Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
453 492
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~kitos455
+3 / 3

,,Bilety? Dla kin to tylko część wpływów do kasy. - Generalnie wpływy ze sprzedaży biletów stanowią niewiele ponad 50 proc. przychodów operatorów kin - mówił Biztokowi Piotr Zygo, prezes Multikina"Kina nie zarabiaja tak malo,zarobki zaleza od liczby klientow.Zarobki moga spadac,kazdy ma teraz internet,prawie kazdy plaski telewizor,wiec mozna obejrzec film w domu i w dobrej jakosci,mozna tez zalatwic rzutnik.U mnie w miescie w wakacje sa bezplatne kina nad wisla,kino samochodowe itd.U mnie kino kosztuje 13-15zl za bilet normalny,a i tak malo ludzi chodzi,a to z powodu coraz gorszych filmow,wiekszosc okazuje sie przereklamowana,wiec wola obejrzec w necie niz przeplacac,zwlaszcza ze mozna obejrzec film przed premiera w naszym kraju.Kina na samym zarciu sporo zarabiaja,jest spora przebitka cen.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-3 / 7

Cóż ja swoją wiedzę czerpię z amerykańskiej książki, także fakt faktem polskie uregulowanie może być inne. Jak już podkreśliłam, wpływy dla kin z biletów zwiększają się im dłużej jest film emitowany. To, że "kina pod chmurką" są tańsze spowodowane jest głównie tym, że nie trzeba np. utrzymywać budynku, sali, czy zatrudniać na stałe personelu. Ponad to w takich kinach emitowane są filmy, które swoją premierę miały dawno temu, dlatego pewnie też mniej kosztuje ich emisja : )

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kitos455
0 / 0

U mnie nawet zwykle kino kosztuje 13-15zl.A te pod chmura jest bezplatne jak juz wspomnialem i sa ustawiane na wakacje w kilku miastach,wszystkie w poblizu wisly lub na marinie,zarabiaja w tedy sporo ze sprzedazy piwa i jedzenia,wiec sie oplaca.W USA tez malo nie zarabiaja,kupuja prawo do ogladania i czysty zysk maja z biletow(chyba ze cos sie zmienilo)na samym zarciu i napojach sporo zarabiaja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-4 / 6

A jakie masz źródła ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kit999
0 / 0

Pozostale koszty to wymiana duzej szyby i naprawa sprzetu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kasardas
-1 / 1

true story

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~buuuugsik
+2 / 2

oczywiście te straty czyli 3500 zł to razem z małą colą ;) za dużą byłoby więcej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~SoKoMoK
0 / 0

Dlatego najlepiej zaopatrzyć się w "prowiant" wcześniej w supermarkecie i wnieść go na teren sali np. w plecaku. Nikt nie skontroluje bo nie mają do tego prawa, a złodzieje z przykinowych sklepików niech spadają na drzewo ze swoimi cenami z kosmosu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem