Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
754 778
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar jaksa0
-1 / 7

Tak kończą się argumenty typu: "jak władca będzie zły, to go można zawsze otruć"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Mówię_Jak_Jest
0 / 4

Wiesz, Kim żyje dlatego, że nikt nie postanowił go zabić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jaksa0
+1 / 1

Zatem jeżeli nikt nie postanowił zabić Kima, to znaczy że w Korei Północnej panuje dobrobyt, tak? Bo inaczej wychodzi na to, że jednak nie można otruć złego władcy, czyli po argumencie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JaroWars
0 / 0

Nie należę do tych, co zrzucają wszystko co mówią o KP na emerykenskich impirjalistów, ale osobiście wątpię w szczególnie wysoki wskaźnik wcielania tego przepisu w życie. KP jest biedna, toteż siłą rzeczy panuje w niej korupcja (wg pewnych rankingów jest to najbardziej skorumpowane państwo świata). I nieważne, co sobie pomyśli wielki przywódca - przeciętny wiejski policjant prędzej raczej wykorzystałby taką okazję do dorobienia sobie paru misek ryżu, niż biegłby z tym na komisariat. A tak to będzie nagroda w zamian za historyjkę o tragicznym wypadku z pługiem. Nie musi to wcale tak wyglądać naprawdę, ale tak bym to sobie jednak wyobrażał. Totalitaryzm z demokracją łączy to, że z przyczyn technicznych jeden i drugi ustrój jest bardzo trudno wprowadzić w społeczeństwach o niskim poziomie rozwoju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~znajomynieznajomy
+3 / 3

samobojstwo w niektorych miejscach jest nielegalne z jednego powodu - zeby jednostki ratownicze mogly zareagowac bez obawy o to, ze beda mialy przez to jakies klopoty z powodu wtargniecia do np mieszkania czy uzycia sily zeby kogos powstrzymac

Odpowiedz Komentuj obrazkiem