Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
2009 2091
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Henry1412
+38 / 46

Muszę ci to oddać - spostrzeżenia wyjątkowo trafne, w prosty sposób przedstawione i mające siłę argumentów przeszłości historycznej. A takie mają największą siłę. Dobra robota. Od siebie mogę dodać, że skoro narody się nie ucząc na swoich błędach - wniosek można wywieść tylko jeden: jednostki nie uczą się na swoich potknięciach. Dlatego demot władający wielką siłą, niczego nie wniesie w życie jednostek, które jak wiemy z historii nie raz poddawały się tyranii ze strachu o swoje życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Historyk123
+9 / 11

Do KotJarka Nie mogę się zgodzić z opinią o dominującej roli chrześcijaństwa w upadku Cesarstwa Zachodnio Rzymskiego. Sprawa była o wiele bardziej złożona. Niż uczą w liceach. Chrześcijaństwo istniało jako równoprawna religia od prawie 100 lat w momencie upadku cesarstwa. A na przykład kryzys III wieku nie mógł być wywołany przez chrześcijan, a był o wiele głębszy od tego który spowodował upadek cesarstwa. Różnicą była tylko armia w wieku V była złożona z barbarzyńców a w wieku III przez rzymian którzy ocalili jeszcze byt imperium

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Koviru
+1 / 7

nie zapominajmy że w dużej części ci mniej rozwinięci "barbarzyńcy" to dzisiejsi europejczycy czyli.. mają dziady to na co sobie zasłużyły (klasyczna ironia losu)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lkrysztofik
-1 / 9

W sumie to co mnie to obchodzi i tak stanie się to po mojej śmierci jak coś, ja tam myślę że będzie wojna nowej generacji z bronią masowego rażenia i nastąpi koniec ludzkości, bardziej to prawdopodobne niż że muzułmanie przejmą tak ksenofobiczną(w tym przypadku to pozytywne) Polskę. Po prostu ludzie to idioci i nic nikt nie poradzi jesteśmy skazani na wyginięcie, nie jesteśmy w stanie zrozumieć istoty relatywizmu , promujemy normalność choć czegoś takiego nie ma. W sumie aż tak mi ludzi nie szkoda, chrześcijanie powybijali słowian, brudasy powybijają za jakiś czas chrześcijan, potem ktoś wymyśli sobie nową religię i mesjasza i historia pójdzie dalej, co mogę powiedzieć wstyd mi że jestem człowiekiem w sumie jako biały nie czuję się lepszy od tych poj*banych arabów, gdyby taki abdul(skrajny dewot bez własnego intelektu) itp urodził się na ich terenie to robiłby to samo albo nawet gorsze rzeczy. Tak to już jest niestety że większość ludzie rodzi się jako pusta kartka z która możesz zrobić co chcesz, a najczęściej się na nią sra, sra bredniami ludziom do głów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lkrysztofik
+1 / 3

Tak jesteś "normalny" , w zabarwieniu pejoratywnym. Ja nie to że cię nie lubię, wstydzę się że należymy do tego samego gatunku, twoja głupota mnie dołuje, powiedzenie że cię nie lubię to spore niedopowiedzenie, nienawidzę głupoty ludzkiej a ty jesteś jej głównym przedstawicielem na demotach. Wypominanie komuś głupoty z twojej strony to tak jak ja bym komuś wypominał chamstwo. Tak samo ... TY mi wypominasz niezrównoważenie psychicznie, kto jak kto ale TY? Widzę że jako katolik trzymasz się doktryny że masz być hipokrytą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lkrysztofik
0 / 0

Jeżeli naśmiewanie się z debila nazywasz rozmową to współczuję kontaktów z ludźmi :) Za to ty wymyślasz niestworzone rzeczy na temat mój swój i otaczającego cię świata, nie mozna cię traktować poważnie. Zrobię komuś krzywdę kiedyś i to jest pewne ale nie zabiję kogoś dlatego że jest głupi tylko że jest zły jak coś. NIkt na świecie nie jest normalny , nie byłbys idiotą to byś o tym wiedział z tym że ty to w ogóle masz swój świat. Ciebie chyba całe dzieciństwo w piwnicy trzymali i wszyscy twoi znajomi byli niewidzialni i tak zostało :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Seberminator
0 / 0

@Ikrysztofik
Ale z ciebie debil! Polska nie jest ksenofobiczna, jest otwarta i tolerancyjna, multikulturowa! Jak można pisać coś dokładnie odwrotnego. Masz kał zamiast mózgu. Polska w twojej wizji jest przegranym krajem, a ty uważalbys, że to dobrze. Idiotyzm! W Polsce jest dużo obcokrajowców i nie mało islamistów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stabby
+2 / 2

Z drugiej strony jak popatrzysz np na Chiny i ich Wielki Mur to wniosek ze polityka izolacjonizmu to rowniez zle rozwiazanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Glikol
+8 / 10

Japonia jeden z najbogatszych krajów świata, gdyby nie izolacjonizm podzieliła by los Chin, Indii oraz Tajlandii. Rzym jest tylko jednym z bardzo wielu przykładów: Rzeczpospolita Obojga Narodów, Wielka Orda, CHINY itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sliko
+6 / 6

Japonia - goniła konsekwentnie katolickich misjonarzy. Katolicy stanowią ok. 0,4% populacji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar levborodin
+9 / 11

Jak każdy zajrzy do książek od historii to zauważy, że błędy ludzkości są notorycznie powielane. Ludzie nie uczą się na błędach poprzednich pokoleń tylko dalej brną tą samą ścieżką, która prędzej czy później doprowadzi ich w to samo miejsce. To co obecnie się dzieje: wyzysk, złodziejstwo, kłamstwo brak poszanowania drugiej osoby i wiele wiele innych zemści się tak jak się mściło na przestrzeni wieków. Porównując obecną sytuację do tych z historii jesteśmy na drodze do jakichś niepokojów społecznych, dawnych powstań itp. Kiedy to się wydarzy, tego dokładnie nie wiadomo ale jest bliżej niż dalej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~jl
0 / 0

historia zatacza koło - tak było jest i będzie - ważne jest tylko to aby w tym pędzie i loterii obrać odpowiednią postawę i pozycję, choć jest to niewątpliwie bardzo trudne;

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+11 / 15

„Ci, którzy nie pamiętają o przeszłości, są skazani na jej powtarzanie.”
– George Santayana

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O optymista123
+11 / 15

Może nie zauważyłeś, ale obecnie Rzym to miasto, a nie mocarstwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Historyk123
+6 / 6

Stolicą Turcji jest Ankara drobne sprostowanie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar survive
+3 / 3

Rzym w sensie państwo Rzymskie któro upadło, miasto Rzym sobie stoi i będzie stał jeszcze trochę, Istambuł też stoi mimo, że Bizancjum upadło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PowrotDoNormalnosci
+7 / 13

"Rozpad wewnętrzny - to podstawowy powód, w którego skład wchodziły: biurokracja, powszechna korupcja, wzrost podatków i zubożenie ludności czego wynikiem było załamanie gospodarcze." Wszędzie wprowadzenie demokracji kończyło się katastrofą. W XXI wieku, mając dostęp do informacji nadal zdecydowana większość ludzi twierdzi, że to najlepszy ustrój na świecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dark382
+4 / 6

Prawo do glosowania powinny miec tylko osoby, ktore wczesniej zdadza test z wiedzy o gospodarce.
Zreszta teraz panuje moda na te nedzne lewicowe poglody , ktore wczesniej czy pozniej doprowadza nasz kraj do ruiny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PowrotDoNormalnosci
-1 / 1

@dark382 Jak mówił wybitny przedstawiciel socjalizmu Józef Stalin: nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy. Gdyby wybory miałby coś zmienić, to były by zakazane. Służby specjalne od lat już o to dbają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O optymista123
-4 / 4

Tyle, że Rzym był bezradny bo istniał dzięki niewoli (to nie jest główny powód, ale jeden z nich), a obecnie ludzie są wolni i Europa nie jest bezradna ona po prostu nie chce nic robić, a jak obudzą się z ręką w nocniku to po wszystkim, ale tym się nie martwią bo nie dożyją Europy muzułmańskiej to potrwa jeszcze dobre parenaście/paredziesiąt lat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lagerrr
+13 / 13

jeśli uważasz, że dzisiaj nie ma niewolnictwa i że jesteś człowiekiem wolnym zapier_jąc za 1200 zł miesięcznie, to nie mamy o czym rozmawiać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PowrotDoNormalnosci
+15 / 17

W starożytnym Rzymie niewolnik mógł zachować dla siebie 10% tego co zarobił poza domem (czyli podatek 90%). Parę lat temu ekonomiści z Centrum im. A. Smitha wyliczyli, że w Polsce płacimy 83% podatków. Warto dodać, że właściciel niewolnika w Rzymie zapewniał mu dach nad głową, ubiór oraz pożywienie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Krzychu25
-1 / 7

"Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą." - kto zgadnie czyj to cytat? W swoich komentarzach przedstawiłem już że a) wzrost liczby muzułmanów w krajach zachodnich jest niższy niż np. wzrost liczby ateistów b) nielegalni imigranci nie mają większego wpływu, ponieważ ich liczba jest zbyt niska c) większość "newsów" przedstawianych w demotach to zwykłe kłamstwa, wypaczające rzeczywistość. Jak długo jeszcze będziecie wpieprzać tą propagandową papkę zanim zaczniecie myśleć samodzielnie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PowrotDoNormalnosci
-1 / 5

Współczynnik dzietności - określa jaka liczba urodzeń dzieci przypada na jedną kobietę w wieku rozrodczym (15-49 lat). Przyjmuje się, że aby wystąpiła pełna zastępowalność pokoleń współczynnik ten musi wynosić między 2,10 a 2,15. (Polska - 1.39; Francja - 1.8; Wielka Brytania - 1.6; Grecja - 1.3; Niemcy - 1.3; Włochy - 1.2; Hiszpania - 1.1). Poziom płodności występujący na Środkowym Wschodzie i w Afryce Północnej, czyli krajach zdominowanych przez wyznawców islamu - ok. 2.7; Muzułmanie nie muszą nic robić, Europa i biały człowiek sami znikną z tego świata. Nie stanie się to jutro lub za 10 lat, jednak na podstawie tych liczb każdy sam może sporo wywnioskować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Krzychu25
-2 / 4

W 2011 roku w Wielkiej Brytanii urodziło się 723,913 dzieci, o 0,1% więcej niż w roku 2010. Na stronie daily mail (uh, nie lubię tej gazety, ale lepszych danych nie znalazłem. Jak będziesz ciekaw to wstawię tutaj linka) 184,000 tyś dzieci urodzonych w angielskich szpitalach to dzieci imigrantów, w tym 20 tyś z nich do Polaków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 czerwca 2013 o 14:52

avatar ~majowa90
+1 / 3

"Przyjmuje się, że aby wystąpiła pełna zastępowalność pokoleń współczynnik ten musi wynosić między 2,10 a 2,15." Pod warunkiem że każdy ma z kim te dzieci robić. Jakies 40% Polek nigdy nie urodzi dziecka, to nie te czasy gdy każda wychodziła za mąż. Co z tego, że biały człowiek zniknie? POmijając to, że nie zniknie tylko ciapaci zaczna się "wybielać", bo taki klimat. A jak zniknie to niech znika, mam rzucic wszystko i szukac sobie faceta żeby mi zrobił piatke dzieci, a nastepnie chodził do kochanki bo mnie nie będzie stać na zdanie o wygląd(facetom sie wydaje że to nie kosztuje)?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar fantine
0 / 2

Krzychu25, sto procent racji. Ale nie martw się, ten ziejący nienawiścią motłoch i tak Cię zminusuje. Ludzie widzą to, co chcą widzieć. Zawsze potrzebują kozła ofiarnego, jakiejś grupy osób, którą mogą obwinić o wszystkie swoje problemy. W starożytnym Rzymie taką grupą byli chrześcijanie. Choć najazdy barbarzyńców bezpośrednio przyczyniły się do upadku Rzymu, ważniejszymi powodami były jego podział i kryzys. Muzułmanie są na niższym poziomie cywilizacyjnym? A to ciekawe. Przypominam, że cywilizacje azjatyckie są starsze od europejskich i te drugie często korzystały z osiągnięć tych pierwszych, a niektóre wręcz sobie przywłaszczyły(system heliocentryczny). Cywilizacje wschodnie, oprócz systemu heliocentrycznego, dały nam pieniądz, system liczbowy, rozwiązania architektoniczne i wiele innych. Arabowie byli już na wysokim poziomie cywilizacyjnym, podczas, kiedy Słowianie jeszcze chodzili w skórach i byli analfabetami. Więc proszę mi nie mówić, że muzułmanie są na niższym poziomie cywilizacyjnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Krzychu25
0 / 2

@fantine
"Zanim prawda włoży buty, kłamstwo obiegnie Ziemię." - Mark Twain
Dopóki ludzie nie nauczą się kwestionować wszystkiego co im się pokazuje, takie sytuacje zawsze będą miały miejsce w społeczeństwie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PowrotDoNormalnosci
-1 / 1

@~majowa90 rozumiem, ale pozwól ludziom którzy noszą jakieś wartości w sercu, są dumni z pochodzenia i historii walczyć by cywilizacja i tradycja z której pochodzą przetrwała. Żyj sobie, ubieraj się, dbaj o siebie, nie ródź dzieci (nawet lepiej bo nie przekażesz im swoich genów). Ja mam szacunek do narodu czyli między innymi do przodków. Każdy ma swoją drogę, która lepsza to się okaże.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olo555
+8 / 8

PRZYCZYNY UPADKU CESARSTWA ZACHODNIORZYMSKIEGO

I. CZĘŚĆ PIERWSZA

PRZYCZYNY WEWNĘTRZNE
1. Długotrwała i narastająca inflacja.
2. Podniesienie podatków, które spowodowało zrujnowanie społeczeństwa i częściową ich ucieczkę do barbarzyńców.
3. Brak zaufania do władzy.
4. Brak stabilności władzy cesarskiej - uzurpatorzy bardzo często zagarniali bezprawnie władzę opierając się na nastrojach niepłatnych żołnierzy.
5. Armia mało skuteczna, nieopłacana, niedozbrojona, złożona w dużej części z wziętych do niewoli barbarzyńców.
6. Podział państwa na część zachodnią i wschodnią - 395 rok.
7. Przeniesienie stolicy do Konstantynopola - 330 rok. Zmiejszenie oddziaływań kulturalnych Rzymu i jego degradacja.
8. Upadek niewolnictwa, powolne przechodzenie do feudalizmu.
9. Zmiany klimatyczne, erozje gleb.
10. Zmniejszenie się liczby urodzin.
11. Zatrucie organizmów ludzkich wypłukiwanymz akweduktów ołowiem.
12. Wynaturzenia w rodzinie cesarskiej spowodowane kazirodztwem.
13. Bezprawia, których dopuszczała się niekontrolowana administracja.
14. Rzymski system oświaty, który nie dotarł do szerokich mas społeczeństwa.
15. Wyniszczenie elity intelektualnej - barbaryzacja państwa.

I taki ciekawy filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=VGVXkmLvvzI
II. CZĘŚĆ DRUGA.

PRZYCZYNY ZEWNĘTRZNE
1. Już w I w. n.e. germańskie plemiona Gotów i Gepidów wyruszyły na południe w celu znalezienia bogatszych terenów; Goci zatrzymali się nad Morzem Czarnym, gdzie podzielili się na Ostrogotów i Wizygotów, Gepidzi zaś w Panonii; również w kierunku granic z cesarstwem rzymskim wyruszyli Burgundowie i Londobardowie.
2. W III w. n.e. rozpoczęły się ciągłe najazdy osiadłych u granic imperium barbarzyńców, którzy grabili, palili, niszczyli zbiory i domostwa a ludność mordowali.
3. Ok. 375 r. przebywający dotychczas w pobliżu Chin Hunowie wyruszyli na zachód i rozbili państwo Gotów, Ostrogoci się im przyporządkowali, a Wizygoci poprosili cesarza Walensa o osiedlenie się w granicach Cesarstwa.
4. 378 r. klęska Rzymian pod Adrianopolem, w której ginie cesarz Walens.
5. Na pocz. V w. Wizygoci pod wodzą Alaryka ruszyli na Italię, zostali pokonani przez legiony rzymskie ściągnięte znad Renu, ale przez słabo bronioną granicę na Renie wdarły się plemiona Swebów, Wandalów i Alanów.
6. 410 r. Wizygoci zdobywają Rzym.
7. Wandalowie i Swebowie zdobywają hiszpańskie tereny cesarstwa rzymskiego.
8. Wandalowie opanowali północno-zachodnie tereny Afryki, skąd w 455 roku wyprawili się do Italii i złupili Rzym (skąd określenie "Wandalizm").
9. W 476 roku Odoaker, wódz germański w służbie rzymskiej, zdetronizował ostatniego zachodniorzymskiego cesarza Romulusa Augustulusa, ogłosił się królem Italii, a insygnia władzy cesarskiej odesłał do Konstantynopola. Cesarstwo Zachodniorzymskie przestało istnieć. Cesarstwo Wschodniorzymskie (Bizantyjskie) trwało do 1453 roku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pypyty
+9 / 11

Precz z islamem i muzułmanami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 czerwca 2013 o 12:27

avatar fantine
-2 / 2

Precz z nietolerancją religijną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pypyty
+1 / 1

Czyli widzę, że sie zgadzasz z moim sloganem gdyż precz z nietolerancją religijną oznacza tyle samo co precz z islamem, islam to chyba najbardziej nietolerancyjna religia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 7 czerwca 2013 o 0:03

avatar adex26
+3 / 7

Podobnie jak dzisiaj islam, rozprzestrzeniał się kiedyś kościół katolicki. Zobaczycie niedługo muzułmanie będą nas nawracać tak jak kiedyś księża "życie albo się nawracasz". Nie można pozwolić aby ta historia się powtórzyła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 czerwca 2013 o 13:10

avatar ~maniek44xx
0 / 2

w Polsce nie za naszego życia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sliko
+4 / 4

Islam pokazuje nam do czego może dojść, kiedy nikt nie powstrzymuje religijnych oszołomów. Europa broniąc się przed islamem, powinna odebrać przywileje wszystkim religiom - po równo - wówczas nie będzie protestów, że kogoś się szykanuje. Bo to katolicy otwierają szeroko drzwi islamowi, jednocześnie nas nim strasząc

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar
-3 / 9

Przyczyną upadku Rzymu było przyjęcie chrześcijaństwa. Nie ma drugiej religii która tak bardzo dzieli ludzi na lepszych i gorszych. Cesarstwo Rzymskie było wielonarodowym kolosem, w którym po przyjęciu chrześcijaństwa jako religii państwowej wyznawcy innych religii stali się obywatelami drugiej kategorii.
Podobnie było z pierwsza Rzeczpospolita, złoty wiek trwał do momentu ostrej kontrreformacji pod koniec 17tego wieku, kiedy wprowadzono prawa zakazujące odstępstw od katolicyzmu, tak skrajne ze skazywano na śmierć nawet adwokatów którzy odważyli się występować w sądzie przeciwko kościołowi katolickiemu.
Potem było już tylko z górki, 60% obywateli nie chciało walczyć za kraj który traktował ich jak przestępców z powodu wyznawanej religii i złoty wiek się skończył.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kwestionariusz
+2 / 4

Pamiętaj że chrześcijaństwo a z tym powstanie katolicyzmu było decyzją polityczną kiedy cesarz chciał mieć przychylność ludu aby mieć władzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SeDay
+5 / 7

To tak samo teraz jest z jednoczeniem Europy. Hitler chciał wszystko zjednoczyć siłą ale mu się nie udało, wiec Unia Europejska robi to samo tyle że pokojem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~klqowieii
0 / 0

Wkońcu ktoś z sensem gada.SeDay postawił bym ci piwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar eSoseN
+5 / 5

@RSAok: będziesz inaczej mówić, jeśli Twoja wnuczka będzie zmuszona zostać żoną jednego z tych ludzi. Nie mówię, że wszyscy muzułmanie są źli (na boisku gram w piłkę z rodziną Egipcjan i są baardzo sympatyczni), ale stanowcza większość nie patrzy z przymrużeniem oka na treść Koranu. Poza tym odpowiedz mi, dlaczego ci ludzie chcą upodobnić państwa w których są do tych, z których uciekli ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PtakMarceli
+4 / 4

Europa Zachodnia nie interesuje się historią, nie dba o to. Liczy się dla nich wygodne "tu i teraz", dlatego są łatwym celem dla islamskich narodów. Jak mają uczyć się historii, skoro mają ją "gdzieś"? Poza tym, u Niemców zauważamy kompleks II wojny swiatowej. Chcą być zbyt mocno tolerancyjni, żeby nie porównano ich z faszystowskimi czasami Hitlera. Niestety, możemy tylko patrzeć na powolną degradację Zachodu, na szczęście Polacy interesują się historią, poza "hamburgeryzacją" mamy mnóstwo młodych i inteligentnych ludzi (samodzielnie myślących, co na Zachodzie staje się wyjątkiem) i wierzę, że islam nie zniszczy naszych wartości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 czerwca 2013 o 18:46

avatar BladeRunner
0 / 2

to ja się pytam czemu wpuszczają nowych? wypieprzyć wszystkich islamskich radykałów -kałów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kwestionariusz
0 / 0

Autorze wrzuciłeś trafną maksymę w demota ale skoro w tej maksymie znaleźć można odpowiedź to zamieszczenie tego demota jest paradoksem i jednocześnie naiwnością z twojej strony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D damianekkk
0 / 0

w Polsce zgotujemy Wam piekło brudne erasmusy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~An
+3 / 3

Ja również. Nawet spytałam jedną na forum na onecie, bo artykuł na temat jakiegoś zjazdu na Puławach, który chcą zorganizować muzułmanie, ale nie odpowiedziała mi zbyt konkretnie. Coś w stylu, że jest własnością Allacha i wyjdzie za takiego muzułmanina, którego sama wybierze.
Osobiście boje się islamu, a to jak traktują kobiety jest jednym z głównych powodów. Drugim jest zabijani niewiernych. Coś czuje, że jako katolicka kobieta miałam ostro przerypane, gdyby było u nas to co w Anglii, Francji czy Szwecji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KTU
+3 / 3

Z tymi wychowanymi w tamtej kulturze to jeszcze nie aż tak szokujące ale jak np. Polki przechodzą na islam to już jest turbo głupota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alientomek
+1 / 1

STOP DLA ISLAMU W POLSCE !! ZERO TOLERANCJI !!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar eSoseN
0 / 0

"Zapominając o przeszłości, nie poznamy przyszłości" - Winston Churchill

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pereplut
+1 / 1

Załamać się można gdy spojrzy się na to jak mizerny procent populacji stanowią wyznawcy Islamu w Europie zachodniej (np. Szwecja 5% Wielka Brytania 5,5% Francja 8%) a jakie robią problemy, zamieszki i jakie mają żądania. Ale ten procent rośnie i radzę się przygotować na niezły szok bo przy ok. 50% (np. Nigeria) pozostałym "niewiernym" po prostu ucina się głowy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar burz
0 / 0

Zupelnie sie nie zgadzam, europa nie jest imperium rzymskim. Nie jest to trafne porownanie, przede wszystkim imperium rzymskie upadlo poniewaz na terenach zdobytych przez rzymian z czasem zaczely dochodzic glosy ich rodowitych mieszkancow. W obecnych czasach europejczycy są na swoim miejscu i pod swoimi flagami, a islamizacja europy moze co najwyzej zmienic wyglad europy i spowodowac przepasc miedzy bogatymi a biednymi. Oczywiscie kraje islamskie posiadają wielkie zloza ropy naftowej, ale to nie ci ktorzy mają wielkie pieniądze przyjezdzają do europy, ale ci ktorzy ich nie mają wcale. I porownanie ich do barbarzyncow nie ma sensu, poniewaz barbazyncy tak naprawde walczyli o swoje, a muslimy przyjezdzaja co najwyzej do swoich. Oni nie mają takiej siły by przewrocić europą, mysle ze w niedalekiej przyszlosci ilsam bedzie mial coraz wieksze zatarcia z innymi panstwami ale nigdy nie uda im sie przejsc na dominującą stronę. Brakuje im wielu rzeczy, jak chociazby wiedzy i inteligencji. Panstwo pod presją innego zawsze walczy o swoje, tak dlugo az do dojdzie do swojego. Tak było z polską, tak jest z pozostałymi narodami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gototoilet
0 / 0

Zabawne i zachodni "rzym" znowu upadnie wcześniej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tort22
+1 / 1

niedobrze, po upadku Rzymu był spory bajzel w średniowieczu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~The_Nat
-3 / 3

Nazywanie MILIARDA Muzułmanów terrorystami i barbarzyńcami z powodu garstki szalonych islamistów jest tak samo absurdalne, jak nazywanie MILIARDA Katolików pedofilami z powodu garstki zboczonych księży.
Przemyślcie to sobie, zanim dacie się zmanipulować kampanii nienawiści wobec Islamu tak aktywnej na demotywatorach.
Nie dajmy się ogłupiać najconalistom i ksenofobom!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~qwerfdsdsdasa
+1 / 1

Skoro przygarniamy historię to przygarnijcie sobię trzecią rzeszę i nagonki na żydów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koksiaz
+1 / 1

Zawsze powtarzałem że musimy się podnieść nim będzie za późno. Jeżeli władza nie może utrzymać Islamu w ryzach, obywatele powinni to zrobić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Lea_Flamma
+1 / 1

Nasz świat polega na cyklach. Pogoda przez tysiąclecia przeskakuje z epoki lodowcowej do globalnego ocieplenia.
Tak i religia ma swoje cykle. Z greckiej powstała rzymska, potem chrześcijaństwo, z Chrześcijaństwa powstał Islam. Każda religia powstawała na bazie tej, która już istniała. Są teraz na etapie naszego średniowiecza i nie można od nich wymagać specjalnie wiele. Co nie znaczy, że mamy przymknąć oko na ich bestialstwo. Niestety realia są takie, że za 30-50 lat, jeśli nic się nie zmieni, Europa będzie należeć do nich. Model rodziny 2:1 nie pozwoli nam utrzymać wymaganej populacji i imigranci z Azji nas zaleją.

Kolejnym problemem jest pomoc społeczna udzielana im przez państwa zachodu. Chociaż ostatnio widzę, że coś się może w tym temacie zmienić. Byłem we Francji i widziałem jak kupują jedzenie dla całej rodziny za kartki przydzielone im przez rząd. Nie robią nic, bo nie muszą. U nas w Polsce nikt nie daje nic za darmo i dlatego jeszcze nas nie zalali. Jeśli Europa się nie ocknie to niedługo Chrześcijaństwo stanie się kolejną niszową religią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alientomek
+2 / 2

Pokażemy Wam brudasy naszą gościnność. Pamiętajcie, Polak może nienawidzić swojego sąsiada, narzekać na polityków, kościół, żonę itp. Ale w chwili gdy ktoś obcy naruszy ten stan rzeczy, POTRAFIMY SIĘ ZJEDNOCZYĆ. Zobaczcie co robią strajkujący górnicy w Warszawie. Teraz dodajcie sobie kibiców, skinów i innych PATRIOTÓW !! Zrobimy wam z waszych dupsk taką jesień średniowiecza, że nawet ten wasz allah wisi mu lacha wam nie pomoże !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alientomek
+1 / 1

Pokażemy Wam brudasy naszą gościnność. Pamiętajcie, Polak może nienawidzić swojego sąsiada, narzekać na polityków, kościół, żonę itp. Ale w chwili gdy ktoś obcy naruszy ten stan rzeczy, POTRAFIMY SIĘ ZJEDNOCZYĆ. Zobaczcie co robią strajkujący górnicy w Warszawie. Teraz dodajcie sobie kibiców, skinów i innych PATRIOTÓW !! Zrobimy wam z waszych dupsk taką jesień średniowiecza, że nawet ten wasz allah wisi mu lacha wam nie pomoże !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~randomowy
0 / 0

Masz na myśli Tuska?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sandy22
0 / 0

Zawsze mówiłam, że Polska będzie ostatnią ostoją normalności :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~snhd
0 / 0

jeb..j cipaja z glana nananana !!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem