Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

A co jeśli będzie już za późno?

4 minuty porządnej motywacji, która daje do myślenia. Tylko dla otwartych umysłowo

www.demotywatory.pl
+
411 559
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~tleix
+3 / 7

straciłem 1:09 min na słuchanie tego zj..ba, wystarczająco dużo, "e-bookowy zjadacz mózgów"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sstigg
+6 / 6

Standardowa gadka o motywacji, ale to, że wydał 1.5 miliona PLN na "szkolenia", to już chyba przesada. Ogólnie przerost formy nad treścią. Raczej nie miał nic ciekawego do powiedzenia skoro musiał rzucać mięsem i wyglądać jak komik ze słonecznego patrolu żeby zwrócić na siebie uwagę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wacht
+2 / 2

No wyjątkowy chłam. Ale to jest jeszcze nic. Posłuchajcie sobie speców od uwodzenia. Większa kasa i większy chłam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Aga992
+6 / 6

Co to za człowiek? Mnie średnio motywuje, wszystko co powiedział już wiem sama, bez demagogii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kibic777
0 / 0

ale szajs...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fddffdfdfddf
+3 / 3

Szkolenia motywacyjne - maszynka do trzepania kasy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~JakubPi
-1 / 1

Po przeczytaniu komentarzy jestem w szoku. Jak to jest że krytyczne komentarze są od osób anonimowych, a te pozytywne od osób podpisane imieniem i nazwiskiem. Pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cineres
+5 / 5

Czy tylko mnie raziło w oczy ubranie tego gostka?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xylar
+1 / 1

Ten głos + te wulgaryzmy.. Niczym czekolada z ogórkiem kiszonym. I nie ogarniam o co chodzi z tym jego wdziankiem, no ale mniejsza. Wuglaryzmy swoją drogą nie na miejscu. Słaba motywacja. Taka jakby.. negatywna. Jak ktoś jest zainteresowany samorozwojem czy prawdziwą motywacją na poziomie to niech sobie ogarnie Tony'ego Robbinsa, a jak ktoś bardzo zainteresowany.. rzeczony jegomość będzie w Polsce bodajże w marcu ^^ szkolenie jednak za minimum chyba 1800 zł. Pierwszy i pewnie jedyny raz. Warto.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 lutego 2015 o 15:16

avatar idj95
+8 / 12

Nie zdobył mojej sympatii. Czułam się, jakby mnie opieprzał za to, że go oglądam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maaciekk
+1 / 1

ohohoho już widzę jak wszyscy coś nagle robią bo nakrzyczał na nich pan z filmiku. Ten facet to zwykły ściemniacz który takimi gadkami nakłania was do kupna jego książki ,ale najlepsza jest banda frajerów co wydaje kasę na słuchanie tego "kołcza" który sam zwie się człowiekiem sukcesu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~NNI
+3 / 3

I co osiągnął ten różowy czubek?
To, że biega przed audytorium w damskim stroju kąpielowym z idiotyczną przepaską na czole?
To jest wyznacznikiem jego sukcesu, że udaje mu się paru przygłupom wcisnąć swój bełkot i grafomanię?
Myślę, że jest tak samo żałosny jak ta tłuszcza, która zapłaciła za słuchanie tego typu frazesów o kupowaniu książek nie wspominając.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wacht
0 / 0

Nie rozumiem tych szkoleń motywacyjnych. Skoro nie jestem zmotywowany do zrobienia czegoś to znaczy że tego nie chcę i nie chcę się motywować do tego by to robić. Np. zimno jest na dworze i nie chcę wychodzić i nie wychodze. Jest ciepło, chcę wyjść i wychodzę. Takie szkolenia to chyba dla jakichś debili co ciągle za czymś gonią i robią rzeczy których nie lubią, np. praca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 lutego 2015 o 21:00

avatar ~i_chuj
+1 / 1

obejrzałem do końca i nie dowiedziałem się po co mu ten strój.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O otojestosa
0 / 0

żenada i wulgaryzm, brak głębsze treści. Nie wydałabym nawet grosza na takie stek psełdomotywacji,która można usłyszeć pod blokiem w trakcie dysputy zalanych kiboli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+1 / 1

Zwykły korporacyjny bełkot. Facet wygaduje same oczywistości, tyle że wulgarnie. W całym tym wystąpieniu jest mnóstwo emocji (udawanych), za to zero treści. Każdy idiota wie o tym, co ten koleś mówi. Trzeba podejmować decyzje? Ale nowość! Trzeba wytrwale dążyć do celu jeżeli się chce coś osiągnąć? Normalnie odkrycie stulecia! Facet nie mówi tym ludziom niczego, czego już by nie wiedzieli, ale wszyscy na widowni zapłacili za "szkolenie". Ewentualnie zapłaciły zatrudniające ich firmy. Tego rodzaju "szkolenia" to chleb powszedni korporacyjnej rzeczywistości. Służą do robienia z ludzi maszyn do harowania na innych. Jeżeli to ma być motywowanie, to chyba w wersji a`la McDonalds.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dorotka3320
0 / 2

Jestem pewna, że każda osoba która źle się wypowiedziała na temat Michała który prowadzi szkolenia mentalway po jednym osobistym spotkaniu z Nim byłaby zdziwiona że facet ma racje. A wulgaryzmy służą temu żeby ludzie zrozumieli przekaz bo niestety coraz więcej ludzi nie potrafi się wysławiać oraz ma bardzo ograniczony język, służą one również podkreśleniu pewnych spraw o których wiemy ale nie docierają do nas bądź ich nie dostrzegamy dopóki ktoś nie powie o nich głośno i wprost, czasem dosadnie. To jest tylko fragment szkolenia dlatego możecie krytykować strój ale on jest wybrany nie bez powodu :) pierwsze moje skojarzenia z mentalway to po prostu pranie mózgu, sekta jednak w momencie uczestniczenia w szkoleniu KobietatoTY które i dziwo powadzi ten mężczyzna jestem smutna, że nie mogę uczestniczyć w kolejnych jednak w niedługim czasie postaram się to zmienić. Poznajcie historię tego człowieka, zagłębcie się troche bardziej zanim ocenicie kogoś badź to co robi, nie opierajcie oceny osoby, sytuacji na podstawie krótkiego filmu. Można mieć oweszem jakis szkic ale nie zaraz zrównać z ziemią. Zreszt, każda osoba która krytykuje Michała jest dla Niego wyzwaniem i motywacją :) Pozdrawiam :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kuuula
0 / 0

ale pajac

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bertwiadomo
0 / 0

No i widzisz nie powinieneś wstawiać tutaj jego filmików wyrwanych z kontekstu bo jeśli ktoś nie jest w temacie to zobaczy tylko "kołcza piorącego mózg w amerykańskim stylu". Cytat z Michała "nie nap1erdalaj wizytówkami na lewo i prawo bo zamiast zachęcić ludzi sprawisz, że będą mieli Cię dosyć"
Kto ma wiedzieć ten wie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E emigon
0 / 0

Dobry aktor, nic poza tym...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem