Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
899 1051
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~SamoSlogaSlavianSpasva
+5 / 23

Z jednej strony mam pozytywne odczucie, ale z drugiej to może nastawić Ukraińców przeciwko nam. Obecność swargi też jest lekko kontrowersyjna. Ona jest ogólnym symbolem słowiańskim i raczej nie powinna być wykorzystana w takich sytuacjach, bo może wywołać błędne skojarzenia z Hitlerem. Z tym, że na Ukrainie rodzimiercy mają niełatwo, więc... Żesz, to skomplikowane...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Antysocjalista
+40 / 42

Ukraińców przeciwko nam nie można już bardziej nastawić skoro ich prezydent uznał UPA za 'bohaterów'

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Burczyk91
+39 / 51

Ukraina to sztuczny twór który nie powinien istnieć tylko być podzielony pomiędzy Polskę a Rosję, gdybyśmy mieli normalnych polityków a nie cipy to tak by już dawno było :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fgsdjgnsj
+6 / 8

23rt4g, mów co chcesz szczekaczu, póki cię jeszcze do kijowa nie deportowali. Doskonale wiemy, że to miły gest, a nie fotomontaż.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~jfdskgjs
+14 / 14

Czego się spodziewać po pachołkach UE, którzy za 1mln euro na ryj podpiszą absolutnie każdą ustawę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Daidos
+2 / 6

@Burczyk91 tylko jeden z na bardziej znanych polskich polityków i wojskowych nijaki Piłsudski chcial aby Polska byla właśnie oddzielona od rosji strefą buforowa cos takiego jak jest dzisiaj. W końcu lepiej jest walczyć z ruskimi na ziemi ukrainskiej i tam wysylac żołnierzy niz potem bronic warszawy czyż nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~arturdzie
-2 / 4

@Burczyk91 Ukraina jest uważana za sztuczny twór tylko dla tego ze nie jest za Rosją. Bo jakość Białoruś nie jest uważany za sztuczny twór bo jest za Rosją. Poza tym przypominam ze Pakt Ribbentrop-Mołotow był początkiem do 2 wś i tak samo mogło wyglądać podzielenie Ukrainy. Więc może wypadało uczysz się na błędach i zostawić tą Ukrainę i zając się swoim krajem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Retyer
+2 / 2

@arturdzie: skoro chcesz się uczyć na błędach, to powiedz mi, co się stało, gdy Anglia i Francja zostawiły nas i zajęły się sobą? No właśnie. Zdradzili nas i zostawili, a potem przyszedł Wehrmacht i Sowiety. Życzysz tego samego Ukrainie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K komiks42
0 / 0

Powiedz mi jedno, ilu Francuzów pozna ten symbol? Mało. A jak poznają to raczej jego znaczenie znają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~arturdzie
+1 / 3

@Retyer Ukraina na nasz pluje mimo ze nasz rząd ich wspiera. Wpierw w trakcie majdanu chcieli nam odebrać kilka powiatów. Później z UPA zrobili bohaterów narodowych a później dali embargo na Polskie mięso. Mamy masę problemów w swoim kraju i powinniśmy wpierw zając się swoimi, a nie martwić się Ukraińcami, którzy mają nasz gdzieś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Retyer
0 / 2

Nie "chcieli", tylko grupa oszołomów miała takie stanowisko. Jakoś nam tych powiatów nie odebrali, a gadać każdy może - oszołomy mają to do siebie, że zawsze ich widać najbardziej, bo są najgłośniejsi. U nas też są tacy, co chcą Ukrainę dzielić na pół z Putinem. A że Ukraińcy mają pozytywny stosunek do UPA? A kogo mają czcić, Stalina? Mają takich bohaterów jakich mają - Bandera, Chmielnicki. Cała reszta to Rosjanie. Bohater jednego narodu może być katem innego, nie wierzysz - zapytaj Litwinów albo Białorusinów, co sądzą o naszym Piłsudskim. No i co z tego, że Ukraińcy mają UPA, skoro to Rosjanie w myśl swojej imperialnej mentalności najeżdżają na inne kraje? Rosjanie, którzy czczą Lenina po dziś dzień, którzy tak samo jak Ukraińcy Badnerze stawiają mu pomniki; Rosjanie, którzy popierają nie żyjącego kilkadziesiąt lat temu watażkę, a rządzącego dzisiaj Putina. I ci sami Rosjanie, którzy też wprowadzili embargo na nasze produkty, zapomniało się?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LordX
+1 / 1

~Retyer Coś Ci powiem. Fakt, każdy kraj ma swoich bohaterów, nawet każdy człowiek, ze względu na własną ideologię, fascynuje się innymi autorytetami. Jednak powiedz mi jedno. Jak świadczy o kraju kultywowanie, wychwalanie ludzi gorszych od zwierząt, którzy mordowali dzieci, przywiązywali je drutem kolczastym do drzew, piłą przecinali ludzi wzdłuż, rozczłonkowywali, mordowali w bestialski sposób wszystkich? całe rodziny? CYWILÓW? Jeżeli jakiś kraj, naród wybiera takie kupy gówna na bohaterów, to ten naród powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemii. Wszyscy się oburzają "zbrodnią katyńską" - fakt, wielka tragedia, wybito nam od groma przedstawicieli inteligencji - i ta zbrodnia ludzi dotyka, dotyka ich śmierć ludzi zabitych strzałem w głowę (szybka i bezbolesna), plują przez to na Ruskich, wiecznie pamiętają, ale kur*a nikogo nie dotykają zbrodnie UPA, nikogo nie obchodzą wysiedlenia Polaków z terenów obecnej Ukrainy, nikogo nie obchodzi mordowanie Polaków siekierami przez sąsiadów, nikogo nie obchodzą martwe dzieci i kobiety zabite "od tak" dla przyjemności. Gdybym miał możliwość Retyer, to bym ci splunął w twarz. Nie masz pojęcia o czym mówisz. Lepiej nie mieć bohaterów narodowych, niż mieć takich jak UPA. Poczytaj sobie, co ci waleczni i nieskazitelni bojownicy o wolność ukrainy robili, pooglądaj zdjęcia, zobacz kogo wychwalają "twoi bracia". No. Śmiało. Potem się zacznij wypowiadać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 marca 2015 o 18:45

avatar XklocMan8
0 / 0

Tak Polaczki. Wy się teraz nadajecie do czyszczenia kibla w Londynie, a nie do rewizji granic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Polak1974
+3 / 25

Tia lepiej robić laskę amerykańcom!
Jakby nie Ruscy to niemcy by jeszcze przykładali Nami do pieców!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NightAnasazi
0 / 20

Idź się lecz człowieku, bo jak jesteś z 74 i nadal nie znasz historii to już nic Ci nie pomoże. Wojska Alianckie parły z Zachodu, a Ruskie chciały jak najdalej wejść na Zachód, aby zagarnąć jak najwięcej. Jakby nie Ruskie, to bylibysmy wolnym narodem od końca IIWŚ, a nie (teoretycznie, bo wiadomo co jest teraz) od 89, bo Alianci dalej by szli na wschód.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
+2 / 22

Powiedz to żołnierzom polskim którzy przeszli razem z Rosjanami szlak bojowy do Berlina!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Auerrrrr
+25 / 27

Jak świat światem nie będzie Banderowiec Polakowi bratem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ShawnHBKMichaels
+10 / 22

^Powiedz to Polkom zgwałconym po drodze przez Rosjan.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Polak1974
+8 / 18

Tak a ty się znasz na historii jak Komorowski na polityce!
Zachód już nie raz zdradził i sprzedał Polskę - m.in. tak było przed 39 i w 45 a już nie wspomnę o IWŚ i rozbiorach!

LEPIEJ PIĆ Z ROSJANAMI WÓDKĘ NIŻ BYĆ NIEWOLNIKIEM ZACHODU!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kamileo1234567
-1 / 11

Gdyby nie kilkadziesiąt lat ruskiej okupacji, to bylibyśmy rozwiniętym krajem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Polak1974
+3 / 7

kamileo1234567 - tak właśnie to widać jak wszystko jest albo sprzedane albo zamknięte (patrz rozwalone) pod rządami kapitalistów!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NightAnasazi
+3 / 5

@kamileo1234567 - gdzie masz kapitalistów? Jedynie kapitaliści dzisiaj to właściciele małych sklepików, firm jednoosobowych lub ewentualnie maks kilku, którzy PRÓBUJĄ, ale nie dają rady bo knaga państwowa wprowadziła korporacjonizm. Chorobe niemal całego świata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dymek51
-3 / 7

@Polak1974 Niewątpliwie Amerykanom laskę robimy ale po twoich wypowiedziach wynika, że ty preferujesz ruskiego drąga. A ja nie cw**l jak ty i nie wybieram ani ruskiej ani Amerykańskiej. Choc to nie Amerykanie strzelali naszym w potylicę i nie dokonywali gwałtów. Ale hej, ja znam się tak na historii jak Komorwoski na polityce :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 marca 2015 o 21:27

A AnarchySlav
+3 / 3

Jak świat światem każdy kto ze mną moim bratem. Wolę se pogadać z serdecznym w stosunku do mnie Ukraincem czy Ruskim, niż z Polakiem sku...wysynem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
-1 / 1

@ShawnHBKMichaels
Za zgwałcenie Polki Czerwonoarmista dostawał kulkę w łeb, za chamskie zachowanie wobec Polki po pysku od oficera. Jeśli zdarzały się gwałty to na Niemkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NightAnasazi
0 / 2

"Jeśli zdarzały sie". Zaymoon, Ty to masz nawalone we łbie. Zgwałcono przynajmniej 20tys polek i to nawet dziewczynek, Jedyna połprawda to o Niemkach, bo tych zgwałcili najwięcej. Również dużo Węgierek padło ofiarą gwałtu - nawet 100tys. Co ważne zaś, na samych gwałtach czesto się nei kończyło. Ofiary były okaleczenia i zabijane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ShawnHBKMichaels
0 / 0

Nie tylko na Niemkach, zresztą co to za różnica, kobieta to kobieta, a gwałt to gwałt, niezależnie od narodowości. A tej pijanej hołocie pełnej zwierząt i zwyrodnialców zwaną Armią Czerwoną było wszystko jedno czy gwałcą Polkę, Niemkę, Rosjankę, kilkuletnią dziewczynkę, czy też emerytkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 marca 2015 o 0:20

X konto usunięte
+58 / 80

Rosja robi swoją politykę, a polscy politycy powinni na tej polityce korzystać, jeśli tego nie umieją, nie potrafią, to mamy to co mamy, wszędzie dookoła straszenie wojną z rosją, rosja jest złą, a ukraina to strasznie poszkodowane państwo, pobite przez rosję, polska kompletnie nie powinna mieszać się w ten konflikt bo tylko na tym straci to raz, dwa to jeśli rosja będzie chciała kiedyś zaatakować polskę to to zrobi i nikt jej w tym nie przeszkodzi, szkoda, że polacy tego nie rozumieją, i nie potrafią stworzyć własnej armii i uprawiać takiej polityki, aby nikt nie chciał nas atakować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jaro89
-5 / 13

Sam napisałeś jedną mądrą rzecz w tym steku głupot. Rosja jak ma plany zaatakować Polskę to to zrobi.
Jeśli to rozumiesz to nie wiem jak bezczynność w sprawie Ukrainy ma nam pomóc.
Hitlera też nikt nie próbował powstrzymywać przed włączeniem do III Rzeszy Austrii a później Sudetów Czeskich. Jak się taka postawa skończyła? Wszyscy wiemy.

Sprawa z Rosja jest niezwykle skomplikowana. Ale to ona jest najeźdźcą, ona prowadzi wrogą politykę i to ona, a nie słaba Ukraina zagraża Polsce. Gdyby NATO i UE miało jaja mogliby naprawdę skutecznie odstraszyć Putina przed dalszą ekspansją ale tak się nie dzieje, a im więcej osób ma podobne zdanie do twojego, a co gorsza kraje tym gorzej dla nas. Bo jak sam mówisz. Jeśli Rosja zaatakuje Polskę przy takiej reakcji jaka jest teraz przy ataku na Ukrainie i Rosja zrobi to na swoich warunkach jesteśmy skończeni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mr_spock
-2 / 2

to co mówisz to wszystko mądre. Tylko mówisz, tak samo jak premier wielkiej brytani po przyłączeniu Czech. Twoja mądrość została już przetestowana. A ta mądrość, z twardym przeciwnikiem twardo, jeszcze nie została. Ale masz rację, trzeba się zbroić. Może się nie znam, przeczytałem tylko parę książek o historii Rosji, ale ich strasznie ciągnie do miękkich. Korwin się pomylił. Rosja będzie odgryzała słabe, kawałek po kawałku. Rosja odgryza tylko zgniłe mięso. T

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 0

Państwo o wielkości i potencjale Polski nie jest w stanie stworzyć armii, która stawi czoła każdemu mocarstwu. Próbuje tego Korea Północna, ale kosztem, który byłby nie do zaakceptowania dla większości Polaków (i nie tylko). Jedyne wyjście to członkostwo w pakcie militarnym. NATO wydaje się najlepszym pomysłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar distroitgermany
0 / 0

ukraina musi być obok nas aby oddzielała od nas rosję z przyczyn oczywistych, rosjanie to nasz wróg co jakiś czas cały czas na nas najeżdżali, więc jeśli się nie wtrącimy to za 5 lat twoje dziecko bedzie mówiło po rosyjsku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masti23
0 / 0

@Pablo.Pozwolimy zaatakowac ukraine,to ruscy by byli zacheceni naszym krajem.Mamy sporo zloz,dobre polozenie,a ruscy by mogli wybudowac w poblizu bazy w poblizu niemiec,tym samym denerwowac hamerykanow i zwiekszyc swoje wplywy w europie.Ruscy od dawna twierdza ze ten burdel na majdanie to wina USA i Pl,ze te kraje szkolily ludzi i dzieki nim powstal burdel na ukrainie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~adaml82
0 / 0

@distroitgermany przestańcie pieprzyć o strefie buforowej. Powiem to głośno bo chyba nie rozumiecie, że ROSJA Z NAMI GRANICZY i czy jest Ukraina czy jej nie ma niczego to nie zmieni. Zresztą o strefę byforową mógł zabiegać Piłsudzki, bo w tamtych czasach miało to znaczenie. Dziś dostarczenie wojsk w dowolne miejsce dla mocarstwa nie stanowi żadnego problemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Brain_CK
+1 / 11

Nie na każdym, czemu kłamiecie? To jednorazowa akcja z okazji ukraińskiego "Dnia UPA". Rusicz składa się ze skrajnych rusofili i nacjonalistów. Aczkolwiek doceniam ten gest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NightmareTheWorld
+3 / 3

Nacjonalistów czy nazistów? Jak na jakimś portalu mnie ktoś wkurzy i pojade jakimś tekstem zakrawającym na rasizm albo obrażający jakąś narodowość to zwykle znajdzie się kilku ruskich co poprą moje zdanie i jakoś moją narodowość traktują na korzyść (pozdrowienia odnośnie już całych nacji lecą). Nie przepadam za Rosją, ale z 2 strony spora część Rosjan jako ludzie nic do nas nie mają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fnjsgnsj
-2 / 4

Nacjonalistów, którzy wyzwolili mniejszość rosyjską od mordów na cywilach rodem z 1943.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Dakiu
+2 / 2

@NightmareTheWorld: spora część Ukraińców też nic do nas nie ma. Ale za to ta sama spora część Rosjan, o której wspomniałeś, otwarcie popiera Putina i jego politykę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Morpheus75
+3 / 15

Przyjaciele się znaleźli! No żesz k.. ich m.ć! Żeby tylko do Polski się nie zagalopowali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~miklow123
-4 / 12

Jakieś namiary/ kontakt aby można było się dołączyć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pandoro
+6 / 14

no tak Rosjanie tacy fajni i zawsze byli naszymi przyjaciółmi... Odkryli Niemieckie zbrodnia na Polakach w Katyniu a gdy w Polsce nie było pracy to organizowali prace dla Polaków na Syberii. Nawet mają zasługi dla naszej wiary, bo Cud nad Wisłą to też dzięki im :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fjdsgjs
+4 / 10

Rosjanie nie byli i nie są naszymi przyjaciółmi. Ale Ukraińcy także nie byli i także nie są.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~mg
+2 / 10

Por sowiecką okupacją już byliśmy, jakieś 50 lat. Niestety pokolenie pamiętające "wyzwolenie" już odchodzi, ale trzeba mówić głośno jak ci "aswabadidiele" rabowali, gwałcili i zabijali. Okupacja hitlerowska to było nic w porównaniu do najazdu ruskiej swołoczy. Jeśli ktoś popiera terrorystów walczących pod flagami rosji, to pewnie jest pomiotem gwałtów ruskiego ścierwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+3 / 7

Czas skończyć z retoryką, wg której wyzwalanie Polski było dla Stalina celem samym w sobie. Jego celem było, na tamtym etapie, pogonienie Niemców, za co zabrał się tylko dlatego, że go najechali. Los Polaków latał mu koło tyłka, a pogonił Niemców też z Polski tylko dlatego, że była po drodze. Auschwitz też się załapało na wyzwolenie, bo było po drodze, tym czasem Ruscy tak się teraz zachowują, jakby bohaterskie walki toczyli o ten obóz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 marca 2015 o 11:04

M masti23
0 / 0

Jeszcze komuchy pozwalaja na budowe pomnikow zolnierzy sowieckich,a jak sie zdemoluje to wielkie oburzenie,bo rosjanie uwazaja ze nas uratowali i nalezy sie im szacunek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szeropinjon
0 / 4

Takie ciągłe życie daleką przeszłością i ciągłe wypominanie krzywd z tego okresu niczemu dobremu nie służy, jest bez sensu i świadczy jedynie o chęci zemsty a nie chęci poprawy sytuacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fsjdijgsi
+4 / 6

Nie chcemy utrzymywać ukraińców, przyznawać im zapomóg, dotacji i stypendiów. Pozdrawiamy - POLACY.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masti23
0 / 0

@fsj.W UK mysla podobnie o polakach,a robi sie z tego jakas awanture.Zachod nas zdradzil,a nie wypomina sie im tego,to przez ich przyzwolenie/obojetnosc zginelo tylu naszych rodakow.Ja nie chce utrzymywac bezrobotnych polakow,bezrobotne pasozyty zerujace na zasilkach,zwlaszcza ta wielka ,,szlachta".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+4 / 10

Tani chwyt i, jak widać, skuteczny. Wiadomo, że Wołyń jest jednym z filarów antyukraińskiej propagandy skierowanej do Polaków. Opłacone trolle na polskich forach eksploatują ten temat aż do porzygu. A ja powiem tak: zamiast wskazywać Polakom za co powinni nie lubić Ukraińców, niech lepiej znajdą w historii fakty, za które Polacy mieliby powód polubić Rosję. To trudniejsze zadanie, prawda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~AdamAdamAdmam
0 / 2

Jakby dziadek Ci opowiedział, co się działo wtedy na Podkarpaciu (Galicja), to byś zmienił zdanie. Nie trole, tylko Polacy. Poszukaj sobie zdjęć z tych czasów. Ukraińcy rozrywali żywcem Polskie niemowlaki i przyznawali sobie za to ordery. Rosjan także lubić nie musimy, ale nie podlizujmy się ukraińcom tylko dlatego, że UE ma na ich tereny ochotę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 2

~AdamAdamAdmam: Przecież ja tego nie kwestionuję. Po prostu nie uważam, żeby Rosja była, z punktu widzenia Polaka, jakoś istotnie lepsza. Jeśli mam być szczery, to dla mnie cały były ZSRR to są "Ruscy" (czyli jedna cholera) i postrzeganie takich państw jak Ukraina czy Białoruś w europejskich kategoriach jest błędem. Tam wszystko jest wymieszane, rozmyte, w rozkroku, więc mamy tam teraz do czynienia raczej z wojną domową, w którą Polska niepotrzebnie się wcina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 marca 2015 o 11:52

M masti23
0 / 0

@Adam.Niemcy i ruscy nie traktowali nas lepiej,czemu nie zywicie urazy do tych krajow?tylkp jeszcze lecicie na zarobek do niemiec/uk.Zachod mial nas zawsze w dupie,to dzieki ich obojetnosci doszlo do smierci tylu polakow.Historia lubi sie powtarzac,wiec tym razem nie mozemy pozwolic na ta obojetnosc.Ruskim jest na reke zniszczyc jednosc krajow,beda siac propagande na forach,w tv itd.Nie musimy lubic ukraincow,wazne by nie byc obojetnym gdy ktos jest krzywdzony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fjsghs
-1 / 1

Kto nie żywi urazy do Niemców i Ruskich? Żywimy żywimy. Nie ma tylko potrzeby ukraińcom się podlizywać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~eren_derdiyok
+2 / 2

Problem w tym, że libertarianizm jest bardzo powszechny wśród środowisk pogańskich. Patrz taki grzebyta, czy kelthuz. Oprócz tych dwóch, większość z nich to typowe antysemickie dziwki z awersją do książek, co częściowo potwierdzałoby twój komentarz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~jnig
+1 / 1

eren ogólnie ja wśród środowisk pogańskich nie widziałem libertarianizmu tylko komunizm albo nazizm

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~eren_derdiyok
+1 / 1

W takim razie słabo znasz tę scenę. Poza tym środowiska pogańska oficjalnie liczą pona 10-15 tys. oficjalnie zarejestrowanych członków. Jest to dosyć zróżnicowane środowisko, a i libertarian nie brakuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~LostersL
-2 / 4

szczerze to nie bardzo mi tu pasuje swarga, Wołyń i "separatyści".... pic na wodę, ściema....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sjgijsdgis
+4 / 6

Bardzo miły gest, który pokazuje, kto tak naprawdę nie jest naszym wrogiem. Nasz wróg jest na zachodzie, a nie wschodzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~duv
-2 / 2

podaj źródło, nie zmyślaj

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kosmaty123
+3 / 7

Noworosyjski oddział „Rusicz” (wchodzący w skład batalionu szybkiego reagowania „Batman”), wywiad z przedstawicielem którego opublikowaliśmy niedawno, zamieścił w sieci materiały przedstawiające zniszczony ukraiński czołg należący do sił pacyfikacyjnych z namalowaną czerwoną swarzycą i słowami „Za Wołyń – od Rusicz” (w języku polskim). Równolegle z nimi upubliczniono grafikę przedstawiającą jednego z żołnierzy Rusicza i słowami:

„Słowian” grupa dywersyjno-szturmowa wywiadu „Rusicz”

Chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że tragedia Wołynia nie jest tylko tragedią Polaków. To dramat wszystkich Słowian. Jestem Słowianinem i jest to też moja tragedia. Nie możemy zapominać o tym ludobójstwie! Ja nigdy nie zaakceptuję faktu, że potomkowie tych sadystów teraz gloryfikują Banderę, Szuchiewicza. To są kreatury dla których nie ma miejsca na słowiańskiej ziemi.

Sława Słowianom!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fnsdgbsh
+2 / 4

Piękne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Rakuer
0 / 4

Pitolenie. Ruscy próbują się podpiąć pod naszą tragedię. Kto zginął na Wołyniu? Polacy. Kto mordował? Ukraińcy. Słowianie zabijali Słowian, owszem, ale ruscy niech się nie wpieprzają gdzie nie ich miejsce. Ukraińcy gloryfikują Banderę, a Rosjanie Lenina i Putina, tęskniąc za czasami ZSRR i swojej potęgi. Kto jest groźniejszy? To Ukraina napadła Rosję? Nie damy się nabrać ruskiej propagandzie, sława inteligentnym!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masti23
0 / 2

@Kosmaty.Ruscy zabili wiecej naszych.Prorosyjskie scierwa obecne na forach i sieja propagande,a ludzie glupi daja sie manipulowac i to lykaja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~hdjshj
-1 / 1

masti, wiemy ze jestes ukraincem, wiec sie nie wypowiadaj w naszej sprawie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masti23
0 / 0

W naszej?czyli ruskich ma sie rozumiec.W 100% jestem polakiem,byc moze kazdy z nas ma jakies korzenie z x kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Tr82fg3u80
-2 / 4

Jak przekroczą polską granicę będą malować "Za 1920".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~POOLSKA
-1 / 7

Rosja, największe zagrożenie cywilizowanego świata. Czerwona zaraza, choroba, rak... który trzeba wyciąć. Nie pamiętacie już o ruskiej inwazji 17 września, nie pamiętacie o zbrodni katyńskiej, o polakach zesłanych na syberię. O zniewoleniu przez sowietów na lata? UPRAWIAJCIE DALEJ SOWIECKĄ PROPAGANDĘ.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grescio
+3 / 5

A za Katyń coś zrobią?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masti23
+2 / 2

Oddadza nam czesc ukrainy,a pozniej powiedza ze przesladujemy rosjan i ukraincow,wiec wysla swoje wojska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dymek51
0 / 2

Gdyby nasi politycy interesowali się sprawą Polski, to na pewno by nie wchodzili w żadne układy z rosją. A z ukrainą tylko wtedy gdy ci zrównają z ziemią pomniki banderowców i wszystkie jej organizacje czy kubiki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U konto usunięte
+2 / 2

Ja byłbym ostrożny w osądach i nazywaniu kogokolwiek bratem czy wrogiem. Granie na patriotycznych emocjach nie jest fair i wg mnie, ma ten incydent źródło w nienawiści do Ukraińców, nie w poczuciu słowiańskiej wspólnoty Rosjan do Polaków. Nie jesteśmy przyjaciółmi Rosjan, ale Ukraińcy jak najbardziej są wrogami z Rosjanami - dostrzeżcie różnicę pobudek tego czynu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Petrenkov
+2 / 2

Putin, to Putin, ale Rosjanie potrafią być bardzo w porządku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Rabuet
-1 / 3

Tylko że większość tych "w porządku" Rosjan tego Putina popiera, i to otwarcie. Robi im dobrze, kraj potężny, wszyscy się boją. Taka mentalność - żreć gruz, byleby być imperium.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fjsddkjgs
-1 / 1

Obejrzyj sobie nagrania z kamerek z wypadków z Moskwy, albo chociaż Wołgogradu. Rzeczywiście bieda jak cholera. Tylu nowych samochodów, co jeżdżą u nich nie doliczyłby się w Warszawie. To samo z infrastrukturą. Niby takie złe drogi, a praktycznie w każdym mieście są autostrady i obwodnice. Także zarobki są przynajmniej na Polskim poziomie, a ceny są wielokrotnie niższe. Litr benzyny przez brak bandyckich akcyz kosztuje 2,30PLN.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mroovkoyad
+3 / 5

Rosji zależy na szerzeniu podziałów wśród swoich przeciwników i robi to całkiem skutecznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar marcinqwerty
+5 / 5

Ech, moi drodzy rodacy - wam to wystarczy zamachać flagą przed nosem i zawołać patriotyczne hasło i już dacie się w podskokach zaprowadzić do gułagu. Czasy się zmieniają, metody się zmieniają, Polak się nie zmienia i dalej kieruje się w swoim rozumowaniu symbolizmem, a nie faktami. Wielka mi filozofia, na jednym ubitym tanku napisać hasło chwytające Polaków za serce i pstryknąć fotkę. Efekt gwarantowany, jak w reklamie szamponu do włosów. Nie, nie zapomniałem o Wołyniu. Ale nie zapomniałem również - i wam też radzę nie zapominać - kto jest naszym największym wrogiem, zdolnym nas unicestwić, a kto jest słabszym od nas państwem, które w przeszłości dokonało na nas ludobójstwa. Zwłaszcza, że nasz wróg z Moskwy nie od dzisiaj jest mistrzem dezinformacji, propagandy i maskirowki. Dziel i rządź - stara zasada Imperium Brytyjskiego, przejęta później przez Imperium Czerwone, które się obecnie przepoczwarzyło w "Federację Rosyjską". Dziel - Ukraińców z Polakami, Europę z Ameryką, Unię Starą z Nową, i tak dalej. Bo pojedynczych jest lać łatwiej, niż zjednoczonych. I podbijaj po kawałku. Możemy Ukraińców lubić, albo i nie lubić, ale mamy wspólnego wroga, który zagraża im i nam. Radzę o tym pamiętać i nie dawać sobie mydlić oczu propagandową agitką.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 marca 2015 o 2:01

avatar PradawnyWilk
+1 / 1

Zapomnieli przeprosić za Katyń..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masti23
0 / 0

Mlodzi nie chca robic za najnizsza krajowa to uciekaja na zachod,ukrwonce robia to samo,wiec bilans sie wyrownuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+2 / 4

Odwracanie kota ogonem i próba nawrócenia ciemnogrodu polskiego ze to oni są ci dobrzy. Dla mnie jest jasne. Ta samozwańcza republika to nic innego jak ISIS pod przykrywką Putinowskiej polityki. Już się o tym przekonalismy jak latwo mozna zagarnac terytorium innego panstwa i zestrzelic cywilny samolot, nie ponoszac za to odpowiedzialnosci... i przy okazji nazywajac w tym nas terrorystami, bo rzekomo szkolilismy wywrotowców. Niech sobie te napisy wiecie gdzie wsadzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar marcinqwerty
+2 / 2

Powinni jeszcze na każdym rozwalonym swoim tanku pisać "Za Katyń", jak tak Polaków kochają. A niektórzy komentujący pod swoimi postami powinni napisać "Za Ruble". No, chyba, że jest to głupota bezinteresowna, to wtedy niech sami sobie jakieś hasło wymyślą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 marca 2015 o 21:50

avatar ~SłowianinPL
0 / 0

Zapytaj syjonistów, bo żydowscy oficerowie wydawali śmierć na Polaków. Stalin prześladował zwykłych Rosjan by kontynuować dzieło eksterminacji Słowian, polecam tutaj "Archipelag Gułag".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~nibelung
+1 / 1

co to demotywator rosyjskiej propagandy, ocieplanie wizerunku?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~edseaed
+1 / 1

ruska sciema i propaganda nie dajcie sie nabierac na takie glupie teksty, wbrew pozorom tutaj tez ruskie trolle wypisuja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Kolesław
+2 / 4

Panslawizm - czyli my Słowianie, śpiewka stara jak świat. Po prostu FSBowska prowokacja Rosjan. Wycierają sobie twarze ofiarami Polaków, sami zamordowali setki tysięcy z nas w kilka lat (1937-45)... Pytanie czy ten, kto to wrzucił nie ma wiedzy historycznej czy kręgosłupa moralnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar marcinqwerty
+2 / 2

Albo ma ruble na koncie - takim tylko współczuć, bo jeszcze chwila i zrówna się kurs funta, rubla i dolara, tzn. funt rubli kosztował będzie dolara.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~SłowianinPL
0 / 0

Jesteście śmieszni jak Szogun Bronek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar marcinqwerty
+1 / 3

Zadam jeszcze jedno pytanie - gdyby SS-mani pisali na rozwalonych T-34 "Za Katyń", to by oznaczało, że Niemcy to nasi przyjaciele, a Rzesza jest naszym sojusznikiem? A gdyby bolszewicy przygotowując się do najazdu na Polskę w 1919 i dorzynając resztki "białych", pisali na murach zdobytych miast "Za Rzeź Pragi", albo "Za Sybir", to oznaczałoby, że idą do nas, jako przyjaciele? Ludzie, opamiętajcie się i nie dajcie się manipulować propagandzie kraju, którego największym marzeniem jest, aby jego ofiary skoczyły sobie nawzajem do gardeł i jedna po drugiej zwracały się do niego o pomoc. Wołyń był potwornym ludobójstwem. Ale jeszcze gorsze było to, co z naszym narodem wyrabiali Sowieci. Były zbrodnie okresu międzywojennego, był Katyń, było "utrwalanie władzy ludowej", której fundamenty stawiano na trupach tych, którzy nie chcieli "braterstwa" z okupantem, było 45 lat sowieckiej okupacji, wreszcie był pakt Ribbentrop-Mołotow, który walnie i z premedytacją przyczynił się do wybuchu wojny, dla naszego kraju będącej najpotworniejszą katastrofą w historii. A to tylko w ostatnim stuleciu, nie licząc zbrodni popełnionych w dwóch poprzednich w imię ruskiego imperializmu. A na Ukrainie było "rozkułaczanie", Hołodomor i codzienność stalinowskiego terroru. A teraz naród odpowiedzialny za to wszystko ma czelność grać Wołyniem? Po tym, co zrobił i nam i Ukraińcom? Jednocześnie napadając na Ukrainę i grożąc Polsce? Nikt kacapów nie prosił o pomoc w rozwiązaniu sprawy Wołynia. Wołyń to jest sprawa między nami i Ukraińcami, kacapom od tego wara, bo mają tyle polskich trupów w szafach, że granie kartą Wołynia z ich strony jest szczytem bezczelności. A szczytem głupoty z naszej strony jest to, że ciągle dajemy się na tą ordynarną propagandę nabrać i merdamy ogonkami z zadowolenia za każdym razem, gdy jakiś Ruski krzyknie "Za Wołyń!".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 marca 2015 o 1:59

avatar ~SłowianinPL
0 / 0

Słuchaj dalej syjonistów, morderców Słowian i sługusów Stalina, który teraz pod przykrywką wrócili do siebie na zachód. To oni zawsze byli i będą wrogami Słowian!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~SłowianinPL
0 / 0

Słowiańscy bracia zawsze razem. Stalinowców, Hitlerowców i Banderowców i wszelakich odmieńców i ludobójców anty słowiańskich rozliczymy, niech żyją Słowianie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem