Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1031 1098
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
I iosono
+13 / 15

wikipedia nie moze potwierdzic,albo nie chce :D “There is a presumed false quote circulating the internet:
"Our race [the Jews] is the Master Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves."
No source for when this statment is supposed to have been said is found, and Jews to not refer to themselves as a "Master Race". The quote has been used in sites like Rense.com “ http://en.wikipedia.org/wiki/Menachem_Begin

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Polllllll
+5 / 11

Aj waj, ale antysemicki demot!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ellis
+20 / 36

Nie chcę być czepliwy, ale podaj jakieś źródło. Gdy szuka się tego w googlach, czy to polskich, czy angielskich, to cytat występuje na facebookowych fanpage'ach, w komentarzach, ale żadnego rzetelnego źródła nie ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar doliwaq
+6 / 8

O to samo miałem spytać. Źródło proszę, bo każdy może sobie wymyślić coś takiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Adolf Hitler
+3 / 9

Jimmy Carter "Keeping Faith. The memoirs of president carter" Mam godnych następców xD Btw, nie szukajcie w google books, w tej wersji ten cytat jest na cenzurowanym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Benek_Gurion
+2 / 8

Ellis nie bądź naiwny - Izrael w większym stopniu niż Chiny kładzie nacisk na PR w sieci - ma hordy informatyków walczących o "dobre imię" państwa - zatrudnionych na rządowym, hajsie usuwających "niepoprawne" antyżydowskie wpisy z forów, "blokują" edycje na wikipedii, wyłudzają informacje itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pingwiningwin
+6 / 8

w_holdzie_hanuszowi, "nie wiem ale się wypowiem, może wyjdę na mądrego" Pomyślałeś kiedyś, że nie jest się łatwo podnieść po dwóch wojnach, żyjąc po drugiej wojnie pod okupacją kilkadziesiąt lat, po czym dalej być lizodupem byłego okupanta?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olko_sirko
-1 / 1

Oto masz po angielsku: "Our race is the Master Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ellis
0 / 4

@olko_sirko - To, że coś jest po angielsku, nie sprawia od razu, że jest to prawdą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar w_holdzie_hanuszowi
-3 / 3

Po dwóch wojnach, w tym jedna gdzie Polska miała właściwie najmniej strat wojennych ze wszystkich krajów, a w drugiej sprowadziła na siebie katastrofę, zamiast iść z Niemcami na ruskich. A poza tym już wcześniej Polska była bidnym regionem, z którego ludzie masowo uciekali do Brazylii lub USA (z Galicji, gdzie działały polskie szkoły i urzędy, więc nie z powodów politycznych). Jedynie rozwijał sie zabór pruski (gdzie Niemcy rozwijali gospodarkę) i kongresówka- gdzie Żydzi napędzali rozwój miast. Czasem trudno ogarnąć, że nie znaczy się nic w świecie, co nie? Może zamiast fałszywego wyolbrzymiania polskich pseudo dokonań powalczycie o lepsze pokolenie i weźmiecie się k*rwa do nauki, zamiast na demotach siedzieć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~t1ger
-1 / 1

Naiszesz coś złego o Izraelu? "Publikacja usunięta z powodu: antysemityzm". Ellis, mówiłem ci już jak wspaniała jest umiejętność samodzielnego wyszukiwania źródeł? Dzięki temu trafiłem na całość przemówienia w wygodnym, angielskim tłumaczeniu. Polecam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ellis
0 / 2

Ale nie twierdzę, że to nie może być to prawdą. Problem w tym, że źródła nie ma. Jeśli takie masz, to możesz mi wysłać (może być przez prv, bo czasami usuwają komentarze zawierające linki).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 stycznia 2014 o 18:26

avatar phasma
0 / 0

@polimerowiec Już mieliśmy raz tę dyskusję. Przypominam Ci, że nie zakończyła się dla Ciebie zbyt korzystnie. Oczywiście zawsze możesz kontynuować z wymyślaniem coraz to nowych ad hoc wykrętów, gdy grunt znika Ci pod nogami, jednak po przekroczeniu pewnej granicy taki spektakl staje się zwyczajnie żałosny. Dodam, że w Twoim przypadku do tego momentu doszło dawno temu. Masz wątpliwości co do wersji z books.google.com? Co powiesz w takim razie na zdigitalizowane dla archive.org wydanie z 1982 roku(dostępne na openlibrary.org-wcześniej należy się zarejestrować/zalogować->https://openlibrary.org/books/OL3516563M/Keeping_faith), gdzie wyszukiwanie frazy "Master race" także nie zwraca żadnych rezultatów-http://i39.tinypic.com/2r5yvfb.jpg? A może rozwiążemy to jeszcze szybciej-Ty podasz numer stron/y, na której 'znajduje się' ten cytat, a ja udam się do biblioteki swojego uniwersytetu(która akurat ma dostępną kopię) i ją/e sfotografuje, a następnie tutaj zamieszczę, ostatecznie udowadniając Twój kretynizm? @wszyscy, którzy dla odmiany twierdzą, że cytat pochodzi z artykułu opublikowanego w New Statesman, pt. "Begin and the Beasts"->http://begincenterdiary.blogspot.com/2009/05/correcting-misquotation-reputedly-by.html. W ten sposób zaadresowałem krytyczne przypadki idiotyzmu pod tym demotem-teraz mogę się zająć resztą. Jakiego rzędu idiotą trzeba być, żeby w ogóle zabawiać możliwość, że takie słowa mogłyby paść z ust premiera jednego z bardziej niepopularnych krajów na świecie, w czasie oficjalnej przemowy do parlamentu, nie przyciągając jednocześnie uwagi mediów/obserwatorów czy nawet historyków tego okresu? Już sama próba materializacji w myślach tego pokrętnego rozumowania zagina mi umysł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 2 stycznia 2014 o 5:58

avatar olo555
+7 / 17

Dlaczego mnie to nie dziwi, że niektórzy Żydzi mają przerost EGO. Owszem narodem wybranym są, ale tylko dlatego, że wybrał ich Bóg do zrealizowania celu, jak to jest powiedziane w Ewangelii, a największym celem było zesłanie Zbawiciela. Można by nawet rzec, że teraz "narodem" wybranym są chrześcijanie. Ale to "wybranie" to nie ma polegać na wywyższaniu się, tylko właśnie na szczególnej pobożności, okazywaniu wiary, przestrzeganiu przykazań itd. / / / / Inną kwestią jest że każdy naród ma swoje cechy genetyczne odrózniające je od innych narodów. MOZLIWE jest, że przez te cechy jeden naród ma niektóre cechy lepsze a niektóre cechy gorsze, ale wywyższanie się innych nad drugimi jest złe. Aha i nie mylić pojęć. Sama miłość do narodu to nacjonalizm, tak jak do państwa/kraju/ojczyzny to patriotyzm. Zaś nienawiść/wywyższanie się to szowinizm (nie musi przecież występować tylko w charakterze dyskryminującym płeć).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fsd
0 / 10

Co za jełop. Ktoś wrzuca cytat, jak to Żyd obraża wszystkich innych, i wg jakiegoś BEZMÓZGA to jest antysemityzm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Polllllllll
+6 / 10

Nowy poziom hucpy: cytowanie Żyda to antysemityzm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ellis
-2 / 8

Nie, dodawanie tego rodzaju cytatów bez żadnego merytorycznego poparcia to antysemityzm. To tak jakbym ja sobie wymyślił, że jakiś znany Polak powiedział coś typu "Niemcy to podludzie, powinno się wszystkich pozabijać" bez podawania źródeł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~1238
+1 / 1

Tekst ciekawy, ale podpis gówniany. Mówię serio, autor to leń patentowany i przepisał pierwsze zdanie tekstu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Farciarz11111
+3 / 5

Nie wiadomo czy ten cytat jest prawdziwy, ale spójrzcie na bank światowy, przecież to on rządzi całym światem, to on kontroluje mniejsze banki, a te mniejsze banki kontrolują nas, zwykłych obywateli. Najfajniejsze jest to, że bank światowy nie jest tak naprawdę światowy, to zwykły, prywatny bank, którzy oczywiście należy od żydów. Prawda jest taka, że zdanie ''Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy'' już się spełniło. Każdy z nas wie, że nie jest sztuką rządzić jak tyran, tylko rządzić tak aby ''motłoch'' myślał, ze ma własne zdanie, a w rzeczywistości jest sterowany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Katle
+1 / 1

Begin powtórzył tylko to czego naucza Talmud.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~nullo10
0 / 0

Urodził się jako Mieczysław Biegun na terenie Rzeczypospolitej. Służył w armii Andersa , do czasu aż znalazł się w okolicach Palestyny. Wtedy zdezerterował .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek_94
0 / 2

Moje zdaniena temat żydów: "Są obrażeni na cały świat odkąd zabłondzili na pustyni na 40 lat"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar phasma
0 / 0

Mhm...powołujesz się na pracę clowna, który Talmudu nigdy nie czytał, albo czytał i nie rozumiał, ośmieszając się na rozprawach sądowych nieznajomością tak podstawowych pojęć jak np. Bava Batra. Seems legit.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 2 stycznia 2014 o 5:59

J janhalb
0 / 2

Po raz enty: to brednia. Begin - choć aniołem nie był... - nigdy nic takiego nie powiedział. Do internauty o kretyńskim nicku ~Adolf Hitler: albo jesteś durniem, albo łżesz. We wspomnieniach Cartera nic takiego nie ma. Mam je w wydaniu "papierowym", w oryginale - i zapewniam Cię, że nie ma tam takich słów. Albo bezmyślnie, bez sprawdzenia powtarzasz to, co Ci ktoś powiedział (czyli jesteś idiotą), albo doskonale wiesz, że to nieprawda, a mimo to piszesz - czyli jesteś kanalią. W przypadku człowieka z takim nickiem oczywiście możliwe są obie wersje (albo ich połączenie).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~atron
0 / 0

Zgadłem :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Dorian_125
+1 / 1

Ha ha ha ha ha dobre dobre tak dobre że gazownie se otworze .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~daqunnn
+2 / 2

jesli to prawda to hitler wcale nie byl glupi wybijajac zydow.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kamileo123456
0 / 0

Tak szczerze, odkąd nastała moda na przyznawanie Nobla prezydentom, nagroda straciła prestiż.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q quisti
+1 / 1

Podaj źródło.
Po drugie - po 21 latach od śmierci warto mu wypominać? Pewnie i tak swojego zdania nie zmieni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D danutta
0 / 0

To nie Żyd Polaka wykończy, tylko drugi Polak. Trzeba się od Nich uczyć a nie kpić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~malgorzata_
-1 / 1

Menachem Begin laureat Pokojowej Nagrody Nobla
W walce o państwo żydowskie Begin był zwolennikiem stosowania metod terrorystycznych. 26 lipca 1946 brał udział w przygotowywaniu zamachu na Hotel Króla Dawida w Jerozolimie, w którym zginęło 89 osób (m.in. 41 Arabów, 26 Brytyjczyków, 17 Żydów). 27 kwietnia 1947 na jego rozkaz, w odwecie za wykonanie wyroku śmierci na członkach Ecelu, terroryści powiesili dwóch porwanych żołnierzy brytyjskich, co wywołało antysemickie zamieszki w Wielkiej Brytanii. Jest obarczany odpowiedzialnością za masakrę ludności palestyńskiej w Deir Jassin w dniach 9–11 kwietnia 1948, gdzie zginęło między 107 a 120 Palestyńczyków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem