Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
342 406
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar olo555
+12 / 28

ostatnio nonstop sie okazuje zę to straz gminna [miejska] czy policja leje pałą skutych obywateli lub obezwładnionych a potem sie pyta czy pójdą na współpracę w myśl zasady "pierw bij potem pytaj", policja rodem potomkowie MO

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~aalak
+1 / 7

Hahaha, non stop... Koleś potwierdziła się jedna afera z policją, a Ty wyjeżdżasz z tekstem "non stop"? :D Najwidoczniej Twój mały móżdżek nie potrafi ogarnąć, że dziennie w skali kraju dochodzi do DZIESIĄTEK TYSIĘCY interwencji, więc te nieprawidłowości nie są nawet promilem wśród poprawnych zachowań. A może masz jakieś dowody na inne nieprawidłowości? Ja wyznaję zasadę, że oceniam to co widzę na własne oczy, a nie to co mi w telewizji pokarzą - z policją nigdy nie miałem problemu (nawet w zeszłym roku w Warszawie, mimo że było bardzo gorąco - i dosłownie, i w przenośni). Za to widzę pełno "prawilnych", co to tylko zaczepki szukają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~greed777
0 / 4

@up Nie chodzi tylko o Wiplera przecież, wejdź na profil stonogi i pooglądaj udostępniane przez niego filmy nigdy nie bylem karany ale kontakty z POlicją miałem tam ręka rękę myje dlatego tak mało przypadków wychodzi na jaw wiec mówił bym o procentach a nie promilach :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~aalak
+1 / 3

@greed777, akurat przykład pana Stonogi to słaby argument, bo to zwykły cham i prostak. Na siłę szuka zaczepki, prowokuje, a później zdziwienie, że policja zła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YQY
+5 / 13

Jest ZOMO w polsce cały czas ,tylko czekają jak świadków nie ma .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kokosnh
0 / 0

Po ilości amunicji nie wróże nic dobrego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tytusz
-2 / 2

Mniejsza nawet o poobijaną przez rozbrykanych faszystów Policję, bardziej szkoda tych corocznie wyrywanych niewinnych drzewek i spalonych Bogu ducha winnych budek...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem