Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar mefisto7
+13 / 21

To tylko powód do dumy. Nie podoba się, że kłamstwa na temat Korwina zapuszczane przez manipulacyjne media i takie Rozenki zaplute wychodzą na jaw? Che Guevara na avatarze to strach pytać jakich to to u góry ma idoli jeszcze. ( Ignorancja i tępota biją po oczach z twoich innych komentarzy, jak sprawdziłem. Czego się więc spodziewać..."Pogarda dla nacjonalistów" Ha, dobre.)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 6 maja 2014 o 8:37

R Radziol
+2 / 10

Entropy - raportuję każdą twoją wypowiedź za samo propagowanie komunistycznego zbrodniarza w awatarze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~MS
+3 / 9

Założenie fundacji w Polsce to sprawa prosta jak splunąć. Wystarczy 1000 zł, napisać prościutki statut i zebrać trzy osoby. Dzięki temu durnemu prawu mamy tysiące organizacji "krzak" które nie zajmują się niczym innym jak tylko wypłatą pensji dla prezesa (o ile są pieniądze). Ja jakoś nie słyszałem o kompletnie ŻADNYM osiągnięciu fundacji JKM-a. Może wy tak? Oświećcie minie proszę jeśli coś wiecie??? Nawet teraz poszukałem w necie i kompletnie NIE MA NIC(!) o jego działalności czy osiągnięciach! Jego "Fundacja Indywidualnego Kształcenia" nie ma nawet własnej strony internetowej! Nie znam też żadnej osoby której by w jakiś sposób pomógł! Cały statut wygląda jak napisany na kolanie w czasie dużej przerwy, zero konkretów. Zacytuję w całości ten "koncert życzeń" : "Misja
Fundacja została powołana w celu prowadzenia wszechstronnej działalności społecznej, informacyjnej, kulturalnej, naukowej i oświatowej na rzecz propagowania idei indywidualnego kształcenia oraz odpowiedzialności osobistej uczniów i ich rodziców. W szczególności przez:
1. Pomoc rodzinom i osobom będącym w trudnej sytuacji z powodu niepełnosprawności - i wyrównywanie szans tych rodzin i osób;
2. Zorganizowanie opieki inwalidom wojennym i wojskowym chcącym sie kształcić;
3. Działalność charytatywną
4. Działania na rzecz osób niepełnosprawnych
5. Naukę, edukację, oświatę i wychowanie;
6. Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu;
7. Upowszechnianie i ochronę praw konsumentów;
8. Upowszechnianie zasady odpowiedzialności indywidualnej poprzez krzewienie zasady ”Chcącemu nie dzieje sie krzywda”;
9. Promocję i organizację wolontariatu.

Prowadzone działania
Fundacja została powołana w celach prowadzenia wszechstronnej działalności społecznie użytecznej w celu wyrównywania szans dzieci i młodzieży, będących w trudnej sytuacji z powodu niepełnosprawności i pomoc w ich integracji poprzez prowadzenie inicjatyw o charakterze edukacyjnym, upowszechnianiu kultury fizycznej i sportu, w tym w szczególności sportów umysłowych."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Riesling
+1 / 1

Fundacja Korwina nikogo nie kształci tylko proponuje niepełnosprawnym szachy i brydża, ha, ha, ha. Nie wiedziałam, że do tego trzeba aż całej fundacji. Gorzej jak beznogi nie lubi szachów a niewidomy ma problemy rozróżnić karty do gry :D Ogólnie idiotyzm i pozorowana działalność dla picu. Ale to krul, więc co chcecie.
@Entropy, mefisto7 ma rację - masz obrzydliwy awatar, radzę zmienić, jeśli ktoś ma Cię brać na poważnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Marshalll77
+20 / 28

Jest to tak samo złe, jak noszenie części garderoby z Hitlerowską swastyką, czy komunistycznym młotem i sierpem. Znaczy, to, że popierasz zbrodnie masowego mordercy, założyciela pierwszego obozu Koncentracyjnego na Kubie. gościa, który mówił o sobie - "Jestem robotem wojennym. Rewolucjonista musi stać się zimną maszyną do zabijania napędzaną czystą nienawiścią." Goś, był nienormalny, lubował się w zabijaniu niewinnych i bezbronnych cywili, nie przeszkadzało mu zabijanie kobiet i dzieci. Więc przestań chrzanić, że jest symbolem rewolucji, zwykły psychopatyczny morderca, komunistyczny fanatyk, i tchórz, który bez problemu zabijał bezbronnych, a sam przed śmiercią krzyczał - Nie strzelajcie! Jestem Che! Jestem dla was więcej wart żywy niż martwy!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tajniak4
+10 / 18

To załóż koszulkę z Hitlerem - on też się buntował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ferre111
+6 / 8

Nie karmcie trolla ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~heheheheheheh
0 / 4

entropy , co banik suczko ? :) ja bym ci dał do roku 3000 :) chwała adminom!!!!!!! Niech żyją sto lat!!!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bigu
+1 / 3

Jak trzymać coś izometrycznie, proszę dokładniej opisać. Jakie parametry ma w takim razie niestandardowy model Iceni? Mój motocyklu waży 180kg. Duża ta kropla musiała być a Ty chyba jesteś mało intelektualny... masakra co za poziom dzisiejszej gimbazy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~lukkkkkkkkkkkkkkkkk
-1 / 5

Ale mało intelektualny to Ty jesteś. Miałeś napisane izometrycznie czyli pod kątem 90 stopni, ale widać zrozumienie czegoś tak prostego Cię przerasta (ramię i przedramię muszą być ułożone względem siebie pod kątem prostym). Co ma za znaczenie jakie parametry mają niestandardowe modele Iceni? Kupowałeś kiedykolwiek samochód? Otóż można wybrać różne wersje i od wyposażenia zależy np. cena i spalanie. To, że twój "motocyklu" waży 180 kg tylko upewnia mnie, że nie rozumiesz prostych słów takich jak "przeciętny". Polecam również zapoznać się z tym jak działa powiększenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar adex26
+12 / 40

Ci którzy narzekają na JKM, że gardzi inwalidami to niech obejrzą jeszcze raz wideo z wywiadem z nim, a jak nadal nie rozumiecie to oglądnijcie jeszcze raz. Mówi on że nie powinno być ŻADNEJ olimpiady z państwowej kasy od podatników, a powiedział to przy okazji paraolimpiady, więc media manipulują że jest przeciwnikiem inwalidów, przecież P. Joanna Krzysztofik, która jeździ na wózku należy do partii KNP, to niszczy "argumenty" lewaków że JKM to szowinista i antykaleka(?).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ozjasz_goldberg_tak_mówi
-1 / 25

Korwin-Mikke: "I nie chodzi o estetykę: w społeczeństwie obowiązuje zasada: „Z kim przestajesz, takim się stajesz”, więc i oglądanie – godnych podziwu skądinąd – wysiłków para-sportowców może przynieść – przejściowe, na szczęście – zaburzenia w motoryce!"__"Kiedy kobieta ma pryszcz na twarzy – stara się nie wychodzić z mieszkania. Podobnie z inwalidami. " a z polityki zagranicznej jeszcze lepsze__"Aleksander Łukaszenka jest jedynym gwarantem niepodległości Białorusi"__"Lepszy Putin niż polska d***kracja" Ale gimby i tak dadzą się za niego pokroić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qczek1988
+3 / 13

do ozjasz goldberg
no oczywiscie ze łukaszenko to gwarant niepodległości białorusi, tak jak janukowycz był gwarantem jednosci białorusi. no i lepszy putin od demokracji. zobacz jak za rzadów putina rosja, która u schułku rządów jelcyna była posmiewiskiem swiata, jak sie zmieniła, jak się rozwinęła i militarnie i gospodarczo. a teraz spójrz na Europe, gdzie demokracja rozwaliła całą zachodnią Europe. teraz Europa jest posmiewiskiem swiata. ale idioci i tak nie rozumiejo...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~MS
+1 / 17

@ qczek1988 bredzisz jak chory w gorączce, ale to zapewne po tych bzdurach i oczywistych kłamstwach które roznosi twój idol. Rosja Putina to: gigantyczna korupcja - Putin dzięki temu jest jedną z najbogatszych osób w Rosji i ma pałace i bogactwa o wiele bogatsze od Janukowicza. Jest tam ogromna przestępczość. Zacofana technicznie gospodarka - nie produkują nawet jednego nowoczesnego urządzenia - tramwaje i autobusy a nawet jedzenie muszą importować z Polski i tak ze wszystkim. Jedyne ważne źródła dochodów to nieprzetworzone surowce (głownie ropa i gaz). Gdyby zabrać Rosji gaz i ropę to PKB ma mniejsze od malutkiej Holandii!!! :D. Za Jelcyna baryłka kosztowała 30$ a w czasie pierwszej kadencji Putina cena wzrosła do 100$ (to trzy razy większe wpływy!!!) i miej więcej taka cena utrzymuje się do dziś. A i tak rosyjska gospodarka w jest w PKB liczonym parytetem siły nabywczej słabsza od polskiej gospodarki [w roku 2013; Rosja = 17 884 $ na osobę , Polska = 21 214 $ na osobę]. Mikke mówiąc o Putinie nie wspomni nawet np. o nacjonalizacji przedsiębiorstw w Rosji, czy braku wolności słowa, znikających w dziwnych okolicznościach dziennikarzach opozycyjnych. JKM akcentuje głównie zagrożenie, jakie dla III RP stanowi RFN (coś, jak za PRL-u), ale unika mówienia o tym, jakie niebezpieczeństwo grozi nam ze strony Rosji. Ciężko uwierzyć, że nie jest ruskim agentem wpływu. Korwin Należał również do Związku Młodzieży Socjalistycznej. Również podpisał lojalkę SB i nic a nic nie donosił, tylko przekonywał oficerów prowadzących do liberalizmu:D Jak ktoś nie wie to informuję, że kopie wszystkich archiwów SB leżą też Moskwie. Jako jeden z pierwszych przypisywał winę polskim pilotom w smoleńsku. Korwin bronił emerytur dla esbeków i swego czasu pisał dla Urbana w "NIE" Jawne popieranie chińskich komunistów w sprawie masakry na Placu Tiannamen w 1989 r też "średnio" mieści się w sferze wartości prawicy. A przedstawianie Chin jako gospodarki wolnorynkowej ( dzisiaj Chiny mają 140 miejsce w rankingu wolności gospodarczej a Rosja 143) to już totalny odlot! Również to on uruchomił lawinę która zniszczyła rząd Olszewskiego. Choć formalnie domagał się lustracji, to rzeczywiście zgłosił ustawę (inną niż proponował Kaczyński) w której mieli być ujawnieni współpracownicy i agenci SB, BEZ ICH POTĘPIENIA I KONSEKWENCJI PRAWNYCH! Także wszystkie jego dotychczasowe hasła ekonomiczne to porażki do potęgi! Przypomnę jak piał żeby banki NIE były polskie, bo to nam zaszkodzi. I co nam z tego przyszło?
On zawsze odbiera głosy większej partii prawicowej. "Po owocach ich poznacie" dlaczego jego owoce to zawsze KORZYŚĆ lewactwa? Więc wyborco prawicowy myśl i nie daj się omamić agentom śpiochom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~MS
+3 / 5

Dodam tylko jeszcze, że również militarnie każde z państw zachodu bije na głowę czerwonego faworyta "krula". Jedynie atomówki trzymają ich przy życiu - bo tak Chińczycy już zabrali by co się im należy. Pośmiewiskiem świata jest CCCPowo które kupuje od francuzów okręty a od Niemców centa szkolenia i dowodzenia. Rosja może fikać jedynie do państewek takich jak skorumpowana i osłabiona Ukarina - i to tylko wtedy gdy w USA rządzi taka du** jak Barak Husajn. Bo jak rządził Bush to z podboju Gruzji bardzo szybko się wycofali. Armię ruscy mają wciąż w latach siedemdziesiątych - co było widać na Krymie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar arqueek
0 / 0

@MS Nie no. JKM czlonkiem ruskiej agentury? Nie wierze w przyszlosc tego narodu. Polacy maja wyjatkowa tendencje to sklocania sie, niedostrzegalna w zadnym innym narodzie. "Gdyby ruskim odebrac rope i gaz" zadne gdyby. Posiadaja spore zloza zasobow naturalnych (syberia). To, ze dzis eksploatuja rope i gaz to jedno. A jak juz tak gdybamy - gdyby amerykanom zabrac zloto to by byli biedni! Gdybac to sobie mozna w glowie, tutaj licza sie fakty. A te, niestety, dzialaja na nasz niekorzysc (albo raczej - na korzysc Rosjan). Nie jestem korwinista, wrecz przeciwnie, jestem skrajnie lewoskrzydlowy, ale Januszkowi na pewno nie mozna zarzucic, by byl ruskim agentem. EDYTA-chłopie, co ty cpasz. Ledwo zdazylem na jednego posta odpisac, a juz pod spodem drugi, z jeszcze wiekszymi bzdurami. Piszesz, jakby zycie bylo jakas debilna gierka komputerowa. Armia ruskich wciaz w latach 70. To nie jest juz przymusowe wojsko, bez wyposazenia, bez przeszkolenia. To nowoczesna armia, a to, ze kupuja sporo technologii zbrojeniowej, nawet od samych Amerykanow, nijak sie ma do rzeczywistosci. I zycze ci, jak i wszystkim Polakom, a rowniez i Ukrancom i innym, by nigdy nie musieli miec z nimi do czynienia. Na pewno nie nalezaloby to do milych spotkan.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 maja 2014 o 7:08

D DYZIO1290
+6 / 18

A co mają te delfiny do tego faceta? Rekin i tak by go nie zaatakował bo REKINY NIE ATAKUJĄ LUDZI JEŚLI LUDZIE NIE KRWAWIĄ!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~zeus89
-4 / 4

@Enthalpy. Od kiedy to wiek decyduje o twojej dojrzałości? Zresztą 19 lat normalnie respekt. Kłaniam się przed twoją wiedza i bogatym doświadczeniem życiowym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masti23
+1 / 1

@DYZIO1290.Nie trzeba krwawic by zostac zaatakowanym,wystarczy je sprowokowac.Rekiny dosyc czesto myla ludzi z fokami,co jest przyczyna atakow.,,Znanych jest 27 gatunków rekinów atakujących ludzi lub łodzie[1], z czego około 10 gatunków jest uważanych za niebezpieczne dla człowieka – istnieją udokumentowane przypadki ataku i ugryzienia bez wyraźnego sprowokowania zwierzęcia, ze skutkiem śmiertelnym, ale jest to rzadkością."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~JWK
+1 / 9

Do autora tego demota: nie mam ochoty dowiadywać się czegokolwiek o tym pajacu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ofmontreal
0 / 0

Obrazek #5 - Look at this beautiful Nope!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~lol123nataliahej
0 / 0

Nigdy wiecej nie wejde do wody morskiej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lotos5
0 / 0

Zielony uspokaja? Piłka nożna ma zielony kolor, a tylko denerwuje. -_-

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Madara_Uchiha
0 / 0

Miałem o nich pojęcie, bo zanim zobaczyłem ten demot, to przeczytałem Faktopedię!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olo555
0 / 0

9 - Polak po piwie; 25 - podobno nikt z niej nie skorzystał ale nie jestem pewien,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dizerr
0 / 0

5 i 23, Boże ile bzdur..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 maja 2014 o 11:49