Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
103 118
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M konto usunięte
-3 / 9

Akurat pobor by się przydał -. -

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ElDelPiel
+1 / 1

By bronić tego gówna, którym rządzi PO? Ich państwo, ich sprawa. To nie jest nasz kraj z tymi ustawami, rozporządzeniami i resztą. Niech idą do wojska politycy i ich synowie. Komor ma kilku synów, przydadzą się w woju na pierwszej linii frontu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~SQRT
-3 / 7

To się zgłoś na ochotnika a nie p****ol za wszystkich mów za siebie :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar montaro11
-1 / 9

..powiedział za siebie, o co ci chodzi?, ja też uważam że mężczyźni powinni być w wojsku aby później takie ci..y nie chodziły co to śpią do południa , nic zrobić nie umieją , mamusia śniadanie musi podać i takie tam dresy do kolan w kroku lub rurki .....teraz ja powiedziałem swoje zdanie .Nie pasuje coś?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M miro517slaav
+1 / 1

@montaro11 - widzę, że jesteś pragmatykiem bez filozofii moralnej. Też mnie wkurza, jak widzę c..y na ulicach, niemniej nie jest to argument, by byli wychowywani przez państwo. Dla ciebie nie ma znaczenia, że to zamach na wolność osobistą, a państwo mając aprobatę takich jak Ty, będzie śmiało rozszerzać swoje wpływy na obywateli. Dyscyplina, jak najbardziej - ale od tego jest np. rodzina, harcerstwo i dobrowolnie zawarte więzi społeczne. Jeśli takiej dyscypliny chcesz, radzę zastanowić się nad emigracją do KRLD, tam to będziesz miał to, czego chcesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem