Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
462 537
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
I konto usunięte
+4 / 28

"Według feministek" to skuteczny w 100% sposób, aby dostać się na główną. Bicie partnera, niezależnie od płci ofiary i prześladowcy, jest przemocą, ale oczywiście trzeba wmieszać w to feminizm, ponieważ jest to na czasie. Ale czego się można spodziewać po autorze, który definiuje feminizm jako "syndrom niedopchnięcia".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RafalAW
0 / 22

Tylko tak jest to postrzegane. To jak z rasizmem, jest postrzegany tylko w jedną stronę. Inaczej bym ułożył słowa twoje komentarza. Gdyż feminizm zrobił się ostatnio bardzo modny(polityka,media itd. Tylko wam się troszkę pomieszało, bo wolno wam wszystko,jesteście traktowane wszędzie tak samo nawet lepiej. A wam dalej źle. Czy uważając że kobiety nie nadają się do każdego zawodu(wojsko,policja,polityka itd), i są słabsze od nas. Jestem szowinistom ? Jeśli tak, To jestem nim i mam w gdzieś wasze zdanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Plajer555
+16 / 28

@RafalAW - próbowałeś przeczytać swój komentarz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Glikol
-2 / 4

Rechtschreibung must sein.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pypyty
+1 / 9

Kobiet w policji i wojsku być nie powinno, są za słabe fizycznie nie raz była sytuacja ze dwojka policjantow - w tym jedna kobieta, nie dali sobie rady z porzadnym chlopem, bo zabraklo im siły, napewno gdzies sie zarzy ze nawet 2 mezczyzn nie da rady zaaresztować kogos ale jakos nigdy o tym nie slyszalem. Po za tym kobiety nie potrafią powstrzymać emocji i jak juz zaczną pałować to jak poj*bane, bez opamiętania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 lutego 2015 o 15:57

avatar vvrytmiereggae
+1 / 7

@pypyty- Nie zgodzę się. Słyszałam o przypadkach, kiedy "policjantka" zapałowała chłopaka tak, że wylądował w szpitalu i jego ucho/oko (nie pamiętam) było nie do uratowania, ale to nie znaczy, że każdaa bez wyjątku taka jest. Znam pewną panią z policji, jest bardzo przyjemna i opanowana, ogólnie robi chyba tylko w drogówce ale u nas w mieścinie jakoś specjalnie straszne rzeczy się nie dzieją, to dlaczego takie osoby jak ona miałyby nie mieć szans sprawdzić się w tym zawodzie? Nie powinno się oceniać wszystkich na podstawie tego, co robi większość. Co do demota to jest głupi, impala ma rację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pypyty
0 / 4

@vvrytmieagee ok, pewnie zdarzają sie opanowane kobiety, ale jednak sily fizycznej kwestionowac nie mozna i policjantka jest slabsza i nie zawsze sobie poradzi i wlasnie dlatego kobiety nie powinny miec szans szpelnic sie w tym zawodzie (choc jezeli mowimy o spelnianiu sie to watpie ze kobiety w policji pracuje zeby sie spelniac zreszta tak jak 90% ludzi, ktorzy pracuja gdziekolwiek).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 lutego 2015 o 17:46

K katem
0 / 6

@pypyty: właśnie dlatego tyle jest problemów z tą policją, bo za dużo tam siły fizycznej, a za mało umysłowej. Bardzo rzadko zdarza się, że bardzo silny mężczyzna jest jednocześnie mądry. A jeśli chodzi o siłę umysłową - wbrew temu, co głoszą różni tacy szowiniści - kobiety głupsze od mężczyzn nie są i nie są bardziej emocjonalne niż panowie. Tak przynajmniej wygląda z moich obserwacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar vvrytmiereggae
0 / 0

pypyty naucz się czytać, nic nie pisałam o spełnianiu się tylko sprawdzeniu na danym stanowisku. Poza tym wspomniałam też, że w takim małym i dość spokojnym mieście jak moim nic się prawie nie dzieje, a policjantki tylko jeżdżą lodówkami i spisują dzieci na szlugu podczas przerwy w szkole, czy przeprowadzają przesłuchania. Należy tego zabronić, bo mogą sobie nie dać rady z jakimś obszczymurkiem? Nie każdy przestępca to napakowany typek, którego dwoje ludzi nie da rady złapać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vansrudiger
0 / 14

Feminizm został dobrze (acz niezamierzenie) opisany przez Sienkiewicza w powieści „W pustyni i w puszczy”. Nosi tam miano moralności Kalego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tytusz
+6 / 10

A specjalistami od tego, co tam kiedyś "będzie wg feministek" są jak zwykle antyfeminiści.
Wart pac pałaca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~adsg
-3 / 5

Powinien nią pozamiatać podłogę. Zero przemocy a w*****enie z ubłoconego łba będzie spore :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KapitanKorsarzPirat
+4 / 6

Ja bym już jej dał się uderzyć. Jak feministka atakuje najlepiej przyłupać z pięści i poprawić z kopa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pypyty
+6 / 6

Nie tylko feministce ale ogolnie agresywnej kobiecie, niech sie liczą z tym ze mogą oberwać. Jak ja dostane po mordzie od kogos to sie zastanowie, ze moze rzeczywiscie cos zle zrobilem, a lasek sie nie bije i zachowują sie niekiedy jak poj*bane i nie chodzi mi tutaj o dziwne zachowania ale o agresywne czy tez obrażliwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 lutego 2015 o 15:56

avatar tomcio2416
+8 / 10

Przemoc wobec mężczyzn przecież nie istnieje. Jak taki osobnik zgłosi się na policje mówiąc, że bije go kobieta, to go wyśmieją, a nie pomogą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M matzek
0 / 0

Dlaczego większość kojarzy przemoc tylko z biciem kogoś ? Ludzie przecież robią sobie gorsze rzeczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomcio2416
0 / 0

Z tymi gorszymi rzeczami w przypadku mężczyzn jest jeszcze gorzej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem