Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1006 1049
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar doliwaq
0 / 0

To powinni tak robić według ciebie czy według Maxa Kolonko?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kiciulek90
+1 / 3

niemcom to na rękę.. po co pisać, że to wina szpoków, jak można wszystko zwalić na Polaków, a jakie wygodnie, bo na obecnych Polskich ziemiach zostały wybudowane problem tylko w tym, że rękami polaków zmuszonych przez niemców do pracy..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Szulima19
+3 / 3

I sposób na załatanie dziury budżetowej już jest, za każdy "obóz polaków" pozew i zanim się obejrzymy będziemy mieli "zieloną wyspę" obiecaną przez Tuska

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+1 / 1

Czego my tutaj wymagamy? Wiekszosc Polakow tez jest ignorantami jesli chodzi chociazby o geografie czy historie innych panstw, nasze media tez podaja "zetelne i spraffdzone" informacje, wiec to jest norma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1032
+1 / 1

Xar , zgoda raz może dwa można palność gapę nikt za to nie będzie urywał głów ,ale jak piszę sie regularnie co kilka miesięcy Polskie obozy zagłady ,kreci się seriale itp. W których Polacy są gorsi od Stalina ZSRR , i 3 Rzeszy , To jest już nie w porządku według mnie . A ze gazety piszą propagandę rządu ja jest na dobrze i jadą po polskich tradycjach to wiadomo , tylko jakoś ludzie nie potrafią się postawić , Np nie kupowanie danej gazety przez jakiś czas ,pomyśl jeżeli była jak akcja w Polsce nie kupujemy wyborczej przez 30 dni ,myślę ze redaktorzy zmieli by swoje poglądy ,ale to nie ważne nie będę o tym pisał tu .
Czy ktoś może słyszałeś żydowskie obozy zagłady ? Nie bo to nie godne prawda ?,Xar w taki razie może tak Polacy powinni reagować na propagandę na świecie , i przyjąć ustawę ze można tylko pisać o obozach my będziemy wiedzieć ze Żydzi byli więziami ,a świat ze te obozy był Żydów .
Nie jestem zwolennikiem ten nacji ,ale nie będę biernie się przyglądał na zakłamywanie historii jedynie dlatego ze w nasz rządzie są .d..k..cenzura. która dbają tylko o swoje stołki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaenV
-1 / 1

Jeśli chodzi o formę językową to "polski obóz" jest formą poprawną niestety.
Druga rzecz, że każdy kto twierdzi iż My Polacy nie jesteśmy antysemitami i rasistami zwyczajnie kłamie. W przeciwieństwie do grup próbujących nas wybielać, mam odwagę przyznać się do naszych narodowych cech i jak widać nie odżegnuję się od słowa "My".
Co by nie mówić, jesteśmy antysemitami i rasistami- nawet Ci poprawni politycznie często nimi są, chociaż w drugą stronę. Bo rasizm to nie tylko traktowanie np murzyna gorzej, ale też i traktowanie go lepiej - to też jest rasizm czyli dzielenie ludzi na rasy - niezależnie od tego czy negatywnie czy pozytywnie.
A co do samej "afery". No cóż, wciąż się tu odzywa tzw "kompleks Polaka". Szczerze mówiąc, mnie to pie.....li co myślą o nas inni. Bo kogo obchodzi zdanie idioty? Jaka to różnica, co sądzi przeciętny Amerykanin, który nawet nie wie gdzie leży Polska i nie ma zielonego pojęcia o obecnym świecie? Ani nam nie przybędzie ani nie ubędzie od tego czy przeczyta coś mądrego czy głupiego. Ważne byśmy my znali prawdę i mieli odwagę też się przyznać do naszych narodowych błędów. Acz nie mówię, że za nie przepraszać - bo tego nie mam zamiaru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F farcoral
0 / 0

Najlepsze jest to że według świata to nie Niemcy byli temu winni tylko naziści ;) pewnie za kilkadziesiąt lat będzie wersja że to przez Polskę wojna się rozpoczęła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ale_jaja
0 / 0

Polskie obozy to tylko konsekwencja tego, że sami mówicie "Polacy to pijacy", "Polacy to złodzieje". Stąd już tylko krok do "Polacy mordowali Żydów" i właśnie "polskich obozów". Termin "polskie obozy" został ukuty już dawno temu ale dopiero teraz padł na podatny grunt. Patrzcie z kolei co zrobili Żydzi. O nich nie wolno mówić inaczej niż w samych superlatywach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar szczerbus9
0 / 0

tyle już to się powtarza że można y załatać dziurę budżetową

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lucian
-1 / 1

Ciekawe czemu amerykanie nie przypomną sobie mordowania jeńców wojennych, którego dokonał Patton na Sycylii, oraz masowych mordów, których dokonywali w Wietnamie i wojny z Japonią. Zachowywali się wtedy jak szkopy, nawet złote zęby wyrywali ze zwłok.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 maja 2013 o 22:00

M mcink
+2 / 2

Ostatnio byłem w Berlinie, zwiedziłem parę muzeów. Dowiedziałem się, że:
1) Obozy koncentracyjne były w Polsce i były to obozy nazistowskie (ani słowa o Niemcach)
2) Niemcy po II WŚ cierpieli jak żaden inny naród i to oni obalili komunizm
3) Zniszczenia wojenne wokół Reichstagu są dla zachodu szokujące i uważają Berlin za najbardziej zniszczone w czasie wojny miasto
4) Niemcy byli w czasie wojny pod okupacją nazistów (!), poszukajcie "Muzeum Terroru"
5) Ani słowa o tym, że to oni zaczęli wojnę - jest "okupacja nazistów", później chwila mamrotania a później cierpienia Niemców po podziale na wschód i zachód.
5) Stereotyp brzydkiej Niemki nie wziął się z nikąd (obraz F A von Kaulbach Germania 1914) - myślałem że to Thor :]

I wszystko to w muzeach, jako najzupełniej oficjalna wersja historii - a że USA i Europa zachodnia ma bliżej do Berlina niż do Warszawy (czy w ogóle do naszej części Europy) to i ich wersja jest powszechna. I uwierzcie mi - NAPRAWDĘ potrafią to wszystko wypromować!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lucian
+1 / 1

Bo ludzie wierzą w to, w co łatwo im uwierzyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem