Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
2482 2535
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
X xarban1
+38 / 38

Po dodaniu tego demotywatora strasznie dużo ludzi napisało na ich profilu na facebooku o tym, teraz znowu wszystko usunęli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 lutego 2015 o 18:56

avatar ~masakraPEŁO
+91 / 93

Ktoś to dobrze podsumował

"Nie wiem co jeszcze musi zrobić PO by gamonie w końcu przestali na nich głosować. Czołgi na ludzi wyprowadzić czy co?"

Za jakie grzechy POkarało nas takim g.wnem jak PO...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
+45 / 45

Generalnie nie można być aż tak głupim, by pisać i myśleć takie rzeczy. Ile płacą ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ThomasHewitt
+30 / 32

Trochę ludzi jednak pracę dzięki PO ma. Mają też ich znajomi i rodziny. Plus ci, którzy dają głos na PO, jako anty-głos na PiS. Elektorat jest duży.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~nosgdrrh
+23 / 23

nikt na nich nie głosuje !!!! przecież to że wybory są fałszowane widać aż za bardzo !!!!!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~liberalny_człek
+18 / 18

te, bara-bara, gdybyś faktycznie znał się na tym, byś wiedział, że podwyższenie kwoty wolnej od podatku znacznie zwiększyłoby siłę nabywczą, a więc i wpływ z podatków pośrednich by wzrósł, wzrost konsumpcji zaś przekłada się na zwiększenie produkcji, co napędza gospodarkę. Najlepiej jakby podatki były maksymalnie niskie, ale zawsze jest to krok w dobrą stronę. Szczególnie, że to najmniej zarabiający zawsze ponoszą największe koszty związane z podatkami i uciskiem fiskalnym. I tak, jesteś lemingiem, bo głosujesz na PO, ja monitoruje działania wszystkich partii i ludzi i głosuję na danego kandydata, a nie na partie. Nawet jeśli kandydat jest z SLD, co jest zupełnie nie moja bajka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lkrysztofik
+7 / 11

A na kogo miałaby głosować większość, skoro boi się wolności? Ja osobiście nie wierzę by w tym kiedykolwiek było dobrze, a już na pewno nie za mojego życia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tinnytin
+11 / 11

Jak myślisz, skąd się wzięło 5 mln głosów nieważnych?? Naprawdę uważasz że Polacy są aż tak głupi że kartki nie potrafią dobrze wypełnić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~aj_waj
-4 / 8

Fakt, ze bezrobotni, nieudacznicy i dzieci wypisuja swoja nienawisc w internecie umacniajac sie w "poczuciu wiekszosci" nie znaczy, ze nie ma innych ludzi. Inni ludzie sa w tym czasie w pracy i nie maja czasu na lajkowanie pseudopolitycznych demotywatorow. Ktos musi robic na bezrobotne taltajstwo i gowniarzy zeby mieli za co hejtowac w internatach :> #prawicowimyslicieletacyniezalezni

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ch47
+3 / 3

Tak dba o naród matka rządząca ,chyba czas najwyższy aby zamknęła drzwi i schowała się pod stołem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~adzio1000
+1 / 1

to moje :)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sul
0 / 2

Grzechów to nasze społeczeństwo ma wiele.
Poprzestańmy na tym że "Bóg, Honor, Ojczyzna" kiedyś coś znaczyło, a dzisiaj to sponiewierane slogany którymi sobie niemal wszyscy wycierają gęby i pragęby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jarek1357
0 / 0

a na kogo głosujesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bucc
-1 / 3

a ja mam w du,,pie ta cala ustaw siedze na socialu przemycam fajki mi sie podoba jak rzadzi PO aby tak dalej i nie narzekajcie bo nie jest zle

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Marjan1n1
+15 / 15

Dajcie to na główną!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fudal

Okej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Wrone_K_wczoraj
+38 / 38

PO każde świństwo przepuści, ale lemingi i tak zagłosują

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~CZUPERS
+4 / 4

@barabarabarabum Jesteż żywym dowodem, że jednak niektóre prace hańbią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar GeddyLee
+21 / 25

A zamiast tego ratyfikowali konwencję o "przeciwdziałaniu przemocy domowej", która nie ma z tym nic wspólnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+17 / 17

oglądał ktoś wczorajszą debatę??
Chamstwo posłów koalicji przekracza granice. W tym kraju już nie chce się żyć !!!!!!!!!!! Śmieją się ludziom w twarz a ustawa wczorajsza jest kupiona. Sposób w jaki ją przepchnęli przypomina sprawę z ACTA Śpieszyło im się jakby do dziś był termin płatności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 lutego 2015 o 14:20

avatar PanPandemonium
+17 / 19

Czy ty się sam słyszysz??? Jakiej błahej sprawie? Polska ma najniższą kwotę wolną od podatku w Europie. To dlatego twoi rodzice zarabiają tak mało. A przemoc domową (taką naprawdę prawdziwą) mamy z reguły w patologicznych rodzinach. A to że rodziców się każe za uderzenie dziecka paskiem po dupie jest właśnie idiotyzmem. Potem mamy dzieci które robią sobie co chcą bo były wychowane "bezstresowo".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+9 / 9

@mc Ta ustawa ma tyle samo wspólnego z walką z przemocą co ACTA miało wspólnego z pedofilią (wprowadzamy ograniczenia aby pedofile nie mogli ujawniać w internecie że gwałcą dzieci. A to, że gwałcą jest mało istotne. Winny jest internet bo tam to się ujawnia)
=======================================================================
Chwytliwa propagandowo nazwa i gówno w środku. Dowiedziałem się że zdanie równą ilość przedstawicieli Gender znaczy "równa ilość kobiet i mężczyzn" :) tłumaczenie wg PO i ustawę przyjęli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 lutego 2015 o 14:38

D konto usunięte
+26 / 26

PO i PSL odrzuciło ten projekt. I od razu wiadomo na kogo nie głosować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fdggah
+24 / 24

Gdyby ludzie wiedzieli jak PO jest mocno skorumpowane, toby woleli oddać głos na każdą inną partie. Wierzcie mi, że nawet pierwsza kadencja SLD lub TW byłaby lepsza niż trzecia kadencja PO ponieważ im dłużej PO jest u władzy tym bardziej rozwinięta jest ich mafia. Dojście do władzy jakiejkolwiek innej partii zniszczyłoby całą strukturę mafijną. Co z tego, że inna partia zaczęłaby budować swoją nową mafie. Oni byliby dopiero na początku drogi, natomiast PO jest już u szczytów. Przecież oni nawet nie muszą się starać bo wiedzą, że i tak wygrają. . Dlatego proszę was, pójdźcie na wybory i zagłosujcie na kogokolwiek oprócz PO.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nullmaruzero
+14 / 14

No no, bo jak czternastolatek ulotki roznosi bo chce dorobić na dyskotekę to powinien zeznanie podatkowe wypełniać i oddawać 20%.
Weź się je*nij w czoło gościu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nullmaruzero
+8 / 8

Kupię AK-47.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ch47
+2 / 2

Mam wiadro naboi kaliber 7,62

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NiszczycielGwiazd
+20 / 20

Ależ oczywiście, że sa ludzie głosujący na PO. zaraz wam to rozpiszę
1. Podstawą tej partii jest straszenie innymi partiami. Nie zagłosujesz na PO? hahahah to może na Kaczora? hahaha albo Korwina? hahaha. Oczywiście leimngi to łyknęły i teraz operują tymi zdaniami w stronę każdego kto nie głosuje na PO
2.Wmawianie ludziom, że teraz jest najlepiej,że nikt im nic nie dał a oni bardzo wiele
3. Żelazne- co by się nie stało, co by za blamaż się nie zdarzył- to jest dobre i dla dobra ludzi. Spójrzcie na takiego usera jak barabarabum, który tutaj próbuje bronić ukochanej partii. Jakby go polityk PO opluł to on by powiedział, że to dla jego dobra było a taki Kaczyńskie to by go nie opluł nigdy, bo to okropny hipokryta i co najgorsze- Katolik.
4. W mediach o tym nie powiedzą a 99% wyborców PO korzysta tylko z mediów rządowych. No to tyle, dziękuję za uwagę:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Daro899
-1 / 13

Nie bede głosował anie na PO - bo to złodzieje, ani na PiS bo lepiej nie będzie (z ich schizofrenią).
Problem jest taki, że Polacy nie mają na kogo głosować...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
+5 / 11

Jest mnóstwo opcji do wybrania, tylko partie wolnorynkowe mają sens. Socjaliści rządzą od 25 lat i ludzie cały czas wybierają tych samych, więc nie może się nic zmienić. Obecne partie w rządzie różnią się poglądami społecznymi, jedni są za aborcją, drudzy za religią w szkole, a jeszcze inni kradną bo myślą że jutra nie będzie (PO).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 lutego 2015 o 18:50

avatar ~pozdrawiam1
+15 / 15

A wyborcy PO odurzeni, cieszą się jak małe dzieci, że mogą żyć za tysiąc zł miesięcznie, czekać latami w kolejce do szpitali, mieć drogą benzynę, prezydenta dyslektyka bez znajomości podstawowych zasad dobrego wychowania (incydent z Merkel itp.)- o manierach i honorze nie wsPOminająć, wypuszczać morderców lub robić z nich celebrytów, a pieniądze na leczenie przeznaczyć na koncerty Madonny, reklamy za 8 milionów, o kradzieży środków z OFE nie wspominając i super portalu internetowym dla… biednych i bezdomnych (którzy, oprócz internetu muszą wyrobić podpis elektroniczny za 200 zł), cieszącym się zerowym zainteresowaniem (ciekawe dlaczego?), teraz sprzedają Lasy Państwowe… Mam tylko nadzieję, że skończą POd płotem bez emerytury i prawa do bezpłatnego leczenia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xyf
+7 / 7

Co 4 lata zapewniacie im bezkarność to co się dziwić ? To nie na nich chce mi się kląć ale na ich wyborców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Sh0wm4n
+4 / 4

Jeśli ludzie pragną wolności,silnego rządu,i chcą cokolwiek znaczyć,muszą zrozumieć że to oni są odpowiedzialni za to co się dzieje i jaki mają system a nie rządzący.Muszą przyjąć na siebie odpowiedzialność,wtedy zrozumieją że tylko oni zbiorowo współpracując mogą coś osiągnąć,gdyż wielka odpowiedzialność=wielka siła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
-2 / 4

Ja nie wiem czemu się tak dziwicie. Ktoś będzie musiał wydać te 2,5 mld złotych by ratować Kompanię Węglową. 5 mld by pomóc rolnictwu i pewnie z 600 mln by pomóc JSW. Dodatkowo będzie trzeba podnieść uposażenia urzędnikom by to wszystko byli w stanie obsłużyć. Także tak lekko liczą ok 8-9 mld złotych będzie trzeba wydać. A pieniędzy nie ma za bardzo bo podatki płaca tylko firmy jelenie, oraz obywatele bo mało czego mogą sobie odliczyć od podatku. Sądzicie, że jakby był PIS u władzy lub SLD to by znaleźli pieniądze w budżecie? Jak tak myślicie to jesteście naiwniacy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar etoss
+3 / 3

Gospodarke sie stymuluje, dochody panstw sie zmieniaja w zaleznosci od sytuacji miedzynarodowej i wewnetrznej. A przynajmniej na ta druga ma wplyw polityka rzadu.To wlasnie sukces PO - wmowili ludziom ze zadaniem rzadu jest tylko wydatki panstwa zbilansowac (plus oczywiscie troche poporzyczac na rzecz przyszlych pokolen).
Otoz nie, nie na tym polega rzadzenie - przynajmniej dobre i odpowiedzialne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 lutego 2015 o 15:56

avatar ~anfit
-2 / 4

Hej, ludzie, spokojnie. Najpierw trzeba obciąć wydatki - wtedy można obcinać dochody. TAK dla niskich podatków. NIE dla zadłużania państwa! 12mld to w budżecie kupa kapusty, vide np. dostępna w sieci mapa wydatków z 2013.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dwaemu
0 / 0

A ktoś przepraszam przeszkadzał rządzącej koalicji ciąć te wydatki? Ile lat czasu na to już mieli?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar etoss
0 / 2

Zaczyna mi byc szkoda ten kobieciny co ja na premierowa dali (taka ponura, zapomnialem jak sie nazywa). Donek narozrabial - wszystko rozpie...ne w drobny mak i dal drapaka. Teraz to juz nawet nie ma co zbierac. A wszyscy tylko na nia daj i daj a tu juz nie ma co, przeciez z wlasnych korytek narodowi nie doloza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dwaemu
0 / 0

No rzeczywiście, taaka szkoda, biedna kobiecina na fotel premiera zgarnęli ją z łapanki na ulicy a ona się zgodziła bo myślała że tu chodzi tylko o zwykłe siedzenie w wygodnym fotelu :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kryst1985
+3 / 3

Oglądałem głosowanie przypadkiem na żywo w necie; co mnie zdziwiło? Bardzo szybkie i bez jakiejkolwiek debaty przegłosowanie koalicji PO-PSL za odrzuceniem projektu, jakże ważnej ustawy! Zero jakiejkolwiek wzmianki w mediach, zero jakichkolwiek nacisków ze strony mediów czy chociażby opozycji! Dla mnie z punktu widzenia zwykłego "Kowalskiego" była to ustawa najważniejsza w dniu tych obrad, a nie jakaś wykrzykiwana konwencja antyprzemocowa (czytaj genderowska).Ciekawostka! zobaczcie kto jako jedyny z sld głosował za odrzuceniem ustawy podniesienia minimalnej kwoty wolnej od podatku. Podaję link http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=86&NrGlosowania=33

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Sh0wm4n
+3 / 5

Polacy sami sobie jesteście winni, zawsze byliście głupi.Niema niewolnictwa bez niewolnika,niema lewackich "zero growth" polityków,bez przyzwolenia ludzi na opłacanie podatków na tychże polityków.Nigdy nie byliście sami,od 30 lat (jeśli nie więcej) tak wielu z was odtrąca dłoń JKM,w imię tego by stary system pozostał,(jak się słucha i czyta ludzi którzy go krytykują za to że niepodoba im się co powiedział o sprawach natury np. obyczajowej to się niechce niczego robić.)System ten który dotyczy europy i Ameryki(choć nie w takim samym stopniu skażonej socjalizmem) jest zbudowany po to,by człowiek niemógł się bogacić,zerowy wzrost gospodarczy=zerowy wzrost demograficzny.W Chinach wprowadzili prawo 1 dziecka ale bogacą się dalej tak że mogą się równać z Ameryką,inaczej musieliby prowadzić polityke militarystyczną i ekspansywną.Więc cierpcie przez swoją głupotę i bawcie się dalej w swoją demokracje jeśli tego chcecie,gdyż jeśli Polska przeżyje wojne,być może już nigdy do władzy nie wejdzie żaden demokrata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~GłosujenaPO
-2 / 4

Głupi? Partie polityczne istnieją po to ,żeby realizować program korzystny dla ich wyborców.Jest całe mnóstwo ludzi 9w tym ja,moja rodzina i wielu znajomych), których interesy są realizowane przez PO.Po co mielibyśmy głosować na kogoś innego?To dopiero byłoby głupie. Pomysły Korwina też nie są korzystne dla wszystkich.Takie życie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KapitanKorsarzPirat
+2 / 2

Platforma ludowo demokratyczna lubi popastwić się nad Polakami...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafalinformatyk
-2 / 8

Dlaczego nie zagłosuje nikt na PiS przeciwko PO? Ci co nie głosują są gorsi od POewców... Ignorujcie mohery i zagłosujcie na PiS...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ostatnipatriota
0 / 6

Ktoś musi przecież zapełnić dziury jakimi są ZUS i inne państwowe złodziejskie instytucje. I zawsze płacą je NAJBIEDNIEJSI. Czas zmienić system, zmiana świń przy korycie nic nie zmienia! Tylko KORWiN, KNP i RUCH NARODOWY mogą tego dokonać!

LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ W KOŃCU Z TEGO SOCJALISTYCZNEGO SNU!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
-1 / 3

Co Tak tak. Łudź się łudź Nic nie zrobią. Aby móc zarządzą trzeba mieć z czego. Musieliby zejść z wydatkami. A komu mają zabrać? Emerytom? Rencistom? Może górnikom albo rolnikom. Kołderka jest króciutka, wydatki z każdym rokiem coraz większe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Józef Piłsudski
+4 / 4

A Polacy i tak nie staną do rewolucji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dark_Irony
0 / 0

...bo na podstawie ustawy o zewnętrznej pomocy zbrojnej "dla zapewnienia bezpieczeństwa publicznego" wejdzie do na wojsko innego kraju i pozamiatają. Ponieważ wcześniej wprowadzono ustawy o stanie wojennym, o ograniczeniu wolności zgromadzeń, widać że władza boi się narodu. Zamiast podać się do dymisji zamierza trzymać się siłą, za wszelką cenę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 lutego 2015 o 2:33

avatar ~polak_z_norwegiii
+3 / 3

no i prosze bardzo,samochody firmowe wszystko gratis za nasza kase sie bujaja a jak ktos zarobi 260 zl miesieczne to podatek qurwy ......

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kopytko123
0 / 0

a to gnoje jedne...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~czytelnik08
0 / 0

Podatki były, są i będą w Polsce wysokie. Pieniądze nie rosną na drzewach! A trzeba mieć pieniądze żeby płacić emerytury dla ludzi którzy przepracowali za komuny 15 lat a kasę biorą od 30 lat, trzeba utrzymać emerytów rolników. Podatki z mojej miesięcznej pensji równają się opłatom krusu dla rolnika za cały rok. Podatki trzeba płacić żeby utrzymać związkowców górniczych oraz ich 14-ste pensje. Po co okłamywać ludzi, że będzie darmowa edukacja, służba zdrowia i niskie podatki. Kaczyński moim zdaniem to psychopata i wyrafinowany demagog, choć nie opowiadam się za żadną stroną rządzącą. W Polsce wszyscy chcą dużo zarabiać, mieć niskie podatki a do tego darmową edukację i nfz. Za granicą za edukację i służbę zdrowia płaci się z własnej kieszeni, naleałoby zadać sobie pytanie co bardziej nam odpowiada. Osobiście wolałbym płatną edukację i służbę zdrowia, ale podatki będę płacić wysokie bo jestem świadom że reformy wymagają czasu. Jeśli zredukujemy podatki to nasi rodzice nie dostaną należnych im świadczeń; emerytur, i co wtedy będziecie sami ich utrzymywać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~JacekKow
+2 / 2

Warto dodać, że komentarze zwykle są ukrywane (czyli dana osoba i jej znajomi widzą komentarz przez co są nieświadomi, że ich komentarz został ukryty). Łatwo nawet sprawdzić ile jest takich ukrytych komentarzy: wystarczy zobaczyć liczbę komentarzy podliczoną (ikonka komentarza, obok lajków) a potem ręcznie policzyć wyświetlane wpisy. Przykład: wpis dzisiejszy o 12:12 - mamy 24 komentarze, wyświetla się aż 7, czyli 17 zostało ukrytych. Moje komentarze właśnie tak ukrywali, tylko nieliczne trwale kasowali, a na końcu całkowicie zablokowali mi możliwość pisania komentarzy (to już było z kilka miesięcy temu, więc jak widać proceder jest trwały).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Darrczyn
0 / 0

A o co chodzi w tej konwencji o przeciwdziałaniu przemocy domowej, bo kompletnie nie zrozumiałem tego bełkotu, który był w Świat się kręci?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gabrysb1995
0 / 0

A w faktach o tym nawet nie wspomnieli, pierwszy raz oglądałem je, żeby sprawdzić, czy kłamią tak, jak mówią w internecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~takietampytanko
+1 / 1

Czyzby szykował się nalot na fanpage PO?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kasardas
0 / 2

jak trzeba uchwalić jakąś ustawę która ma pomóc społeczeństwu to trwa to miesiącami, a jak korzystna dla rządu to po nocach się zbierają, a jak już coś w końcu po tych miesiącach zrobią to odrzucają...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vorf
0 / 0

Niechże teraz kolorowatolerancja się wypowie, z chęcią przeczytam jej/jego linię obrony PO w tej kwestii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kuba007x
0 / 0

Jak ja widzę filmiki jak ludzie chodzą do urn to 90% osób które widzę to osoby starsze powyżej 60 roku życia. Młodym się nie chce to starzy będą trzymać nas w post-komunie, taka jest demokracja - "dyktatura większości" czyli rządy głupoty. Nie rozumiem dlaczego ludzie którzy są marginesem dalej mają prawo wyborcze, tak samo z ludźmi powyżej 70, 80 roku życia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~RodowitaPolka
0 / 0

Czasami mam ochotę(coraz częściej) przedostać się do sejmu z karabinem i rozstrzelać cały ten syf jaki tam przesiaduje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bucc
-1 / 1

a ja mam w du,,pie ta cala ustaw siedze na socialu przemycam fajki mi sie podoba jak rzadzi PO aby tak dalej i nie narzekajcie bo nie jest zle

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sundayman
-1 / 1

Najgorsze jest to, że czy rządzi PO czy będzie rządzić PIS czy inne badziewie - nic się nie zmieni. W najlepszym razie podniosą o np. 200 zł (jak ostatnio PIS) - czyli zaoszczędzimy na podatku...36 zł. O tym, żeby ta kwota byłą chociaż na minimalnie moralnym poziomie - czyli minimum socjalnego - można zapomnieć.
A durne społeczeństwo zamiast wyjść na ulice w tej sprawie - nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bandycko jest okradane. Za to zajmuje się protestami górników (do których też dołoży), rolników (płacących ułamek mojego ZUS) itp itp.
Zresztą - jak ma być inaczej, skoro NIGDZIE nie ma informacji o tej haniebnej operacji, która się właśnie odbyła.

Od razu wyjaśniam - nie jestem biedny i bezrobotny. Mam firmę, i zarabiam całkiem dobrze, jak na polskie warunki. Ale wszechobecne dziadostwo i złodziejstwo rządu doprowadza mnie do rozpaczy.
Czym jednak bardziej się przyglądam, tym bardziej widzę, że po prostu (choć to brutalne) Polacy są tak durni, że prawie należy im się takie traktowanie przez ich rząd.
Ciekaw jestem, jak długo jeszcze naród będzie pozwalał się tak traktować. Obawiam się, że długo.
Ja (choć naprawdę tego nigdy nie chciałem) coraz bardziej przymierzam się do emigracji...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-1 / 1

Mnie zastanawia skąd takie PO ma ok 30% poparcia skoro nikt z moich znajomych ich nie popiera i nie będzie na nich głosował a statystycznie powinno być 3/10. Też tak macie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Damian83
0 / 0

Na tym wlaśnie polega demokracja w praktyce że nikt nie chce płacić wysokich podatków a jednak musimy je placić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~pełom
0 / 0

A media dalej milczą... żadna telewizja nie wspomniała o tym ani słowem.
Natomiast poruszają takie tematy jak urodzenie się kolejnego misia panda w Chinach....
Miazga.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar docxent
0 / 0

Ujmę to tak: Dla mnie każdy, który głosuje na tych... nie wiem już jak ich nazwać, tych platformistów... to tak jakby powiedział: "Hej, możecie mnie śmiało ruchać bez wazeliny, okraść mnie ze wszystkiego co mam, a potem wyrzucić mnie i moją rodzinę na bruk! Ja was i tak będę popierał!" No comment... w ILU już miejscach, na ILU stronach przedstawiano podobne "osiągnięcia" tejże partii? Takich źródeł jest OD GROMA! Więc o c**j tu chodzi, że mają takie poparcie?!?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem