Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1555 1677
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A agata_a
+21 / 33

...to jest smutne dodatkowo, z uwagi na fakt, że "dodatkowe świadczenia" dla równiejszych są finansowane głównie z podatków tych równych (często żyjących w bardzo trudnych warunkach)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~takitam888
+1 / 7

No chcieliście socjalu to macie. Szary człowiek i tak dostaje tyle że nie wystarcza. To jest tylko furtka żeby pchać kieszenie "elicie" i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rysiokrysio
+1 / 9

Premier przyznał po 2 tys. zł miesięcznej renty specjalnej dla 69 dzieci ofiar (wypłacanej do 25. roku życia. ( anie dożywotnio) Troje niepełnosprawnych dzieci, dwoje rodziców i dziesięcioro niepracujących współmałżonków ofiar otrzyma rentę dożywotnią po 2 tys. zł miesięcznie, a czworo współmałżonków z rodzin wielodzietnych dożywotnio po 4 tys. zł miesięcznie. ( tylko 19 dostało dożywotnio, w tym 4 po 4000zł a nie wszyscy) Ponadto każda rodzina otrzymała zasiłek po 40 tys. zł. (a nie 250 tyś na osobę) Pieniądze poszły z funduszu ubezpieczeniowego na który posłowie odkładali ze swojej pensji. Jak robisz propagandę to chociaż podawaj prawdziwe dane. PS: nie normalny nie wypisuje w internecie swoich tragedii o mamie tacie czy babci chorej na raka, więc daruj sobie tą żenadę. źródło: htt p://tiny.pl/qnvw8Premier przyznał po 2 tys. zł miesięcznej renty specjalnej dla 69 dzieci ofiar (wypłacanej do 25. roku życia. ( anie dożywotnio) Troje niepełnosprawnych dzieci, dwoje rodziców i dziesięcioro niepracujących współmałżonków ofiar otrzyma rentę dożywotnią po 2 tys. zł miesięcznie, a czworo współmałżonków z rodzin wielodzietnych dożywotnio po 4 tys. zł miesięcznie. ( tylko 19 dostało dożywotnio, w tym 4 po 4000zł a nie wszyscy) Ponadto każda rodzina otrzymała zasiłek po 40 tys. zł. (a nie 250 tyś na osobę) Pieniądze poszły z funduszu ubezpieczeniowego na który posłowie odkładali ze swojej pensji. Jak robisz propagandę to chociaż podawaj prawdziwe dane. PS: nikt normalny nie wypisuje w internecie swoich tragedii o mamie tacie czy babci chorej na raka, więc daruj sobie tą żenadę. źródło: htt p://tiny.pl/qnvw8

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 kwietnia 2014 o 20:18

avatar Ajuto
-3 / 9

@Rysiokrysio - BRAWO! Autor demota rozsiewa propagandowe fałszerstwa. Pomijam już fakt, że autor nie rozumie, że za śmierć jego babci nikt nie odpowiada, rak może się przydarzyć każdemu, natomiast za śmierć ludzi w katastrofie, odpowiedzialność cywilną (niekoniecznie karną), w tym także odszkodowawczą ponosi ten, kto organizował lot, czyli w tym przypadku jest to Skarb Państwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fighter2013
-1 / 9

Rysiokrysio - serio,specjalnie założyłaś sobie konto na demotach aby skomentować mój wpis? Czy po prostu założyłaś je aby wprowadzić zamęt ? Skąd bierzesz swoje informacje z TVN-u czy Faktu? Mimo wszystko ciesze się,że dla mnie zadałaś sobie tyle trudu. Aha jeszcze jedno powtarzasz się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar GOUOM3EK
0 / 0

PomylilemStrony - poprawka, to nie 'normalni' ludzie ich wybrali... mamy powaloną konstytucję, żeby mniejszość w wyborach decydowała za większość... większość obywateli nie była w wyborach, bo widziała, że sami idioci kandydują... jaki jest sens wybierania między jednym idiotą a drugim? mam analizować, który jest idiotą bardziej, a który mniej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ChaserJohnDoe
-4 / 12

Przecież wszyscy na tym portalu trąbią, że równość to zło i lewactwo, więc przestaje już rozumieć o co tak naprawdę chodzi tutejszym userom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SzwajcarskiSer
-1 / 5

Nie wiem jak innym ale mi raczej chodziłoby o równość wobec prawa (zasadniczo popieraną przez prawicowych konserwatystów, nie mylić z PISem). Skoro państwo daje jednym to powinno drugim. Problem jest taki, że wg. mnie nie powinno NIKOMU nic dawać, żadnych ubezpieczeń państwowych itp. Dla wszystkich lewo-opcyjnych: tak, wiem, idioci i nieroby poumierają (chyba, że im pomożesz albo zrobi to ktoś inny), skoro ma być wolność to musi być też odpowiedzialność. W każdym razie, takie rozdawanie rodzinom to zwykły rabunek na obywatelach bo co to ma być, że jak państwowy pojazd się rozwali to rodzinom wszystkich zmarłych mamy DOŻYWOTNIO płacić? Serio? Wyobrażacie sobie kondycję finansową państwa, które jak mu w czasie wojny rozwalą lotniskowiec wypłaca tam każdemu DOŻYWOTNIO takie odszkodowania? Zresztą w sumie cały ten Smoleńsk to jeden wielki PR i złodziejstwo. Pomijając rodziny ofiar to przecież na tych wszystkich durnych komisjach z których NIGDY NIC NIE WYNIKŁO też się sporo osób dorobiło a sam ten temat to świetna zasłona dla realnych problemów i robienie sobie durnego poparcia. Bo przecież łatwo jest idiotom wmówić, że Putin takiego durnego polityka jak Kaczyński (złamał konstytucję, prowadził badziewną politykę itp.) chciałby zabić i to jeszcze z użyciem takich środków jakie pan "Ma Che Rewicz" prezentuje w swoich teoriach...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 kwietnia 2014 o 19:32

F Fighter2013
+8 / 12

Przepraszam małe sprostowanie: Otrzymywałbym rentę do 25 roku życia,ale pod warunkiem,że się uczę i nie pracuje. Ja zmuszony byłem pójść do pracy, więc moja renta wraz z nauką skończyła się gdy miałem 21 lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 10 kwietnia 2014 o 18:32

R Rysiokrysio
0 / 0

zostałeś zmuszony iść do pracy ? cóż za niesprawiedliwość!!! LUDZIE ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ !!! ON ZOSTAŁ ZMUSZONY IŚĆ DO PRACY!!! Może idź z tym do Jaworowicz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 kwietnia 2014 o 1:16

avatar ~mr_hillter
-3 / 9

"tyś" to robi perkusja jak w talerz uderzysz, analfabeto

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Makinda
0 / 4

Żyjemy w tak poj*banym kraju, że politycy myślą jak najwięcej wydusić kasy jak są przy korycie, zamiast o losie obywateli. Kiedy, pytam się, kiedy do *uja zacznie się szanować zwykłych obywateli? Teraz politykiem po prostu opłaca się być, a powinni to być ludzie z powołaniem, jak księża, ale tym też się w głowach poj*bało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~trelemorele123
+2 / 8

Skoro to sa fakty to poprosze zdrodla.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masti23
+1 / 3

Mowili o tym w mediach,rodziny zmarlych zolnierzy nie dostali tyle odszkodowania,musieli sie klocic o swoje,mam na mysli zolnierzy ktorzy zgineli w samolecie,rozbil sie on na lotnisku.Zolnierze oraz ich rodziny bardziej zasluguja na odszkodowania niz ci politycy,ich dzieci i tak sa ustawione do konca zycia,maja rente i nie musza pracowac,to jest chory kraj.http://www.tvp.info/6222542/magazyn/kartka-z-kalendarza/casa-rozbita-wojsko-bez-dowodcow/ Poszkodowani w powodzi dostali marne grosze,wielu z nich dostalo 1500zl,wez za to zrob remont calego mieszkania,nie wspominajac o stratach finansowych w postaci zniszczonego pola,jeszcze niektorzy nie dostali nic,a najwiecej kasy dostali ci co najmniej byli poszkodowani przez powodz,lub ta powodz ledwie zamoczyla mieszkanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 kwietnia 2014 o 20:30

R Rysiokrysio
0 / 2

TO JEST PROPAGANDA, a tu masz link jak to wygląda naprawdę : htt p://tiny.pl/qnvw8 dałem spacje po htt
ustawcie sobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~10215135135
+1 / 3

nie można dać tyle wszystkim, wiec albo nikomu, wtedy podniosą się głosy że jak to rodziny po takiej tragedii nic nie dostały odszkodowania - bo o katastrofie bedzie sie mowic w mediach i każdej jej aspekcie co do cna, albo dać jednym i wtedy drudzy będą niezadowoleni - ale ktoś chociaż dostanie.. może nastepnym razem ty. nie ma doskonałego systemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pereplut
+2 / 2

Problem w tym, że część tych kwot to odszkodowania z firm ubezpieczeniowych i podatnicy nie zapłacili tego wprost. Cały czas za to płacą ubezpieczając wszystkie przeloty nieustająco powiększającej się rzeszy państwowych dygnitarzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kjsdgjkjjkkjjk
0 / 2

A to przypadkiem linie lotnicze tego nie fundują? Nie wiem czy rząd się do tego dorzuca i dlatego pytam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Wszystkie_nicki_zajęte
0 / 2

Brutalna prawda jest taka, że nigdy ludzie nie będą we wszystkim równi, bo to jest utopia. I niestety niektórzy muszą się pogodzić z tym, że w Smoleńsku zginęli najważniejsi ludzie w państwie, których odpowiedzialność była nieporównywalnie większa niż przeciętnego Kowalskiego, a stracili życie wypełniając swoje obowiązki wobec Polski. Nie wiedzieć czemu część osób ma pretensje do rodzin, że dostały odszkodowania, a jestem pewna, że wszyscy, którzy tam kogoś stracili woleliby mieć swojego małżonka, rodzica, dziecko obok siebie zamiast dostać 250 tys. Chociaż marudzą pewnie ci sami ludzie, którzy wołają o "polaczkach", "cebulactwie" i o tym, jakim strasznym i zawistnym narodem jesteśmy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~QQ
-3 / 5

Szkoda, że autor zapomniał dodać, że wszyscy lecący tym samolotem byli odgórnie ubezpieczeni i stąd te liczby. Gdybyś leciał np. British Airways i korzystał z pakietu ubezpieczeniowego zaoferowanego przez te linie lotnicze Twoja rodzina miałaby więcej kasy niż liczby, które są tutaj podane. Dokladnie 1,5mln plus dodatkowe świadczenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rysiokrysio
-2 / 6

Premier przyznał po 2 tys. zł miesięcznej renty specjalnej dla 69 dzieci ofiar (wypłacanej do 25. roku życia.
( anie dożywotnio)

Troje niepełnosprawnych dzieci, dwoje rodziców i dziesięcioro niepracujących współmałżonków ofiar otrzyma rentę dożywotnią po 2 tys. zł miesięcznie, a czworo współmałżonków z rodzin wielodzietnych dożywotnio po 4 tys. zł miesięcznie.
( tylko 19 dostało dożywotnio, w tym 4 po 4000zł a nie wszyscy)

Ponadto każda rodzina otrzymała zasiłek po 40 tys. zł. (a nie 250 tyś na osobę)

Pieniądze poszły z funduszu ubezpieczeniowego na który posłowie odkładali ze swojej pensji.

Jak robisz propagandę to chociaż podawaj prawdziwe dane.

PS: nie normalny nie wypisuje w internecie swoich tragedii o mamie tacie czy babci chorej na raka, więc daruj sobie tą żenadę.

źródło: htt p://tiny.pl/qnvw8

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
+1 / 1

Naturalną reakcją na wspomnienie katastrofy smoleńskiej powinno być "Wielka tragedia, tyle ludzi zginęło" itp jednak tak dużo się o tym ciągle mówi w mediach, że reakcją są tylko słowa "K*rwa, znów ten j*bany Smoleńsk, skończcie z tym". Tak to była katastrofa, dokładnie taka sama jakich niestety pełno się zdarza każdego dnia (różnią się tylko ilością ofiar) jednak w przypadku tych innych usłyszymy tylko krótką wzmiankę w mediach a rodziny ofiar dostaną jakąś małą sumę pieniędzy i na tym koniec informacji. Za to o smoleńsku pi*erdolą bez przerwy od 4 lat, rodziny domagają się ogromnych pieniędzy, ciągle powołują nowe komisje śledcze mające to wyjaśnić a jak jej wyniki są niezgodne z oczekiwanymi to powołują nową komisję mającą zbadać czy poprzednia nie popełniła jakiś błędów a to wszystko z pieniędzy podatników? I po co to wszystko? Tylko dlatego, że sprawa dotyczy polityków? Prawda jest taka, że oczywiście ludzi szkoda ale jako politycy byli do dupy i zrobili więcej złego niż dobrego i nie ma sensu w kółko drążyć tej sprawy. A zamachu żadnego nie było, dla przeciwników Polski bardziej by było na rękę aby przy władzy byli nieudacznicy, którzy nic nie potrafią zrobić i tylko szkodzą swoim więc żywi byliby dla nich przydatniejsi (choć jak widać polskiemu rządowi skutecznie udało się znaleźć równie nieudolnych następców na ich miejsce).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ichigo75124
-2 / 4

ehhh. Znalazł się jeden który zasłyszał plotkę, ale nawet nie chce mu się poczytać i poszukać informacji i robi szum.
Artykuł 446 Kodeksu Cywilnego:
§ 1. Jeżeli wskutek uszkodzenia ciała lub wywołania rozstroju zdrowia nastąpiła śmierć poszkodowanego, zobowiązany do naprawienia szkody powinien zwrócić koszty leczenia i pogrzebu temu, kto je poniósł.
§ 3. Sąd może ponadto przyznać najbliższym członkom rodziny zmarłego stosowne odszkodowanie, jeżeli wskutek jego śmierci nastąpiło znaczne pogorszenie ich sytuacji życiowej.
§ 4. Sąd może także przyznać najbliższym członkom rodziny zmarłego odpowiednią sumę tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę.
Ten sam Kodeks narzuca osobie prawnej naprawienie szkody powstałej z winy jego organu. Czyli- władza linii lotniczych odpowiada( pieniężnie) za katastrofy samolotów; PKP odpowiada za awarię ich pociągów; dyrektor kopalni odpowiada za jej zawalenie.
Ponieważ TU-154 był samolotem wojskowym, odpowiedzialnym za zwrócenie ofiarom kosztów i wypłacenie odszkodowań jest państwo. Państwo, które poszło ludziom na rękę i wypłaciło odszkodowania "z miejsca"- a mogło być wredne i czekać na wyrok sądowy i nakaz zapłaty odszkodowań, co pewnie ciągnęło by się po dziś dzień i jeszcze kilka lat(sprawa "czemu Tupolew się rozbił" dalej trwa i sąd nie wydałby decyzji aż do dnia jej rozwiązania. Co może trwać... długo.
Kwestia druga, czyli wielka afera o wysokość odszkodowań. W takich sprawach( katastrofa samolotu) wielokrotnie były już wypłacane podobne i wyższe kwoty. Takie same pieniądze wypłacono rodzinom ofiar katastrofy w Mirosławcu. Nie wspominając już o prawie zagranicznym( w szczególności amerykańskim) gdzie można wywalczyć grube miliony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masti23
+2 / 2

A co z rodzinamy zolnierzy?? mam na mysli zolnierzy ktorzy zgineli w casie,samolot sie rozbil,a ich rodziny dostaly grosze z odszkodowania,raczej ciezko bylo im zyc z takiego odszkodowania.Jeszcze ofiary powodzi,wielu z nich na oczy nie widzialo odszkodowania,ci co mieli zniszczone cale plony i mieszkanie dostali grosze,jak mieli za 1500-3tys wyremontowac mieszkanie??.Prawda jest taka ze sa rowni i rowniejsi,gdyby zginal szary kowalski to by dostal grosze.Rzad sam jest sobie winien ze bylo tam tyle ofiar,wzieli jakis dziadowy samolot,wladowali najwazniejsze osoby do 1 samolotu,a powinno byc ich 2-3,tak wiec rzad wykazal sie glupota,a pozniej przyznal im odszkodowania.Rodziny ciagle powoluja komisje,nic nie wykryja to ponownie powoluja,beda tak robic az uslysza ze to wina ruskich,w tedy beda zadowoleni.Na dodatek miejsce pochowku kaczynskiego,zalosne,jakby nie mogli na powiazkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ichigo75124
-2 / 2

1.Pisałem o tej katastrofie, czytanie ze zrozumieniem nie boli. Osoby które chciały, wywalczyły odszkodowania równie wysokie co te za Smoleńsk, pomimo iż katastrofa ta miała miejsce przed tym jak podane przepisy weszły w życie i tak na dobrą sprawę można było tych ludzi puścić z niczym.
2.Której powodzi i kto konkretnie, bo na razie to mamy pierniczenie o Szopenie. Dodatkowo- państwo polskie nie jest winne powodziom( no chyba że ktoś uważa że to też wina Tuska....), ale jest winne katastrofie Smoleńskiej.
3. Kowalski jak dostanie grosze, to znaczy, że Kowalski nie umie walczyć o swoje, to i na nic nie zasługuje...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 kwietnia 2014 o 18:41

M masti23
0 / 0

Nigdzie nie pisales o casie,nagle wprowadzili w zycie przepisy dotyczace odszkodowan,po tym jak w smolensku wydarzyl sie wypadek,dziwne.To ze ktos dostal grosze to oznacza ze panstwo nie dopilnowalo tego,przeciez ktos jakis znawca wycenial szkody co by nie bylo przekretow,a najwieksze odszkodowania dostali ci co w zaden sposob nie zostali poszkodowani w powodzi,powodz przeszla doslownie obok nich.W naszym panstwe sa przekrety,a najwieksze robia ludzie w rzadzie,tak wiec nie piernicz mi tu glupot,sporo glupot wypisales.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciorek17
+2 / 4

A spójrzmy na to z innej nieco strony.
Kto wyraził zgodę na tak wysokie odszkodowania i dożywotnie renty?
Prawda, że uchwalono to bardzo szybciutko po tragedii?
Być może, ktoś tu się czuł winny ?
A jak wiadomo nic szczelniej nie zakrywa ust niż pieniądze.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Luigigigi
0 / 2

To była katastrofa lotnicza. Gdyby czyjś rodzic zginął w katastrofie lotniczej czy utonął wraz ze statkiem, również taka rodzina dostałaby olbrzymie odszkodowanie. Takie środki transportu są bardzo wysoko ubezpieczone w razie wypadku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masti23
0 / 0

Powiedz to rodzinom,zolnierzy ktorzy zgineli w casie,oni dostali marne grosze,lecieli samolotem nalezacym do panstwa,tak samo jak nasz byly prezydent.Wiec nie wciskaj mi kitu z odszkodowaniem,nawet linie lotnicze nie oferuja takich sporych odszkodowan jakie dostali rodziny zmarlych w smolensku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~asdfasdfa
-1 / 1

Ja w tym nie widzę nic złego. Jeżeli osoba ginie w tracie służby, to tak jak w przypadku śmierci żołnierza, państwo powinno być zobowiązane do zapewnienia rodzinie godnego utrzymania. Nie zapominajmy, że w tragedii smoleńskiej zginęli bardzo wypływowi ludzie generałowie, prezydent ....., jestem prawie pewien, że ich miesięczne wynagrodzenie było wyższe niż te 4000 zł. Takie pieniądze zarabiają robotnicy, a nie osoby na kierowniczych stanowiskach. Przykro mi ze śmierci twojej matki, ale gdyby wykonywała ona służbę narodowi, to państwo powinno o nią zadbać, jeżeli nie to trudno jest płacić rodzinie każdego zmarłego wysokie zasiłki. Niestety nie jesteśmy bogatym krajem, a i tak większość naszego bogactwa jest rozkradana :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masti23
+1 / 1

@asdfasdfa.,,eżeli osoba ginie w tracie służby, to tak jak w przypadku śmierci żołnierza, państwo powinno być zobowiązane do zapewnienia rodzinie godnego utrzymania. Nie zapominajmy, że w tragedii smoleńskiej zginęli bardzo wypływowi ludzie generałowie, prezydent ....., jestem prawie pewien, że ich miesięczne wynagrodzenie było wyższe niż te 4000 zł"A rodziny takie biedne ze sobie nie poradza.Jak zgineli zolnierze w casie,to ich rodziny nie dostali takich odszkodowan,bylo o tym glosno,rodziny zolnierzy domagali sie takich samych odszkodowan jak rodziny politykow,wiec nie pieprz mi o rownosci politykow z zolnierzami.Politycy ci zgineli z glupoty rzadu i wlasnej,w normalnych rzadach nie pcha sie tylu waznych ludzi do 1 samolotu,wlasnie z takich sytuacji jak:tragedia lotnicza,mozliwosc porwania samolotu itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xboxon
+2 / 2

musisz się uczyć i mieć nie więcej niż 25 lat* takie małe sprostowanie tego co jest napisane w democie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 10 kwietnia 2014 o 22:41

F Fighter2013
0 / 0

Racja,sprostowałem to w komentarzu pod demotem. Pozdr.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dnkas77
0 / 0

Ludzie nie są sobie równi, a każdy kto myśli inaczej jest na najlepszej drodze do komunizmu, albo wariatkowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~gasdadvc
0 / 0

przepraszam, ale jak bede umieral to zabije przy okazji 50 osob, zeby byla tragedia narodowa, moze wtedy moja rodzina dostanie jakas pomoc od panstwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zet70
+1 / 1

Katastrofa? Kto normalny wsadza tylu " waznych" do jednego samolotu? Poza tym mogli zawrocic, ale Polal potrafi. I do tego wiekszosc pijanych..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~as
-1 / 1

Mam gdzieś czy zminusujecie czy nie :) Równie dobrze możecie się zastanawiać, czy to dobre, że ekspedietnka w sklepie zarabia 1200 a pracownik w korpoi 40000 zł miesięcznie. Jesteś zazdrośnikami, którzy więcej nie wypracują :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masti23
0 / 0

Ty natomiast glupim gimbusem,,jestes zazdrosnikami"?nie ma takiego slowa,popracuj nad odmiana.Pracownik w sklepie nie potrzebuje studiow,a pracownik korporacji potrzebuje duzo wiecej wiedzy,doswiadczenia itp,wiec porownanie z dupy wziete.Co do zarobkow,to pewnie zarabiam wiecej miesiecznie niz ty przez 3-4 miesiace.Pozdro.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~skolsik
-1 / 1

szkoda ze tylko jeden samolot sie rozbił bo powinny jeszcze ze dwa-trzy tak zeby wszyscy z sejmu sie zmiescili psy je........ne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ameliasahs
0 / 0

I jak zwykle zamiast skupiac sie na problemach naszego kraju, wieksze zainteresowanie zrodzilo sie wokol komentarzy... Nic tylko lapac inych za slowa, byle by komus dowalic, wymyslic najlepsza riposte... a tymczasem rzad dalej nas okrada, ale to tylko epizod, nie wazne , komentarze same sie nie skrytykuja....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem