Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
To też było niemożliwe.
by Skalenn
+
119 137
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~adsadasdasdsd
-1 / 3

@xxwielebnyxx ale 2008 to już nie PiS tylko nieudolne PO, które nie potrafiło się odnaleźć w kraju, w którym nie okrada się obywatela. PiS robił wiele dobrych rzeczy dla kraju, PO go rozkrada ale idioci i tak nie zagłosują na PiS bo Jarek... żadnego innego argumentu nie mają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L leokr
+1 / 1

@xxwielebnyxx Oczywiście że to prawda bo w 2008 to już rządy PełO były. I wszystko poleciało na pysk. O tyle wolniej, że najpierw niwelowało to co zostało wypracowane w 2 lata PIS-u więc dojście do punktu wyjścia zajęło chwilkę :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~njmjn
-1 / 3

Tylko jest różnica PiSs z Lechem na czele, a PiSs z Jarkiem, gdzie ten drugi nie ma pojęcia o polityce, gospodarce. Płaci z naszych pieniędzy za swoją ochronę. PiSs i POo, SLD i PSL to jedna i ta sama partia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Skalenn
+2 / 4

Ogarniasz, że Jarek też był premierem w tamtym okresie ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hania24
-1 / 1

To bezrobocie przykuło moją uwagę. Zastanawiam się o ile było mniejsze bo ludzie faktycznie mieli więcej pracy czy mniejsze bo to była ta gigantyczna pierwsza fala emigracji wtedy. ciekawa jestem liczb i konkretnych danych. Ile procentowo każda z tych opcji miała. Szkoda ze nie jest tu wypisane rzetelnie. Powinno być co zrobili dobrze i co źle. A to nie jest informacja tylko najzwyklejsza propaganda. Nie cierpię propagandy, żadnej partii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem