Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Czy też nie chcesz spędzić wakacji samotnie?
by ZONTAR
+
18 22
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ZONTAR
0 / 0

Ale błedów narobiłem...

No dobra, dam jakiś przykład.

Wrocław, Maciej, mam 23 lata i pracuję w branży IT. Nie mam zbyt wiele wolnego czasu i często jestem zmęczony, więc nie chodzę po imprezach (chociaż od czasu do czasu by się przydało z kimś kulturalnie się napić). Trochę grywam na gitarze, piszę różne opowiadania, w miarę możliwości jeżdżę na rowerze, gram w tenisa, przez ostatnie kilka sezonów jeździłem na sowboardzie (i mam nadzieję wrócić do tego sportu). Lubię gustowny ubiór, słucham masy rzeczy (nie trawię hip-hopu), lubię książki fantasy i kryminały, oglądam dużo filmów i seriali. Stan wolny i interesują mnie jedynie kontakty z pełnoletnimi dziewczynami (facetów w moim otoczeniu jest dostatek). Kontaktować się najlepiej na PW przez demoty :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 lipca 2013 o 17:16

avatar ZONTAR
0 / 0

Różnie to bywa. Ja brałem udział w takim czymś dwa razy (ostatni raz jakieś 2 lata temu) i poznałem w ten sposób kilkanaście osób, a kontakt mam nadal z kilkoma z nich. Sam nie mam czasu na imprezy, a jak już chcę się zabawić, to w moim towarzystwie na jakiejś domówce, a nie tułać się po klubach. W ten sposób nie poznam zbyt wielu osób, a w moim środowisku jest 99% mężczyzn (zarówno w pracy jak i na ostatniej uczelni). Tak więc dla mnie jest to lepszy sposób od zagadywania przypadkowych osób na ulicy :)

Jeśli trafi na główną, to i ja coś o sobie napiszę.

Tak jeszcze dodam, że warto podawać więcej informacji. Ja na przykład nie piszę do osób, które nie podają wieku (po prostu mi się nie chce). Wiele użytkowników demotów jest w wieku poniżej 18 czy nawet 16 lat, tak więc nie każdego takie znajomości interesują i po prostu nikomu nie chce się pisać i wypytywać o takie informacje. Tak samo znajomych z internetów mam wystarczająco, więc po co mam poznawać kogoś, z kim i tak nie będę mógł wyjść na piwo? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 lipca 2013 o 16:29

J konto usunięte
0 / 0

Jeśli to trafi na główną - to czemu nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Dorota132
0 / 0

hej:) chętnie poznam kogoś nowego, piszcie na mail dr132@wp

Odpowiedz Komentuj obrazkiem