Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
470 782
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Ajuto
+37 / 59

Jak można identyfikować się z Charlie Hebdo, czyli z ludźmi, którzy WCALE NIE SĄ NASTAWIENI NA POKOJOWĄ KOEGZYSTENCJĘ z osobami wyznającymi inny światopogląd? Wręcz przeciwnie... Charlie Hebdo na łamach swojego pisma zwalcza w sposób bezwzględny, chamski, prymitywny i wulgarny, wszelkie światopoglądy inne niż ich własny, fanatycznie ateistyczny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2015 o 14:11

avatar szarozielony
+12 / 38

"Za to, że jak "jadą" to "jadą" po wszystkich" - czy jak siądę za sterami szambiarki i wesoło pogwizdując pojadę ulicą opróżniając jej zawartość na przechodniów to też mnie będziesz szanować za to, że konsekwentnie oblewam wszystkich jak leci? Bo tym właśnie zajmowali się Ci gloryfikowani martwi rysownicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ajuto
+3 / 19

@Pionka, każdy fanatyk jest "konsekwentny w tym co robi".Charlie Hebdo nie tyle "jechał" po wszystkich, co opluwał wszystkich, znieważał, poniżał. Tego nie wolno robić nikomu. No chyba, że ktoś prowadzi swoją własną, ateistyczną, fanatyczną wojenkę, ale wtedy nie powinien liczyć na gesty solidarności ze strony ludzi, których znieważa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pionka
-5 / 17

@szarozielony, a pewnie, że tak. Jeżeli wylejesz zawartość szambiarki zarówno na bezdomnego jak i na sędziego, policjanta czy na kogoś innego któ mógłby Ci w znaczący sposób zaszkodzić.
@Ajuto, ja nie oceniam tego co oni robią. Chcę Wam po prostu wytłumaczyćto, że wiele osób omija temat islamu, bo najzwyczajniej w świecie się boi, a oni tego nie robili, nie dali sobie buzi na kłódkę zamknąć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+7 / 11

No własnie nie wszystkich, nie tykali homoseksualistów, bo to niepoprawnie, tykali tylko niesprzyjających im polityków a nie tych po ich stronie, nie oberwało się zwolennikom aborcji. Czyli największych świętych krów w Francji nie ruszali. Tyle, że się arabom i żydom dostało z frakcji broniących się. Zresztą pokazują to dobitnie wyroki sądu, uniewinnienia od ręki. Gdy naprawdę byli tacy jak mówisz, to choć raz czy dwa w sądzie dostali by po tyłku. Bo we Francji w przeciwieństwie do Anglii choćby medialna nagonka na imigrantów Arabskich wbrew pozorom jest dość silna i powszechna od jakiegoś czasu. Tylko nie zawsze tak wulgarna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 stycznia 2015 o 10:58

avatar tytusz
-4 / 14

Odpowiem ci z racji avatara. Można identyfikować się Charlie w tym sensie, że są elementem naszej, zachodniej cywilizacji. I ideały tej cywilizacji - jak choćby wolność wypowiedzi, zostały przez terrorystów zaatakowane. Ja na przykład uważam za głupca i szkodnika Jarosława Kaczyńskiego - ale gdyby z racji swoich poglądów został przez terrorystów zamordowany - identyfikowałbym się z nim - a raczej z ideami z powodu których zginął. Ideami wolności wypowiedzi.
Jeśli pozwolisz innym cywilizacjom wyrywać sobie po kawałeczku tę naszą wolność, to ani się spostrzeżesz, jak sam zostaniesz zaatakowany, Ty i ci, do których światopoglądowo ci blisko.
Nie kupuj więc charlie hebdo i innych gazet, z których światopoglądem ci nie po drodze, ale nie pozwól niszczyć naszej kultury i cywilizacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Browar1
0 / 8

W ktorym miejscu oni zniewazaja? To sa tylko karykatury...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Kirters
0 / 4

tytusz - jeśli "zachodnia cywilizacja" opiera się na wykorzystywaniu i nadużywaniu wolności słowa, by bezkarnie lżyć w chamski sposób wszystko i wszystkich, to chyba coś jest nie tak. Wolność słowa nie oznacza braku odpowiedzialności za słowa (nawet jeśli szmatławiec ma w podtytule "irresponsable"). Urban za najgorszych lat mógłby się uczyć od tych gnojków z "Charlie Hebdo", przy nich nawet nazistowski "Der Stürmer" był jak bajka na dobranoc. Policja we Francji od dawna prosiła ich o zaprzestanie takiej działalności, ostrzegała, jak to się może skończyć, zwłaszcza po aferze z "duńskim Mahometem" sprzed kilku lat. I co? I nic - nie posłuchali, więc w końcu ktoś nie wytrzymał. Nawet dzieci wiedą, by nie igrać z ogniem - ci z "Charlie Hebdo" widać nie wiedzieli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+2 / 2

Czy są elementem naszej cywilizacji? Ciężko powiedzieć, z jednej strony na niej wyrośli, z innej sami jej elementy brutalnie atakuję (jak tradycyjne wartości). I by nie było, nie popieram terrorystów, przemoc rodzi tylko przemoc. Po prostu ciężko mi się jest identyfikować z kimś kto mnie znieważał przez cały czas a teraz gdy spotkała go krzywda liczy na moje poparcie. I tak jestem przeciwny terroryzmowi, uważam, że w Europie mamy problem z asymilacją imigrantów, po prostu wiele krajów przyjęło ich za dużo by ci mogli się bezproblemowo zasymilować, ale czemu mam wyrażać poparcie akurat dla tej jednej grupy ludzi samych pełnych nienawiści, skoro z rąk ekstremistów codziennie giną ludzie. Ale tym nikt się nie interesuje bo to albo daleko, albo nawet jak blisko to są to zwykli ludzie a nie święte krowy jakimi we Francji są lewicowi działacze. Tak więc źle się stało, wszystkich winnych należy znaleźć i uczciwie osądzić (wszystkich czyli też osoby udzielające im pomocy w sposób świadomy, wiedząc o ich zamiarach), współczuję rodzinom ofiar, tak po ludzku, ale ciężko mi jest współczuć tej gazetce jako organizacji i ideałom jakie reprezentuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Nick_Nolte
+1 / 1

@tytusz - tak się składa, że członka partii Kaczyńskiego zamordowano - sprawa głośna w Polsce. Morderstwa dokonał niejaki Cyba, były członek PO, który chwalił się wszem i wobec, że morderstwa dokonał z powodów politycznych. Teraz pytania do ciebie: 1) Czy wziąłeś udział w pochodach solidarności z Pisem, które to pochody były organizowane w wielu miastach? 2) Czy nosiłeś transparent "Jestem PIS"? 3) Czy zmieniłeś swój awatar na portalach internetowych, na napis "Jestem PIS"? I nie, wulgarne obrażanie cudzej wiary nie jest elementem naszej zachodniej cywilizacji - jest wręcz odwrotnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar breyas325
-4 / 8

Czekam na przeróbkę jego czapki na penisa :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S st220
-4 / 4

Czekaj dalej, ślepy jesteś że jego czapka to jaja, a głowa jest penisem, tak samo oczy to jaja a nos to penis :E

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tytusz
-3 / 7

ech te gimnazjalne problemy z hormonami ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~konsekewenter
0 / 0

O ironio ,własnie dlatego to tak narysowali ,by głowa wyglądała jak penis .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar szyszkapowietrze
+3 / 5

Widzę, że nie tylko Ja rozpętałam wojnę mentalną ale warto było bo wymiana myśli zawsze jest korzystna można to zrobić bez karabinów i bez obrażania się na siebie- inteligentni ludzie nie obrażają się tylko dedukują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
-3 / 7

Przykro mi, nie ma takich po żadnej ze stron konfliktu, z obu stron masz fanatyków religijnych, z jednej fanatycznych muzułmanów, z drugie fanatycznych antyteistów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~patriota_polak
+3 / 9

Bawili się ogniem i się doigrali. Chyba nie trzeba być jakimś wielkim geniuszem, żeby zrozumieć, że obrażając wielkie grupy ludzi w końcu któryś z nich nie wytrzyma i się odkuje. To jak wejść w czerwonej koszulce do klatki z bykami i liczyć na to, że wyjdzie się w jednym kawałku. W ogóle nie rozumiem co ma na celu obrażanie i obśmiewanie religii. Jest to raczej kiepski sposób na nawiązanie dialogu. Jak prowokujesz kogoś do wojny to spodziewaj się wojny, a nie pokojowych rozmów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~szabla81
+1 / 1

Ci francuzi to głupki, jak można tak się podstawiać, wiadomo chodzi o kasę, sami się proszą, trzeba było nie pozwalać tym ludziom zamieszkać w swoim kraju, niemcy to samo, głupole aż się żygać chce, wszystkie telewizje i gazety to jedna wielka mafia która ściemnia na całym świecie, o tym co ważne nikt nie mówi, w kółko to samo,świat schodzi na psy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
-1 / 3

Nie zgadzam się z tym co tam publikują. Wolność nie oznacza anarchii. To co zrobili Ci terroryści jest godne najwyższego potępienia, ale to co robi ta gazeta jest również godne potępienia. W Polsce jest takie powiedzenie: "Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę". I to co stało się w Paryżu jest tego dowodem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Slawoldinho
-1 / 3

Brawo, to jest godne pochwały. "Nie możemy ulegać naciskom nawiedzonych idiotów" dlatego dalej obrażajmy ich wiarę. Niech poznają naszą mądrość, dojrzałość. Tak jest, dokopmy im obraźliwymi rysunkami. // Nie no błagam, czy naprawdę większość zgadza się z tym demotem? Jeśli tak tzn. że coś jest nie tak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Pan_Kracy
0 / 0

"Nasze" media uparcie wmawiają, że to było pismo satyryczne. "ChH' reprezentuje sobą poziom "Faktów i Mitów", skrzyżowanych z sowieckim, przedwojennym "Bezbożnikiem". W "FiM" pracuje obecnie Piotrowski - były ubek i morderca. Czy nazwiemy go satyrykiem?
"ChH" ostatnio zadziwiło. Przynajmniej mnie. Czy ufundowali dla rodzin ofiar jakieś renty albo chociaż jednorazowe zapomogi? Nie. Zamiast zwyczajowego nakładu 60 tys. wydali ...3 mln. Po francusku, angielsku, włosku, turecku, arabsku. Oczywiście myśl, że żerują na trupach to ohydna insynuacja. Nie zrobili tego dla forsy, tylko.... No właśnie - dlaczego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Sajotyn
0 / 0

A komu wybacza, zamachowcom czy redakcji?, nieco dwuznaczny tytuł

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C calissto
0 / 0

Brawo ! Możemy być faszystowskimi rasistami anysemitami i homofobami i bezkarnie znęcać się nad ludźmi dyskryminując ich pod każdym względem... a no tak, nie do końca bezkarnie hahaha

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciosek13
0 / 0

No chyba że są obrzezani i mają pejsy. Wtedy to już musimy ulegać bo jak nie to antysemityzm albo mowa nienawiści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rikam
0 / 0

Oni są naprawdę poje bani...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MaciusMiecz
0 / 0

"i wtem magiczna moc okładki wskrzesiła 12 osób, a zamachowcy poczuli wstyd i przeprosili za atak i wielki kalif ogłosił że już będzie dobry i że przechodzi na buddyzm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem