Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
827 938
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Arktoz
+8 / 28

Sposobem na równouprawnienie nie jest walka o równość konkretnej płci, ale dążenie do wyeliminowania pojęcia "płeć" w znaczeniu innym niż stricte biologicznym. Tradycja i kultura - mentalne raki - wytworzyły pojęcie "płeć społeczna/kulturowa/psychologiczna", a każdy człowiek o mentalności wyższej niż ameba powinien walczyć z tymi pojęciami zauważając ich krótkowzroczność, absurdalność, ułudę i zmienność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Tuon
0 / 0

@Adrian1234 Przepraszam bardzo, faktycznie popełniłem błąd językowy. Jednakże jestem dysortografem a to słowo wybitnie nie chce mi wejść do głowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~852456
+4 / 22

Suaba proba trollingu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Max_Rockatansky
-5 / 19

Dokładnie,słaba próba manipulacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~8nncjjjd
+8 / 14

@Max_Rockatansky to ironia nie manipulacja.. zwykła ironia i sarkazm. i w sumie smutne przedstaienie rzeczywistości z perspektywy kobiet, równości, pełnej rowności nie będzie nigdy, zawsze na jakiejś płaszczyźnie komuś będzie gorzej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
+4 / 12

Ale ta część z brakiem możliwości uzyskania alimentów to akurat prawda bo praktycznie zawsze z automatu dzieci dostaje kobieta a mężczyzna musi płacić alimenty na dzieci a czasem nawet na byłą żonę, nigdy na odwrót choćby nie wiadomo jak złą matką by ona była. Czy w ogóle ktoś zna z życia taki przypadek aby po rozwodzie to on dostał dzieci a ona płaciła alimenty?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Plague_Doctor
+5 / 13

Mężczyźni prawie nigdy nie otrzymują prawa do opieki nad dzieckiem po rozwodzie; mają mniejsze od kobiet prawa reprodukcyjne; za te same przestępstwa otrzymują surowsze wyroki; na choroby typowo męskie (np. rak prostaty) wydaje się mniej publicznych pieniędzy, niż na choroby typowo kobiece (np. rak piersi), jeszcze nigdy w Polsce nie widziałem akcji zachęcającej mężczyzn do badania jąder i prostaty; system edukacji jest dostosowany bardziej do potrzeb dziewcząt, niż chłopców, w razie wojny mężczyźni mogą być zmuszani do obrony ojczyzny, przemoc domowa wobec mężczyzn jest marginalizowana (chociaż występuje tak samo często, jak przemoc domowa wobec kobiet); dla mężczyzn nie ma parytetów, kobiety otrzymują dodatkowe punkty do szkoleń finansowanych przez UE oraz stypendia na studiach; firmy zatrudniające duży odsetek kobiet na stanowiskach kierowniczych otrzymują dofinansowania do szkoleń dla pracowników (mężczyźni nie otrzymują podobnej pomocy w zawodach zdominowanych przez kobiety); ojcowie, którzy muszą się zwolnić z pracy żeby zając się dzieckiem częściej są z tego powodu zwalniani od matek w takiej samej sytuacji, większość pozwów o dyskryminację w pracy składają mężczyźni; mężczyzna może trafić do więzienia za gwałt na podstawie samych zeznań; ZUS przy obliczaniu emerytury korzysta ze wspólnych tablic wymieralności dla kobiet i mężczyzn, a nie osobnych dla kobiet i osobnych dla mężczyzn, co powoduje, że kobiety otrzymują wyższą emeryturę, ponieważ dłużej żyją i w sumie więcej pieniędzy dostaną

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~holalola
-4 / 12

@Plague_Doctor Z całym szacunkiem, ale: ,,przemoc domowa wobec mężczyzn jest marginalizowana (chociaż występuje tak samo często, jak przemoc domowa wobec kobiet)'' skąd takie rewelacje wymyśliłeś? Jeszcze powiedz, że alkoholizm i tłuczenie dzieci jest tak samo częste wśród kobiet, jak wśród mężczyzn. ,,kobiety otrzymują dodatkowe punkty do szkoleń finansowanych przez UE oraz stypendia na studiach'' hahahaha jaaasne. Stypendia na studiach dla kobiet, to się ubawiłam. Gdzie niby? O szkolenia UE i kursy może się starać każdy, nie tylko kobiety. Kolego. Kobiety nie chcą być zatrudniane przez pracodawcę, ze względu na fakt, że mogą mieć dziecko. Tak: mogą, niekoniecznie muszą. o wiele trudniej w wielu branżach znaleźć zatrudnienie kobiecie. Zresztą niedawno pewien pan mi tłumaczył, że kobiety dostają niższą pensję na podobnych stanowiskach, właśnie przez urlopy macierzyńskie i fakt, że często biorą wolne ze względu na dziecko, więc co nagle krzyk, że panom się zaczyna obrywać? Albo jedno, albo drugie. Dopiero od niedawna podkreśla się rolę ojców w wychowaniu dzieci, nie oczekujmy od razu cudów. Zresztą bardzo dobrze, że tak będzie. Przynajmniej pracodawca nie będzie myślał kategoriami ,,oo kobieta lat 28, pewnie dzieciata, będzie się zwalniać do dzieci'' tylko to samo będzie w przypadku panów. ,,mężczyzna może trafić do więzienia za gwałt na podstawie samych zeznań'' ta, żyj sobie w wesołej bajeczce, jak to kobieta przychodzi, wskazuje paluchem,a chłop od razu trafia do więzienia. Czasem nawet mimo dowodów pan do więzienia nie trafia. I karalność za gwałt jest żenująco niska. Szkolnictwo? Jesteście po prostu leniwi, dziewczynki są z reguły ambitniejsze. Dlatego wy coraz częściej lądujecie na budowach, a kobiety na kierowniczych stanowiskach. Nie zwalaj winy na feministki, że tak jest, tylko na brak ambicji. Gdzie ci mężczyźni, aż by sie chciało zaśpiewać. Coraz cześciej mamy doczynienia z żalącymi się pi***. Praca be, zarobki be, do dziewczyny nie zagada, bo się boi.. Otrząśnijcie się, że świat się zmienił. Zacznijcie od siebie wymagać i walczyć o swoje a nie kwękać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~cjhdus
-5 / 13

@Plague_Doctor ,,mają mniejsze od kobiet prawa reprodukcyjne'' że co? :D W jakim niby ujęciu? ,,a te same przestępstwa otrzymują surowsze wyroki'' Zacznijmy od tego, że kryminał to głównie działka męzczyzn: groźby, wymuszenia, haracze, dilerka, morderstwa, handel ludźmi przodujecie w tym i to niesamowicie. Zresztą co nas obchodzi margines? ,,system edukacji jest dostosowany bardziej do potrzeb dziewcząt, niż chłopców'' yhmmm. No tak zapomninamy, że chłopcy mają mrówki w gaciach i ciężko im wysiedzieć 45 minut. Powinna nauczycielka latać z piłką i rzucać jakieś hasła matematyczne :D ,,(mężczyźni nie otrzymują podobnej pomocy w zawodach zdominowanych przez kobiety'' a w ogóle chcą tam pracować? Nie zauważyłam. Jak chłop chce pracować w typowo kobiecym zawodzie to jest wyśmiewany i to przez mężczyzn. Ogólnie jest takie powiedzenie ,,nie zachowuj się jak baba'' i o ,,babskich zajęciach'' mówi się z pogardą. Widzisz jedną stronę medalu, zobacz drugą. Co do przyznawania opieki nad dziecmi kobietom i to z wojną. Cóż stereotypy. Kobiety maja silniej rozwinięte emocje, stąd powinny zajmować się dziecmi, a mężczyzny mieli bronic kraju i kobiet..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Plague_Doctor
-1 / 9

Oczywiście zamiast merytorycznego odniesienia się do argumentów mamy tylko ich przekręcanie, marginalizowanie i upokarzanie mężczyzn, typowe dla feminizmu. Ruch walczący o prawa mężczyzn już istnieje i z roku na rok rośnie, a feminizm słabnie. Chyba ktoś tu się boi. https://www.youtube.com/watch?v=GVHjxhtFnR8

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 lipca 2015 o 13:26

avatar Tuon
+3 / 5

@8nnvjjjd wszędzie dobrze gdzie nas nie ma nawt jeżeli osiądnelibyśmy równość ktoś zawsze będzie mówił że mu gorzej
@uhgoihoi kobieto która udajesz że życie męszczyzn to istna sielanka, wiedziałaś że męszczyzna który doświadczy przemocy domowej nie doświadczy pomocy od odpoqiednich służb, poza tym kobiety nawet w średniowieczu władały męszczyznami za pomocą tego magicznego narzędzia między nogami. Tak trzeba walczyć o prawa męszczyzn bo one zanikają, wy kobiety bierzecie wszystkie prawa a obowiązki zwalacie na nas biednych chrujących na rodzinę męszczyzn

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
+1 / 3

@Tuon nie jestem faszystą językowym i zazwyczaj nie wypominam innym błędów ale to Twoje "męszczyzna" powtórzone kilka razy wygląda okropnie :(. A co do samej treści to oczywiście masz rację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E everain
0 / 12

Piękne sarmackie wąsisko wyhodowała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Tuon
+2 / 2

Zaiaste zacne wąsisko wadźpanie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JaroWars
-5 / 25

Naprawdę? Jakoś na demotach widzę tylko i wyłącznie ból dupy PRZECIWKO feministkom, one same nigdy się nie wypowiadają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Max_Rockatansky
+3 / 23

Na serio? Mam ci podać linki do użytkowników?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fairy34
+1 / 11

@Moj_Kot_Lubi_Miauczec No to jedna krzykaczka.. i na tym by się skończyło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~hchh
-1 / 9

@Max_Rockatansky no i przykładów nada brak, czyżby ich jednak brakowało? :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Hopert09
+2 / 2

@JaroWars impala1967 (rozmawiałem z nią na prywatnym i wiem jak manipuluje), TeslaThevenin i jeszcze kilka które usuwają konta i zakładają na nowo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar HiszpanskaInkwizycja
+13 / 17

ciekawe co o tym myśli bluealien :>

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+12 / 12

@HiszpanskaInkwizycja a kogo to obchodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar stachuW
+9 / 11

Niby facetów nie nienawidzi, a krytykuje na każdym kroku;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~rafaiinformatyk
+1 / 5

@HiszpanskaInkwizycja mnie bardziej ciekawi co na to imPAŁA ;D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fairy34
-3 / 17

powiedział czołowy mizoginista, sam zionie nienawiścią do płci przeciwnej, a jeszcze się czepia :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~5432
+1 / 9

Fejk, za chuda na feministke...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Tuon
0 / 0

i zbyt małego ma wąsa, ba co tam wąsa brodę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~klatkancjsd
0 / 16

@KapitanKorsarzPirat mężczyzn? Raczej piz** nie umiejących utrzymać emocji na wodzy i używających pięści, jako argumentu.. żenującego argumentu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DearKnight
0 / 10

@KapitanKorsarzPirat Po minusach sadzę, ze dopadły cię walczące feministki. Jak ty możesz chcieć stosować takie paskudne formy przemocy! No jak?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ahhuh
+2 / 8

@DearKnight feministka, bo komuś ,,napieprzanie po mordzie'' kojarzy sie z kompletną patologią?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~MówięJak_Jest
+1 / 5

@KapitanKorsarzPirat @KapitanKorsarzPirat To lekarstwo dla takiej nazistki, powinno się takie masowo karać i wysyłać do Arabii Saudyjskiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar centurionek
+1 / 7

Jak zobaczyłam ten demot na głównej, pomyślałam, że to Kyd. No ale jabłko od jabłoni daleko nie pada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
-1 / 9

@ Max_Rockatansky Max, a ja mam do Ciebie takie proste pytania: o co ci właściwie chodzi, co usilnie próbujesz nam przekazać swoimi komentarzami, czy ostatnio pojawiającymi się demotami? Co tak na prawdę przeszkadza ci we ,,współczesnym świecie''. Co byś zmienił? Jakie wprowadził zmiany, czego dotyczące? Gdzie, jako mężczyzna czujesz się dyskryminowany?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
0 / 10

@Max_Rockatansky Mój drogi, punkt pierwszy tłumaczy biologia. Czyli my powinnyśmy domagać się czego? Zniesienia miesiączek? Przecież to nie wina równouprawnienia, że jakiś pan A i B nie może sobie pociupać. Punkty 2 i 3. Tak to jest duży problem, ale jak zamierzasz je rozwiązać? Jak sądy mają rozwiązywać te sprawy, na jakiej podstawie ma być przyznawane dziecko, co sadzisz o ,,opiece naprzemiennej'? Punkt 4. Żyją może i dłużej, ale co to za życie starej schorowanej, samotnej babci. Na prawdę jest czego zazdrościć? Po dwa panowie za mało uwagi w swoim życiu poświęcają na profilaktykę. Najpierw omijanie lekarzy szerokim łukiem, a później choroby wykryte w złym stadium. No i nadal mężczyźni przodują w używkach i niezdrowym żarciu (tłuste męcha chociażby), zresztą nawet to wyjaśnili. 5 nie mamy czasem wyrównanego wieku emerytalnego? Punkt 6 rozwiązują testy DNA, żadnej dyskryminacji, poza puszczalską babą tu nie widzę :P No chyba, że masz pretensje o to, że kobiety są w ciąży i rodzą? 7. Temat na który ostatnio zwraca się uwagę i dobrze. To akurat dotyczy obu płci, przemocą psychiczną ogólnie mało się zajmuje. 8. bo o to walczą środowiska kobiece,też możecie, jeżeli widzicie tutaj problem. 9? Błaagam. Ciąglę słyszę jak to mężczyźni są wzrokowcami. Kto częściej robi operacje plastyczne? U nas też patrzycie na biust, biodra, talię (a na to wpływu również nie mamy). Ta lista to totalne gó** myślałam, że prześlesz mi coś sensownego.. 10 serio? Dyskryminacja? :D Miej pretensje to matki natury, a nie do nas i do testosteronu, a także odziedziczonych genów.. nie mam siły do tych punktów.. wybacz. Sensowne tam są może z dwa i na prawdę dotyczące dyskryminacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
-1 / 7

@Max_Rockatansky Podaj mi prawdziwe pola dyskryminacji i jak chcesz z nimi walczyć, a nie odnoszące się do waszego wyglądu, czy po prostu biologii. To tak jakbym ja uważała, że jestem dyskryminowana, bo jestem słabsza fizycznie od przeciętnego mężczyzny, za kilka dni będę dosłownie skręcała się z bólu naszprycowana lekami.. to jest po prostu natura. Tutaj zawsze będziemy różni. Psychicznie i fizycznie. Tego nie zmienisz. Skup się na tym co na prawdę istotne i co byś zmienił, jak i dlaczego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~56_98
-1 / 3

Zamiast doszukiwać się wszędzie feminizmu, poczytajcie na kafeterii temat "Do czego byście się nikomu nigdy nie przyznały" dowiecie się co robiły "przykładne" matki i kobiety nie "silne i niezalezne" a domowe i ciepłe. Zycze miłej lektury

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~megalododendron
+1 / 3

Fake. Nikt nie rozmawaia z feministkami...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mam2koty
-1 / 5

"Feminizm" to stek bzdur wydumanych przez paskudy niepotrafiące odnaleźć się w relacji kobieta-mężczyzna (po prostu ich nikt nie chce, ale raczej przez charakter). Z takimi lepiej nie zaczynać, bo normalnej babie wytkną jako grzech nawet zrobienie kanapek facetowi na drugie śniadanie (na pierwsze też). A mnie to sprawia radość, podobnie jak smażenie krążków z cebuli na jego wieczór z kumplami przy meczu:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~lubie_cudzyn_męzów_w_łóżku
0 / 4

@mam2koty @mam2koty Nie kazda nadaje się na służke. Musi ci sprawiać radośc bo inaczej sama bys sobie nieporadziła, wole miec cięzki charakter niz byc nijaka zonka o smażonej cebuli. Zreszta jak facet nie chce kobiety bo ta się szanuje i wymaga podziału obowiązków to dobrze, że tak akobieta z nim nie jest. Gdyby ni efeministki to by cie i ci jego kumple na zmiane brali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~lubie_cudzych_mezów
-1 / 5

@mam2koty Pewnie jakis bezrobotny bluszcz jesteś, więc smazysz. Gdyby nie ta cebula i kanapki to by cie wymienił na lepszą i bys co najwyżej d*py pod latarnia dawała, nieudacznico;p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Max_Rockatansky
-2 / 4

Za to wy nigdy nie będziecie mięć męża,takie "wyzwolone" kobiety to tylko zamknąć w kuchni i trzaskać batem po plecach.Wtedy podobno feminizm przechodzi.I musiałybyście jescze zmienić te kaprawe ryje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
0 / 4

@Max_Rockatansky Max, ty za to tylko potrafisz drzeć mordę, nawet na zwykłe, proste pytania nie potrafisz odpowiedzieć. Boisz się? Nagle brakuje ci argumentów? Tylko obrażać potrafisz? Dorośli ludzie rozmawiają, naucz się tego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
0 / 4

@Max_Rockatansky Nie obchodzi mnie co się robi z feministkami, zadałam Ci proste pytania na które nie potrafiłeś odpowiedzieć. Taka osoba wybacz, ale traci wiarygodność i dla mnie staj sie zwykłym , internetowym krzykadłem :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Max_Rockatansky
-2 / 4

@lithium222 Tak sczerze to co mnie obchodzi zdanie jakieś feminazistki? Cały czas podaję sensowne argumenty,ale wy to zbywacie odpowiedzią "NIE PRAWDA!1!1" albo wymyślacie jakieś inne kłamstewka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 lipca 2015 o 18:37

L lithium222
-1 / 7

@Max_Rockatansky Nazywasz mnie feminazistką, bo mam odmienne zdanie od Ciebie i nie lubie obrażania ludzie bezpodstawnie? :D Fajną masz definicje tego słowa i dziwisz się, że nikt cię nie traktuje poważnie, jak ty nawet nie potrafisz wykorzystywać słów zgodnie z ich przeznaczeniem. Sensownej wypowiedzi się od ciebie nie doczekałam, a chciałam tylko poznać Twoje zdanie. To cię przerasta?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ATAT
0 / 4

Z feministką się nie rozmawia , można najwyżej napluć w twarz albo walnąć w pysk

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PurpleScythe
0 / 0

Ale... ale... feminizm też zakłada "walkę" o to, by mężczyźni częściej mogli otrzymywać prawo do opieki nad dzieckiem itd...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem