Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Nikt tak bezinteresownie nie potrafi kochać człowieka, jak ta

...kudłata istota na czterech łapach

www.demotywatory.pl
by magdailena90
+
788 857
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar magdailena90
2 / 6

Prawdziwa i bezinteresowna miłość do człowieka... Do końca i na zawsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Michał
1 / 1

Czlowiek tez nie ma "duszy".. Dusza to wymysl koscioła

avatar ~snakepli
0 / 0

Podobno jakiś Jezus też kochał ludzi, do psa mu daleko ale ludzie też trochę potrafią kochać.

avatar ruben3000
-2 / 2

błąd, ludzi kochają, psy okazują pewne "uczucia", przez niektóre osoby odbierane jako miłość

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 marca 2014 o 15:43

avatar magdailena90
4 / 12

" tak rzecze absolwent biolchemu i student wety" śmieszą mnie takie próby dowartościowania się ale skoro sprawia ci to jakąś dziwną radość to proszę bardzo.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 marca 2014 o 19:50

avatar magdailena90
4 / 10

Okazują uczucie niewyobrażalnego przywiązania i nie możesz temu zaprzeczyć... Jak wytłumaczysz to jak pies po śmierci swojego pana czuwa przy jego grobie dniami i nocami??... patrzą na człowieka nie widzą jego choroby, tuszy, niepełnosprawności. Nie będę się spierać o to czy pies ma duszę ale szanuję tę kulkę sierści i tyle.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 marca 2014 o 20:46

avatar UswiadamiamLudzi
-1 / 11

Drodzy koledzy z 'biol-chemu", nie wiem który raz już powtarzacie klasę, ale mózg psa potrafi wydzielać substancje odpowiadające za "szczęście" i taki pies po prostu się cieszy, że widzi swojego pana. Trochę samokrytyki bo tak patrzę po was, to brakuje wam elementarnej wiedzy. Podsumowując, posiadają emocje, ale nie uczucia, jakie niektórzy próbują im nadać (zwierzętom ), przykładowo, jeżeli jakiejś lwicy zostanie zabite młode przez resztę stada, to ona nie nienawidzi ich (nie szuka zemsty), po prostu zapomina o tym po 2 minutach gdy opadną "emocje" i dalej jest neutralna. także pisanie, że zwierzęta "kochają" czy coś świadczy tylko o inteligencji takiego osobnika. peace

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 marca 2014 o 21:16

avatar mooz
1 / 7

Bzdurna teoria z tym dawaniem jeść. Kotka mojej mamy mnie uwielbiała, bawiła się jak przychodziłem (a ponieważ mieszkałem blisko to byłem co drugi dzień) i mimo że dostawała jedzenie i dach nad głową od mojej mamy, to najbardziej kochała właśnie mnie, jak wyjeżdżałem na urlop, to przestawała jeść i miałczała smutno przy drzwiach. Koty też mają uczucia, są mniej interesowne niż ludzie, potrafią kogoś kochać mimo że niczego materialnego od tej osoby nie dostały. Na dodatek niezmiennie kochają do śmierci, a niestety ludzie mają z tym poważny problem, wystarczy kilka miesięcy lub kilka lat i miłość często zmienia się w nienawiść. Kot nigdy czegoś takiego nie zrobi, jeżeli kocha, to całym sercem i na zawsze.

avatar spodniezgsu
-3 / 5

Człowiek to człowiek - godność ma niezależnie od okoliczności. Nie słyszałam o tej sprawie, ale jeśli tak naprawdę było, to z tym człowiekiem jest coś mocno nie tak.Nie wiem co mam o nim powiedzieć, nie znam go, nie wiem co nim kierowało. Ale nie zmienia to faktu, że jest on ważniejszy niż pies. Idąc takim tokiem myślenia, Twoim dzieckiem za to może się zaopiekować pies agresywny, zwichrowany, dziki.

avatar spodniezgsu
2 / 2

Skoro kochają to dlaczego miałyby nie zastąpić człowieka, jeśli ten jest nieskuteczny? ;) Zresztą swoje szczenięta jakoś wychować muszą, prawda? Twój przykład z moim dzieckiem również był nietrafiony, bo nikt nie oddaje swojego dziecka osobie, która jest niebezpieczna. Nie powiedziałam, że człowiekowi się godność należy, bo godność nie jest czymś, co Ty możesz komuś nadać albo odebrać. Człowiek po prostu MA godność, z racji bycia człowiekiem, ale to zupełnie inny temat.

avatar spodniezgsu
-2 / 2

A czym sobie psy u Ciebie zasłużyły na takie traktowanie?

avatar ~KochamMegoKotka
4 / 8

Drogi drixe......jesteś w totalnym błędzie.... dlaczego przyjęło się, że tylko człowiek ma dusze??? zwierze jej nie ma? A czy ktokolwiek zbadał namacalnie, że człowiek ma ową duszę czy to tylko wiara ludzi? Więc tak jak i my ludzie tak i zwierzęta kierują się uczuciami, instynktem również ale każdy kto ma zwierze wie, że te stworzenia potrafią kochać. Między człowiekiem z zwierzęciem tworzy się więź nie do wytłumaczenia. Wielokrotnie zostało to udowodnione. Najlepszym tego dowodem jest kiedy dzikie zwierze zostaje wychowane przez człowieka a potem wypuszczone do swego naturalnego środowiska. Wieź choć nie tak spektakularna jak z pieskiem nie jest ale ona istnieje i pozostaje.
A teraz słówko do pana "profesora" Diselmana... pies potrafi być wierny ( niestety ...) największemu skór... który zwierze głodzi, bije i ma je totalnie w dupie.... chyba, że właściciel wyrzuci biedaka na bruk i ( oby jak najwięcej takich zakończeń tak tragicznych historii....) znajdzie dobry i kochający dom. Pokocha nowych właścicieli tak jak adoptowane dziecko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ruben3000
0 / 4

psy nie kochają, tyle w temacie

avatar ~bielik2
2 / 2

ja mam tak jak ten facet z owczarkiem codziennie rano gdy zobaczy mnie mój labrador :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar urbanauta
5 / 5

Moje bydlęcia też tak się cieszą, kiedy przyjeżdżam do domu rodzinnego. :D Najlepsze jest to, że obojętnie, czy ostatni raz widziały mnie pół roku temu, czy w poprzedni weekend, euforia zawsze jest taka sama. ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jesh
-4 / 4

ale dlaczego wiekszosc to ci wspaniali mundorowi co zna rozkaz koproracji niszcza kraje i morduja ich mieszkanców ? ci bohaterowie co sa tacy swietni w strzelaniu do cywili, a jakos jak ruskie krym zajmowali to ups oni moja nam niezle przyje*ac - to nie jedziemy ??

We all living in america america america
We all living in america cocal-cola sometimes WAR

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar metiu6
1 / 5

Powinniśmy się od nich uczyć oddania i miłości , dla nich nie ważny jest kolor skóry , jak kochają to do śmierci !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Ja
3 / 3

Jak miałem 6 lat to pies, którego wówczas posiadaliśmy w domu bardzo podobnie reagował na mój widok. Dziwne było w jego zachowaniu to, że tak spontaniczna jego reakcja była skierowana tylko i wyłącznie w moją stronę, przy innych domownikach zachowywała się spokojniej. Zawsze skakała tak aby dostać się do głowy i po niej mnie lizała. Zwykły kundel którego wzrost sięgał tak w przybliżeniu 40cm, był w stanie powalić mnie wówczas na ziemie. Rodzice rozważali nawet jej uśpienie, ponieważ uważali że jest dla mnie zbyt niebezpieczna. Jednak po kilku miesiącach i diagnozie Pani doktor całkowicie zmienili zdanie. Okazało się że miałem retinoblastome (nowotwór złośliwy który rozwija się na siatkówce w gałce ocznej) i gdyby nie pies dawno bym już leżał przysypany ziemią na cmentarzu. Leczenie trwało prawie rok czasu. Mimo iż minęło już 18 lat od zakończenia leczenia i tamta suka już zmarła, uważam że pies jest tak zaj*bistym zwierzęciem że jego obecność w domu jest niezbędna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ruben3000
-2 / 2

nie mam psa i cały czas żyje i jego obecnośc nie jest niezbędna, dobrze chociaż, że nie starasz się uczłowieczac psów

avatar garbatek
-1 / 5

doskonale rozumiem, że ludzie przywiązują się do swoich pupili, tak samo jak oni do nas, bo sama mam psa, ale chyba jednak rodzina jest ważniejsza? wracają dane osoby ze służby i od razu do psów. do rodziców/ małżonków/ rodzeństwa/ dziadków/ znajomych itp na szarym końcu, bo pies. wg mnie jest to 'lekko' dziwne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar spodniezgsu
-2 / 2

Ja też nie rozumiem tego uczłowieczania psów czy jakichkolwiek zwierząt. Nigdy nie zrozumiem, jak można psa uważać za "lepszego" przyjaciela niż człowieka. Chyba tylko ten, co się boi ludzi może tak uważać.

avatar ~Tomooo
0 / 2

Nie prawda. Dzieci oddaja swą miłosc bezinteresownie do swoich rodziców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~elmer777
-2 / 2

Powinni jeszcze pokazać kota. podniósł głowę, popatrzał i spał dalej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~987987908
-1 / 3

Gówno prawda. Psy nie potrafią kochać, a do bezinteresownej miłości zdolni są tylko ludzie. Zal mi tych wiecznie rozczulających się i zachwycających zwierzątkami ludzi. Obiecuję, za każdym razem jak będę widział znowu takie shity będę zabijał jednego bezpańskiego psa!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar magdailena90
-2 / 2

. Kto zabija, uśmierca zwierzę albo dokonuje uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów art.6 ust.1, art. 33, art.33a lub art. 34 ust. 1-4, albo znęca się nad nim w sposób określony w art. 6 ust. 2, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.