Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
649 2397
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B Byczkowski00
+38 / 44

A ty robiąc marne pseudo demoty. Rachunek wyrównany :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KotJarka
+2 / 26

sama akcja jest beznadziejnie idiotyczna, bo niewierzący mają go gdzieś, czyli wstydzić się Jezusa mogą tylko wierzący. Drodzy ziomale, może nie doszło by do skandalu i kompromitacji, gdybyście spytali Jezusa czy mu Radwańska odpowiada jako jego fanka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O optymista123
+8 / 16

@KotJarka pewnie nie słyszałeś o nagonce dziennikarzy na Radwańską i robią wszystko, aby ją skompromitować, ale nie ty jesteś alfa i omega i twoje zdanie jest najważniejsze. -.-

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KotJarka
-1 / 1

@ optymista123, masz problemy ze zrozumieniem tekstu. Ja pisze, ze sama akcja jest głupio pomyślana, bo sugeruje ze wierzący wstydzą się Jezusa. A w jaki sposób niby pismaki mieliby ją skompromitować to zostanie Twoją słodką tajemnicą: ze dobrze gra? ze ma wysportowane ciało i nie jednemu katolowi cieknie ślinka na jej zdjęcia ? ze ma kasę ? ....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~obmierzluch
+28 / 40

Typowy Polaczek - zazdrosny przygłup.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P ProtezaWaginy
+72 / 126

Ja pier... i o co tyle szumu? To już człowiek jeśli zechce nie może się rozebrać? To sprawa każdego z nas. Jak macie ochotę, to chodźcie w worach pokutnych ale nie narzucajcie tego wszystkim. Tym bardziej, ze prawie każdy ma takie samo ciało a mimo to, wszyscy zawsze reagują jakby kij wie co zobaczyli. A wy wielcy chrześcijanie nie zapominajcie, że Adam i Ewa póki nie zjedli zakazanego owocu, śmigali nago po raju. W końcu ciało to robota Boga, więc czego się wstydzicie? Powinniście się raczej wstydzić nosząc ciuchy szyte w pocie czoła i ciężkich warunkach przez ludzi w Chinach i innych tego typu państwach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~WkurzonaOsoba
+4 / 14

No zazdrość bierze gorę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
-1 / 13

Widocznie Jezus się wstydzi za Radwańską i wykonał kilka telefonów! Tak czy siak Krucjata Młodych, czyli organizacja stojąca za akcją "Nie wstydzę się Jezusa" odcina się od niemoralnego postępowania pani Agnieszki Radwańskiej i tym samym wyklucza ją z grona ambasadorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa". " - napisano w oświadczeniu opublikowanym na oficjalnej stronie ruchu. I Zbawienie nie będzie - za pokazywanie ciała!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Spctr
+3 / 11

Jeśli człowiek chce się rozebrać, to może, pewnie. Natomiast warto piętnować przejawy hipokryzji, jeśli ktoś deklaruje wyznawanie pewnych wartości, a potem bez skrępowania je łamie, i o to wyłącznie tutaj chodzi. Dla "uczonych w piśmie" - Adam i Ewa może i "śmigali" na waleta, ale gdy poznali czym jest dobro i zło, sumienie podpowiedziało im, że nagość jest zła. Dlatego okryli się. Możemy długo dyskutować nad znaczeniem tej alegorii (oraz nad tym, dlaczego jakoś wcześniej grzech boga nie obrażał), ale generalnie dyskusję ucina nauczanie KK - ciało jest świątynią ducha św. Traktowanie go przedmiotowo i świecenie tyłkiem jest grzechem przeciw duchowi św. i tak też powinno być odbierane przez wiernych, niezależnie od tego, czy waszym zdaniem pokazała za dużo, czy za mało. Ja osobiście swoje zdanie na ten temat przedstawiłem niżej, a ten komentarz jest próbą pokazania, jak sytuacje interpretują prawowierni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kustefan
0 / 0

W końcu ktoś mądry moris chwała ci
:D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wicik
-3 / 5

Jaką ty widzisz hipokryzję tutaj? Zauważ, że te wszystkie akcje są narzucane. Jest to nic innego jak reklama i to katolicy przychodzą z prośbą do nich a nie na odwrót (no chyba, że chcą się tak reklamować). Prawda i realia niestety są bardziej racjonalne i każdy gorliwy chrześcijanin mnie za to zbeszta... ale fakt faktem, idzie to o popularność a ta przekłada się na kasę :) po drugie... nie jest ona do nikogo przywiązana więc jakim prawem ją oceniacie? Nagle przestała wam się podobać bo ktoś pstrykną jej fotkę? To nawet nie jest erotyka bo nie widać tyłka czy piersi.... więc z całym szacunkiem, idźcie w swoją stronę i innym tyłka nie zawracajcie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Michnik89
+2 / 4

Już Ci tłumaczę posługując się innym, bardziej obrazowym przykładem. Zadeklaruje się jako wegetarianin, powiem że nie chcę mieć żadnego udziału w zabijaniu zwierząt w celach spożywczych, następnie przyjmuję pracę jako kierownik produkcji w ubojni. Teraz rozumiesz? Zadeklarowała się jako Katoliczka, a następnie wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej, która w oczach katolicyzmu jest zła i niepoprawna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wicik
-1 / 5

Rozumiem.... niemniej (o ile wiem) to ma do tego prawo gdyż jest to akcja reklamowa :P zgłosili się, zgodziła się i koniec. Może robić co chce. Teraz banda śmiesznych ludzików ją linczuje bo jej zdaniem publicznie kogoś oszukałą... Ja bym ich jeszcze wyśmiał publicznie ;P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~von_Stolzhammer
+1 / 3

Śmiesznyś, Wicik, to że ma prawo robić co chce, oznacza też, że ponosi konsekwencje swoich zachowań i zostanie rozliczona z publicznie złożonych deklaracji. Tylko tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nobody777
0 / 0

ahahahahahhaha :D
powołujesz się na Adama i Ewę nie mając chyba zielonego pojęcia co działo się dalej xD
jeez jaka ta gimbaza jest niemożliwa, lol.

teraz w społeczeństwie istnieje moda na erotyzm, nagość (idealnym przykładem są współczesne "teledyski".). ludzie poddają się presji opinii publicznej, stąd ten tłum który przecież nie widzi nic złego w pokazywaniu dupy przez Radwańską. dla mnie teraz jest hipokrytką, bo najwidoczniej jej "wiara" była płytka. dla ludzi którzy już zaczną hejtować moje zdanie powiem tyle: ateizm jest płytki. dla ludzi którzy wierzą w pieniądz :)
i nie porywa mnie moda na hejtowanie Kościoła, hejtowanie i bycie yolo swag.
jak ktoś deklaruje się, że nie wstydzi się Jezusa niech ponosi tego konsekwensje. i tu nie chodzi o to, ze przecież tak Bóg nas stworzył czy co. tutaj chodzi o pewien kodeks moralny, skromność, zachowanie prywatności.

no ale co ja będę tłumaczyć hejterskiej gimbazie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ziplok
+1 / 1

Nie rozumiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~oO
+5 / 9

Oo chyba ktoś z TVN'u założył konto na demotywatorach:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~markusza
+9 / 17

Dewot zrobił demot

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~TenKtóry
+15 / 21

Kompleksy? Myślisz, że ona ma jakieś kompleksy? Sory, ale raczej autor demota je ma :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xanatos93
+3 / 3

z tyłka to jest ten demot

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kadoin
+17 / 25

Rany! Dajcie już spokój Radwańskiej. Denerwuje mnie jak taki typowy gimpus zobaczy pseudo skandaliczny obrazek w internecie, NIC się nie dowie (bo w końcu to wymaga użycia google) i smaruje tu i tam jacy to ludzie są dwulicowi i hipokryci.
DLA INFORMACJI TAKICHŻE "AKTYWISTÓW" O INTELIGENCJI MŁODEGO ZIEMNIAKA:
Radwańska wzięła udział w sesji dla magazynu promującego zdrowy tryb życia. Ideą było pokazanie sylwetek wysportowanych osób. Niestety tu zawiodę męską stronę gimbazy, która z rozpiętymi rozporkami czeka na wydanie całej sesji; Agnieszka nie pokazała nic więcej niż widać na tym zdjęciu. Jeszcze raz przypominam - chodzi o pokazanie sylwetki!
Idea szczytna biorąc pod uwagę że najbardziej się burzą osoby które 23 godziny na dobę spędzają przed monitorem szukając pseudo skandali, coby móc błysnąć.
Ostatnie słowo. Skoro zarzucacie Radwańskiej hipokryzję po pochwalcie się jak bardzo bogobojni wy jesteście. Choćby kiedy ostatnio byliście w kościele (jajka na Wielkanoc się nie liczą).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Spctr
-1 / 11

Sylwetkę można równie dobrze pokazać w bikini. To już jest pewna różnica. Jest także kwestia traktowania swojego ciała przedmiotowo. Dla Ciebie i dla mnie może i "Polacy nic się nie stało", ale weź pod uwagę, że są ludzie o różnej wrażliwości, są też np. młodzi ludzie i ich rodzice, którzy traktowali Radwańską za wzór. Mają prawo czuć się rozczarowani?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szymox
+6 / 6

http://espn.go.com/espn/photos/gallery/_/id/9428872/image/1/courtney-force-2013-body-issue-bodies-want-espn-magazine

Tu macie całą sesję dla magazynu. 54 zdjęcia, 1 zdjęcie Radwańskiej. To nie była sesja o zabarwieniu erotycznym. Nie wiem kto rozdmuchuje tą sprawę. Katole próbujące obrazić Radwańską (chociaż podejrzewam, że najwyżej jest to ktoś próbujący obrzydzić ją w oczach katoli [normalnego, zdrowego katolika nie powinno to obchodzić]), czy wojujący ateiści (ci co za wszelką cenę muszą udowodnić, że tylko ich światopogląd jest właściwy), którzy chcą pokazać jacy to katolicy są źli, przewrotni i niedobrzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 lipca 2013 o 10:25

N nobody777
0 / 0

@Spctr nie znajdziesz zrozumienia w tym tłumie :(
to już jest choroba :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 lipca 2013 o 21:04

avatar ~mtdk
+9 / 9

demot stworzony przez zakompleksionego,zakłamanego malutkiego ludzika ( opis pod zdjęciem ) bo samo zdjęcie jest OK

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~mimister
+4 / 14

Lewacka prowokacja ,nic więcej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Masakruje_też_prawaków
-4 / 8

O, ja bardzo przepraszam, to "piekiełko" to akurat zgotowaliście sobie sami wy prawacy. Nas proszę do tego nie mieszać, popatrzymy sobie na ten cały cyrk grzecznie z boku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Jellycrusher1
0 / 16

Patrząc na ten tyłek, nie widzę powodów do kompleksów. Natomiast układanie z piłeczek imion bajkowych postaci w wieku lat prawie dwudziestu jest co najmniej dziwne...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
0 / 10

.. a nawet infantylne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M milosch
+2 / 2

Jezus nie jest postacią bajkową. Istnieje wiele źródeł zgodnych co do tego że Jezus naprawdę żył i nauczał. Bajką jest tylko przypisywanie mu cech boskich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Kafii
+2 / 4

Ale żenujący photoshop xD o ile można tak to wgl nazwać...Oj uczepili się tej Radwańskiej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pandoro
+2 / 4

Moderatorzy Demotywatorów non stop siedzą na redtubie, ale gdy Radwańska odsłoniła swoje ciało zakrywając to co najważniejsze, promując przy tym zdrowy styl życia i zarazem nie pobierając za to mega profitu jaki jej by się należał przy podobnej sesji ale dużo odważniejszej np w playboyu, a pieniądze przeznaczając na cele charytatywne to już to jest złe i trzeba piętnować, co za hipokryzja! A może ktoś ma żal że cycków nie widać???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~lolotruskawki
0 / 4

Adam i Ewa też byli goli... tyle na ten temat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nobody777
0 / 0

najbardziej żałosny argument jaki w życiu można powiedzieć. tak mi przykro... :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~xxx466
+2 / 2

zazdrosnicy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M max12383
+2 / 8

Oj "wierzący" mają ból dupy, bo uważają, że ona ich kompromituje, a gdy wyjdzie na jaw jakaś afera pedofilska w Kościele, to bronią zwyrodnialców w sutannach jak tylko mogą, a to oni kompromitują ludzi wierzących, no i "wierzących" też, ale ci często sami się kompromitują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 lipca 2013 o 9:58

avatar ~ryba_1
0 / 0

nie wierzacy ale ortodoksi z ktorymi powinno sie walczyc za wszelka cene . ja jestem wierzacy i mi ona nie przeszkadza .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M max12383
0 / 0

Dlatego napisałem wierzący w cudzysłowie, bo normalni wierzący nikogo nie krzywdzą, i do tych ludzi nic nie mam, nie trawię za to wszelakich fanatyków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zajadacz
+2 / 10

1. Nieudolny fotomontaż.
2. Czy Jezus nie miał dupy, nie miał ciała i zawsze był ubrany? Nie wiem czy ktoś zauważył, że pani Radwańskiej nie widać ani cycków, ani tym bardziej "narządów płciowych", więc o co chodzi? Tym bardziej, że same zdjęcia są utrzymane w bardzo dobrym smaku. Naród powinien się leczyć z chorobliwej pruderii, niedługo nie będzie trzeba islamistów, bo nasi pseudokatolicy wszystkie kobiety poubierają w burki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Jasiuninho
+1 / 3

Nic dodać...Nic ująć... Chociaż jeden normalny komentarz :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar irribarre
+3 / 5

Ja nie mogę ale jad. Pokazała to pokazała, i co z tego, jakie kompleksy co wy wyciągacie? Co ma Jezus do kompleksów. Ona ma tyle kasy, że na pewno kompleksów nie ma. Jakby żyła według zasad, które tłum jej narzuca, jakby się słuchała debilnej krytyki ludzi to by nigdzie nie zaszła. Szacunku do ludzi, którzy tyle osiągnęli, bo to nie chluba usiąść is krytykować jeno posunięcie osoby.. osoby, która zrobiła tysiące dobrych posunięć. Ale najmądrzejsi zawsze są ci, co nie zrobili NIC! Jak wygrywała to dumny chodziłeś, że to Polka, a jak coś takiego robi to się odwracasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Spctr
+1 / 3

Osobiście nie jestem katolikiem więc nie przeszkadza mi to, co zrobiła Radwańska. Z punktu widzenia mężczyzny, sesję uznaję za co najwyżej przeciętną, trudno ją nawet nazwać odważną, plus ordynarnie dużo fotoszopa. Natomiast reakcja moherowych babć, zaangażowanego kołtuństwa itp. była jak najbardziej do przewidzenia. Moim zdaniem Radwańskiej przyda się mała lekcja pokory, w tym wieku już trzeba myśleć co się robi i przewidywać. Jeśli deklaruje się, że jest się członkiem jakieś grupy mocno nacechowanej ideologicznie... jeśli jest się na świeczniku, to tacy ludzie nie wybaczają tego typu wpadek.
A co do podpisu pod demotywatorem, nigga pls... to nie kompleksy, to magia pieniążka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~zzz876
+2 / 6

Dajcie spokój Radwańskiej! Nic naprawdę wstydliwego nie pokazała....Jest piękną kobietą i utalentowanym sportowcem :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Delat
0 / 0

Coś w tym jest, to żaden pornol.
Przy obecnej modzie na bikini na zdjęciu brakuje paseczka na plecach i na biodrze... widać tyle samo...
Tak dotyczy to też tego zdjęcia, bo jak ktoś powiedział (z kabareciarzy zdaje się): kiedyś trzeba było odchylać ubranie, żeby zobaczyć ciało, a teraz odwrotnie :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Obserwator11
+2 / 2

O matko! Nauczyliby się przynajmniej porządnie obsługiwać Photoshopa...
Lipny fotomontaż, a demot też z dupy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hallek
0 / 4

Ale co was to obchodzi? Nie wierze, ten kraj juz jest calkowicie owladniety przez durnych katoli... NIE WASZA DUPA, NIE WASZA SPRAWA. Panie hejtuja, bo zazdroszcza. Grube krowy siedza przed monitorem i mysla jak komus zycie zniszcyc. Dziewczyna jest swietna tenisistka, wiec nie rozumiem sensu wypowiedzi, jakoby tylko cialo miala do zaoferowac. A sensu nie widze, bo go NIE MA...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~xlud_
+1 / 1

Kiepski ten montaż w photoshopie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~daskldfjma
0 / 0

O jakich kompleksach mówisz ? Kompleksy to ma autor tego demotywatora bo może chciałby wyglądać jak Radwańska ale nie może. NIe widzę w tej sesji niczego wyuzdanego i niczego co w jakiś sposób kolidowało by z wiarą katolicką. Nad dobrą sprawę wszystko co nie powinno być pokazane jest zasłonięte.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stefankosa
0 / 0

po komentach widzę że polactwo znów atakuje i to z całą furią. Tyle kompleksów i bezinteresownej zawiści chyba nigdzie nie ugościsz co na tej stronie... no jeszcze WP.PL trzyma poziom "polaczkowania". Dziewczyna ma ciało smukłe i wysportowane nie jedna mogłaby jej... no właśnie poZAZDROŚCIĆ

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Andrzej_123
0 / 0

To przecież fotomontaż.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar alchemik1986
0 / 2

Nie mam pojęcia dlaczego ludzie uwzięli się akurat na Isię. Wiele ludzi wierzących i deklarujących oficjalnie swoją wiarę później się rozbiera i jakoś nikt z tego szumu nie robi. Od jakiegoś czasu zauważyłem że Agnieszka jest bardziej ganiona za każde swoje słowo niż chwalona za to co potrafi najlepiej czyli grę w tenisa. Zastanówcie się ludzie zanim będziecie na kimś psy wieszać...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~filipia
0 / 0

jakis nawiedziny moher musial wstawić ten demot, bo gołym okiem widać, że to zdjęcie to fotomontaż jeśli chodzi o napis Jezus z piłeczek;/
Nawiązując do reszty, nie ma w tym nic złego, miliony kobiet rozbiera się do sesji zdjęciowych i nie deklarują się one jako niewierzące, więc to nie jest żadna zbrodnia... żałosne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Antonio1985
+1 / 3

Kompleksy to ma prędzej autor tego demotywatory. Ktoś z kompleksami nie rozbiera się publicznie, to raczej świadczy o pewności siebie, a nie o kompleksach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shikaten
0 / 0

Jakim cudem ten shit dostał się na główną? o.O

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Trog
0 / 0

Jesli juz moze czegos zalowac to nie sesji a udzialu w akcji tych oszolomow o Jezusie. Daj im palec a wezma reke.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Stormcall
+1 / 1

Dwa zdjęcia połączone w jedno. Autor powinien poszukać pracy w mediach, grunt to przerobić, coś dopisać i jest sensacja, przecież w naszym pięknym kraju prawda to dobro deficytowe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~von_Stolzhammer
0 / 0

Ten 'szop już krąży po internetach od jakiegoś czasu. Jest może i ordynarny, ale taka była intencja. Napis "jezus" z piłeczek wzięty jest z innego zdjęcia, na którym AR pozuje do sesji akcji "nie wstydzę się Jezusa", co dla osób znających temat ma radośnie ironiczny wydźwięk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Krzysiek9375
+1 / 1

gdyby mi zaplacili to tez bym pokazal du*e

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SilVuPle
+1 / 1

jakim trzeba być idiotą, aby zrobić taki fotomontaż :/ i umieścić go na głównej :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~jan_palonygrubo
+1 / 1

Polacy poj...ny naród . A nie przyszło wam na mysl ze ona podczas współpracy z ojcem była po prostu jego marionetką. A co ma Jezus do golizny ?? Adam z Ewą też latali z gołą dupą i nikt szumu nie robił

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Krystel
+2 / 2

Ale jak Dżoana pokaże tyłek albo cycek to jest wszystko OK, tylko nagle Radwańska uznawana jest za niemoralną kobietę??!?! WTF?!?!?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Jezusmaryjan
-1 / 3

Czy Dżoana publicznie deklaruje głęboką wiarę i przywiązanie do wartości katolickich?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamilo0013
+2 / 2

Ja tu tyłka Radwańskiej nie widzę. PS - to sesja promująca zdrowy tryb życia, pokazująca zadbane sylwetki znanych ludzi, do tego nic szczególnego na tych zdjęciach zakryła. Wiec w czym problem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kajzerka_6523
+1 / 1

wygląda jak by było marnie sklejone w paincie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafa_da_gafa
-1 / 1

teraz to Radwańska może się zapisać do inicjatywy "nie wstydzę się płaskiego tyłka"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nowa_Era
+2 / 4

No srry, te organizacje katolickie to jakieś debile. Pokazała nagie ciało, ale twarz czy ręce to również ciało, więc jak jest nieokryte to jest nagie, a takiej "nagości nikt wśród katolików się nie sprzeciwia. "Ale seksualność...' różne części ciała mogą podniecać różnych ludzi, ale czy trzeba je zakrywać? Dla mnie nagość sama w sobie nie jest niczym złym. Jakby się masturbowała/ pieprzyła z kimś/robiła jakieś znaczące gesty oburzenie byłoby na miejscu. Ale tak? Piękno ludzkiego ciała...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bandanan
-1 / 1

Już się chyba niczego nie wstydzi :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kotfun
0 / 2

Ocena tego demotywatora pokazuje, że większość osób jest za tym, by się od niej odpie*dolić, bo to jest jej sprawa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kaseińka23
+1 / 1

a może admin powinien byc bardziej obiektywny w dodawaniu demotów na głónwna i te które mają o wiele więcej na nie niż na ta archiwizować? A nie te które mi się podobają to sobie wrzuca na główną. Bo nie lubie radwańskiej to se wrzuce. Adminie, dorośnij, zarządzasz demotywatorami to się zachowuj dorośle i odpowiedzialne chociażby w stosunku do tej strony

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~GreenCake
+1 / 1

Czy wy nadal nie możecie zrozumieć, że nie było to jakieś tanie erotyczne czasopismo tylko gazeta na łamach której występowali nago najlepsi sportowcy? Zgodzę się, że Agnieszkę trochę skrzywdzono tą tandetną sesją, ale była w zestawieniu najlepszych. Dla ludzi z innych krajów byłby to powód do dumy, ale Polacy widzą tylko gołą dupę. Taka mentalność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~popohbhn
0 / 0

A niby człowiek został stworzony będąc nagim... w takim razie Adam i Ewa, którzy stoją nadzy na obrazach równiez najwidoczniej są odrzuceni przez Jezusa. Co za hipokryzja... kobieta zrobiła to w słusznej sprawie, elegancko pokazuje zgrabne ciało, nie pokazuje cycków i nie rozwiera nóg w jakiejś prasie porno i o to takie wielkie halo? Chory świat, ale zawsze idioci znajdą jakąś sensację. Jeśli ci ludzie tak bardzo wierzą i wstydzą się aż w takim stopniu nagiego ciała to nic tylko współczuć takich problemów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zbysiula154
-1 / 1

Szczytem marzeń każdej celebrytki jest pokazanie dupy to dla nich prawdziwe uwieńczenie kariery. A tak naprawde jest to dno jakie można osiągnąć. Ja tak się spytam tylko która pójdzie dalej i pokaże nam wszystko mówiąc, że to sztuka współczesna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~koala8
+1 / 1

Sory ale co ma golizna i ciało do wiary? W końcu niby Bóg stworzył tak człowieka. Czyżby wierzący wstydzili się tego co dał im ich Pan i próbowali to ukryć? Nie mówię tu o skrajnościach typu roznegliżowanie jak w pornosie bo to nie jest piękne, natomiast zdjęcie ze smakiem, tak samo jak akty pokazują tą piękną stronę człowieka. Co jest złego w pokazaniu zadbanego ciała? Ale najwidoczniej większość wstydzi się samych siebie i ma problemy z akceptacją. A co z Adamem i Ewą? Oni też wystawiali tyłek na pokaz w raju i nie są godni Jezusa? Czasem przeraża mnie hipokryzja i popadanie w skrajność wierzących ludzi, ale jeśli Bóg istnieje to dokładnie rozliczy każdego. Nie Radwańska, ale ci najgłośniejsi wierzący, osądzający drugiego człowieka już powinni zacząć się bać i latać do spowiedzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~egs
+1 / 1

Chyba sami leczycie swoje kompleksy robiąc takie demoty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Piterixos
+1 / 1

Przecież na tych zdjęciach nawet nic szczególnego nie widać O.o jeśli ktoś boi się, że takie fotki sprawią, że wszystkie dziewczyny nagle zaczną się rozbierać i paradować na ulicy, a faceci będą się przy nim masturbować całymi dniami, to wydaje mi się, że ktoś tu chyba nie zna realiów internetu bowiem ta fotka tutaj oraz inne Radwańskiej są jakby to powiedzieć dosyć zwyczajne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U Unununium33
-1 / 1

jak by zakryła trochę twarzy to była by sex bomba

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Kokokokoski
0 / 2

Do wszystkich "mądrych", którzy nie widzą w tym nic złego i prymitywnie ślinią się na widok rozebranych panienek. Wyobraźcie sobie, że w takiej sesji uczestniczyła TWOJA WŁASNA CÓRKA, którą wychowywałeś, karmiłeś, podnosiłeś jak upadła, broniłeś przed wszelkimi zagrożeniami, doradzałeś całe życie! A tu taki numer, jaka porażka! Jej ojciec od początku mówił, żeby nie uczestniczyła w tej sesji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~wienieczalobny
0 / 0

a ty wyobraź sobie, że twój syn uprawiał seks z 300 kobietami i co? czujesz wstyd za niego? ona jest dorosłą osobą i sama podejmuje decyzje. nie sprawa jej ojca i nie wasza sprawa! córka nie ejst własnością ojca, imbecylu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~xx
+1 / 1

Nie rozumiem co was ona obchodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kiblarz
0 / 0

co to robi na głownej z taką oceną? lol wiocha dla adminów!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B boruc91
+1 / 1

kompleksy ? ciekawe przed czym ? Czołowa tenisistka świata od wielu lat, zarobiła na korcie w ciągu jednego turnieju tyle, co autor demota nie zarobi przez całe swoje życie, finalistka i półfinalistka turniejów wielkoszlemowych, posiadaczka niezlego ciała. Kompleksy to ma chyba autor demota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~PolakToPolak
-1 / 1

To Pewnie ten Ksiądz :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nagini84
-1 / 1

Nie wierzę, że w XXI wieku goły tyłek kogoś dziwi. O co tyle halo?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M migrate
0 / 0

Chrzanisz głupoty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~DarknessNemo
0 / 0

Te wszystkie fotomanipulacje z nagą Radwańską i napisem "JEZUS" robią się już nudne i niesmaczne...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Aardvark1
0 / 0

"Tyłek swoją drogą niczego sobie" - Yarpen Zigrin

Odpowiedz Komentuj obrazkiem