Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Walentynki – Oczekiwania                    Rzeczywistość

Walentynki

Oczekiwania Rzeczywistość

www.demotywatory.pl
by Panoz
+
528 577
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~Imidż
12 / 14

Żyjemy w czasach gdy rozmowa z drugim człowiekiem jest cięższa niż zabicie wrogiego żołnierza, flirt wymaga więcej odwagi niż samodzielne życie, a coś tak normalnego i najzwyczajniejszego jak namiętność staje się nie do osiągnięcia... Ludzie, przestańcie być ofiarami losu, zaakceptujcie siebie jakimi jesteście, odnajdźcie w sobie pewność siebie, uśmiechnijcie się do drugiego człowieka, a następnie zacznijcie robić i mówić w życiu to na co macie ochotę!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SzpiegDonPedro
-1 / 1

Dobrze napisane. Odnoszę wrażenie, że dzisiejsze społeczeństwo z braku poważnych problemów znajduje sobie takie błahostki i je wyolbrzymia.

avatar Lajtsajd
0 / 0

Nie rozumiem twojego porównania "rozmowa z drugim człowiekiem jest cięższa niż zabicie wrogiego żołnierza". I po co mieszać w to sprawy militarne?

avatar ~JakisTamSkads
-1 / 1

No sorry, ale jak mam podejść do kilku dziewczyn po to tylko żeby mnie wyśmiały to dziękuje bardzo. Co z tego że sam siebie zaakceptuje skoro nikt nie ma zamiaru akceptować mnie ? Powiesz "to ich olej" i gdzie to cię kurde zaprowadzi ? Do miejsca gdzie będziesz sam i tyle. Fajne rady tylko za c*uja pana nie praktyczne.

avatar Lomion
0 / 0

@JakisTamSkads: powiem ci tak: jeśli podejdziesz do dziewczyny, to może zrobisz dobre wrażenie, a może wręcz przeciwnie. Ale jeśli nie podejdziesz, to dobrego wrażenia nie zrobisz na pewno.

avatar Urtopy
2 / 2

500 days of Summer.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kosisi17
0 / 0

Najbardziej wkurzający film jaki oglądałam.