Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
276 299
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~gytftrdrtdrt
-4 / 14

Nie to są ekstremiści. Muzułmanie są inni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dawids
+2 / 4

A skad oni czerpia swoje przeslania? Przypadkiem nie z koranu? To jest po prostu islam bez przykrywki, ktora JESZCZE zaslaniaja sie w Europie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P poiman
+3 / 3

a to przypadkiem nie sa nasi "najlepsi kumple" od czasów interwencji w Syrii? to chyba Ci "biedni i uciśnieni" którym musieli pomagać Amerykanie, czy nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~mike9876
+1 / 1

Nie, poiman. Ci o których piszą zabili naszych "najlepszych kumpli" oraz "biednych uciśniony", ponieważ właśnie im nie pomogliśmy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JaroWars
0 / 0

A ja mam nadzieję, że rebelianci wygrają w Syrii, Iraku, a najlepiej na całym Bliskim Wschodzie. Niech wprowadzą terror rodem z Korei, niech ludzie ich znienawidzą. Tak jak z komunistami - jeśli chcesz się ich pozbyć, dopuść ich do władzy, to sami się po parudziesięciu latach skompromitują. Zresztą widać to dziś na przykładzie Iranu, paradoksalnie jednego z najbardziej świeckich społeczeństw muzułmańskich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JaroWars
+1 / 3

Zostawić i nie ruszać. Za dziesięć lat przeciągną ich ulicami i wytarzają w świńskim tłuszczu. Nikt się nie modli, kiedy nie ma co jeść.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
-1 / 9

Religia pozwala na pogodzenie się z niesprawiedliwością i z podporządkowaniem innym ludziom - to dlatego religia tak jest hołubiona przez władze. Pomaga ludziom żyć w upodleniu, bez podnoszenia głowy i bez upominania się o swoje prawa. To swoiste socjalne opium, zabijające aktywność społeczeństwa, a pozwalające na dostatnie życie ludzi związanych z władzą i szamanów, którzy pomagają im tę władzę utrzymywać. I na koniec najważniejsze - dotyczy to każdej religii

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mirzaq
-5 / 7

I właśnie dlatego komuniści propagowali ateizm! A nie, zaraz... To bez sensu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+1 / 5

Katoliccy mułłowie kodują wiernym że ateizm = komunizm. Czy Skandynawia jest komunistyczna?
A komuna w Polsce poza krótkim okresem walki z Kościołem szybko zorientowała się że lepiej z nim współpracować. To za czasów tej "okropnej komuny" w Polsce powstało najwięcej obiektów sakralnych w historii Polski. A wierni często nie byli często świadomi, że spowiadając się w Kościele, spowiadali się również w SB, bo ksiądz lubił "zabawiać się" z dziećmi i za milczenie płacił informacjami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mirzaq
-3 / 3

Widzisz, ja nie wierzę i tyle. Jestem wolnym człowiekiem. Ty musisz natomiast tworzyć teoryjki z dupy wzięte aby się utwierdzić w przekonaniu, że twój ateizm jest słuszny. W moich oczach jesteś gorszy od mocherów, one przynajmniej liczą na wieczną łaskę, a Ty? A to, że Skandynawia to komuna powtarzają nie katolicy a korwiniści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JaroWars
+2 / 2

To, że religia utożsamiana jest z antykomunizmem, to historyczny zbieg okoliczności - Mark mógł być ateistą, ale w jego dziełach widać gigantyczny wpływ chrześcijańskiej myśli społecznej. Że nie wspomnę o opracowanym przez papieża marksizmie w wersji light i Christian - chadecji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mirzaq
-3 / 3

@up cała cywilizacja europejska opiera się na tym co kościół stworzył, albo na tym co mnisi przed Wandalami ocalili, od tego zacznijmy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mirzaq
-2 / 2

@up Gandalf czy kiedy widzisz przecinek przestajesz czytać dalej na wszelki wypadek nie będę używał w rozmowie z tobą znaków interpunkcyjnych żeby cię nie rozpraszały przecież napisałem o tym więc o co się czepiasz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mirzaq
-1 / 1

Napisałem o mnichach i Wandalach? Napisałem. Twoja wypowiedź nie ma charakteru uzupełniającego, bo wtedy by się zaczynała "Warto wspomnieć jednak..." A nie "Cywilizacja Europy opiera się na dorobku Grecji i Rzymu, a nie na chrześcijańskich bajaniach" Natomiast barbarzyńca (mimo, że nie użyłem tego słowa to masz pretensje o jego znaczenie) to określenie oznaczające osoby spoza kultur greckiej i rzymskiej a nie kogoś prymitywnego! Doucz się to rozmawiać będziemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mirzaq
0 / 0

Podałem znaczenie pierwotne to raz. Dwa: przeczysz więc temu, że KK miał olbrzymi wpływ na kształt obecnego świata? W takim razie proponuję prosty eksperyment: podaj mi dzisiejszą datę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+1 / 3

Jakis problem macie? Czy sami nie twierdzicie(a przynajmniej czesc z Was) ze kazdy ma prawo postepowac wg wlasnego sumienia i nawet narzucac takie postepowanie innym, bo prawo boskie jest wazniejsze od prawa stanowionego!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+3 / 7

Straszą nas muzułmanami, którzy nie za bardzo chcą przyjeżdżać do naszego kraju ze względu na kiepski socjal, ale nie zauważają że na naszych oczach Polska jest przekształcana w państwo wyznaniowe, w którym "nasi" mułłowie publicznie twierdzą, że nie obowiązuje ich prawo stanowione i nawołują do łamania go. Nie przeszkadza im to brać z państwowej kiesy pełnymi garściami...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+1 / 1

"Nas" strasza muzulmaninami podobnie jak muzulmanow cywilizacja zachodu. W imie czego? Oczywiscie wiekszej nietolerancji, zyskow kaplanow i wiekszego zacietrzewienia w slepiej obrony okreslonych pogladow.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
+3 / 5

Jeszcze do niedawna duktatorzy jak Saddam Hussain, Muamar Gaddafi, Hosli Mubarak czy Bassar Al-Asad byli postrachem naszego świata jako siewcy zła i propagatorzy nienawiści do kultury zachodu. A jak się okazuje to było jedyne co trzymało tamte kraje za morde twardą ręką żeby do władzy nie doszli tacy fanatyczni debile jakich możemy tu oglądać. Ale USA i części Europu oni nie pasowali bo nie chcieli dawać ropy za darmo i dzięki temu mamy prawdziwy chaos, benzynę po 6 zł i przygotowania do wojny z białymi, że o jakiejkolwiek tolerancji dla każdego kto nie popiera ich w 100% nie wspomnę. Biali zrobili wielki błąd uwalniając te kraje spod władzy dyktatorów bo teraz zacznie się dużo gorsza dla nas dyktatura przywódców religijnych, a ci mają nasrane we łbach bez porównania gorzej niż najgorszy ze świeckich "tyranów"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JaroWars
0 / 2

I BARDZO DOBRZE. Najwyższa pora, żeby te narody dojrzały i zrobiły to same. Ile czasu chciałbyś je jeszcze "trzymać za mordę" - sto, dwieście lat? Niech zapanuje islamizm i niech się wypali, jak komunizm, albo chociaż wyewoluuje do postaci "z ludzką twarzą". Czy to się nam podoba, czy nie, obecnie kraje arabskie po raz pierwszy mogą tak naprawdę decydować o swojej przyszłości, a że obejdzie się to kosztem hektolitrów przelanej krwi? No cóż, u nas też tak bywało. Pozwólmy im kroczyć własną drogą. Niech tworzą kalifaty, niech przerysowują granice, niech tworzą prawa oparte na szariat - kto wie, może ostatecznie wyjdzie im to na dobre?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+1 / 1

Gandalfie, ale u nas tez byly rody szlacheckie i krolewskie, ktore trzesly Europa. Poza tym w Europie bylo w miare spojne spojrzenie na wiare - w islamie nie ma jednego przywodcy duchowego. Zasadniczo do okresu wiosny ludow w Europie nie wiele sie zmienialo jesli chodzi o sposob sprawowania wladzy(obecnie jest podobnie, tylko ludzie maja iluzje ze moga sobie kogos wybrac, a tak naprawde rzadzi ten, kto ma pieniadze).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JaroWars
0 / 2

Jak to nic się nie zmieniło - a polityczny islam, ideologia bez jakiegokolwiek precedensu w historii tej religii, ataki terrorystyczne itp? Zwracam uwagę, że preludium do rozkwitu cywilizacji chrześcijańskiej stanowiła reformacja, która narodziła się wskutek WZROSTU żarliwości religijnej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JaroWars
0 / 2

Ty mówisz o wieku XIX, ja o XV i XVI. Nie mówię tez o reformacji ani kontrreformacji, a o ich ostatecznym wyniku, to jest wojnie trzydziestoletniej, która przekonała narody Europy, że może jednak nie warto aż tak się pieklić o zabobony. W islamizmie też widać już tego ślady - algierscy fundamentaliści zaprzepaścili cały kapitał społeczny, jaki zgromadzili, gdy wojsko robiło pucz, kiedy ich siepacze ruszyli na wioski i zaczęli mordować chłopów i ich rodziny - to mniej więcej dlatego arabska wiosna tam się nie udała, nie doszło do porozumienia mas z klerem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~naniana
0 / 0

Wybierzcie się do muzułmańskiej dzielnicy w Paryżu, Rotterdamie, Brukseli czy Londynie wczesnym wieczorem, też zobaczycie ulice bez kobiet, pełne mężczyzn siedzących na chodnikach i głośno się zachowujących. Przerażające.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem