Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
48 91
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N Nita05
0 / 0

Niestety dziś młodzi robią wszystko żeby się nie uczyć a przywilej edukacji traktują jako przykry obowiązek. Już bez przesady, że dzieciaki nie mają na nic czasu bo nauka jest taka absorbująca. Jestem młoda i niedawno skończyłam liceum. Nigdy nie miałam problemów z czasem. Wystarczy się systematycznie uczyć a odrabianie pac domowych trwa chwilkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
0 / 0

na poziomie podstawowym może i tak ale wyżej to już porażka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~SpS
+3 / 5

Gówno się znacie, ale komentujecie...
Przeciętny uczeń przenoszony z polskiej szkoły do zachodniej ma wiedzę i umiejętności o dwie klasy wyżej od swoich zachodnich rówieśników.
Polski system nie jest idealny, ale jak diament wymaga tylko doszlifowania. Zachodnie muszą jeszcze wiele od nas się nauczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~jkmnifg876
+1 / 3

Zachodnie szkoły nie marnują młodości jak polskie i nie robią trudności w zarabianiu normalnych pieniędzy. Uważacie się za pępek świat a wiele tu jest wad. Zachodni rówieśnicy ŻYJĄ. A nie to co tu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~yhj2
-1 / 3

ta, idealny. gówniany i tyle. Nie daje perspektyw, wymaga nie wiadomo czego i spłyca marzenia. Ludzie z zachodu mają raj, i lepiej by to gówno odrzucili. To co polskie nie zawsze jest najlepsze i pora by niektóre bufony zrozumiały. Nasz system edukacji to piekło. Nie wiem co jest fajnego w zabieraniu czasu młodym ludziom. Na zachodzie maż niż poziom nauki co potem nie przeszkadza ci zdawać matury i studiować mając potem dobrą. pracę. Wiec nie wychwalaj szajsu do czegoś normalnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kumpeltwoj
+1 / 5

Polskie szkoły nie są żadnymi obozami pracy - idź spać bo jutro kartkówka z "pszyry". Od lat poziom wymaganej wiedzy jest obniżany co ciekawe łączy się także ze spadkiem wyników matur. Kto nie wierzy niech przejrzy matury sprzed kilkunastu-kilkudziesięciu lat i porówna je z zeszłorocznymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Jakub1988
-2 / 4

Autor demota ma rację. Mieszkam w Holandii od paru lat zanim podszedłem do matury . Nie zakuwałem bo szkoły tego nie wymagały. zdałem maturę, obecnie mam nieźle płatną pracę...Gdyby nie to, że na zachodzie ludzie mnatlnie od lewactwa się rozpuścili za dużo jest imigrantów zachód byłby rajem w porównaniu do Polski. W Polskiej mentalności jest dziwna zasada, ze jak celowo się podkłada pod nogi kłody, utrudnia życie to rzecz normalna. Życie nie jest łatwe, ale tu w Polsce jest ciężkie jak cholera. Wiem,bo niedawno przyjechał inny Polak i razem pracujemy w jednej firmie. To, że tu jest ciężko, że celowo się ludziom niszczy marzenia i oczekiwania to tylko źle o tym kraju świadczy. A celowe utrudnianie życia nie spowoduje ,ze ktoś jest wybitny. Ogarnijcie się i zobaczcie jak jest gdzie indziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~guest1111111
+2 / 4

Miniumum programu nauczania tak naprawdę jest ciągle tylko obcinane już od wielu wielu lat, ale ciągle wykpiwane przez zwykłych leni polskie nauczanie jest o niebo lepsze dla człowieka w życiu dorosłym. Nie tworzy debila zależnego od systemu kursów tylko osobę łatwo potrafiącą dostosować się do każdej sytuacji. Gimbaza doceni to dopiero za kilka, kilkanaście lat...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ifjug8t
+1 / 1

Uciekając stad za granicę :) Po tutaj tylko kłody pod nogi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kanapkazechlebem
+2 / 2

Akurat jestem w liceum, jednym z tych "lepszych". Idealnie nie jest, ale z obozem pracy to już przesada, nie dramatyzujmy. Tylko system ocen zachęca do oszustw, zamiast do zdobywania wiedzy i nie uczy to myśleć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H konto usunięte
-1 / 3

Ciekawe jakie autor demota ma oceny. Skoro nie potrafi sprawdzić poprawności podpisu przed opublikowaniem, to pewnie kiepskie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar XklocMan8
0 / 0

Mankamentem Polskiego systemu edukacji, jest wpychanie uczniom, niepotrzebnych informacje i odbieranie im możliwości rozważania alterantyw i abstrakyjnego myślenia. Mankamentem Brytyjskiego systemu edukacji jest zupełna odwrotność. Mają możliwość myślenia, ale za mało wiedzą i z Brytyjskich szkół publicznych wychodzą niewyedukowani debile.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem