Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
4012 4111
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
H harce
+1 / 1

Mam paru znajomych gejów, byłem w ich sypialniach, nie zauważyłem... Może to tylko u ciebie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+29 / 39

Oho Anonimowski na przekór tewałenkowi nie ma nic przeciwko wypowiedziom Korwina! "Myślałeś, że wolność jest, gdy możesz żyć jak chcesz, nie krzywdząc nikogo i mówić, co myślisz, gdy nie szerzysz nienawiści". Ponadto zgadza się kobietą cytowaną w demotywatorze, która żyje jak chce, nie krzywdzi innych i mówi co myśli nie siejąc nienawiści. Zapędzacie się w pułapki i sami masakrujecie przez te podwójne standardy.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NobbyNobbs
+46 / 58

Gej, który się chwali jak to mocno się pierdo***ił nie jest w niczym lepszy od gościa, który się chwali jakiej to panienki nie zaliczył. Skoro tym drugim gardzę to z jakiej racji mam pierwszego szanować?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ajuto
+18 / 30

@NobbyNobbs - przypomnij mi kiedy widziałeś ostatnio w publicznej telewizji jakąś kobietę, która obwieściła "ruch@ałam się tak, że mnie jeszcze p#zda boli"? Wypowiedź Katarzyny Grocholi oznacza, że gejostwo nie ma hamulców moralnych przed wywnętrzaniem się publicznie na temat swojego seksu, treścią życia homoseksualistów jest ich seksualna odmienność. Wobec tego nie mogą się pohamować przed publicznym słowotokiem na temat swojej d#py.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NobbyNobbs
+17 / 23

@up no dobra, ale czemu masz do mnie o to pretensje, skoro ja gardzę takimi ludźmi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cinek40
+6 / 10

Nie no, przecież wolność jest wtedy kiedy nie zakazane przez państwo jest zawieszenie biało-czerwonej flagi bo to faszyzm, kiedy państwo ściśle kontroluje co robisz z pieniędzmi i ze swoim życiem i każdy myśli jednakowo bo każdy objaw innego myślenia i myślenia w ogóle to ciemnogród.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ajuto
+3 / 5

@NobbyNobbs - twój poprzedni komentarz zabrzmiał dla mnie tak, jakbyś stawiał na równi sytuacje, gdy jakieś facet prywatnie chełpi się przed swoimi kumplami, z sytuacją publicznego roztrząsania (w telewizji) swoich najbardziej intymnych spraw - a o takiej sytuacji mówi Katarzyna Grochola. Jeśli co innego miałeś na myśli to pardon ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 maja 2014 o 20:20

avatar NobbyNobbs
+4 / 6

Ojj w sumie ja to tak napisałem, że sam na Twoim miejscu bym to zinterpretował tak a nie inaczej także wina i po mojej stronie leży.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E evilone
+22 / 24

wolność polega na tym, ale przyzwoitość już nie... nieprzyzwoitości nie należy tolerować w milczeniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 maja 2014 o 8:34

avatar ~Włodzimierz Lenin
+1 / 1

Nie mniej, niż Bogusław Ziętek, czy jego poprzednicy vide Adam Gierek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zet70
+27 / 29

Dobrze gada kobieta:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NobbyNobbs
+25 / 29

Chcesz zobaczyć cebulaka? W lustro spojrzyj. Porządny facet nie zdradza szczegółów ze stosunku kolegom a co dopiero publicznie. I nie ma tu znaczenia czy jest gejem czy hetero.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tamburator
+13 / 17

@adamcopper: To jak mamy pozwalać Gejom uzewnętrzniać się w taki sposób to może i niech Pedofile mają swoją okazje do uzewnętrzniania swoich "miłosnych uniesień z kochankami" i wcale nie róbmy z tego jakiś afer?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pumciak
0 / 2

Pisząc coś takiego tylko wykazujesz się głębokim brakiem wiedzy w temacie. Najwyraźniej nie wiesz o czym ona pisze i jak ani nie znasz żadnych faktów z jej życia, a kobieta akurat na brak doświadczenia nie może narzekać więc "cebulakiem" to jesteś ty...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Jeż_Jeżyk
+80 / 98

CO JAK CO, ale takich słów po Grocholi się nie spodziewałem. Teraz skończy się promocja w Gazecie Wybiórczej, mediach lewicowych śniadaniach TVN itp. Niemniej jednak gratuluję odwagi nazywania rzeczy po imieniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gracz90
+21 / 25

Za słowa prawdy płaci się najwyższą cenę- salon przestanie już ją promować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~t1ger
+9 / 9

Jako gej zgadzam się z Grocholą chociaż niezbyt mi podobają się jej książki i ich ekranizacje. To, co robię w łóżku powinno w łóżku zostać. Tak bardzo płaczą "ludzie" z LGBT jak to "ktoś im zagląda do sypialni!", No, jak wynoszą ją na paradę to mimowolnie ludzie widzą... Często nie chcą widzieć. To, co za przykład podała Grochola to przykład dyktatury mniejszości. W Polsce i w Europie homo-lobby wymusza tolerancję zamiast ludzi oswoić i przekonać, że homo-sąsiad to nie gwałciciel. Jedyne osiągnęli to kojarzenie homo z wariatami z parad. Przez nich moje życie stało się cięższe. No i nikt nie pytał, czy chcę być reprezentowany przez LGBT, oni sobie to prawo uzurpują. To ma być wolność? Stalin też sobie głosy dopisywał...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~tom_21
+4 / 20

brawo pani Kasiu,tacy "ludzie" nie powinni brać udziału w życiu publicznym.Przecież to jest chore.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E evilone
+5 / 9

hejt na samo w sobie homo nie jest w porządku, ta wypowiedź piętnuje wychodzenie z sypialni życia seksualnego, a że zazwyczaj ludzie mają większe problemy z homo, którzy rzucają to na transparenty, bardziej niż z hetero, którzy raczej nie ogłaszają się przez megafony to chyba oczywiste.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NobbyNobbs
+15 / 19

Są i książki o homo jak i filmy o homo, serio... A, że dużo mniej? No człowieku, stanowicie jakieś 1-2% społeczeństwa. Heteroseksualną większość obchodzą związki hetero. Skoro narzekasz na to, że jest ich mało to sam jesteś "zakłamanym lewakiem" chociaż słowo, którego chciałeś użyć to hipokryta. Skoro nie interesują Cię filmy i książki o parach hetero to się nie dziw, że większości nie interesują te o homo. I tak pod tym względem jesteście uprzywilejowani ponieważ każdy taki film i książka są przyjęte z wielką pompą jak marne by nie były. No ale daj palec to jest płacz, czemu ręki nie ma...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E evilone
+11 / 13

co ma film do zachowania na ulicy? kto broni gejom pisać książki o ich miłościach? jak geje się bzykają to można zobaczyć w środku dnia film, ale jak para hetero się bzyka to po 22, to nie jest żart czy naciąganie, tak naprawdę jest. obnoszenie się ze swoją seksualnością jest niesmaczne nie zależnie od orientacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T ToxicFosgen
+1 / 3

Jako gej dodam tylko, że ostatnie zwycięstwo eurowizji było podyktowane myśleniem o gejo-transo-dragqueenowej polityczno-publicystycznej poprawności, a nie tym co było oryginalne artystycznie czy chociaż dobre. Zgadzam się z myślą, żeby nie świecić jajami na paradach "nie równości" i nie mówić o sypialni publicznie (sprawy sypialni zostają w sypialni). Ale ktoś kto pisze, że nie ma u siebie homo w książkach stawia się po jednej stronie barykady. Najlepszym rozwiązaniem jest zasłona milczenia. Sex danej postaci nie jest istotny to się o nim nie pisze i nie mówi, jakikolwiek on by nie był.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NobbyNobbs
+3 / 3

@up nie no, nie przesadzasz aby? To, że ktoś nie ma homo w książkach nie oznacza, że jest negatywnie nastawiony. Tak samo jak ktoś, kto nie ma czarnych w książkach nie jest rasistą. Po prostu nie ma ich w książkach. Czym się ten "zakaz" różni niby od "zakazu" przyznawania się do własnej orientacji? Jeśli chcesz aby ktoś szanował Twoją wolność to Ty szanuj cudzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ellaella87
+16 / 22

w koncu jakies madre slowa ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T ToxicFosgen
+1 / 3

Maflex dałem Ci minusa, bo jestem z tych kręgów i też nie chcę słuchać o tym kto komu i jak mocno.
:P
Gej to "zwykły" człowiek chcący spokoju, odróżnijcie go od pedalstwa, które nie może znieść ignorowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NobbyNobbs
+17 / 21

Jak ktoś opowiada, że go tak mocno się pierd***ł, że go dupa boli to tak, obnosi się. Mnie nie interesuje co kto w domu robi, serio. Jak ktoś chodzi na parady to też się obnosi. Kiedy ostatni raz była w Polsce parada hetero? Jeszcze za Ligi Polskich Rodzin. Kto rzucał kamieniami w tą paradę? Geje. Kto płacze kiedy ktoś rzuca w tęczową paradę kamieniami? Geje. I ty mi o podwójnych standardach piszesz?! A wiesz czemu o hetero jest wszędzie pełno? Ponieważ 98% społeczeństwa jest hetero. Czemu więc te 98% miałoby się gejami zajmować? Żeby się wam miło zrobiło?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E evilone
+9 / 11

przepraszam, ale czy uważasz, że takie zachowanie przystoi komukolwiek innemu niż prostaki? jeśli się obnoszą to w swoim gronie, choć nadal w dobrym guście byłoby wstrzymać komentarze o swoim życiu seksualnym, to zwykły brak kultury nie ważne czy komentuje damski czy męski tyłek. Jak się traktuje takich co wiecznie opowiadają o swoich podbojach? garnituru na nim nie uraczysz, no i często to tylko budowanie swojego pozoru zajebistości. jeśli gej będzie się przechwalał jak to kogo on nie wyruchał to będzie tak samo traktowany, może z większą odrazą... lewica ma podwójne standardy i prawica, bo całe społeczeństwo ma podwójne standardy, w tej czy innej sprawie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maflex
+1 / 5

Niech się z tym obnoszą, proszę bardzo, ale w swoich kręgach! Mnie nie interesuje co gej w nocy robi, tak samo jak mnie nie interesuje co robi heteroseksualny, bo po co? Facet obnoszący się z tym ile kobiet zaliczył też jest dupkiem i takiego nie mam ochoty słuchać, jeśli jednak obnosi się z tym tylko wśród swoich podobnych kumpli to problemu nie widzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+6 / 6

"Facet hetero nawija o cyckach, cyckach, dupach tudzież cyckach, rzuca w stronę kobiet dwuznaczne teksty, opowiada na forum publicznym o swoim wczorajszym seksie bez pominięcia najdrobniejszego szczegółu - spoko, nie ma w tym nic niestosownego, jak się komuś nie podoba to przecież może wyjść." Jeśli naprawdę uważasz, że ludzie nie widzą w tym niczego niestosownego, to współczuję Ci znajomych. Czym innym jest też rozmowa w gronie bliskich znajomych, a czym innym przed kamerami. Mój przyjaciel jest gejem i nieraz rozmawiamy o tym, co się u kogo dzieje w sypialni, ale jeśli w kawiarni dosiądzie się do nas np. kolega ze studiów, którego znamy, ale nie tak dobrze, to żadne z nas nie będzie zdradzało, co się u kogo dzieje w sypialni, kto używa sztucznej pochwy, kto wibratora ani kto woli być na górze. Bo to nieprzyzwoite i wprawia drugą osobą w zakłopotanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+15 / 15

I racja. Jak dziadek opowiada, że go krzyże bolą, to wszyscy uważają go za nudziarza i malkontenta. Więc z jakiej racji mam się wzruszać, że kogoś boli poniżej krzyża?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gracz90
+7 / 15

Parafrazując słowa dobrego wojaka Szwejka: Nachalne są te pedały i zuchwałe!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
0 / 0

Nie, to było wg książki Masłowskiej. Wg jej książki było "Nigdy w życiu".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Andriej69
-1 / 9

Pomanita dobrze prawi, pani Grochola wypluwa z siebie tysiące jednakowych opowiastek dla pokrzepienia serc zapuszczonych kur domowych i prowincjonalnych feministek. Nic godnego uwagi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cinek40
+11 / 15

Wolność jest wtedy kiedy bezkrytycznie przyjmujesz wszystko co "nowoczesne i postępowe", jeżeli choćbyś pomyślał/a że coś jest w lewicy bez sensu, a nawet w ogóle pomyślisz bo każdy objaw myślenia przywiedzie takie wnioski to niestety jesteś ciemnogrodzkim faszysto-homofobo-rasistą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dragonman32
+7 / 9

Wlasnie.Tolerancja nie polega na tym zeby uznac homoseksualizm za ta prawdziwa orientacja.Tolerancja polega na nie wpiepszaniu sie w zycie innych.Gej niech sobie zyje w zwiazku z facetem a mezczyzna z kobieta.Niech kazdy robi to co uwaza.A nie to co probuje wmoic lewacka propaganda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J joker0044
0 / 12

Wolność dla pedałów?! Oni wszyscy powinni kończyć w psychiatrykach, a jak nie będą chcieli to na szubienicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pinkdiamond
0 / 12

Szubienica może nie ale w jakimś zakładzie jak najbardziej. Ich trzeba izolować zresztą homoseksualizm da się wyleczyć nie bez powodu powstają te kliniki a zresztą ludzie po leczeniu sami o tym mówią ale w Polsce tego nie usłyszysz ciiiii to tajemnica róbmy z ludzi ciemnogród i mówmy, że to normalne...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ThomasHewitt
0 / 4

Katarzyna, jakie mądre słowa!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pinkdiamond
+4 / 10

W innym kraju robiono ankietę "jak sądzisz jaki procent społeczeństwa stanowią geje". Średnia z odpowiedzi wyszła 25% podczas gdy w rzeczywistości był to 1 % Tak właśnie działa nagonka na tolerancję że to normalne podczas gdy tak niewielka część osób ma te zboczenie. Zobaczcie chociażby na ocenę tego demota ! Dlaczego my mamy tolerować obnoszenie się tych pedałów publicznie ze swoimi zboczeniami ? Nie dajmy sobie wmówić mediom że tolerowanie tego jest normalne i że wychowywanie dzieci przez nich też jest normalne bo nie jest !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pride_Love
0 / 0

Najśmieszniejsze jest to, że większość gejów nie chce mieć nic do czynienia z dziećmi, ze mną na czele. Nie mówię, że ich nie lubię, ale nie chciałbym dyktować całego swojego życia pod tacierzyństwo. Dla mnie geje, którzy chcą adoptować dzieci są egoistami, spełniającymi swoje zachcianki. "Mam ochotę powychowywać bachora, to se adoptuje".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NobbyNobbs
+1 / 1

@up albo pedofilami, w końcu 40% wszystkich pedofilii to homoseksualiści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pride_Love
0 / 0

Sorry, ale się mylisz. Definicja homoseksualisty to mężczyzna, który czuje pociąg do innych MĘŻCZYZN. Dałem capsa bo nie wszyscy rozumieją. Dla pedofilów jest oddzielny worek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NobbyNobbs
0 / 0

Nie mylę. Większość pedofilów czuje pociąg także to osób dorosłych. Dlatego są i heteroseksualni pedofile jak i homoseksualni pedofile. Homoseksualni stanowią 40% wszystkich tych zboczeńców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karol07
+5 / 9

Najśmieszniejsze dla mnie jest to, że zawsze jak mnie najdzie żeby sprawdzić co piszą internauci pod tego typu demotami, to wiecznie wypowiadają się ci sami obrońcy uciśnionych pedałów jak Anonimowski i inne żałosne istoty, które nie mają w życiu nic ciekawszego do roboty, tylko dodawać kolejne komentarze na demotywatorach...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wiesiu73
+5 / 5

nie ważne kto komu/ile co wkłada!! rubta co chceta! bez manifestacji itp! jak mam wytłumaczyć paradę dzieciakowi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar film100
+4 / 6

po tym komentarzu, ta pani zyskała w moich oczach :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kamrat40
+1 / 1

swoją dupę trzeba czuć aby ją pokochać niejeden stołkowy minister wam to powie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
-5 / 7

ciekawe, usuniety komentarz bo nie popieral wypwoiedzi grocholi , to tyle co w temacie, usuwam konto z demotow i przestaje odiwedzac te stronke

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+3 / 5

Pogrążamy się w żałobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y konto usunięte
+1 / 5

To istnieje naczelny gej Polski? Tak jak np. naczelny rabin? I kto pełni obecnie ten zaszczytny urząd?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+1 / 5

Wydawało mi się, że Biedroń :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
+3 / 5

Oj tam oj tam.Zwykli geje to niech sobie żyją i robią co chcą tak samo jak żuczek gnojarz,przecież nikomu nie przeszkadzają... Ich interes,ich tyłek - ich problem. No ale: pedalscy ekshibicjoniści którzy opowiadają w mediach jak im się kopulowało,to przecież co innego... Oni nie zasługują na ulgowe traktowanie,bo oni już są zboczeni i popieprzeni - podobnie jak heteroseksualny facet który zmusza innego faceta do wysłuchiwania durnych opowieści o tym jak chlał i "dymał" dziewczyny i rozkładającego "gumki" po całym pokoju. (I jeszcze mnie próbował wyciągać na takie imprezki.Dzięki,k***a, owszem niektóre dziewczyny mi się podobają ale gdybym szukał pustaków poszedłbym do PSB,Majstra czy Praktikera. Miesiąc z takim w akademiku - pod koniec myślałem że zabiję !). Poza tym homoseksualiści to może 1% albo mniej społeczeństwa. Więc jak wystąpią w 1 książce na 100 to wystarczy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 maja 2014 o 22:45

avatar ~zasde
-1 / 5

Może jestem za mało prawicowa, ale mi kompletnie wisi takie coś. W życiu jest zbyt dużo problemów, aby przejmować się czyjąś du.pą. Pieprzył się - OK. Miał z tego przyjemność - OK. Moje życie jakoś na tym ucierpiało? Nie. A może się polepszyło? Też nie. Więc niech sobie mówi, ma do tego prawo, taka wolność, cieszę się jego szczęściem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Szymon_93
0 / 2

Mówienie o kimś, kto czyni tą obrzydliwość "gej" świadczy o tym, że propaganda odnosi skutki. Sprawdźcie znaczenie słowa "gej; to nie odwaga; Nie ma wolności, ale zdecydowana większość ma wolną wolę. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhz
-1 / 3

Kolejny demot o pedałach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~szacunkutroche
-5 / 7

Obnoszenie swojej seksualności... Bo większość Polaków mówi, że mogą tolerować, ale że tylko jak oni sobie w domu robią co chcą, a nie na ulicy trzymają się za rękę. To jak jakaś laska z jakimś chłopakiem mało co się nie ruchają w publicznym miejscu to, to jest lepsze niż gdy dwóch facetów trzyma się za rękę.... Logika. Musimy się nauczyć szanować innych i nie wpieprzać się w nie swoje sprawy. Robią parady, bo nadal nie są szanowani i próbują to jakoś zmienić. Po co żywić nienawiść do kogoś kto nic nie zrobił? To co lepszy jest gwałciciel, który może zgwałcić jakąś 8-latkę niż geje?.. Jak ktoś tak myśli to dopiero ma narąbane w głowie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NobbyNobbs
+3 / 5

Taa.... bo ludziom nie przeszkadza jak facet z kobietą robią takie ekscesy jak opisałeś publicznie... Wcale.... Tylko was, pokrzywdzonych żuczków się czepiają. Ku***a! Otwórz te piep***one oczy! Wyjdź na świat a nie w posranych urojeniach żyjesz! Na to ludzie też patrzą z obrzydzeniem! Ale ty tego nie widzisz bo najlepiej się stawiać w roli ofiary! Zachowujesz się jak jakaś ciota i nie chodzi mi wcale o twoje zamiłowania seksualne a patrzenie na swiat.... " Robią parady, bo nadal nie są szanowani i próbują to jakoś zmienić. " Nie, robią parady bo są pedałami. A geje i lesbijki przez tych pedałów cierpią. "To co lepszy jest gwałciciel, który może zgwałcić jakąś 8-latkę niż geje?" Tak, oczywiście że lepszy... No człowieku, skąd ci się to wzięło? Z dupy?! Jakby nie prawo w Polsce to WSZYSCY pedofile, którzy się ujawnili leżeli by w zbiorczym rowie, od czasu do czasu polewani napalmem aby nie śmierdziało. Krzyczysz o szacunek? To nie wciskaj innym swoich chorych fantazji w usta, bo twoje zachowanie koło szacunku nawet nie leżało. Narąbane w głowie to ty masz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Andriej69
-4 / 6

Biednym walczącym o wolność demotowym prawaczkom świetnie idzie cenzurowanie i kasowanie komentarzy. Brawo! Oby tak dalej, naczelny pedałek prawicy - Jarek Kaczyński z pewnością jest dumny! A wicepedź Korwin aż pieje z zachwytu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+1 / 3

A jak zwykły dziad - heteryk sypie tekstami na podobnym poziomie to to jest w porządku? Wulgarność to wulgarność i w każdym przypadku powinna budzić taką samą dezaprobatę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kamrat40
+2 / 6

gejów powinno się leczyć w szpitalach psychiatrycznych taka prawda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~prawdaprawda
-1 / 5

Ciebie także, sądząc po twoim poziomie intelektualnym ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~elorew
-4 / 6

z jednej strony szkoda ze hitler nie wygral tej wojny- nie było by jejów , gender i dupków w rurkach...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pride_Love
+2 / 4

Na serio tak myślisz? Dobra, jestem specjalistą, wytłumaczę. W czasach dobrego wujka Hitlera zostałyby same rodziny hetero, więc 100% dzieci byłoby hetero (bo przecież geje i lesbijki rodzą się tylko z dwóch kobiet lub dwóch mężczyzn). Pomyśl. (Ponadto, celem Hitlera byli głównie Słowianie, bo rasa aryjska była jedyną właściwą. Więc Ciebie i mnie również by teraz nie było)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 maja 2014 o 11:48

K kamrat40
-3 / 5

ja bym tej pindy końcem kija nie tknął

Odpowiedz Komentuj obrazkiem