Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
672 767
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Siemanoooo
+24 / 36

Utrata suwerenności to nic złego. Tego samego zdania był Hitler i Stalin jak okupowali inne kraje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kosa2301
+10 / 16

e tam, po co szanować to, o co nasi przodkowie przez tyle lat tracili życie, czyli niepodległość, lepiej uczyć się niemieckiego i przestać mówić po Polsku, wyrzec się suwerenności dla głupich dróg chociażby... Po co być dumnym z bycia polakiem jak można być europejczykiem? Z takim podejściem daleko nie zajdziemy, jak to mówią "nie o taką Polskę walczył mój dziadek".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar fgdcgfdcxf
+4 / 10

Podział na "nas" i "innych" to podział normalny i naturalny i tego nie da sie usunąć dekretem unijnych biurwokratów.Już jaskiniowcy tworzyli plemienia i dzelili sie na "nas" i "innych".Poza tym rodzina to tez "nasi'' i "inni".Juz byl kiedyś taki pomysl aby narody rozne kulturowo zjednoczyc w jednym państwie.Nazywal sie Jugosławia i skonczył się kwawą wojną domową.Ale zapomniałem ze lemingi nie mysla i pierdziela bzdury nie myslac nad ich konsekwencjami i zaakceptuja kazde ograniczenie wolnosci w imie bycia pseudonowoczesnym i ełropejskim

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 maja 2013 o 15:45

avatar CoSm1cgAm3r
-3 / 7

Dokladnie. Ale niestety za dużo kretynów zwącymi się patrioci. Banda pajaców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kac27
+1 / 5

Dlaczego utrata suwerenności to coś złego: 1) O Twoim konkretnym losie decydujesz nie Ty, ale osoba na którą nie masz wplywu. 2) O przyszłości Twojej i twoich dzieci decydują inni. 3) Kapitał ma narodowość, a Ty nie masz narodu - jestes członkiem federacji. Najlepszym przykładem tego mamy dzieki UE. Burzymy się na absurdalne przepisy - zmiana klatek dla kur, znakowanie krów, zakaz żarówek, de facto zakaz używania węgla do energetyki - pakiety klimatyczne (francuzi mają atomówki, niemcy wiatrowe, a my mamy kary) zwolnenie ruchu w mieście do 30km/h a poza nim do 120 (planowane), 10x droższy plyn do klimatyzacji i przeglądy w specalnych placówkach (planowane) ale nie mamy wpływu na te decyzje i pokornie musimy je przyjmowac inaczej grozi nam bat. Można oczywiscie mówić o naszych przodkach, ale po co? Walczyli i umarli, większość ludzi mało to obchodzi, nie mają zamiaru pouczyć się histori i wyciągnąć z niej wniosków. Myśle że jednak rachunek ekonomiczny lepiej podziała na ludzi. Niemcy nie przyjdą tutaj żeby budowac nam drogi, nowoczesne miasta, przemysł itp. Wydali mase pieniedzy na NRD i na pewno nie powtórzą takiej akcji żeby nas odbudować. Nie będą pakowac pieniędzy w edukacje naszych dzieci, żeby były równie zdolne jak ich. Nie dadzą nam technologi żebysmy mogli konkurowac z ich firmami. Nie przyjdą żeby sie nami zaopiekowac. Po prostu nie mają w tym zadnego interesu. Jedynie suwerenne państwo decydujące za siebie i tylko i wyłącznie w interesie swoich obywateli może zapewnić im dobrobyt. Pora to w końcu zrozumiec zwłaszcza w obliczu coraz bardziej durniejącej i rozpadającej się unii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Christophy
-5 / 9

Będzie to co chciał Hitler? Nie sądzę. Wyższe podatki niż on dawał, poza tym, chciał też "wykopać" Żydów, a Polaków brał do robót na rzecz rzeszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kosa2301
+8 / 12

mylisz się, Polska płaci więcej UE niż hitlerowi. Unia nie chce wykopać żydów tylko chce ich posadzić na stołkach. A teraz Polacy nie pracują na rzecz niemca, anglika, belga itd? Za granicą raczej nie pracuje się dla Polaków. Będzie to, co chciał Hitler - chciał jednego, europejskiego państwa, bo jako jeden naród łatwiej kontrolować całą europę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Nick_Olas
0 / 4

Wcześniej myślal o tym Napoleon, Lenin, Hitler.
Ktoś wcześniej napisał, że nie potrzeba wojny, aby swója dominacje nad innymi narodami "wywalczyć"
Niemcy zawsze miały aspiracje do tego, aby być krajem "panów", a inne narody miały być im podporządkowane.
Pojedźcie sobie na Kanary... Niemieckie osady, stacje radiowe wszystko dla niemieckich emerytów.
Popatrzcie ile niemieckiego kapitału jest w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Vhalak
+18 / 38

A Korwin ostrzegał... :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pingwiningwin
+5 / 9

Doda, wszystkim równo, wszystkim gówno. Ewentualnie zarobki będą ustalane różnie, będzie to zależało od gospodarki prowincji, mnie się wydaję że najprędzej ceny w całej europie będą takie same ale zarobki będa takie jak przed przejęciem władzy Unii, np zarabiasz 2000 na rękę to dostajesz 500 ojro, bo jaki sens ma płacenie każdemu rolnikowi tyle samo jeśli np Rolnik z Francji ma duużo żyźniejsze ziemie niż te w Polsce i jest w stanie więcej pieniędzy "wyprodukować" niż Polak a zarabiałby tyle samo, UE to utopia, IMO to grubszy projekt któregoś z mocarstw, niedługo pewnie okaże się że, np. Rosja jest wielkim przyjacielem europejczyków i za kilkadziesiąt lat Rosja wchłonie Europę, i będzie Komuna wersja druga, ulepszona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olo555
+15 / 25

Związek Narodowosocjalistycznych Republik Europejskich, czytaj "IV Rzesza", podbiła ona większość krajów Europy, w tym Skandynawię, V Republikę (Francuską), Iberię, Apeniny, Bałkany, Słowiańszczyznę - w tym naszą Drugą Polskę Ludową (a nie jak kto twierdzi III RP), wszystko bez wojny, wystarczyło przejąć kontrolę nad początkowo niegroźnymi strukturami Wspólnot Europejskich i zamienić je na Socjalistyczną Organizacje, która zabiera wolność, podporządkowuje inne kraje oraz dba o swoje koncerny. Niemcy od zawsze były czymś złym, ale nie południowe Niemcy, Saksonia, Bawaria czy Wirtemberia i tak dalej jakaś normalna, ale tu gdzie Prusy tutaj podboje, tutaj już od Henryka II co walczył z Bolesławem Chrobrym były podboje, potem rozbiory, potem germanizacje... nawet przy zjednoczeniu Niemiec południowe katolickie Landy + Saksonia, nie chciały zjednoczenia, to Prusy wymusiły. Niemcy były zawsze wrogiem Europy, po I WW, trzeba było je maksymalnie osłabić, co było koncepcją francuską, wtedy brytole zaczeli świrować z równowagą sił europejskich... i co? szybko sie przygotowali do II WW? Teraz państwo, które przegrało wojne jest potężniejsze od państwa, które wygrało wojnę i które toczyło walkę na wszystkich frontach II wojny światowej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Az
+8 / 20

Po moim trupie. Nie po to nasi diadowie przelewali krew za niepodległość abyśmy sami oddawali Polskę do niewoli!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NightmareTheWorld
-3 / 11

Ciekawe czy tak sobie gadasz, czy faktycznie jak coś takiego nastąpi chwycisz za broń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Byczkowski00
+2 / 12

Wiedziałem że tak się skończy bycie w te zasranej unii. Nie będzie Polaków nie będzie naszej kultury , naszej historii. A to wszystko w imię bycia europejczykiem. Oczywiście znajdą się imbecyle co powiedzą że to nowoczesny ruch itp. Przez co większość Polaków się zgodzi. A palikot który uważa się za europejczyka z pewnością się ucieszy. Mam nadzieje że do tego nie dojdzie, a są to tylko porąbane marzenia jakiegoś osła z ue. A Korwin ostrzegał :) Ale co tam lepiej na beton glosować :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A anonimowypatriota
+9 / 9

Jakie za kilka lat? traktat lizboński wszedł w życie 1 grudnia 2009 czyli 3,5 roku temu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LemonAD
-5 / 7

Hahaha na pewno Niemcy chcieliby u siebie takie kraje jak Polska czy Czechy. No litości! Nasze gospodarcze dziadostwo osiąga kres, więc absurdem jest twierdzić, że ktoś by nas do czegoś chciał i potrzebował, no chyba, że jako tanią siłę roboczą lub jako kamień u szyi w głębokim jeziorze. Jesteśmy jak takie Chiny Europy już od wielu, wielu lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NightmareTheWorld
+10 / 10

Jako siłę roboczą, ktoś musi w końcu pracować na ciapatych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kac27
+5 / 5

Brawo odkryłes Amerykę! Wyeksportowaliśmy zagranicę 2mln wykształconych ludzi. Ok bardziej lub mniej wykształconych, ale za nasze pieniądze. Teraz oni zapi.... na zachodzie, mieszkają, płaca podatki, kupuja tamtejsze produkty, napędzają gospodarkę i rodzą więcej dzieci niż ciapaci. Polska oddała ich za friko. Piękna transfuzja krwi do zdychających, starzejących państw Europy. Chcesz jechac do Niemiec? We wschodnich landach zapewnią Ci mieszkanie, kursy językowe i pracę. Abys tylko się sprowadził. Kurczę chyba jednak nas tam chcą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J januszek551
-3 / 11

Autorowi radzę trochę poczytać bo ze szkoły widać nie wiele wyniósł..
Kilka spraw
-Hitler był nacjonalistą więc liczyli się tylko Niemcy i to czystej krwi =/= w UE każdy kraj ma swoją narodowość i nikt jej nie pozbawia
-Dążenia Hitlera i Stalina były podyktowane żądzą władzy =/= w UE dążenia są podyktowane chęcią pokoju i rozwoju ludzkości
-dzięki UE nie ma wojen między państwami w Europie bo wszyscy współpracują (co czasami jest trudne ale zawsze jednak kompromis jest) tu się sprawdza przysłowie "Zgoda buduje, niezgoda rujnuje"
-nikt nikogo nie wynaradawia nie pozbywa się jego kultury historii języka
co innego chęci aby był język międzynarodowy jakim jest obecnie angielski dzięki niemu można pojechać do każdego kraju w UE i można w miarę się porozumieć (oczywiście nie wszyscy go jeszcze znają) a tak musiał byś się uczyć ponad 20 języków

Innymi sprawami są np. jakość integracji itd. ale to my wybieramy ludzi którzy decydują o jakości
PS. chyba nic nie pokręciłem ale pisałem szybko pod wpływem demota

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NightmareTheWorld
+6 / 8

"dążenia są podyktowane chęcią pokoju i rozwoju ludzkości" tak jak amerykańskie misje pokojowe. "nikt nikogo nie wynaradawia nie pozbywa się jego kultury historii języka" sprowadzanie niemieckiej antify żeby tłukła wszystkich którzy w dniu święta niepodległości niosą polską flagę? Projekt ustawy 1066.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H holek131
-1 / 3

W końcu jakiś normalny komentarz.
Powstają przecież nawet Euroregiony, które mają na celu zwiększenie poczucia i poszanowania własnej kultury, by nie została wchłonięta przez nowoczesny świat.

Choć szkoda, że to się nie udało:
"Międzymorze – idea polityczna wysuwana przez Józefa Piłsudskiego przed I wojną światową zakładająca utworzenie federacji państw Europy Środkowej i Wschodniej. Docelowo do Międzymorza należeć miał obszar między morzami Adriatyckim, Bałtyckim a Czarnym („Morza ABC”), a konkretnie Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Ukraina, Czechosłowacja, Węgry, Rumunia, Jugosławia oraz ewentualnie Finlandia.

Proponowana federacja miała nawiązywać do jagiellońskich tradycji wielokulturowej Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Piłsudski uważał, że jej powstanie pozwoli uniknąć państwom Europy Środkowej dominacji Niemiec czy Rosji."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Carski
+5 / 5

Holek i to był dobry pomysł, a dlatego, że te państwa mają poczucie wspólnoty i to wszystko przeciwko Niemcom i Rosjanom. Unia jednak jest pod butem Niemców, więc trzeba tego uniknąć. Wolałbym być już w federacji bałtyckiej, gdzie nikt nie będzie pozbawiać się narodowości. Zapewniam, że gdyby powstałą taka federacja, nie stracilibyśmy ani trochę suwerenności, Unia to jednak co innego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar General1234
+4 / 10

Jednym krajem to my będziemy jak Polska ich podbije. Narodowcy nie wyginą a walczyć będą. Ja zawsze będę Polakiem a nie jakimś tam Europejczykiem, czy Unijczykiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Byczkowski00
-2 / 4

Jeśli o wszystko będzie się walczyć tak jak teraz się walczy. Czyli marudzeniem na forum i spinanie się na forum. A w rzeczywistości do niczego nie dochodzi. To faktycznie szykuje się nie zła walka ;]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar General1234
+1 / 7

Bo Polak potrafi wytrzymać dużo. To się zbiera, zbiera, aż miarka się przebierze i wszystko je$nie w polakach tak,że agresja zostanie uwolniona za wszystkie czasy. Wystarczy,że dojdzie do mordowania urzędasów, przedstawicieli władzy, mniejszości w danym mieście przez jakąś grupkę wku#wionych ludzi a lawina ruszy w szybkim tempie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 maja 2013 o 13:34

avatar ~Twój_nick
-1 / 3

@General1234
Drogie dziecko, miejmy nadzieję, że jak dorośniesz to zmądrzejesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar General1234
-1 / 1

Ja już jestem dorosły - tak dla twojej wiadomości

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hohenheimm
+2 / 8

A Imperium Romanum osiągnęło 2500 lat temu. Cel jest taki sam i sam w sobie nie jest zły, ale droga do niego jest różna. Czy jedność europejska oznacza zrezygnowanie z tożsamości narodowej? Mi się nie wydaje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jos
+1 / 7

Tak. Myślisz, że tym komunistom, zdrajcom, sprzedawczykom, chamom, itp. będzie zależeć na twoim dobru (w końcu sami wywołali kryzys)? Myślisz, że na tym się skończy na połączeniu państw? Myślisz, że ludzie nagle się zmienili i już nie maja ochoty robić tego co ich przodkowie? Ja za to widzę, chęci pewnej grupy ludzi do podporządkowania sobie całej Europy i decydowania o losie innych. Żądza władzy. Poza tym chyba znasz historię, więc wiesz, że ich pomysł to utopia. Nigdy żadna taka karykaturalna struktura długo nie przetrwała. Analitycy, obserwatorzy mówią, że Unia sie rozpadnie. A oni nagle zaczynają mówić, o federacji to znaczy, że chyba im się pali grunt pod nogami. Zastanawiam się co taki przeciętny zwolennik federacji sobie myśli, że chyba już nie będzie wojen, kłótni No ja myślę, że właśnie wtedy by się dopiero zaczęło, wojna o władzę absolutną nad całą unią. Przecież w historii tak się działo cały czas więc dlaczego teraz tak nie miałoby być? A i jak już coś to cała Europa stałaby się federacją państw europejskich pod władzą Niemiecką. Ale, żeby być tego świadomym to trzeba widzieć coś więcej niż powtarzać bez zastanowienia się pustyach sloganów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Nick_Olas
0 / 0

@jos
Całkowiicie zgadzam sie z Twoją opinią.
Oby ludzi mających podobne myslenie było więcej.
Eeee...
Szkoda gadać.. Szkoda gadać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Przeszukiwacz
-2 / 2

Prędzej Bill Gates i Carlos Slim Helu przekażą mi swoją fortunę niż miało by się tak stać...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~skill21
+3 / 5

Nie dajmy się zwieść szatanowi ! ANTY NWO !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stefankosa
+4 / 6

I dalej będziecie przytakiwać co wybrzęczą w telewizorni czy w końcu zrozumiecie czym jest NWO?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Czaroslaww
0 / 4

Polski im nie oddam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Birka
+4 / 4

Nie ma szans. Dobiło z cenzurowaniem "rasistowskich i seksistowskich" książek. Dobiło wiele rzeczy. Ale to już przesada.
Nie miałam nic przeciw europie o ile nie ładowali się z kapciami w kulturę i suwerenność,. Rozumiem coś w stylu wspierania innych krajów ale to już przesada.
Chcą stworzyć głupiego olbrzyma na glinianych nogach ? Kraj o takim terytorium nie da rady istnieć. Z powodu tego upadł między innymi Rzym.
Znając życie i świat wszystko zmierza powoli do kolejnej wojny.
Tu ZAWSZE będzie POLSKA. A nie kawałek zjednoczonej europy czy innego kału. I koniec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CoSm1cgAm3r
-2 / 2

no i GIT !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar miti20
0 / 0

Jakby chinole chcieli to by Azja i Europa nazywała by się CHINAMI

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ancise
-1 / 1

Mamy ch*jowy rząd to i tak gówno zdziałamy.
Przyszłość i tak zmierza ku temu że w sumie nasz kraj to będzie jedynie prowincja, województwo - w tym wszystkim, więc co za różnica? Ale bez pierd*lonego holokaustu czy wyrżnięcia jakiegoś narodu, co w tym złego zatem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Carski
-1 / 1

To, że to będą kolejne rozbiory. Czy pod zaborami był holokaust? Nie... Nie spodziewaj się jednak, że będą mniejsze represje w takiej federacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cysiek1991
0 / 0

To nie pierwszy raz kiedy ta komisja ma pomysły i przestrogi żywcem z dupy wyjęte.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Backs23
0 / 0

za krótko

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H harnaskrk
-1 / 1

Co kur#a !! Chyba ich popierdo#iło!! W dupach im się poprzewracało od tego dobrobytu !!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Twój_nick
+1 / 1

Tania sensacja dla osób nie potrafiących samodzielnie myśleć. Już teraz UE ma cechy zarówno organizacji międzynarodowej, konfederacji jak i federacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Twój_nick
+1 / 1

Co w tym złego? Już teraz Unia ma znamiona zarówno organizacji międzynarodowej, konfederacji jak i federacji.
Jakby jeszcze wspólny język urzędowy wprowadzili - ech, marzenia. Teraz masa Polaków uczy się bezużytecznego języka zamiast współczesnej łaciny - angielskiego. Tylko nie mówcie mi, że angielski jest w szkole skoro absolwenci po kilkunastu latach nauki tego języka często nie potrafią sklecić poprawnie kilku zdań (a co tu mówić o tworzeniu kontentu w tym języku).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~jonaszewski
0 / 0

Wystarczyło 50 lat i mamy to, czego chciał Piłsudski - przyłączymy Niemcy do Polski!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar damianeros
0 / 0

A my będziemy taką filmową "13 dzielnicą"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem