Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1840 1916
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Napromieniowany
+3 / 23

I co z tego? To są ich pieniądze i mają prawo zrobić z nimi co chcą. Gdyby nie ich fani to te gwiazdy by nie istniały. Jeśli macie celebrytów których zachowanie wam nie odpowiada to jest tylko i wyłącznie wasza wina. Nie słuchajcie, nie oglądajcie, nie czytajcie i problem sam się rozwiąże.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar antykonformista
+26 / 26

Problem w tym, że celebryci są sztucznie i na siłę kreowani. Ktoś, czyją facjatą bombardowany jest plebs po dziesiątki i setki razy dzienne z różnych stron, siłą rzeczy staje się rozpoznawalny. Jak staje się rozpoznawalny i znany z tego że jest znany, to zawsze znajdą się amatorzy, dla których stanie się idolem - tylko dlatego że jest kimś znanym, nie dlatego że coś sobą reprezentuje. A gdy już dorobi się fanów, zostaje oficjalnie namaszczony jako celebryta i mówi się i pisze o nim, bo przecież ma fanów, a to coś znaczy, nie? To jest po prostu cyniczne wykorzystanie mechanizmów psychologicznych, załatwione kasą, układami, motywowane chęcią zysku. Jak to puszczalskie szmacisko zostało ostatniego lata wykreowane, jeśli nie agencją PR, zręcznym marketingiem piesków na pasku Pana Sponsora? Wszystko było sztuczne, sztucznie nadmuchane, jak, nie przymierzając, silikonowe cycki. A że plebs to łyka, to chyba logiczne, bo ktoś z wiedzą odpowiednią zawsze będzie umiał zmanipulować kogoś, kto tej wiedzy nie posiada. A akurat plebs to pierwszy jest, do naśmiewana się z psychologii i negowania sensu jej istnienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kakkarotto15
+4 / 6

Jak Perfect grał to czego się spodziewacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rispekt
+7 / 7

Każdy ma prawo wydawać swoje pieniądze na co chce, ale z drugiej strony skoro ktoś wyciera sobie buzię pomaganiem powinien to robić naprawdę. Zapraszanie celebrytów ma właśnie takie skutki, przychodzą pozować na ściance i mają okazję aby lansować się w tabloidach czy pudelkach. Oni żyją dzięki temu, że ktoś zaprasza ich na takie imprezy. 380 zł od osoby, zwłaszcza jakoś lepiej sytuowanej, na balu charytatywnym, to jest mało. Przecież ci ludzie nie jedzą tam kurczaka z rożna i nie piją wina za 20 zł, organizacja tego wszystkiego to na pewno ogromne koszty i na pewno pochłania ogromną część datków. Skoro to średnia, to na pewno są ludzie, którzy zapłacili zdecydowanie więcej jak i tacy, którzy nie dali nic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
-5 / 9

Jak to kiedyś powiedział Ikonowicz o takich rautach "charytatywnych":
"nażrą się za milion a jakieś 10tys przeznaczą na cel charytatywny". Niestety ale jedyna droga to socjal i eliminowanie nędzy i wykluczeń przez państwo. Nawet najgorszy urzędnik nie zmarnotrawi 99% środków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Witek1235
+2 / 8

Ikonowicz, ten z PPS (Polska Partia Socjalistyczna)? Nie, dziękuję. Na koniec chciałbym, wyprowadzić Cię z błędu - państwo nie eliminuje nędzy. Państwo ją tworzy. Chcesz pomagać ludziom? Nie zdawaj się na państwo, ZRÓB TO SAM.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Andriej69
+3 / 3

"Polskie "gwiazdy" - żenada" - Instant plus

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dieterow
+12 / 12

Podobna heca była na ślubie Kwaśniewskiej. Kogo tam nie było gwiazdy, politycy, biznesmeni. I jak dobrze pamiętam młoda para poprosiła żeby goście nie wręczali im klasycznej koperty z kasiorą tylko przekazali te pieniądze na schronisko. Jak po dwóch miesiącach nic nie wpłynęło i dziennikarze zaczęli węszyć to schronisko dostało 10 tys Niby fajnie i dla schroniska to pewnie i tak spora kwota, ale kurcze na zwykłych weselach zbiera się więcej. Kiedy koperty dają robotnicy, drobni handlowcy i "bezrobotni"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 622ktos26
0 / 0

Za free ? 380 zł. każda osoba dawała co jednorazowo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ch47
+1 / 1

Gwiazdy? chyba gwiazdory i gwizdki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Premislao
+2 / 2

To są ich pieniądze i mają prawo robić z nimi co chcą. Racja. Ale w takim razie po ch* się tam zjawiać? Być na imprezie charytatywnej żeby ludzie myśleli że pomagasz. O to tu chodzi. Jak nie chcą wspierać fundacji to mogliby zostać w domach i przynajmniej nie obżerać imprezy - koszty spadną = więcej z zebranej kwoty pójdzie na dobre cele. :-) Chyba że się mylę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mobyk
+2 / 2

Do Pani Ady Muchy.

nie droga Pani Ado (domniemana siostro Anny) nie mam 2 milionów na koncie, z których połowę daję na cele charytatywne. Ale również nie biegam się lansować na pseudo imprezy charytatywne, na których na cele dobroczynne ofiaruję swój uśmiech i nic po za tym. Wstyd by mi było nazywać się gwiazdą/celebrytą i ofiarować ok 380zł... dla mnie to po prostu śmieszne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem