Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
2478 2559
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~ertyjhgvfcdxs
+32 / 46

Takiego gościa biorę za kołnierz i wyp... z domu. I dokładnie tak powinniśmy zrobić z muslimami w Europie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar conan02aw
+21 / 33

I to jest prawidłowa, naturalna reakcja. A nam się wiąże ręce "poprawnością polityczną". Pieprzeni kosmopolici, bezpaństwowcy jak wirusy, nasrać w jednym miejscu i wynieść się dalej - to jest właśnie "elyta" europolityki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ajuto
+16 / 24

W tym obrazie brakuje jeszcze reporterki z Krytyki Politycznej, Gazety Wyborczej, Newsweeka albo z Polityki, która obsmaruje sąsiadów w prasie pisząc, że powinni grilować wyłącznie mięso drobiowe, ponieważ intruza obraża grilowanie wieprzowiny, córeczka sąsiadów powinna zdjąć krzyżyk z szyi, bo to intruza też obraża, kobiety powinny założyć na siebie skromne worki, bo pokazywanie gołych ramion jest niezgodne z kulturą intruza i wcale nie można się dziwić, że nazywa gospodynie imprezy "niewiernymi dziwkami" i że w takiej sytuacji trzeba wykazać zrozumienie dla intruza, który wezwie kolegów w celu utworzenia policji obyczajowej zgodnie z nakazami jego kultury. A w ogóle to wszyscy intruza dyskryminują i są faszystami ;) Multi-kulti w pełnej krasie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 października 2014 o 10:39

avatar AVictor
+4 / 14

Jak tak dalej pójdzie to będzie upadek Europy.... jak byłem na zachodzie to miejscami mam wrażenie że więcej muzułmanów niż chrześcijan. Poprawność polityczna do niczego nie prowadzi... powinni stworzyć prawo ochrony normalnej rodziny... a nie gloryfikować obcokrajowców, gejów i lesbijki; tłumacząc że to co robią jest normalne. Jak tak dalej pójdzie Europa upadnie... jak obcokrajowcom się coś nie podoba to niech wyjeżdżają a jak chcą żyć to niech dostosują się do panujących warunków!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Borsuk231
+2 / 4

Dokładnie. Takich powinni deportować, a nie chronić "poprawnością polityczną".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Gabadeleon
+25 / 31

Z tymi muslimami w EU to nie do końca tak jest. GB czy Francja same sobie ich zaimportowały przyłączając kraje muzułmańskie do swoich imperiów... i taki koczownik gdy się dowiadywał, że jest mieszkańcem integralnej części Francji czy Brytanii to zgodnie ze zdrowym rozsądkiem uznawał, że lepiej mu będzie w stolicy "swojego" imperium niż w szałasie na pustyni; potem sprowadzał krewnych, płodził 15 dzieci itd. itd. A Niemcy sprowadzili sobie pół miliona tureckiej taniej siły roboczej i nie wpadli na to, że "tania siła" zechce pozostać nad Łabą na zawsze....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar UzeQ
+7 / 9

Pięknie powiedziane :) Masz ode mnie plusa, bo powiedziałeś coś, czego większość ludzi nie wie, albo nie chce wiedzieć. Francja, UK, Niemcy sami sobie zgotowali taki los. Ba! nie tylko w Europie, ale w USA jest identycznie. Najpierw sobie sprowadzili niewolników z Afryki a potem się wkurzali, że Ci zostali na dłużej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ajuto
+3 / 7

No, nie całkiem o to chodzi. Tu nie chodzi o to, że imigranci, po przyjeździe do pracy, pozostali w danych krajach. Rzecz w tym, że zamiast prowadzić politykę integracji przybyszów, ich kulturowej asymilacji, lewicowe elity Zachodu przeforsowały coś wręcz odwrotnego: promowanie obłędnej wizji "wielu równoprawnych kultur w jednym społeczeństwie" kosztem kultury rodzimej. Tę ostatnią celowo rugowano z życia publicznego, wręcz ośmieszano. Imigranci nie zintegrowali ze społeczeństwami Zachodu, bo fundamentalnym założeniem multi-kulti było właśnie to, że mają się NIE integrować. Taka chora ideologia doprowadziła przybyszów do przekonania, że skoro ci, do których oni przyjechali, jako do stojących na wyższym poziomie rozwoju, bogatszych, lepiej zorganizowanych - teraz sami ustępują im pola na niwie społeczno-kulturowej, to znaczy, że sami uważają swoją kulturę za niższą. "Dzięki" obłędnej, lewackiej polityce multi-kulti imigrantów popchnięto w kierunku alienacji w kulturowych gettach i pogardy wobec społeczeństw w których żyją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 października 2014 o 15:55

avatar t1ger
+6 / 22

Twój pamiętnik powiadasz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Qboot1984
+1 / 13

Taaa, a imigranci z Europy Wschodniej piją i kradną, ci z Afryki doją system, a wszyscy hindusi noszą turbany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MINTOR_
-1 / 5

Chciałbym tylko zauważyć, że stereotypy nie biorą się znikąd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masti23
+2 / 14

Roznica jest taka ze kraje ue nie maja nic przeciwko muzulmanom,autor nie byl nigdy w innych krajach,tutaj w UK muzulmanie pracuja,przynajmniej w mojej miejscowosci.Autor wrzuca wszystkich do 1 wora,a jakos nie mowi sie o tym jak polak polakowi wbija noz w plecy,swoich w UK wykorzystuja by ten robil za 2-3 itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+1 / 15

Mam takie wrazenie, ze o tych "zlych muzulmanach" to mowia osoby, ktore nosa nie wysciubily poza zachodnie granice na dluzej niz na dobe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar doliwaq
+1 / 5

Dokładnie. Siedzą w internecie, na zmianę czytują Korwina i oglądają filmiki o tych złych muslimach, a potem się wypowiadają wielcy znawcy tematu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fgdxx
+1 / 7

Ja mówię o złych muzułmanach bo właśnie byłem na zachodzie (w niemczech) i wiem jak to bydło się zachowuje. Ci ciężko pracujący w kebabach to mniejszość, a strach przed muzułmanami to zwykła zapobiegawczość i doświadczenie z zachodu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masti23
+2 / 4

Dostalem minusa za pisanie prawdy,ruscy,ukraince i litwini trzymaja sie razem,polacy juz nie tak chetnie.Ciabarasy tutraj pracuja,nie spotkalem jeszcze bezrobotnych.,chociaz pewnie sa jacys wsrod kazdej grupy,polakow,cyganow,ciapakow i anglikow,ci ostatni sa cholernie leniwi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar antyplatformers
0 / 10

Lepiej uważajcie z tymi demotami, jeszcze znajdzie się jakiś Muslim i zaszczuje podsycaniem do nienawiści na tle religijnej i co gorsza, prawo polskie będzie po jego stronie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bartii93
-1 / 3

Poczęstował ich jedzeniem czy poczęstował się ich jedzeniem? Co to samego demota to trafne podsumowanie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 października 2014 o 11:25

avatar ~Obserwator_demotywatorów
+2 / 10

Poza tym krytykowaniem, to tak wygląda niechciane dziecko. Czemu muzułmanów chcecie powyrzucać, a "najlepiej" to pozabijać, a płody i zarodki są dla was nietykalne?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Okokul
+4 / 12

Najlepsze, że właśnie tak na ogół zachowują się także...Polacy - nic nie zrobią, ale krytykują wszystko i wszystkich wokół, udając przy tym, że sami znają się na wszystkim najlepiej. Być może ci niektórzy z nas mają więcej wspólnego z muzułmanami niż myślą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kateri
+6 / 10

Narzekamy, krytykujemy i jesteśmy pesymistycznie nastawieni właściwie do wszystkiego.. cóż może i tak jest. Ale żaden Polak nie wymyślił sobie "polskiej policji" w Niemczech, nie próbują wprowadzać własnego prawa w dzielnicach, w których mieszkają itp. Pomijam już tak ekstremalne przypadki jak nawoływanie do świętej wojny. My po prostu jesteśmy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~456789
-2 / 8

W rzeczywistości jest trochę inaczej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~janiejestemrasista
-2 / 8

Ten plebs powinien stąd wy-pier-da-lać. Krótko, dowcipnie i na temat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Yacol212
+1 / 11

Przestańcie uogólniać. Jakoś Polscy Tatarzy są z nami od wieków i nie ma z nimi najmniejszych problemów. Ich też byście wygnali z Europy? Przelewali krew za Polskę razem z naszymi przodkami i wkładanie ich do jednego wora z bandą chorych fanatyków jest bardzo nie na miejscu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ajuto
+9 / 15

Polscy Tatarzy są u nas od setek lat, są zasłużeni dla naszego kraju, kultywują swoją wiarę i tradycje, ale nigdy nie próbowali ich nam narzucać. To jest inny rodzaj wyznawców islamu, całkowicie zintegrowany z polskim społeczeństwem - w zasadzie to są Polacy tatarskiego pochodzenia. Nie można tego powiedzieć o islamistach w krajach Zachodu, którzy dzięki ideologii multi-kulti zostali wychowani w postawie roszczeniowej wobec społeczeństwa w którym funkcjonują, nie identyfikują się z tym społeczeństwem w ogóle, roszczą sobie prawo do przemiany kulturowej danego państwa. Co więcej, oni głęboko gardzą kulturą i społeczeństwem, w którym żyją i nie wykluczają nawet wywierania presji siłowej w celu wymuszenia przemian, np.: policji szariackiej. Nie można udawać, że to zjawisko nie istnieje - tak by chcieli twórcy muli-kulti, którzy teraz chyba sami są przerażeni bestią, którą wyhodowali swoją nierozumną polityką. Zjawiska groźne trzeba nazywać po imieniu, chociażby po to, aby nie dotarły do nas - bo idee wypracowane w celu "ukojenia" roszczeń obcych przybyszów, np. "poprawność polityczna", już do nas docierają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 października 2014 o 14:09

Z zergadis0
+11 / 13

Muzułmanie, którzy zwyczajnie u nas żyją, pracują, integrują się ze społeczeństwem i nie narzucają nam swoich zasad - nie mam nic przeciwko. Muzułmanie, którzy chcą zmienić nasze prawo/kulturę dlatego, że coś im się w nich nie podoba - wyp...lać. Tyle, że ta zasada powinna dotyczyć każdej religii, z chrześcijaństwem włącznie (i mówię to jako chrześcijanin, przy czym jeżeli zmiany miałyby dotyczyć nie ograniczenia wolności, a jej powiększenia, to można je rozważyć).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 października 2014 o 12:52

avatar t1ger
+4 / 20

Nikt niema nic do integrujących się muzułmanów. Sam wcinam kebab u jednego. Gość jest spoko, czasem dorzuca colę gratis. Ma żonę chrześcijankę i córkę wychowują tak, że sobie wiarę może wybrać sama. Nikomu nie wadzą, wręcz przeciwnie - są pomocni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar doliwaq
-3 / 3

Mówisz to, jakby nikt o tym nie wiedział. Prawda jest taka, że każdy zdrowo myślący człowiek tak myśli! Problem jest w tym, że zbyt wielu ludzi wrzuca wszystkich muzułmanów do worka z napisem "terroryści" i żądają wyrzucenia wszystkich muslimów, bo to religia przemocy. Absurd goni absurd, tym bardziej, że większość muzułmanów to spokojni ludzie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
-4 / 6

Nie wierzę! Trzeba to gdzieś zapisać: "3 października 2014 roku Arnau zrobił dobrego demota!" chyba pierwszego w swojej karierze twórcy demotów. Cieszmy się bo cos takiego pewnie zbyt szybko się nie powtórzy. A demot to oczywiście cała prawda i dobrze opisuje tych pasożytniczych prymitywów islamistów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Miss_Silent_Megan
-3 / 5

A gdzie tam jest coś o muzułmanach?????

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Bardarbunga
-2 / 2

Jeśli pojawi się drugi Hitler to tym razem z dymem pójdą muzułmany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adraxer12
0 / 4

Z pozdrowieniami dla multi-kulti https://www.facebook.com/video.php?v=1539564659589305. Są 2 rodzaje muzułmanów sunnici i szyici. O ile sunnici są w miarę spokojni, o tyle szyici zabijają za samo przejście na chrześcijaństwo i ci właśnie trafiają do Europy pod medialnym pseudonimem "nożowników", chcąc przejąć władzę nad Europą "brzuchami swoich kobiet". Islamska partia w Dani zapowiada że nie długo przejmą władzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fgdfg
0 / 2

Nope. Powinieneś jeszcze wywalić połowę ich rodziny z pomieszczenia, bo twoja wiara uważa ich za gorszych , przespać się z Panią Domu i uznać ją za swoją własność. w sensie dosłownym. całkowicie pozbawioną własnej woli własność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Antymuz
+1 / 1

Za 50 lat obetną nam głowy taka prawda jeśli się nie przebudzimy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dfdf
0 / 0

jest mały błąd ich tu nikt nie zapraszał

Odpowiedz Komentuj obrazkiem