Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1402 1544
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Illidanek
+34 / 46

Wszystko byle nie POPiS, PSL, i ci komuniści na zdjęciu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nutaharion
+19 / 31

Wybieranie pomiędzy PO a PIS to wybieranie między dżumą a cholerą.
Jak mawiała Margaret Thatcher, "Lekarstwo jest gorzkie ale po nim przychodzi ulga". Tak samo trzeba zrobić z polską polityką. Wywalić wszystkich na łeb, może będzie kilkumiesięczny burdel ale później wszystko będzie niemalże idealne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cywil83
-3 / 7

@Illidanek,to nic nam już nie zostaje,no chyba że bojkot.Tylko że jeśli nie pójdziemy na wybory to inni wybiorą za nas,a że nie ma z czego to nadal będzie ch*jnia. Cóż za paradoks, można by napisać prace mgr na ten temat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KotJarka
-2 / 4

@ Varant, jeżeli włoski oszust, kumpel Tuska, będąc szefem PZPN twierdzi ze jego prawo w III RP nie dotyczy. To co się czepiasz faceta, który ma obywatelstwo polskie i chce pogonić od koryta watykańskich dewiantów seksualnych ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SzpiegDonPedro
+16 / 18

Co to, nowy projekt, jak zrobić naiwnych ludzi w konia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M moondrek
+25 / 27

Farbowania czas zacząć - też zauważyliście, że "niezależne" media zaczynają promować "nowe partie". Tylko jakby członkowie podobni do poprzednich ugrupowań. Z układu PoPiSPslSldRp wszycy byli i nie sprawdzili się. Czas chyba na małą rewolucje podczas następnych wyborów ? Chyba już mamy dość tego bałaganu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lucian
+34 / 56

A tak na poważnie może ktoś mi powiedzieć dlaczego partia polityczna w Polsce, mająca rzekomo dbać o interes i reprezentować polskich wyborców nosi nazwę "EUROPA PLUS" ? Toż to jawna zdrada czemu nie "PUTIN PLUS", albo "NIEMCY PLUS"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xxxl12
+23 / 25

Odpowiem ci. Partia nosi taką nazwę, bo oni nawet nie chcą ukrywać, że chodzi im o interesy Unii Europejskiej, a nie Polski. Im mniej osób ich poprze, tym lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Beniak
+4 / 14

Może dlatego, że Polska ma ograniczoną niepodległość przez UE, więc można powiedzieć, że "przynależymy" do UE. Jeżeli Polska chciałaby odejść z UE musiałaby zwrócić wszystko, co dostała, a dużo dostała... więc krótko mówiąc gdyby Polska wyszła z UE to mały kraj afrykański byłby bogatszy od nas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niuniek2000
+11 / 11

Dostaliśmy (czyt. pożyczyliśmy) dużo. Szkoda, że tego nie wykorzystaliśmy.
Bo od 2020 będziemy oddawać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arktoz
+3 / 7

Gdyby nie zawistni ludzie dałoby się z Unii stworzyć coś na prawdę solidnego, sam pomysł jest bardzo "czasowy", ale wykonanie nie wychodzi przez mentalność ludzi. A szkoda - solidna, mocna Europa przydałaby się chociażby w walce z islamizacją (którą powinni przestać bagatelizować), poza tym mogłoby wzrosnąć znaczenie całego kontynentu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P przemekp92
-4 / 4

A to dlatego, że głównym celem tej partii jest start w wyborach do Parlamentu Europejskiego. A tam europoseł reprezentuje wszystkich obywateli UE, a nie swój kraj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~watykan24pl
-1 / 1

Watykan plus :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lucian
+1 / 1

Co do tego, ze przeżyliśmy utratę niepodległości bez jednego wystrzału to wiem, niestety nawet jako euro federacja powinniśmy dbać o swój interes, a tu Wczoraj Moskwa dziś Bruksela. UESSR

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niuniek2000
-1 / 1

Chce likwidacji Państwa Polskiego...
To dlaczego chce wspierać Polską Gospodarkę i przedsiębiorców...
Zmienić prawo tak by było przyjazne dla Osób ambitnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar doopa
+10 / 10

przynajmniej nie będzie mógł narzekać na pusty barek w czasie obrad

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar doopa
+9 / 9

a tak po za tym, to po co te dwa darmozjady Kwaśniewski I Miller znowu wracają nas okradać, jeszcze za mało się nakradli.?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Sajotyn
+13 / 13

Zawsze się wraca do pierwszej miłości, a pierwszą i jedyną miłością tajnych służb było SLD jak mawia Michalkiewicz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mateo1145
+5 / 5

Jeśli ci dwaj panowie z inicjtywą "europa plus" (jak to dumnie brzmi ,nie bez powodu z małych liter) zdobędzie jakiekolwiek znaczące poparcie to utwierdzi mnie w przekonaniu że znaczna część społeczeństwa to debile które głosują tak jak media ( o ironio ,media bezstronne) im każą.Obecna ekipa to najgorszy rząd w historii III Rzeczypospolitej ,bez obrazy ludzie też nie lubię Jarosława Kaczyńskiego i jego teatrzyków politycznych,ale za rządów Pis chociaż zaczeli walczyć z przestępstwem i tępić złodziejstwo i korupcje,dane mówią że podczas rządów PO przemytnictwo i korupcja wzrosłą 4-krotnie ,nobo w sumie po co ruszać przyjaciół co im tyłki kryją,myślice że tusek i reszta nie maczali łap w aferze hazardowej? byście się zdziwili i nie jedno by was zaskoczyło,w sumie to nawet dobry układ,władza daje im wolną ręke i przy okazji zarabia przy tym ,a oni siedzą cicho,i wszyscy zadowoleni .No chyba że tam jakieś szaraki co muszą wyjeżdzać zagranice za chlebem zagranice nie są zadowoleni..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1985
-2 / 2

lucian : a słyszałeś może, że Polska jest w Europie ? po za tym to nie partia (jeszcze) i tak się rozejdą bo Kwaśniewski to spec od burzenia a nie budowania

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar General1234
+3 / 5

Palikot jest cwany.Chce pozyskać wyborców wśród sympatyków Kwaśniewskiego (głównie tych starszych, którzy nie popierają Palikota), chce wykorzystać jego kontakty itp. Kwaśniewski jest już można powiedzieć politycznym żebrakiem. Palikot ma kasę, jest na "fali", ma własną partię więc może dać Kwaśniewskiemu szansę na dorwanie się do koryta.Palikot to nie polityk, to polityczny biznesmen, natomiast Kwaśniewski to polityczny wasal.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 kwietnia 2013 o 20:59

avatar niecalkiemnormalny
+7 / 7

Dzień dobry towarzysze, chciałem tylko się przywitać po krótkiej przerwie... Przeczytałem Wasze komentarze i dalej i uporem maniaka przekrzykujecie się między sobą które gówno mniej śmierdzi.... Powtarzałem, powtarzam i będę powtarzał: każden* jeden polityk zasiadający obecnie w sejmie ma Ciebie i Ciebie (i Ciebie też! I Waszą babcię też!) głęboko w pupuni... liczy się pełne korytko (a w Brukseli to dopiero mają wypasione koryto) i interes kolegów z partii (i ewentualnie ich rodzin). Jeżeli na tym forum agitujesz na którąkolwiek ze świń przy korycie to wiedz, że coś się... że jesteś głupi. Po prostu. Pożyteczny idiota. Oczywiście jeżeli piszesz takie komentarze za pieniądze od partii politycznych to w sumie nie ma problemu, ludzie swój honor za mniejsze pieniądze oddawali. Osobiście znam ludzi, którzy za 2zł potrafią zrobić z gęby dupę. *- błąd celowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SovietUnion
+1 / 3

Amen. Ten komentarz powinien zakończyć wasze bezcelowe kłótnie o: jak to kolega ładnie ujął ''gówno''.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S spejszal
+5 / 5

Choroba filipińska Plus

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~CWDK
-4 / 6

I tak lepsze niż KNP. Tak korwiniatka, prawica może kiedys wygra ale nigdy nie KNP.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PtakMarceli
0 / 0

Trafne spostrzeżenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~xNeuroNx
-1 / 1

Tylko i wyłączenie Europy +. Dość z PoPiSem!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~logicznie_myślący
0 / 0

Nie popieram Europy Plus i nie będę na nich głosował głównie z dwóch powodów 1)Mówią w telewizji - wybierajcie nas tzn. Europę Plus bo do władzy dojdzie PIS. Znowu po PO na których głosowałem kolejni kandydaci do kariery politycznej którzy straszą PIS- em .A z obserwacji wiem ,że ci co straszą to czy wiele zrobią dobrego dla Polski ?Coś zrobią ale więcej dyskusyjnego i psującego nastrój i szałem medialnym ,hasłami przewrotowymi ,atakami słownymi ,sloganami ,happeningami ,obiecankami i atakiem na to co nie jest najważniejsze dla przeciętnego Polaka i marzyciela 2) Jestem niewierzący i powiem szczerze nie boję się moherowych beretów a radykałów antyreligijnych ,konserwatystów ,reformatorów takich jak Rozenek ,Palikot ,Kalisz ,Siwiec i innych piewców .Logicznie myśląc są bardziej radykalni od gorliwych katolików dlatego bo katolicy nic od wieków nie zmieniają w wierze i są przewidywalni a z Ruchu Palikota ich wypowiedzi są bardziej agresywne i destabilizujące ład i porządek oraz są nieprzewidywalni .Kwaśniewski już tyle się dorobił pieniędzy i miał czas swój w polityce i w rządzeniu krajem więc czas najwyższy dać zarobić i porządzić innym .R.Kalisz raczej dobry mówca i celebryta , nie jest godny zaufania gdyż stał w rozkroku i schlebiał jednym a drugim kładł kłody pod nogi patrząc tam gdzie większą zrobi karierę .Nie uciekł z SLD tylko został z niej wyrzucony a to daje dużo do myślenia dla Polaków którzy cenią lojalność ,szczerość i nie lubią wazeliniarzy ,wyreżyserowanej gry medialnej z uśmiechami pod publiczkę .Tak jak napisał na jakimś blogu młody internauta "Popieraj Palikota to będziesz w zimie w trampkach chodził " Dał do zrozumienia ,że jest na tyle inteligentny ,że nie da sobie zrobić prania mózgu i wcisnąć kitu z paleniem trawki włącznie .Jak wiadomo największe poparcie Ruch Palikota ma wśród młodych i im obiecują złote góry i większe prawa ale do czego ? I co im to da gdy będą bezrobotnymi , na czarno pracować ,na utrzymani mamusi ,uciekać z kraju za pracą ,zamiast samochodem jeździć rowerem ,mieć państwo oświecone ,laickie ale pusty portfel i zastanawiać się jak przeżyć bez godziwej pracy itd ? Ostatnio poseł z Ruchu Palikota powiedział ,że" Jezus chodził po wodzie" i przestańcie takie bajki opowiadać i dodał ,że jakieś dziecko dosłownie to zrozumie i będzie chciało wypróbować chodzenia po wodzie i się utopi .To ostatnie zdanie bez komentarza bo nie będę zniżał się do takiego niskiego poziomu aby pisać logicznie czy powiedział dobrze czy źle .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem