sytuację wewnętrznę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F konto usunięte
+10 / 36

Tych dzikusów najlepieby było nie wpuszczać do Europy.Rozprzestrzeniają się,a nic dobrego z nich nie ma,wręcz przeciwnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RomanPL79
0 / 24

No tak, ponieważ KAŻDY muzułmanin jest dzikusem, którego jedynym zajęciem jest palenie flag, zabijanie ludzi innego wyznania, podkładanie bomb, itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KicerK
+6 / 22

tak

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+18 / 18

Tu nie chodzi o to czy muzułmanin jest dzikusem czy nie jest. Tu chodzi o różnice kulturowe. Kultury wschodnie znacząco różnią się od europejskich, zupełnie inne tradycje, model rodziny, relacje międzyludzkie przyzwyczajenia itp itd. I teraz przykład: gość w twoim domu - oczekujesz że będzie się zachowywał według twoich zasad (nie pozwalasz mu chodzić w butach, mimo że u niego to całkiem normalne) i on to powinien uszanować, w przeciwnym wypadku - do widzenia. Natomiast imgiracja ludności ze wschodnich rejonów tworzy w Europie w swoim rodzaju bombę, która już tylko tyka żeby eksplodować. Imigrantom przyznaje się prawa, niektórym nawet dające większą swobodę niż obywatelom danego kraju, ingeruje się w wypracowane od wieków tradycje i przyzwyczajenia lub całkowicie się ich pozbywa, bo są one niezgodne z tradycjami przyjezdnych. Niektórzy nazywają to mieszaniem się kultur, dla mnie jest to czyste starcie, które w przyszłości może (musi) wywołać niemiłe konsekwencje. Tolerancja ma swoje granice, gościa nie powinno stawiać się na równi z mieszkańcami domu. Jeśli rządy europejskie będą dalej postępować w myśl tej zasady, pojawi się dużo więcej ludzi takich jak Breivik.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 września 2012 o 16:19

avatar zaymoon
-1 / 1

Piszesz o Amerykańcach? Tylko Francuzi mieli na tyle ikry by ich od siebie pogonić na kopach i to tak że Amerykańce musieli wysadzać w powietrze składy z amunicją by zmieścić się w terminie wyznaczonym przez de Gaulle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Naars
+4 / 32

No tak, bo przecież państwa arabskie TYLE zawdzięczają USA. Czemu patrzycie tak wąskotorowo? Nie popieram ataków na ambasady ani na aktów terrorystycznych, ale trzeba też pamiętać o tym, że Stany od lat prowadzą wojny z coraz to kolejnymi państwami arabskimi (o ropę i inne zasoby, o nic innego), a NATO ich jeszcze wspiera. Jak już pisałem, nie popieram wielu zachowań islamistów, ale palenie amerykańskiej flagi rozumiem w 100%. A co do religii pokoju (zresztą chrześcijanie wykazują się strasznym umiłowaniem pokoju, gdy piszą, że arabów trzeba zabijać, gnoić, niszczyć i tępić, wszystkich)... proponuję poczytać o krucjatach, polecam poczytać dużo o tym. Chrześcijanie mieli swój czas na wojny religijne w średniowieczu, Islam walczy teraz, dla mnie to takie proste i bezsensowne zarazem, bo jestem ateistą i żadna strona dla mnie nie ma racji, wojny w imię religii są jeszcze głupsze niż te prowadzone z innych powodów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 września 2012 o 14:50

T tofik1234
-3 / 13

A z jakimi to krajami arabskimi walczy USA o tą ropę ? Bo taki np Irak to nie kraj arabski ! Co innego Iran ale puki co to z nimi USA nie walczy !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K komiks42
+9 / 13

Jakbyś nie wiedział-muzułmanie też atakowali Europe. A w wojnie tej chodziło też o wpływy. Część tych krucjat była głównie by złupić, a religia była przykrywką do tego. Oczywiście nie każda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Naars
+3 / 13

@tofik1234: Strzał w płot, Irak to właśnie jest kraj arabski, a Iran nie - kraj islamistyczny, ale nie arabski. @komiks42: Owszem, atakowali, ale w odwecie. Do tego zazwyczaj wstrzymywali się od eksterminacji ludności innej wiary niż Islam, pozwalali np chrześcijanom żyć po swojemu, natomiast chrześcijanie w większości przypadków nie wykazywali się litością. I tak, krucjaty to były wojny pozorantów, którzy na ustach mieli boga, a naprawdę chodziło im o łupienie bogactw, ale co to zmienia? Nadal, rzekomo w imię swojej religii, zabijali przedstawicieli innej. Dzisiejsza sytuacja jest podobna, tak naprawdę nie sądzę, żeby muzułmanom chodziło o szerzenie swojej religii, po prostu nie lubią USA i cywilizacji zachodniej, która wyznaje inne wartości. Poza tym dzisiejsze wojny i ataki terrorystyczne to nic w porównaniu do czasu krucjat, jeśli chodzi o liczbę ofiar i bezsensowne okrucieństwo. Jestem ateistą i nie będę oceniał, która religia ma rację (bo dla mnie żadna nie ma, z definicji), wolę kulturę zachodu niż wschodu, ale patrząc obiektywnie ani jedna ani druga strona nie propaguje pokoju (a jeśli już, to tylko pustymi, nic nie znaczącymi hasłami), a muzułmanie i owszem mają prawo nienawidzić USA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+10 / 12

Nie mam zamiaru tolerować morderców i nie ma tu znaczenia religia. I nie przywołuj zachowań sprzed setek lat, na obronę islamu. Nikt nie wypomina co islam robił 700 lat temu, a co robi teraz. Tak jak rasizm wśród murzynów tłumaczy się ich niewolnictwem, bo byli tacy poszkodowani, to teraz się odwdzięczają. Co mam ja i inne współcześnie żyjące osoby do tego? Nic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Naars
-2 / 10

@Tandor92: Nie tłumaczę ich postępowania historią tylko wskazuję, że chrześcijanie nie mają czystych rąk, niech nie popisują się teraz hipokryzją. Tłumaczę (ale nie usprawiedliwiam) zachowanie muzułmanów atakami na ich kraje i cywilizację. Ani my ich nie rozumiemy, ani oni nas, tyle, że my (zachód) mamy nad nimi przewagę na wielu polach i to my okupujemy państwa Islamu, a nie na odwrót. Różnice cywilizacyjne + poczucie desperacji muzułmanów, i wszystko wygląda jak wygląda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+8 / 10

Jacy chrześcijanie? Co obecni ludzie mają wspólnego z ich przodkami sprzed setek lat? I jacy my? Ja nikogo nie okupuję i proszę nie dzielić ludzi na wschód i zachód. To, że twój pra pra pra (...) dziad zamordował kogoś 500 lat temu, nie znaczy, że masz krew na rękach, a tym bardziej, że wszyscy obecnie żyjący w jakimkolwiek stopniu za to odpowiadają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 września 2012 o 11:27

avatar Naars
-2 / 6

Czemu manipulujesz moje wypowiedzi i wciskasz mi w usta słowa, których nie wypowiedziałem? Nikogo nie oskarżam o bycie mordercą. Mówię tylko, że chrześcijanie, którzy są tacy dumni ze swej religii i mówią, że Islam to nie jest religia pokoju (jak w democie) są hipokrytami, bo chrześcijaństwo nie jest lepsze i pokazało to w swojej historii (i nadal pokazuje - wystarczy poczytać wypowiedzi wielu wierzących na tej stronie, którzy w niewyszukanych słowach obrażają wyznawców innych religii, ateistów, polityków, kogokolwiek - a według zasad swojej religii nie powinni). I tak, jesteś członkiem cywilizacji zachodniej, nasza cywilizacja (a nawet konkretnie Polska) bierze udział w tych tzw 'misjach stabilizacyjnych', które nie są niczym innym, jak wojnami zaczepnymi. Nie mówię, że konkretnie Ty okupujesz, ale wiedziałbyś to, gdybyś starał się czytać to, co piszę, ze zrozumieniem i w obiektywny sposób, a nie wyciągając pojedyncze elementy i ignorując resztę. Zresztą nie wiem po co ja się udzielam w tym temacie, demotywatory to strona zdominowana przez ludzi, których nie obchodzą żadne argumenty w momencie, gdy człowiek broni innej religii, a do tego mówi, że jest ateistą - minusy lecą z automatu, a o rozmowie z wykorzystaniem sensownych argumentów można w ogóle zapomnieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar To_Je_Amelinium
+3 / 5

ta oni nic od zachodu nie chcą poza technologią, odkryciami, samochodami, zły zły zachód ale co im się da to biorą i jakoś ani broń ani inne maszyny i rzeczy stworzone przez zachód już im rączek nie palą, socjal też chętnie biorą,dalej pewnie używaliby kamieni za narzędzia gdyby nie ten podły zachód, a ten argument że kiedyś chrześcijanie też mordowali jest tak głupi, że nawet ja bym go nie użyła w kłótni, co my mamy do tego ,że setki lat temu banda dzikusów się awanturowała i wycinała w pień wszystkie domki na wsiach, tak samo jak durne przepraszanie się przez nowo wybranych prezydentów za zbrodnie wojne, za rozbiory, za komune, za wojny tatarskie, kurde niech się jeszcze przeproszą za kradzież świni za króla ćwieka, za 500 lat też się bedziemy przepraszać z rosją za smoleńsk i całą reszte? wtedy będziemy pisać przemówienia z przeprosinami na 3 godziny monologu, muzułmanie to dzicz, tego się nie powinno wpuszczać do cywilizowanych krajów, jeśli poznałeś chociaż jednego z nich i widziałeś na żywe oczy to katol fanatyk jest przy nim NICZYM, przychodzą sobie na twoją ziemie i ustalają tobie zasady, nie szanują twojej kultury, praw i zwyczajów, a samo domagają się przywilejów jakby cokolwiek im się należało, mi się należy bo mieszkam tu od setek lat i pracuję jako uczciwy człowiek, oni przyjechali kilka lat temu, czyja racja jest lepsza? za co należą im się jakiekolwiek prawa? to oni powinni się dostosować do nas, a jak nie to wypier... nie będą mi na mojej własnej ziemi mówić jak mam żyć, dzikusy które nawet nie znają mydła ( tak jak np. we francji lub Holandii chcą zakazać trzymania psów w mieszkaniach bo pies to zwierze nieczyste ),a jedyne co ludzi trzyma przed wywaleniem tej zarazy i raka tego świata z pozostałych krajów ( z relacji moich znajomych i w zasadzie mojej też) jest strach przed sądem i grzywnami jakie ich czekają za naruszenie poprawności politycznej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 września 2012 o 15:55

T konto usunięte
+1 / 3

@Naars, Nie manipuluje, ostanie zdanie to był tylko przykład. Obrona przed mordercami nie jest aktem nietolerancji, poza tym, dlaczego zakładasz, że każda osoba pisząca tutaj jest chrześcijaninem? Nie odpowiadam za to co robi rząd, nie ja go wybierałem. I nie czuje się w jakimkolwiek stopniu odpowiedzialny za to. Obiektywnie to ziemia krąży wokół słońca i woda gotuje się w 100 stopniach, prywatna opinia zawsze jest subiektywna. I nie, nie dostałeś ode mnie minusa za to, że jesteś ateistą, zwisa mi to. Oceniam to co napisałeś. Jeżeli nie podoba ci się dyskusja, to się w niej nie udzielaj, w sumie i tak już to moja ostatnia odpowiedź.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 września 2012 o 17:48

avatar Naars
-3 / 5

Nie wiem, czemu to robię, ale napiszę tą jedną wypowiedź jeszcze w tym temacie i to do hejtera, jakim jest amelinium. Po pierwsze, zdecyduj się czy historia jest ważna czy nie, bo najpierw piszesz, że jest bez sensu, a potem piszesz, że od 100 lat mieszkasz na tej ziemi. I tak, powinni się dostosować, pełna zgoda, i wielu to robi. Po drugie, tak, widziałem muzułmanów, gadałem z nimi, byłem również w Tunezji, Egipcie i Turcji i uważam, że znam ich lepiej od ciebie. Po trzecie, to o mydle, no brak słów, żałosne. Gwarantuję ci, że oni myją się CO NAJMNIEJ tak samo często jak my, jak nie częściej (choćby przed każdą modlitwą, a tutaj to wieeelu ludzi nawet po skorzystaniu z toalety nie umyje rąk). Po czwarte i ostatnie, odnośnie 'zarazy'... Nie, nie odpowiem na to, to jest tak poniżej poziomu, że nie będę się zniżał. Hejterko, miałaś swoją chwilę uwagi ode mnie, gratuluję, na więcej nie licz. I odejdź od tego komputera lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
-1 / 3

Naars calkowita racja. Dodam, ze jakby chrzescijanie mieli 700lat(po 1300latach istnienia chrzescijanstwa - islam jest na takim etapie, ma ponad 1300lat) temu dostep do broni masowego razenia, to w imie swojergo boga by nas rozpierdzielili wszystkich-Ameryki,Azje,Afryke i Europe. A mimo, ze islamisci maja dostep do takiej technologii, jedyne co robia to skrajni fundamentalisci kogos tam zaatakuja(a i tak wiekszosc wyznawcow islamu ma to gdzies,oni chca poprostu spokojnie zyc). A najsmieszniejsze jest to,ze konflikt ktory jest przedstawiany jako religijny(naprawde o wplywy i zasoby) to konflikt religi wyznajacych tego samego boga, tylko innymi sposobami. Nie rozumiem jednego - jak obywatele np. iraku czy afganistanu atakuja okupantow, to sa terrorystami, jak Polacy atakowali nazistow to byli bohaterami. Czyzby hipokryzja?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 września 2012 o 18:01

T tofik1234
0 / 0

Macie racje :) kompas mi nawalił i mi się kierunki popieprzyły :) Odwróciłem wszytko o 180 stopni :) sorki mój błąd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
-1 / 1

Ataki na Ambasady to rzeczywiście draństwo które nawet w czasach wojny nie może mieć miejsca. Inna sprawa że amerykańskie ambasady w wielu krajach Arabskich pełnią rolę pałaców namiestnika zarządzającego kolonią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q konto usunięte
+12 / 16

"W krajach islamskiego totalitaryzmu ludzie nie mogą sami nic zrobić, a za każde złamanie szariatu grozi surowa kara od chłosty i wiezienia po śmierć. Ci ludzie nie zdają sobie sprawy, że w USA czy Europie możesz nazwać zgodnie z prawem mieć własną opinię i ja bezpiecznie głosić. Oni sa przekonani, że skoro ktoś obraził proroka to władza takiego kraju musiałą na to wydać zgodę.
Podobnie Ty nie jesteś w stanie zrozumieć dlaczego oni podpalają ambasady zamiast polować na autora i aktorów. " Cytat pana Strikera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lipton92
+3 / 25

Bo są tępymi prymitywami, dlatego nie powinno się ich wpuszczać do Europy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sasnins
-1 / 11

Oho, Korwiniści atakują. Przejrzyjcie na oczy, wasz papcio JKM was oszukuje. Nadzieja tylko w tym, że po pewnym czasie odejdziecie od Korwina, pozostając nadal liberałami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lipton92
+1 / 5

Kurna, już drugi debil dziś mi wytyka, ze jestem korwinistą. Po pierwsze nie jestem korwinista, co to za słowo? Po drugie nie ma to nic wspólnego z demotem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sasnins
+1 / 1

Jeśli zamiast normalnego awatara atakujesz kolejną KaNaPą Korwina, to chyba logiczne, że ludzie patrzą na Ciebie właśnie przez ten pryzmat, tak? Nawet jeśli w tej chwili nie ma to wiele wspólnego, partyjniactwa w Polsce nikt nie lubi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arktoz
+2 / 6

Można być pokojowym jednocześnie nie dając sobie pluć w twarz. Jedno drugiego nie wyklucza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
+5 / 7

Stany bawią się w policjanta wszechświata...mam dosyć pieprzonych jankesów wtykających mordy w cały szeroki świat..niech sobie siedzi każdy u siebie i przymknie pysk. A arabusów jakby chcieli to by uspokoili ale nie chcą tylko się bawią w kupno/sprzedaż broni na poły z Rosjanami. Syf i malaria zarówno prawie że cały bliski wschód za wyjątkiem płw Arabskiego jak i USA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SharonShepard
+3 / 5

Islam sam w sobie jest ok,tylko wyznawcy są popaprani. Zresztą więcej w tym polityki samej religii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar marrrylin
-1 / 15

Wysłać na wschód i obmurować ich dookoła. Nie dopuścić, żeby mogli zasiedlać tereny USA, Europy, Australii itd. Sami się wybiją po jakimś czasie. Po co się przesiedlają do normalnych krajów, skoro są wobec nich tacy nietolerancyjni i nie podoba im się ich kultura? Ale socjal to biorą. Hipokryci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sasnins
+1 / 3

Od końca średniowiecza aż do czasów współczesnych Arabowie siedzieli na tyłkach. Dopiero teraz, gdy są atakowani ze wszystkich stron, radykalizują się. Typowe ludzkie zachowanie, nikt normalny nie daje sobie pluć w twarz. Ty pewnie "wojska stabilizacyjne" witałbyś chlebem i solą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
0 / 2

moim zdaniem tych fanatykow od gazety polskiej i innych takich powinno sie uzbroic, wyslac do mekki i albo tam,gdzie trwaja teraz protesty(nie wiem czy zwrociles uwage, w mediach mowi sie o protestach w wielu miejscach, a po zdjeciach widac ze sa to grupki maxymalnie kilkusetosobowe), na krzyzu powiesic kukle mahometa, podpalic i jakby juz skonczyli to swiat bylby o wiele lepszym miejscem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
+4 / 4

W zamachu zginęło trzech pracowników ambasady, w tym informatyk będący przy okazji graczem Eve Online. Dziesiątki tysięcy graczy próbujących wyrazić coś w rodzaju kondolencji w grze MMO o statkach kosmicznych to było coś niezwykłego. http://www.brisbanetimes.com.au/technology/technology-news/vile-rat-killed-in-libya-as-gamers-mourn-diplomatic-dogooder-20120913-25tu3.html

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 września 2012 o 15:01

R raskolnikovv
+1 / 13

ehh.. ludzie - nigdy sie nie zmienicie... oni nie ośmieszają żadnych religii USA- chociaż usa sami siebie ośmieszają, cała ta kultura braku szacunku dla siebie wartosci innych i cale te gówno przychodzi z ameryki, moda na robienei z siebie szmaty. Oni nie ośmieszają pseudo amerykańskich wartości (chociaż powinni) to robi ameryka. Oni nawet nie ośmieszają pożal sie scejntologow (...). Zapalenie flagi USA? Powinni spalic całą tą upośledzoną kulture, ehhh ludzie... nigdy sie nie zmienicie, mówicie to, co lansują w was takie zdjęcia i wykreowany image, nie macie wlasnej glowy, ale to wiem nie od dzis ehhh k.rwa..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar antykonformista
+10 / 12

Bo w każdym ustroju i każdej władzy, zasada jest ta sama: Pan robi z poddanych idiotów i wykorzystuje ich. Tak było zawsze i jest teraz, tylko że Poddani ewoluują ku lepszemu (wyższe wykształcenie, szersze horyzonty) dlatego też Panowie musieli przybrać perfidniejsze, bardziej zakamuflowane i zaawansowane formy dominacji manipulacji. Jeśli ktoś uważa, że nami rządzą politycy, to jest zmanipulowanym kretynem niewiele różniącym się od tych zakompleksionych dzikusów dających ujście swojej frustracji paleniem flag lub też strzelaniem z kałasznikowów. U podstaw każdej głupoty zarówno jednostki jak i społeczeństwa są ZAWSZE te same czynniki: niska samoocena, frustracja, podatność na manipulację i wykorzystywanie przez Panów. rewolucje mają na celu gwałtowne uwolnienie się spod Panów, a to tylko zmieniają się Panowie, oraz forma ich rządów. niestety, nie jesteśmy jeszcze (jako ludzkość) technologicznie gotowa na prawdziwie sprawiedliwy ustrój. potrzeba na to czasu i nowych odkryć, nad czym ubolewam. Nawet jeśli obalimy amerykańskich Oligarchów (co krótkofalowo byłoby korzystne), na ich miejsce przyszliby inni, zapewne gorsi (jak to było w Rosji kilkukrotnie).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
+3 / 7

Ameryka nie jest może święta i nieskazitelna ale wygląda całkiem nieźle na tle innych światowych mocarstw w historii i współcześnie. Potężne państwa po prostu z samej racji swoich rozmiarów zyskują wiele wad.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pat1ryk
+4 / 18

Islam jak każda religia monoteistyczna służy do szerzenia nienawiści pod płaszczem moralnych wartości i obrony tradycji. Korzystają na tym organizacje religijne zdobywając coraz większe wpływy (nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg) i mając usprawiedliwienie dla własnej nieudolności (obcy sabotaż).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kasikika
+3 / 3

Właśnie sprzeciwiając się że fil jest nie prawdą, jeszcze bardziej pokazują że sie zgadza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pablo1919
-2 / 16

Jakby obce wojska siedziały w waszym kraju na "pokojowych misjach" żeby przywłaszczyć sobie waszą ropę, bombardowali wasze wioski, zabijali kobiety i dzieci to byście może nie narzekali?? Taa już to widzę jak niemal każdy polak jeszcze wypomina Rosjanom i Niemcom to co się wydarzyło 70 lat temu. A to się dzieje tu i teraz. Więc co psioczycie na wyznawców Islamu że flagę ameryki spalą? Amerykanie palili podobizny Bin Ladena i świętowali jego śmierć to było dobrze!? I tak jak i 90% religii nie jest pokojowe. Więcej ludzi zostało zabitych w imię boga niż z jakiegokolwiek innego powodu. Chrześcijaństwo też nie jest święte. Ba, nawet moim zdaniem dużo gorsze. Demot po prostu rasistowski i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar saske100
+13 / 17

wy jesteście naprawde dziwni.polacy też zdzierali,palili flagi szkopom i polakom sie to podobało.to samo mają arabowie,amerykańce niszczą im kraj swoimi misjami pokojowymi z parciem na rope więc pokazują jak bardzo im sie takie postępowanie podoba.nie wiem co ma do tego religia,a jeśli mi ktoś powie że ma to ja mu powiem:wojna sprawiedliwa jest,gdy działamy w obronie swego kraju,rodziny itp a to jest wojna-w przypadku tego zdjęcia jest to pewnie sabotaż.jesli ktoś zabije amerykańskiego żołnierza który strzela do twoich rodaków to masz święte prawo go uje**ć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 września 2012 o 15:23

avatar Ciufa
+7 / 9

Islam nie jest żadną religią pokoju, nawet Koran o tym wspomina. Zresztą, chrześcijaństwo fundamentalnie też nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U konto usunięte
+3 / 5

A która z większych religii jest religią pokoju drogi autorze? Nie oceniaj na podstawie tego co widzisz, a całego ogółu. Wtedy dopiero wystawiaj opinie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lordrigar
+4 / 6

Jakby Amerykańskie wojska najechały mój kraj też paliłbym ich flagi. Zresztą, ja tam nic przeciwko paleniu amerykańskich flag nie mam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sasnins
+5 / 7

Nie zapominajmy, że to USA okupuje świat arabski, nie odwrotnie. Jeśli tak wam się wydaje wszystko oczywiste, wyobraźcie sobie sytuację: grupa Polaków powoduje zamachy w Rosji, Rosja stwierdza, że wszyscy Polacy winni i zajmują kraj. Nie stawialibyście oporu? Nie palilibyście flag? Nie zabijalibyście okupanta i kolaborantów? Przykro mi to stwierdzić, ale Polska poparciem USA zniszczyła sobie pozycję kraju stojącego po stronie uciskanych, okupowaliśmy nielegalnie dwa kraje, obecnie tylko jeden. Nie lubię kultury arabskiej, ale oni też mają swoje prawa, to nie są zwierzęta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Carski
+5 / 5

Ale wy wszyscy jesteście po*ebani, szczególnie autor.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TrollingIsAnArt
+1 / 3

Taa, na pewno wybuchła fala protestów na wschodzie z powodu głupiego filmu w internecie. Śmierdzi prowokacją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar adex26
+3 / 3

Też na ich miejscu bym tak zrobił. Oni tą flagę traktują tak jak nasi przodkowie z okresu 2WŚ traktowali nazistowską swastykę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ColoredShadow
-2 / 2

a jak amerykanie niszczą koran to co?!
wielkie oburzenie!
hipokryzja -.-

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DigitalSoul
-1 / 3

Oczywiście, że islam jest religią pokoju, przecież robią BOMBOWE Misje Pokojowe ;P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hazard8
+3 / 3

autorze tego demota ogarnij sie bo albo jestes piz...a ale zaklamanym frajerem. jestem katolikiem ale mniejsza o to bo moge byc zyde, muzulmaninem albo wierzyc w "Wielkiego Kartofla" z ktorego sie zrodzilo zycie. prawie kazda religia ma w zalozeniu "milosc" ale to w co wierzysz(religia) i jak sie zachowujesz najczesciej jest sprzeczne! bo czlowiek istota jest rozumna i na wlasna krzywde odpowiada obronnie wiec nie dziw sie ze narod ktory zostal zaatakowany ma w ch... najezdzce tak jak Polacy ( wierzacy) pierd.. Niemców w czasie wojny!! autorze chyba hipokryzja nie jest ci obca

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WesolyBaran
-3 / 3

Drwic z Islamu? Masz jaja koles, zreszta z kim ja gadam, tworca tego demota juz pewnie 2m pod ziemia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dymek51
-1 / 5

Na starcie nie jestem katolikiem. Zobaczmy jest tysiące filmików na, których to nabija się z papieża, Jezusa, Marii itd. ale jakoś nikt nie wyznacza nagrody za głowę twórców tych filmików. Jakoś w Europie nie prześladuje się mniejszości religijnych i nie morduje ambasadorów. Zabili ambasadora dlatego, że Ameryka atakuje kraje islamskie? Gówno prawda zabijają bo jakiś typ nakręcił obraźliwy materiał na temat ich religii (prawdziwy powód do mordów). Są dwie cywilizacje Europejska i Arabska (zarażona Islamem). Europa powinna najechać ich prymitywne kraje a każdy kto będzie wrogiem Europy wyeliminować. Okrutne? Nie obchodzi mnie z jakiego powodu islam jest religią zła czy to z powodu garstki rządzących, która wywiera zły wpływ na masy ludzkie, czy z powodu radykalnych wyznawców islamu. Ja nie Chrystus, nie idealista czy rycerz w lśniącej zbroi, który zabija potwory, ratuje nawet pojedynczego niewinnego kotka i uwalnia królestwo od zła... i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Fakt jest taki, że są to dzikusy w porównaniu do cywilizacji Europejskiej a wiecie co się dzieje z mnie rozwiniętymi cywilizacjami gdy nadciąga lepiej rozwinięta. Za zabicie ambasadora gdy władze niemal nic nie robią by pozbyć się tej głupawej religii, za nie robienie nic fanatykom islamskim, którzy prześladują i mordują katolików w krajach Afrykańskich (islamskich), za samą durną otwartą wrogość wobec mojego kraju przez wodzów tych państw. Zrównał bym ich kraje z powierzchni ziemi nie biorąc jeńców, meczety pozamieniał na szalet a wszystkim ocalałym postawił warunek albo będziecie żyć jak ludzie szanując innych albo poznacie czym jest antysemityzm i holokaust. Tak, zginęło by wielu ludzi w tym kobiet i dzieci (nie mowie tu o celowym ich zabijaniu) ale z pewnością by pozdychali wszyscy ci co manipulowali ludźmi i sami manipulowani, którzy nie potrafili korzystać z własnego rozumu. To wojna cywilizacji nie ma czasu na rozpatrywanie ich praw które my wymyśliliśmy i machania się tego, że może zginąć choć jedno dziecko. Francja i Anglia wahali się gdy Hitler zdobywał bez wojen kolejne kraje tym samym rosnąc w siłę, gdyby nie Polska którą obarcza się winą za wywołanie wojny (do tanga trzeba dwojga) to ciekawi mnie jak wyglądał by świat dzisiaj gdyby nie ci łaknący wojny Polacy. Islam rośnie w siłę mnożą się jak robactwo i rozwijają w tym swoim chorym społeczeństwie, które wyrządziło więcej zła niż jakiekolwiek inne, a wszystko to zawdzięczają Islamowi, Koranowi bo poświęcili czas nie na rozwój własnej kultury (jak Europa) a na studiowaniu Islamu. Błędem jest chronienie ich praw bo nikt w tym czasie naszych nie obroni.

Gratulacje wytrwałym za poświęcenia czasu mojemu wywodowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sasnins
0 / 0

"To wojna cywilizacji nie ma czasu na rozpatrywanie ich praw które my wymyśliliśmy" - niech wszyscy bogowie chronią nas przed takimi ludźmi u steru. Właśnie taka retoryka po obu stronach powoduje konflikty, obok zwyczajnej walki o kasę, rzecz jasna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dymek51
-1 / 1

Gorzej gdyby tylko jedna ze stron kierowała się takim tokiem myślenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 września 2012 o 11:04

avatar saske100
0 / 4

chrześcijaństwo jest religią pokoju,przynajmniej tak chciałby Jezus i tak nauczał.Krzywdy wyrządzone sobie wybaczał,nawet przed śmiercią prosił Boga o wybaczenie grzesznikom bo "nie wiedzą co czynią".Nie wspominając o Kazaniu na Górze,gdzie Jezus mówi żeby bratu swemu szybko przebaczać.Do tego jest przykazanie miłości-to najważniejsze.Tak więc chrześcijaństwo JEST FUNDAMENTALNIE RELIGIĄ POKOJU

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 września 2012 o 20:00

S Sasnins
+1 / 1

Do Biblii należy też Stary Testament, nieco mniej pokojowy. W Koranie też znajdziesz teksty odnoszące się do tolerancji, jak i te o zabijaniu niewiernych. Najbardziej bolesny jest fakt, że przy pomocy Koranu i Biblii oraz przy lekkiej manipulacji, ludzie są w stanie usprawiedliwiać przemoc na ogromną skalę. Widać to zarówno wśród islamistów, jak i wśród żądnych krwi chrześcijan, których nawet na Demotach nie brak. Jak wasze brednie mają się do nauki Jezusa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
0 / 0

Co tam robi Oliwier Janiak?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar saske100
-1 / 3

W imię Boga to muzułmanie nawracali,zaczęli od Afryki i wyglądało to następująco:arabowie napadali na wioske,grabili,palili,gwałcili a tego kto został przemocą nawracali.Chrześcijanie inaczej,wysyłano misjonarzy aby szerzyć wiare w Boga.Co prawda byli kiedyś na świecie misjonarze arabscy,ale w tym czasie było tylu łapaczy niewolników że nie mieli kogo "nawracać" na islam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Illidanek
+1 / 1

Spojrzcie ile krzywdy USA zrobili muzulmanom, musza sie jakos bronic

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
+1 / 1

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Malo razy ameryka udowodnila, ze przynosi "pokoj i dobrobyt" ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
-1 / 1

Nie to żebym bronił islamu czy jakiejkolwiek religii. Ale to Amerykańce okupują kraje muzułmańskie i masowo mordują ich ludność a nie na odwrót. Wqqqrwianie muzułmanów w temacie religii to tylko kropla która przelewa czarę goryczy jaką serwuja im pindoskie gnojki i ich pachołki.
Jakoś nie wydaje mi się by reakcje fanatyków były tak ostre gdyby nie wp.....lanie się Pindosów w sprawy Bliskiego Wschodu i wojny zaborcze które USA i ich bliskowschodni kundel serwują Arabom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyanopsittaspixii
0 / 0

A Polacy znów się wpierd... ekhem między wódkę a zakąskę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kleopaaatra
+1 / 1

Jak można w ogóle ocenia czy dana religia jest ,,zła" czy tez "dobra" na podstawie zachowania ludzi wierzących każdy człowiek jest inny. A decydując się już na takie określenie religii powinniśmy brać pod uwagę ksiege to co jest w niej zawarte. jestem przekonana ze mało kto lub nikt wypowiadających się tutaj ludzi w sposób negatywny, obrażliwy dla Muzułmanów/ Arabów nie ma pojęcia co jest zawarte w Koranie czego on naucza. jedynie jaka wiedze macie to z jakis z forum lub z telewizji gdzie mozna te informacje w różny sposób interpretowac poniewaz ich sposob nam przekazywania nie zawsze jest obiektywny. To co sie dzieje teraz w krajach arabskich związku z obraza Proroka Mohameda nie jest prze zemnie wcale popierane. Burzliwe protesty sa prowadone przez czessc ludzi którzy działają w sposób agresywny ale znaczna wiąksza cześc nie bierze udziału w nich. Są ludzie którzy źle interpretują Koran co działa na niekorzyść tej religii przez co kojarzy sie nam ona z religia terrorystow poniewaz tylko o złych wiadomościach słyszymy o dobrych ich działaniach nikt nie powie w tv poniewaz wzbudzi to zbyt małe zainteresowanie, ale uważam ze wiekszość ludzi z Krajów Arabskich nie popiera tych działań i cierpią ze przez takich ludzi cierpi cały naród bo ich dobry wizerunek został zniszczony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 19 września 2012 o 20:30

M masti23
0 / 0

Jak jakis chrzescijanin spali flage to tez powstanie podobny demot?To najdurniejszy demot jaki powstal,to ze ktos pochodzi z kraju gdzie wyznaje sie X religie i ma inne pogladu,przez co pali flage to obwinia sie juz cala religie.Rowniez dobrze Polak moze spalic flage USA i obwiniajmy juz caly narod,lub cala nasza chrzescijanska religie,to sa glupie stereotypy,to ze 1 polak ukradnie samochod zagranica to juz nasz kraj jest uwazany za zlodzieji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem