Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
603 665
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~absolut
+9 / 13

A potem widzimy akcje " wyślij smsa dla Maciusia".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Mama_śp_Julki
0 / 0

nie wiesz to nie gadaj, bo wstyd mi za takich ludzi. nie chcesz to nie pomagaj ale chociaż nie pisz bzdur. jak być sie poczuł gdyby o twoje dziecko chodziło, jakbyś ty wołała o pomoc dla swojego maleństwa, milcz głupcze!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zoarix
-1 / 3

Mu nie o to chodzi ~Mama_śp_Julki... Po nicku można wiele wywnioskować, przykro mi. absolut ma na myśli, że kobieta taka jak na obrazku nie dba o ciąże, a potem błaga o pomoc, by naprawić tak naprawdę wyłącznie jej błąd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zoarix
+1 / 15

Obrażając mnie wykazujesz mniejszy poziom inteligencji niż mój. Demot pokazuje WYŁĄCZNIE "promil patologii żyjącej w Polsce" i ukazuje głupotę ludzi, którzy winią Boga za własne błędy. Choroba nie jest wynikiem kary Bożej. Nie chcesz widzieć Jego kary. Jak mogłem zatrzymać się na etapie średniowiecza, skoro nie żyję 700 lat? Jeżeli na democie wykryłaś przekaz, że ziemia jest płaska to współczuję a zgodzę się, że życie jest niesprawiedliwe. Twój komentarz natomiast wynika z braku zrozumienia demota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ania_gda
+3 / 5

znam wiele palacych dziewczyn i zadna nie przestala palic na czas ciazy. wiec to nie tylko jakis tam odsetek kobiet z patologii truje swoje dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Trickster77
0 / 0

Tak pół żartem, pół serio- matka narzeka, że często bywam apatyczna i za wolno myślę:P. A palenia na czas ciąży nie rzuciła...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem