Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
505 610
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~Paweł9754
+11 / 21

Najbardziej podobało mi się gdy wygrażał że popełni samobójstwo. A wszyscy w komentarzach "dajesz" , "pokaż że masz jaja" :). A słowem podsumowania gościu ma poważne odchylenia seksualne a Watykan pomimo swoich obietnic " rozliczenia" - niczym dobry pasterz chroni swoje czarne owieczki odrzucając wniosek polskiej prokuratury o ekstradycję. Teraz wyjdzie że wielebny ma depresję sprawa wy cichnie a on będzie mógł wrócić robić dalej zdjęcia "ptaszkom" małych chłopców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0bcy
0 / 6

Od rozliczania ludzi za przestępstwa jest wymiar sprawiedliwości a nie przełożeni. jakoś nie słyszałem aby do kadrowego przyszli jacyś ludzie po odszkodowanie za to że jakiś murarz spowodował wypadek, albo aby przyszli po odszkodowanie do dyrektora za to że jakiś nauczyciel był zbokiem, nie słyszałem też aby ktoś zgłosił sie do generała po odszkodowanie za to że żołnierze gwałcili kobiety na misji.... może dlatego że generał nie jest od płacenia odszkodowań, dyrektor nie jest do wymierzania sprawiedliwości a kadrowa nie jest od przeprowadzania śledztwa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar t1ger
-2 / 14

Skoro o gościu słyszałeś, to nie chroni. Wg. twojej logiki to szkoły też chronią pedofilów. O żadnym złapanym ostatnio nie słyszałem, a w szkołach pedofilia jest najczęściej spotykana (pedofil szuka pracy blisko swoich potencjalnych ofiar).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0bcy
0 / 10

Poza tym jeżeli już mowa o kryciu to najbardziej kryje się osoby z LGBT. Ważna informacja jest taka, że 1% osób homoseksualnych odpowiada za 40% aktów pedofilskich... Mówiąc prościej 3 homoseksualistów dopuszcza sie tyle aktów pedofilskich co 200 heteroseksualistów... ale kiedy ktoś ostatnio wspomniał że pedofilem był homoseksualista? Nawet tutaj mamy do czynienia z pedofilią homoseksualną - w końcu z tego co wiem na zdjęciach byli chłopcy a nie dziewczynki... kiedy idąc tą logiką Pawle zaczniesz narzekać na środowisko LGBT żeby zapłaciło odszkodowanie za to co się stało? Że kolejny zdrowy seksualnie inaczej dopuścił sie takich czynów? Kiedy na LGBT coś napiszesz co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aku666
+1 / 5

Ponoć bez bezpośredniej interwencji papy nic mu nie mogą zrobić, bo granica współżycia w Watykanie została podniesiona całkiem niedawno (wcześniej było 12 lat) i w świetle tego, jako że prawo nie działa wstecz, Wesołowski ruchał dzieciaki legalnie. Tygrysek jest na posterunku więc niech nam wytłumaczy, tak jak tłumaczył ostatnio, że to martwe prawo :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~0bcy_as
-1 / 3

aku teologiczny impotencie - wiek 12 lat był w Watykanie granicą ustaloną wtedy kiedy wychodzenie za mąż przez 12 latki było normą - poza tym aby takie współżycie było legalne konieczne jest posiadanie małęzeństwa z tą osobą więc twoja teoria lega w gruzach - granicy nie podnoszono bo nie było takiej potrzeby - no chyba że jakiś papież ostatnio się ożenił albo kardynał z 12 latką... słyszałeś coś o tym?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aku666
-1 / 5

Nie wiedziałem że teologia jest zajmuje się badaniem granic wiekowych przy współżyciu seksualnym, ale w sumie coś jest na rzeczy. Wymóg małżeństwa został wprowadzony też całkiem niedawno, nie było tego wcześniej, wymagano tylko "zgody" obu partnerów. A co do tygryska, ten przepis dotyczył całych Włoch. "W 1929 roku podpisano tzw. traktaty laterańskie, kończące długi spór między papiestwem a władzami Włoch. Wtedy też Watykan przyjął włoski kodeks karny." Tylko że Włochy zdążyły swój zmienić, w Watykanie olano sprawę aż do niedawna. I mamy kruczek prawny z którego Wesołowski może śmiało skorzystać, nawet dostanie odszkodowanie za "depresję". No chyba że, jak mówiłem, papa zainterweniuje i powie że ma być winny i już (bo może).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar t1ger
-5 / 7

@aku666 - a to prawo o którym mówisz wynika z biblii czy z przestarzałego systemu politycznego pełnego martwych przepisów? Jest masa takich przypadków. Np. na północy Anglii możesz zabić szkota w niedzielę do południa pod warunkiem, że ten ma przy sobie łuk i strzały. Przepis martwy - ale tego się nie czepiasz bo kościołowi niema jak dokopać. Ot, cały antyklerykalizm. Dowalicie się wszystkiego, nawet jak niema sensu czy związki, żeby dokopać kościołowi ;) Żeby upaść niżej od was potrzebna jest już łopata EDIT - poprawiłem... "szkoda" na "szkota" :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 stycznia 2015 o 19:32

avatar aku666
0 / 2

Ch*j mnie interesuje z czego to prawo wynika, interesują mnie jego efekty, a efekty są takie jak przedstawiłem. Coś tam pi*przyłeś o rzetelności, teraz odszczekuj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0bcy
+1 / 1

Aku skoro mówisz że ciebie interesują efekty to powiedz mi prosze jakie były efekty tego że w Rzymie granica wieku była taka niska? Ile tych efektów jesteś w stanie wymienić? Żadnego bo właśnie ciebie efekty nie interesują tylko martwe prawo które w dzisiejszej sytuacji politycznej brzmi gorzej efekty z niego wynikające

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aku666
0 / 2

@0bcy: "interesują mnie jego efekty, a efekty są takie jak przedstawiłem" Wklejam jeszcze raz bo za pierwszym razem nie zrozumiałeś co czytasz. Resztę pomijam, bo wyciągasz sobie z dupy wnioski na podstawie własnego niezrozumienia słowa pisanego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aku666
+1 / 1

Jasne tygrysku, ty mi podajesz fakty o trzynastoletnim mężu Palikota. Weź skończ już bo żal dupę ściska jak na to patrzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~zemon1515
0 / 0

Drugi Kiszczak, tyle, że ten jest w kiecce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem