Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1905 2052
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Qrvishon
+42 / 50

A "my" tej rewolucji pomagamy! Saddam Hussein nigdy by u siebie na coś takiego nie pozwolił, a podobno był taki straszny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WzG
+19 / 25

Właśnie, wszyscy o nim tyle gadają, ale co on tak właściwie złego zrobił bo sam nie wiem.. Może mi ktoś powiedzieć? Jakoś mi ta wikipedia nic nie mówi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Comr4de
+4 / 8

Na takiej zasadzie pomagamy tej rewolucji, na jakiej wszyscy muzułmanie rozumują tak jak Ajatollah...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xxkuba95xX
+4 / 18

@WzG masakra 148 szyitów z Dudżailu, atak Iraku na Kuwejt, dyktatura itp itd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dracon2002
+13 / 25

@WzG: Oficjalnie - broń masowego rażenia (nigdy nie znaleziona). Naprawdę - ropa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
+26 / 32

No drogi WzG polecam ci film Fahrenheit 9.11 , możesz się tam dowiedzieć kilku rzeczy. Ale ogólnie Saddam nie lubił kurdów bo mu podskakiwali że niepodległość czy coś. No jak się buntowali to ich gnębił. Szyitów też nie bardzo lubił. Ogólnie Saddam był przywódcą świeckim i nie lubił bardzo jak mu się ktoś z religią do władzy pchał, co czynili szyici, jak widzisz chociażby na obrazku powyżej. Ale za to nie było u niego terrorystów, bo to też religijni fanatycy, a on takich nie cierpiał. Z Bin Ladenem sie nie lubili. No i Saddam przeszedł na Euro w handlu ropą co było najbardziej wymownym dowodem jego tyranii i USA musiało zaatakować by bronić niewinnych. Zwykle tak robią jak to mamy na przykładach chociażby Korei Północnej czy Somalii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 stycznia 2013 o 18:11

avatar Schymon
+11 / 17

Tak samo do dzisiaj nie odnaleziono rzekomych zbrodni Kadafiego...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar doliwaq
+1 / 3

@suwer jest taka religia, nazywa się bahaizm ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
+1 / 3

Schymon chyba coś źle sformułowałeś. "nie odnaleziono rzekomych zbrodni" nie bardzo ma sens, bo zbrodni się nie odnajduje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CrazyTaliban
+3 / 7

@Qrvishon Saddam chciał przejść na Euro... nie zdążył ;-) za to Iran sprzedaje za Euro dlatego produkują broń masowego rażenia ot taka analogia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kamulec123
+2 / 2

@WzG, to proste: naraził się amerykanom. Chciał chyba sprzedawać ropę nie za dolary ale za waluty narodowe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DiablodudiXd
+1 / 1

@WzG
wiadomo Hussein był dyktatorem ale nie pierwszym i nie ostatnim a jednym z niewielu którym się przyjaciele( usa ) świata zainteresowali ponieważ posanowił sprzedawać swoją ropę nie tylko za $ ale również euro
niestety ludziom w białym cyrku się to nie spodobało bo to oznaczało koniec ich waluty której już nikt by nie kupował bo niby w jakim celu koniec obrotu $ już i tak słabego zakończył by jego ere jako liczączej sie waluty do tego postawa Saddama i olanie nakazów amerykanów sprawiło że inne kraje również coraz odważniej myślały o takiej zmianie wiec dodatkowy aspekt ataku na dyktatora ( bo jednak nim był ) było pokazanie że z wielką demokracją się nie negocjuje tym bardziej nie stawia pod ścianą ;)

oczywiście jest to moje zdanie które uzyskałem czytając nie zawsze pewne źródła pozatym mogłem coś namieszać ale taka wersja jest bardziej prawdopodobna od ochrony ludności czy innych pierdół wmawianych przez media i propagandę amerykańską .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar patro17201
0 / 4

Planowana III Wojna Światowa, to wojna religijna.
Celem jest zniszczenie wszystkich religii - głównie Judaizmu, Chrześcijaństwa oraz Islamu.

Dla przypomnienia, wojna ta była planowana wraz z obiema wojnami światowymi już w roku 1871.

Oto szatański plan.

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm Polecam też to: http://lozaposzukiwaczyprawdy.y0.pl/viewforum.php?f=7

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B buben321
+100 / 132

Ogłaszam ze można porywać i gwałcić muzułmanki...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zado1984
+2 / 16

Gdyby do tego doszło, muzułmanie ogłosiliby świętą wojnę i zaczęli mordować "niewiernych" (czyli wszystkich, którzy nie wyznają islamu) w imię Allaha.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szemy
+20 / 20

Challenge accepted. Ale co to nam da? Nam nic, my zgwałcimy muzułmankę i co? Ukamieniują ją :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Teedee
+12 / 24

E tam, kto by chciał je gwałcić...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar eSoseN
0 / 16

Nie nasz cyrk, nie nasze małpy. Religia bardzo przeszkadza w ewolucji i rozwijaniu się świata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Pakaj
0 / 0

@buben321 A nawet trzeba!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GiveITToMe
+31 / 41

I że takich pojebów jeszcze nie rozstrzelano.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Navarov
+17 / 35

Pamiętajmy, że skoro jeden człowiek tak powiedział, to nie znacz, że każdy muzłumanin tak rozumuje :). Podejrzewam nawet, że ten pan specjalnie tak gada, żeby wywołać wśród chrześcijan niechęć i odrazę, a także agresję.
Apeluję o rozwagę w komentarzach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lethorin
+7 / 13

Przyłączam się do apelu. I jeden ciekawy fakt (lub kilka) z życia islamsko-chrześcijańskiego pragnę przytoczyć. Na ziemiach islamskich NIE MA PRAWA ISTNIEĆ świątynia chrześcijańska. Nawet w tak "cywilizowanym" arabskim kraju jak Arabia Saudyjska. Delegatura rządu polskiego wizytująca niegdyś w Arabii Saudyjskiej musiała przemycić księdza aby ten odprawił mszę w jakimś hotelowym pokoju. Za publiczne pokazanie się z biblią w Arabii grozi nawet kara śmierci. Oczywiście jest to raczej martwe prawo i nigdy nie słyszałem, żeby takie coś miało miejsce ale mnóstwo jest przypadków więzień, doportacji i innych sankcji. No to ja się pytam, dlaczego w Europie pozwalamy na wybudowanie choćby jednego islamskiego meczetu? Oczywiście odpowiedź jest dość prosta - ropa. Gdyby arabusy odcięły kurek to świat przynajmniej na pewien czas pogrążyłby się w chaosie - w sumie wystarczyłby jeden obrażony duży eksporter ropy i giełdy szalałyby przez miesiące. Ale mam tylko taką nadzieję, że jak się tym wszystkim kataniarzom skończy to czarne złoto to wreszcie się z nimi przestaniemy cackać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Monika1891
0 / 8

@Lethorin W krajach arabskich żyją także chrześcijanie. Chrześcijaństwo jest drugą pod względem liczebności po islamie religią w świecie arabskim.W państwach, które mają tradycję obecności chrześcijan na swoich terenach, w większości przypadków chrześcijanie cieszą się wolnością wyznania, co wynika z tradycji historycznych – mają więc kościoły, klasztory i szkoły, choć zdarzają się trudności w budowaniu nowych. Inaczej sytuacja wygląda w tych państwach arabskich, w których obecność chrześcijan jest współcześnie nowym zjawiskiem. Dotyczy to zwłaszcza Arabii Saudyjskiej, która jako święta ziemia islamu stosuje specjalne zasady w odniesieniu do innowierców – na jej terenie nie mogą oni mieć swoich świątyń, nie mogą modlić się publicznie i nosić symboli religijnych. Twoje wiadomości są dość niepełne, aczkolwiek w przypadku Arabii Saudyjskiej prawdziwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Monika1891
0 / 6

http://www.bowlandcentral.com/forum/showpost.php?p=1316974 proszę nawet ze zdjęciami, abyś zobaczył te budowle. Czemu od razu naskakujesz, że muszę mieć"chłopaka-męża araba, który mi słodzi o swoim kraju, zanim mnie tam wywiezie, bym mu płodziła dzieci". Zauważ, że to nie ja tu sieję dezinformację. Nie jestem jakąś zwolenniczką islamu i nie - nie mam faceta araba, więc spuść trochę z tonu. Nie twierdzę, że mają takie same uprawnienia jak muzułmanie u nas, bo bym skłamała. Chrześcijanie są w większości krajów ostro prześladowani, chyba że zdecydują się przejść na islam, ale są miejsca gdzie mają jednak możliwość wyznawania swojej wiary.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 stycznia 2013 o 23:42

avatar Monika1891
0 / 4

@Rozenkratz jak już mówiłam wyluzuj trochę i spuść z tonu, rzucasz się jakby wybili Ci całą rodzinę. Ja nikogo nie bronię i nie wiem skąd taki wniosek. Dane są jak najbardziej aktualne, a kościół w Egipcie czy Algerii widziany przeze mnie na własne oczy. Zanim masz coś do powiedzenia na jakiś temat najpierw zapoznaj się z nim w REALU a nie z artykułów w necie i rzucaj się do każdego kto ma inne zdanie niż Ty. Szczerze powiedziawszy mam gdzieś co oni robią i dla mojej przyjemności mogą się powybijać wzajemnie. Uważam, że jeśli chrześcijanie nie będą wpierniczali się w ich świat, a oni w nasz nie będzie żadnego problemu. Osobiście jestem przeciwna szerzącej się fali islamistów przybywających do krajów europejskich, bo nie powiem zaczynają się tu coraz bardziej panoszyć, jednak U nas wcale nie jest lepiej, muzulmanie nie muszą nas prześladować, żebyśmy powybijali siebie wzajemnie. U nas codziennie są miliony zabójstw, porwań, samobójstw, gwałtów, uprowadzeń ale o tym nie wspomnisz bo nie ma to podtekstu religijnego. Taka prawda ludzie prowadzili konflikty i zabijali się od wieków i będą to robić nadal niezaleznie od wiary i pobudek. Jeśli jesteś taki anty to nie rzucaj się do mnie tylko spakuj się i jedź do Arabii, Syrii czy gdzie tam wolisz i powiedz im to w twarz, a nie wyrzucaj swoich żali w necie, bo od tego świata nie zmienisz. Jesli chodzi o sam filmik, zarówno ten i wiele innych miałam przyjemność oglądać- to są takie zywkłe gdybania i "przepowiednie" jednak to jak będzie wyglądać nasza przyszłość zależy jedynie od nas....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 stycznia 2013 o 13:14

avatar Monika1891
0 / 2

Dane statystyczne prowadzone na terenach krajów arabskich stanowi odsetek ludzi, którzy się publicznie przyznają do swojej religii, a to ile jest ich naprawdę nie jest wiadome nikomu. Jesli chodzi o Algerię kościół jest w stanie zrujnowanym bo nikt o niego nie dba. tam pakuje się pieniądze w stawianie nowych meczetów. W Algerii byłam 2 lata temu, a w Egipcie w zeszłym roku zimą (2012). Jak już wspomniałam wcześniej ja nikogo nie bronie, bo wiem dobrze jak to z nimi jest, jednak dopóki oni sa na swoim terenie, a ja na swoim- nie przeszkadzają mi. Nie mogę powiedzieć, że znam cały koran bo nawet nie przeczytałam go w połowie. Z tego co jednak udało mi się przeczytac to owszem- jest on nastawiony anty-wszytsko poza islamem, można tam znaleźć naprawdę dziwne rzeczy, które są ich etosem zachowania jak np. hakija, jednak tak jak i naszej biblii nie powinno sie tego brać dosłownie. Ten przekaz może był i aktualny kilkaset lat temu, bo na obecną chwilę trzeba mieć nie po kolei w głowie,żeby żyć według koranu co niestety ma odzwierciedlenie w życiu islamistów. Co do samego ramadanu to chrześcijanom w tym czasie strach oddychać co mówić o pokazaniu się na ulicy z krzyżem. Sama omal narobiłabym sobie dużego problemu nie wiedząc o tym, że w tym czasie nie można zapalić papierosa w miejscu publicznym. Jeśli chodzi o życie w tych krajach- nikt nie mówił, że będzie łatwo-jest to wykonalne, aczkolwiek w obecnych czasach nie najrozsądniejsze. Trudno mi stwierdzić jak wyglądałoby to na dłuzszą metę, bo sama nie przebywałam tam jakiegoś specjalnie długiego okresu. Co do samych ludzi- reakcje są różne, w turystach z zagranicy wielu z nich widzi otwarte wrota do europy; niestety jest wielu naiwniaków, którzy pomagają im uzyskać schengen wize, a później czekać tylko aż zaczynają sprowadzać całą swoją familię do nas, ewentualnie często nastawienie miejscowych jest wrogie, ale to już zależy od meijsca w którym się przebywa. W krajach, a dokładniej miastach typowo turystycznych nie ma tragedii, w pozostałych nie polecam życia, aczkolwiek sama osobiście nie chciałabym tam mieszkać i dobrze mi tu gdzie jestem :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lethorin
-1 / 1

Monika, co ty tu sadzisz za głupoty? Weź ty się zdecyduj. Najpierw piszesz, że w krajach muzułmańskich chrześcijanie cieszą się wolnością wyznania, potem kilka postów dalej piszesz, że jednak zgadzasz się, że u arabusów jest chrześcijanom ciężko ale nie powinniśmy się wtrącać jak jest u nich, a na końcu jeszcze dodajesz, że jednak ci przeszkadza jak tu sprowadzają swoje familie. No to coś ta twoja chorągiewka powiewa jak się tylko da. Widać bardzo wyraźnie, że jesteś z tych "dobrodusznych" europejskich ludzików pełnych tolerancji dla świata wszelakiego, uwielbiających koty i inne zwierzęta i "w ogóle kochajmy się i wszystko jest w porządku niezależnie od sytuacji". Wypowiadasz się byle tylko stanąć po stronie tak zwanej tolerancji i tylko, żeby być w opozycji tych, którzy na prawdę mają coś do powiedzenia. Nie sadź mi tutaj o Koranie bo to nie ma związku z czymkolwiek. Patrz co się dzieje dookoła ciebie. Europa staje się islamska i już nie długo nie będzie miejsca dla tego ckliwego pierdzenia o kotkach, radości, i tolerancyjkach. Tak jak Rozenkranz pisze, islamiści na świecie mogą nawet mordować chrześcijan i jedyne co na nich spada to ubolewanie w naszych europejskich wiadomościach 0 20.00 wieczorem, a gdy w chrześcijańskim świecie opublikowana zostanie śmieszna karykatura z Mahometem w roli głównej, lub opublikowany zostanie film negatywny w stosunku do kataniarzy to nie tylko powstaje cały islamski świat ale giną przez to "nasi" ludzie. Więc proszę Monika ocknij się z tego "słodkiego" snu w którym żyjesz bo jeżeli tych rzeczy w porę nie zrozumiemy i nie zaradzimy...właściwie to i tak już może być za późno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Monika1891
0 / 0

@Lethorin zanim wetniesz się w rozmowę może przeczytaj ją od początku do końca. W pierwszych postach napisałam, że nie ma przeszkód w wyznawaniu przez nich swojej religii W NIEKTÓRYCH MIEJSCACH, że mają do tego miejsca jak kościoły, a że w stosunku DO RESZTY KRAJÓW JAK Arabia Saudyjska czy Afganistan podchodzi się do tego bardziej rygorystycznie. I to są fakty (Czy uważne czytanie postów jest aż tak trudne?). W kolejnym poście napisałam już WYŁĄCZNIE SWOJĄ OPINIĘ na ten temat, a mianowicie, że jestem przeciwna sprowadzaniu się ich do nas, ale dopóki mieszkają u siebie i nie wcinają się do nas mi nie przeszkadzają. Jesli chodzi o fragment dotyczący Koranu- nawiązuję do posta Rozenkratza (ale skąd możesz to wiedzieć nie czytając uważnie postów). A co do Twojej wypowiedzi nie wiem czy zauważyłeś, ale nie opowiadam się po żadnej stronie i podkreślam to w każdym poście. Gówno o mnie wiesz, więc nie wiem skąd wzięło Ci się pieprzenie o tolerancji i miłości do KOTKÓW?!?! Wtf skąd Ty się urwałeś? "Nasi" ludzie giną przez islamistów, zauważ że pod "własnym dachem" wybijają się sami. Ludzie zbaijali się od zawsze i będzie tak to trwać do końca. Jak już wspomniałam, wylewanie swoich żalli w necie świata nie zmieni, więc nie wiem czy pisząc to na demotach czujesz się z tym lepiej, czy nie ale przez to nikomu nie pomagasz. I ostatnia rzecz odnośnie Twojej wypowiedz: Patrzę na około i nic nie widzę. W życiu codziennym nie dostrzegam "islamizacji europy", baa rzadko dostrzegam osoby spoza naszego kraju na swojej drodze, więc nie widzę powiązania - i nie , nie mieszkam na wiosce zabitej dechami 20 ha na 20 ha. Na obecną chwilę jedynie to co jest islamskie pojawiającego się w moim życiu to zaproszenia na fejsie od osób pochodzących z tamtych rejonów, jakoś specjalnie na tym nie cierpię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 stycznia 2013 o 19:46

L Lethorin
+1 / 1

Widzę, że cały czas nie dostrzegasz niekonsekwencji swoich wypowiedzi. W tym temacie raczej się nie porozumiemy. Ale odniosę się do dwóch twoich niedorzeczności. Po pierwsze nie zauważasz islamizacji Europy ponieważ mieszkasz w Polsce, gdzie to zjawisko nie nabrało jeszcze tempa - być może dzięki naszym narodowym "przywarom" czyli np ksenofobii, a jeszcze bardziej być może dzięki niezbyt dobrym warunkom socjalnym (brak zasiłków dla dużych rodzin itp itd.). Ale gdybyś wyjechała za granicę na przykład do Niemiec lub do GB to może zrozumiałabyś rozmiar zjawiska. W Londynie na przykład rządzą ciapaci - i oni wiedzą o tym. Gdy patrzysz na grupki ciapusów to z ich zachowania widzisz, że oni się czują panami sytuacji - i mają rację. I to, że nie stoisz po żadnej stronie nie jest wcale twoją zaletą. Nie chcę wrzucać jakiś patetycznych kąsków o powtarzającej się historii ale już naprawdę wiele razy "złe" rzeczy działy się przez bierność obywateli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kyoto
+10 / 18

Nie wiem, czy wypowiedź tego pana można traktować wiarygodnie. Może to islamski "Natanek", który ma dość radykalne poglądy. Z tego co się orientuje jest wiele odłamów tej religii, mających różne doktryny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skrzyper
+2 / 2

Jeżeli to ma być islamski "Natanek" to tak się składa, że Natanek z porównaniem do tych debili to nic i jak już się okazało przez lata takich idiotów jak ten Arabus jest dużo, proszę sobie przypomnieć NY 2001, Madryt 2004, Londyn 2005, Bombaj 2008, ciągłe rozróby w Afganistanie, Pakistanie, Iraku, niektórych państw Afryki itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar antykonformista
+21 / 25

Zaraz się pewnie zlecą antysemici, którzy przez swoją nienawiść do Żydów (ale nie tylko; kiedyś na innym forum poznałem oszołomską babę, co po prostu zakochała się w jakimś Arabie i przez to kochała islamistów...), przez swoją nienawiść do Żydów mają słabość do skrajnych frakcji muzułmańskich. Cóż; prawda jest taka, że chorych z nienawiści, lub też po prostu wyrachowanych sqrwieli, nie brakuje w każdym obozie i w każdym radykalnym światopoglądzie. Dla mnie takie oszołomy powinny być wyeliminowane, podobnie jak systemy władzy promujące tego typu zachowania. A im się pomaga, po to tylko pewnie, by za parę lat tępić, tak jak było w Afganistanie czy Iraku. Nie rozumiem też, czemu Europa przyjmuje do siebie chorych z nienawiści do naszej kultury, oni mogą tu mieszkać, tworzyć te swoje sekty i zamknięte społeczności, a w przyszłości zapewne szkodząc naszym obywatelom. Nie mam nic do islamu jako religii, znaczy mam, jak do każdej zinstytucjonalizowanej religii, ale to nie są wielkie zarzuty. Ktoś tego potrzebuje, trudno. Natomiast jeśli religia staje się PRETEKSTEM do nienawiści, przemocy i chorego leczenia kompleksów (co u muzułmanów jest nad wyraz widoczne, kultura która od 600 bodajże lat nie wniosła NIC do świata, promile w kulturze i ZERO w technologii, stąd straszne kompleksy i niedowartościowanie nie tylko pojedynczych ludzi, ale i całych państw) - jeśli religia staje się pretekstem do szkodzenia innym, prowodyrów należy ukarać lub odizolować, a nie zapraszać ich do Europy, by się jeszcze większym śmietnikiem stała, jak byśmy już tu nie mieli wystarczająco dużo problemów z własnymi obywatelami. Krótkowzroczność naszych liderów jest przerażająca. Czy oni nie myślą? Czy są tak tępi, czy też może ktoś nimi manipuluje? Podejrzewałbym USA, które z tego co widzę, Europy zwyczajnie nienawidzi, coś jak Wlk Brytania, tylko z 5 razy bardziej... ;/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar EuropejskaPrzyszlosc
+27 / 45

Islam to pasożyt niszczący Europę, jej kulturę i przyszłość. Mordy oraz gwałty na białej ludności we Francji, Anglii czy Niemczech to coraz częstszy problem. A wszystkim lewicującym wojownikom radzę obudzić się, bo w końcu obudzimy się z ręką w nocniku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar EuropejskaPrzyszlosc
+3 / 19

Nie obchodzi mnie religia, nie wierzę w żadnych wyimaginowanych bożków. Watykan owszem "nawracał" Europę, tyle, że nie spowodował napływu nie-białych imigrantów, zwłaszcza w takiej ilości, jaką mamy tutaj dzisiaj. Watykanowi nie udało się do końca zniszczyć ducha Europy i europejczyków, za to wielce prawdopodobne, że uda się to kolorowym z Bliskiego Wschodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 stycznia 2013 o 17:54

avatar EuropejskaPrzyszlosc
0 / 8

@kamil789456123 - Prócz Twojego zdania o kościele, to w 100 procentach popieram

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar doliwaq
-3 / 9

@EuropejskaPrzyszlosc twierdzisz, że Watykan ie spowodował napływu nie-białych imigrantów, zwłaszcza w takiej ilości, jaką mamy tutaj dzisiaj. Jeśli tak twierdzisz znaczy że nie znasz historii. W imię nawracania pogan zginęło nie tylko miliony pogan w Europie, ale także i przede wszystkim setki milionów ludzi w obu Amerykach i Afryce, przy czym dla Indian zalanie Ameryk białymi imigrantami było apokalipsą.

Czy ta sytuacja jednak się powtórzy, tyle że w Europie? Wątpię, Europejczycy są w znacznie wyższym cywilizowani niż Arabowie. Indianie przegrali bo byli mniej nowocześni niż Europejczycy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A anonimowypatriota
0 / 6

Jasiu1290 - zauważ że wszystkie cywilizacje mają podłoże religijne lub przynajmniej jeden z filarów jest religią np. u nas etyka chrześcijańska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jasiu1290
+1 / 3

@anonimowypatriota, gdyby nie było czegoś takiego jak religia, nikt by nie wiedział o tych filarach i nie byłoby ŻADNEGO podłoża o takim tle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 stycznia 2013 o 21:55

avatar Jasiu1290
0 / 6

Wyprawy krzyżowe były niecałe 1000 lat temu. A skoro mowa o teraźniejszości, to dam Ci wymieniony przeze mnie wcześniej przykład - bezkrytyczny KULT (co łamie 1 przykazanie) Jana Pawła II i postrzeganie go jako krystalicznie czystego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Screenshot
+2 / 6

@hulliken tylko wiesz, najpierw przyszła chrystianizacja, o dopiero w jej trakcie wykształciła się polskość. Polska kultura, literatura, sztuka etc. przez setki lat kształtowała się pod wpływem chrześcijaństwa, Kochanowski w trenach nie miał żalu do Peruna, tylko do Boga. Jednolita wiara pomogła cementować więź między różnymi plemionami pod władzą Mieszka i następnych władców, ich władzę zresztą również. Europejskie poczucie wspólnoty wykształciło się pod wpływem chrześcijaństwa. Nie jestem historykiem, ale o ile mi wiadomo wędrówki ludów mocno naruszyły rzymski porządek, no i trzeba je było sklecić czymś na nowo. A co do krucjat i inkwizycji - takie rzeczy były modne w Kościele paręset lat temu i nie wiem, czy zauważyliście, ale zdążyło się to już zmienić i nikomu nie grozi sąd za innowierstwo nawet w tym zdominowanym i uciskanym przez katolików kraju, jakim jest ponoć Polska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KTU
+6 / 10

Tacy ludzie jak huliken po prostu mnie rozbrajają. Tak gadaj dalej o rzeczach które były kilkaset czy tysiąc lat temu a lej na to co jest teraz. Zawsze jak jest demot o Islamie w Europie to jakiś lamus musi wyskoczyć z krucjatami i pojechać po kościele mimo iż katolicy już nie zagrażają ludziom a islamiści już tak. Teraz ktoś cię goni do kościoła? Nie, to zamknij się i nie pier**l i patrz w przyszłość. Moherowe babcie nie obetną ci głowy maczetą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 stycznia 2013 o 22:53

avatar Jasiu1290
+2 / 2

Nie rozumiem, tak strasznie was boli dupa z powodu tego Wojtyły, że minusujecie mnie? Proszę o merytoryczne argumenty, dlaczego jest on wielki. Zgaduję, że jakbym słowa o nim nie napisał, to oceny byłyby inne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jasiu1290
0 / 4

Nie rozumiem, tak strasznie was boli dupa z powodu tego Wojtyły, że minusujecie mnie? Proszę o merytoryczne argumenty, dlaczego jest on wielki. Zgaduję, że jakbym słowa o nim nie napisał, to oceny byłyby inne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jasiu1290
+1 / 3

Może nie zabijał, ale Wojtyła wielokrotnie zamiatał pod dywan sprawy związane z pedofilią w klerze, szczególnie chronił swojego dobrego kolegę Marciala Maciela. Został też osądzony dopiero po śmierci Pawlacza - och, ironio.
Oprócz tego wynosił na ołtarze osoby, których wizerunek był wręcz skandaliczny, przede wszystkim mowa tu o Josemarii Escriva de Balaguer y Albasa oraz wielu zbrodniarzy wojennych.
No i kolejne - był przeciwny antykoncepcji w Afryce (kontynent nie jest chrześcijański, więc ch*j mu do tego za przeproszeniem). Udało mu się, rozprzestrzenił się wirus HIV i wzrosła liczba gwałtów.
Czekam na kontrargumenty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zbyszek3000
+5 / 27

Do pieca z nimi! Hitler by wiedział co zrobić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maaciekk
+7 / 7

Hitler autentycznie dążył do porozumienia ze światem islamu jako potencjalnym sojusznikiem w wojnie z Anglią oraz ze względu na wspólną nienawiść wobec Żydów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cthulhu1
+2 / 2

Zbysze3000 zdziwisz się. Muzułmanie służyli w Waffen-SS. Była cała islamska dywizja-13 Dywizja Górska SS (1 chorwacka) Handschar. Jak mi wiadomo ta islamska dywizja była jedyna która miała duchownego (imama), w innych dywizjach kapelanów nie było (choć mogę się mylić co do Waffen-SS). Pozwalano im na praktyki religijne. Rozmawiano także z wielkim muftim Jerozolimy który obiecał wielu żołnierzy-muzułmanów. Dogadali się islamiści z III Rzeszą m.in dlatego iż i ci i ci cenili fanatyczne posłuszeństwo no i mieli takie same poglądy na rolę kobiet. A tak mimochodem podobno muzułmanie w Egipcie widzieli w Afrika Korps tych co wyzwolą ich spod brytyjskiego panowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Screenshot
0 / 6

Nie sprzyjam muzułmanom, ale wyrażając się o nich w takim tonie stawiasz się na równi z islamskimi fundamentalistami. Ludzie pokroju tego ajatollaha mówią to samo o nas i jeden grzyb dla nich który Europejczyk jest katolikiem, protestantem, agnostykiem, a który ateistą. Niewierny to dla nich niewierny i tyle w temacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M misiula8520
0 / 0

Cthulhu1, kapelani wojskowi byli w Wehrmachcie etatowo w składzie każdej dywizji. W Waffen-SS również funkcjonował etat kapelana, spotykało się tam duchownych reprezentujących różne wyznania (np. protestanckich). Fanatyczne posłuszeństwo i jedno z założeń religijnych (za śmierć w walce z niewiernymi należy się raj) upodobał sobie Himmler i to głównie on naciskał na stworzenie dywizji muzułmańskich (była jeszcze Dywizja Górska, chyba 23. "Kama", ale nigdy nie osiągnęła pełnej sprawności bojowej). Nota bene ochotnicze dywizje Waffen składały się z żołnierzy przeróżnych narodowości, również ze znienawidzonych przez nazistów Słowian, więc nasuwa się wniosek, że w sytuacji zapotrzebowania na wojsko nie wybrzydzali ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LemonAD
+10 / 24

Wielki ejakulant niech przyjdzie z tym poglądem do mnie pod dom to zobaczy co znaczy człowiek wierzący sam w siebie a nie w bzdurne książki sprzed lat. Sram na ten islam i nie mam do nich szacunku wcale, bo dla mnie to zwierzęta a nie ludzie. Kto broni islamu ten jest największym burakiem i tępakiem! Tak tak! Zasłaniajcie się wielką tolerancją, bo to takie trendy teraz a niebawem będziecie mieć drugą Francję. Rada na islam i inne ułomności tego spaczonego świata jest jedna: "oko za oko..."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ShawnHBKMichaels
+10 / 12

Tylko problem w tym, że jak za 50 lat powiesz to samo o sraniu na Islam, to w ciągu kilku godzin pod twoim domem zgromadzi się zgrabne stadko ok. 200-300 panów z brodami i w białych kieckach, którzy wyciągną cię z domu i z okrzykiem "Allah Akbar" zatłuką na śmierć. U nas potrwa to może trochę dłużej ale w ciągu następnych 50 lat na zachodzie jest to realne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Slim91
+9 / 17

Islam prędzej czy później doprowadzi do wojny światowej. Myślę, że gdyby nie silna marynarka wojenna USA to już zrobiliby to.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Slim91
+3 / 3

Izrael mnie tu nie interesuje. Głównie chodzi o Europę. Jak już dojdzie do wojny światowej to myślę, że ilość ofiar w porównaniu z II wojną światową to będzie mały pikuś. Oczywiście w mediach jest najważniejszy kryzys finansowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 stycznia 2013 o 0:23

avatar solarize
+19 / 23

Dużemu odsetkowi europejskich kobiet imponują mężczyźni z tamtych stron. Ciemniejsza karnacja, obowiązkowy zarost, umiarkowanie w piciu za dnia, pewność siebie i nonszalancja w stosunku do kobiet, które podrywają (czyli wszystkich młodych kobiet). Takie kobiety są głuche jak pień na ostrzeżenia co się z nimi stanie jak zostaną ściągnięte poza Polskę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wladi17
+10 / 12

multi-kulti-kill jest nieunikniony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar redorov
+11 / 19

Czy najbardziej pokojowa to nie wiem. Chyba buddyści są najbardziej pokojowi. Natomiast tutaj mamy przykład fanatyzmu religijnego i wybiórczej interpretacji. Zjawisko Nam całkiem nieobce, nawet dzisiaj (biznesmen Rydzyk czy Natanek-szatanek). Burowie stwierdzili, że w Biblii są fragmenty zezwalające na niewolnictwo, więc zniewolenie czarnej ludności uważali za coś normalnego. Problemem nie są Święte Księgi ale to, jak ludzie je interpretują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pipel888
+3 / 3

Z tym "najbardziej pokojowi" to był sarkazm, jest tak napisane bo sami muzułmanie uważają swoją religie za religie pokoju...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Siemaq
0 / 0

Ehm, nie chcę być złośliwy redorov, ale nie wiem czy znasz się chociaż troszkę na islamie. Szyici to są właśnie ci kamikaze-terroryści, którzy Koran interpretują najczęściej dosłownie: "A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki!" (Koran IX, 5) czy choćby "Kiedy więc spotkacie tych, którzy nie wierzą, to uderzcie ich mieczem po szyi; a kiedy ich rozbijecie, to mocno zaciśnijcie na nich pęta". XLVII, 4. Zaprawdę, są to wezwania do miłości i pokoju na świecie... Sunnici mają tam jeszcze tę swoją "tradycję proroka" czy coś takiego, która nieco hamuje ich wojownicze zapały, ale to szyici są bolączką tego świata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar redorov
-1 / 3

@Siemaq
No, troszkę się znam :) Szyitów od sunnitów wyróżnia głównie fakt nieuznawania przez tych pierwszych trzech pierwszych kalifów. Poza tym w przytoczonych fragmentach nie napisano, że mają podejmować zamachy samobójcze. W Biblii zresztą też masz podobnie brzmiące fragmenty odnoszące się do "krzewienia wiary". Jak pisałam wcześniej, problemem jest interpretacja. Poza tym to chrześcijanie utopili Jerozolimę we krwi podczas pierwszej krucjaty, wyrzynając niemal wszystko, co się rusza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dawid23d
+13 / 15

OGŁOSZENIE do wszystkich Pedziów w Polsce
Możecie go porwać i wszyscy zgwałcić :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar fejk366
+3 / 7

tępe skur.wysyny,jak chrześcijanie tam wparują to im zrobią z dupy wiór

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Chestnutstalion
+3 / 3

Strach się bać wyjeżdżać do krajów muzułmańskich :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Loleth
+5 / 5

No świetnie. Tylko dlatego, że ten "Pan" Ma kasę z nafty oszołomy polityczne i medialne wpuściły go z tym gównem na "salony" a tak to słoma z butów wypada. Oczywiście słoma moralności. Napisałabym, że może chrześcijanie by tak zgwałcili i brali za żony ich córki mężate czy nie, ale myślę, że jak by im się zapłaciło z 100 zł to by oddali z "krzyżykiem". A tak po za tym ciekawi mnie jak zobaczą jaka kobieta to chrześcijanka? Mało kobiet nosi krzyżyki na szyi w tych czasach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VooDoo426
+4 / 6

W sumie tak na to patrze i pierwszy raz dziękuje ,,Amerykańskiej Demokracji,, za to co robi :)
Zło należy zwalczać większym złem :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar karolkuich
+4 / 12

Wielki Ajatollah zapomniał, że my Polacy, gdy będzie trzeba, będziemy gotowi na śmierć. Ale nie na śmierć na kolanach...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ACTAstop
-4 / 4

Dałem słabe. Jeden komentarz (kto wie czy nie wyssany z palca) nie zmieni mojego postrzegania innych religii. W każdym światku znajdzie się odmieniec, który psuje imię swoich ziomków. Tak "moherowa babcio" w naszym Polskim kościele jest pełno księży alkoholików, pedofili a i biskup mający dorosłe dzieci się znalazł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KTU
+5 / 7

Tylko że to nie jest byle Mohammed spod budki z bebabem. To niemalże tak jakby nagle Benedykt XVI powiedział "Chrześcijanie mogą gwałcić Muzułmanki" a biorąc pod uwagę jego autorytet wiele osób by go posłuchało. I to samo jest tutaj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 stycznia 2013 o 23:02

avatar Screenshot
0 / 0

@KTU minął czas gdy papież mówił "ruszajcie na krucjatę, odbijcie Jerozolimę z rąk muzułmanów!" i pół Europy momentalnie wywiewało na Bliski Wschód. Minęły też czasy, gdy papież mógłby powiedzieć coś takiego, bo teraz najprawdopodobniej zaryzykowałby więcej niż tylko pogorszenie swojej reputacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Screenshot
0 / 0

@KTU minął czas gdy papież mówił "ruszajcie na krucjatę, odbijcie Jerozolimę z rąk muzułmanów!" i pół Europy momentalnie wywiewało na Bliski Wschód. Minęły też czasy, gdy papież mógłby powiedzieć coś takiego, bo teraz najprawdopodobniej zaryzykowałby więcej niż tylko pogorszenie swojej reputacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar butelkowa
+3 / 3

Gdy tylko zmniejszy się liczba chrześcijan w Europie i zostaną oni zastąpieni przez muzułmanów to takie małe piekiełko zgotują nam na ogromną skalę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaenV
-3 / 9

Ależ mnie już wqiają te najazdy na islam. Muzułmanie to tacy sami "mędrcy" jak chrześcijanie. Wszyscy wieżą w tą samą bajkę tyle, że w innych wersjach. O tyle o ile większość jednych i drugich jest nieszkodliwa, bo szkodzą jedynie sobie swoją głupotą co tutaj już owy pan szkodzi tak samo jednym i drugim. A autor demota ukazuje swoją głupotę szufladkowaniem.
Na podstawie brevika, również mógłbym stwierdzić iż chrześcijanie to najbardziej krwawi ludzi. A na podstawie całej historii tej religii już całą pewnośćią. Ale w przeciwieństwie do DEBILI potrafię odróżnić jednostkę.
Odpowiedzialność zbiorowa to domena komuchów ale jak widzę w was wiecznie żywi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lethorin
+3 / 5

Tak się zastanawiam KaenV, skoro ten Bolesław II zniknął z książek to jak ty się o nim dowiedziałeś? Z internetu? :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bartek298
-2 / 2

KaenV masz rację co do jednakowego poziomu humanitaryzmu obu religii. Jednak trudno jest odmówić racji Rozenkranz. Nie mogę się zgodzić co do twierdzenia że wyprawy krzyżowe były organizowane jedynie w celu obrony chrześcijan. Skoro trzeba ich bronić, to po co się tam pakowali? Najwyraźniej zaszli komuś za skórę, skoro ich trzebiono. Ponad to trzeba pamiętać że historia obecności europejczyków na ziemiach bliskiego wschodu sięga dalej niż historia chrześcijan, paradoksalnie to z ich powodu narodziła się ta religia. Ot choćby Poncjusz tudzież Poncki Piłat, który rzekomo był Rzymskim prefektem Judei. Rozumiem niechęć ludzi do muzułmanów, ale postawcie się na ich miejscu. W podobnej sytuacji jak oni są Polacy na emigracji. Sęk w tym że gospodarz zawsze będzie niechętnie nastawiony do nowych lokatorów. Jedyne co mnie złości, to ludzki upór w demonizowaniu wszystkich religii, które nie są jego wyznaniem. Otóż, prawdą jest tylko to że wiara to narzędzie kontroli społeczeństwa, a prawdziwym "średniowieczem" jest spieranie się, która religia robi "lepsze" pranie mózgu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ShawnHBKMichaels
+4 / 4

Czyli można powiedzieć że jak jakaś informacja nie pojawia się w mediach głównego nurtu, nie mówią o tym w dziennikach, nie piszą w gazetach, Michnik o tym nie wspomniał to jest to "bullshit" i w ogóle nieprawda?
Gratuluje postrzegania świata :D :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bartek298
-4 / 4

A ja gratuluje poziomu umiejętności czytania ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem że wiadomości pochodzące ze wskazanych przez ciebie źródeł są wiarygodne. Sam to sobie dośpiewałeś. Napisałem za to, że należy informacje weryfikować, żeby sprawdzić czy ktoś nie robi z nas idiotów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar szarobury
+2 / 4

Wiecie co w tym jest najlepsze? Że wasza kochana Ameryka wspiera tych terrorystów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MICHUteam
+1 / 3

Masakra , świat zachodni musi reagować .... !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kawasak
+2 / 2

Niech sobie żyją i robią co chcą, ale jak który ruszy moja kobiete to sam go porwę, zgwałce i na końcu rozwale, a to co z niego zostanie odeślę w paczce do jego sypiącego sie domku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JessieBannon
+1 / 1

Na takiego su*wysyna bomba nie spadnie tylko na bezbronne dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PaulaM86
+1 / 1

Skoro jest teraz w Syrii... to pojedźmy tam, porwijmy go i gwałćmy dildo do wyczerpania ;D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PaulaM86
0 / 0

Skoro jest teraz w Syrii... to pojedźmy tam, porwijmy go i gwałćmy dildo do wyczerpania ;D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M McToMcIo
+1 / 1

Ej! No kim jesteśmy?! No przecież Polakami! Powiedzieli gdzie przebywa? Powiedzieli! Co powinniśmy zrobić? POKAZAĆ MU ŻE WG NASZEJ "POKOJOWEJ" RELIGII MOŻEMY MU NAPIERD*LIĆ I POKAZAĆ ŻE NASZE LEPSZE! Nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DamaKaro
+1 / 1

Popatrzmy na to realistycznie, większość ludzi na świecie nie jest pobożna do dewocji, nie przestrzega kazań i zaleceń duchownych na 100% i tak samo muzułmanie. Wypowiedź posłuży za usprawiedliwieniem dla zbirów, ale nie sądzę, aby w Europie hurtowo ruszyli gwałcić i mordować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem