Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Człowiek myśli, że jak wyjedzie to nagle stanie się innym człowiekiem
by NinNisiBene
+
389 465
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Bischoop
4 / 12

Prawie prawda. Wystarczy zerknąć na komentarze w tematach o polityce, religii.
Chamstwo to domena Polski, wszędzie pretekst by się obrażać bo ktoś ma odmienne zdanie. Na zachodzie ludzie chamstwa unikają, jeśli ktoś nie potrafi udowodnić swej racji na drodze konstruktywnej rozmowy i zamiast tego obraża rozmówcę, jest DEBILEM,a debil tego nie ogarnie :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar titek165
7 / 9

gdzie w polsce zarobie ok 5 tys zloty,za ukladanie sera na ciasto?,ludzie wyjezdzaja za pieniedzmi,lepszym zyciem(godnym),to jest jedyny powod.

avatar przytycki
-3 / 5

Ale przecież ważniejsze od bycia dobrym, uczciwym człowiekiem jest klękanie przed flagą. A po godzinach okradamy pracodawców i zastawiamy samochodami chodniki/trawniki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JaroWars
0 / 2

Nie wierzę. "Ku*wa" oddzielona przecinkami? Klękajcie, narody! (Tak, tu też powinien być przecinek, jak przed każdym wołaczem.)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar astrosalus
1 / 3

Człowiek myśli, że wyjedzie zagranicę i zacznie lepiej zarabiać oraz godnie żyć i..kurczę, ma rację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~DZIK86556554
1 / 1

hmm nie kumam demota w Polsce smieciowe umowy wszedzie brak swiadczen emerytalnych niskie zarobki nie stac cie na picie jedziesz za granice zeby bylo cie stac na picie i na normalna emeryture jak dla ludzi a nie jk dla zwierzat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar peer_77
0 / 0

Gówno prawda. W POlsce jest mnóstwo ludzi którzy chcieliby wziąć los w swoje ece, niestety, zasrane POlskie państwo skutecznie im to uniemozliwia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~qasxcftyhjnmkop
0 / 0

zal mi sie was robi skoro juz nawet sarkazmu i ironii nie potraficie zauwazyc, a prawda jest taka ze jak ktos chlal, byl burakiem, idiota czy tez gburem w pl to tym bardziej bedzie za granica, warunki sa bardziej ku temu sprzyjajace

Odpowiedz Komentuj obrazkiem