Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1128 1151
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~Vissex
+21 / 25

A nie Węgry?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
+21 / 21

Polska powinna brać od nich przykład...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Karbulot
+18 / 20

@BlackWolf120 A po co? Oni do Polski nie uciekają tak jak do Anglii przez zielona granicę. Nam chce ich Unia wepchnąć. A jak nasz głupi Rząd się zgodzi, to przyjmą i wtedy żadne płoty czy inne mury nie będą potrzebne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
+13 / 13

@Karbulot Chodziło mi o to, że oni dobitnie pokazują, że nie chcą imigrantów i ich nie przyjmą. Podobnie w Słowacji, tam rząd słucha narodu. Naród powiedział: NIE i imigrantów też nie przyjmą. Tylko Polska, pomimo tego, że nie ma pieniędzy utrzymać własny naród, przyjmuje uchodźców i daje im w sumie wszystko, czego część Polaków potrzebuje, a o czym mogą tylko pomarzyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Chrabąszcz22
-1 / 3

@BlackWolf120 kurde jaki przykład ... przygłupie jeden - to jest granica Unii Europejskiej i dlatego została tak zabezpieczona. Bułgaria też przyjmuje imigrantów w ramach tego samego programu co Polska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Polakoss
+6 / 8

@BlackWolf120
Przecież Kopacz zgodzi się na każdą ilość tych "uchodźców". Jakby to wyglądało, gdyby ojczysty kraj prezydenta UE odmówił przyjęcia kogokolwiek. Kopacz zbyt dużo zawdzięcza Tuskowi i za nic nie zaszkodzi jego karierze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Shertlk
0 / 2

@BlackWolf120: nie naród, tylko mieszkańcy jednej wioski. Referendum było lokalne i dotyczyło tylko tego jednego regionu, nie głosowali w nim wszyscy Słowacy, by mówić o decyzji narodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~AK88
-1 / 3

@BlackWolf120 - NIE!!! POLSKA POWINNA DAWAĆ PRZYKŁAD!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aio
+4 / 8

W Polsce to by szybko ukradli i zabrali na złom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Mgeoon
0 / 0

W Alcatraz ludzie mieli lepiej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~karol_popek
0 / 2

bułgarzy jakby mogli to by sami uciekli, nie wiele lepsi są od imigrantów z afryki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~LechPoznanMistrzemPolski
-1 / 9

Polacy wyjeżdżają do Angli/Szwecji/Irlandii itd. mimo ,że w naszym kraju nie ma wojny czy głodu. Wyjeżdżamy do bogatych zachodnich państw tylko dla lepszego telefonu czy komputera tak samo będąc dla nich imigrantami zajmującymi ich miejsca pracy a jednak te kraje nas przyjmują i często wypłacają nam lepsze świadczenia socjalne niż nasz własny kraj... Ci ludzie uciekają wraz z dziećmi często na piechotę za pieniądze całej nawet dalekiej rodziny przed wojną na którą nie mieli wpływu i której często nie rozumieją. Do Poznania trafiło 20 rodzin z czego przynajmniej 1/3 ucieknie od razu na zachód. W skali całej metropolii jest to tak odczuwalna zmiana ,że nie wiem jak my to przeżyjemy. Jeżeli ciabaty imigrant nieznający języka i nie mający żadnych umiejętności stanowi dla was zagrożenie na rynku pracy to chyba najwyższy czas zająć się swoim wykształceniem ;). Nie patrzcie na nich jak na imigrantów ale jako na ludzi którym trzeba pomóc. Ateista pozdrawia wszystkich kochających katolików.

PS. Przy tak beznadziejnie niskim przyroście naturalnym jaki mamy w Europie instytucje emerytalne mogą na tym transferze tylko i wyłącznie zyskać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~adam_mmmmmm
0 / 2

dobrze powiedziane

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Bienioo_1981
+3 / 5

Człowieku tak pier**lisz że głowa mała. Po pierwsze, my Polacy wyjeżdżamy do innych krajów po to, aby za uczciwą prace dostawać uczciwe wynagrodzenie. Nie narzucamy innym państwom swojej religii, swoich upodobań. Nie żądamy od tych krajów mieszkań i ch*j wie czego. Po prostu tam pracujemy i zachowujemy się jak cywilizowani ludzie, anie jak małpy w zoo. I nikt tam nie jedzie za lepszym telefonem czy komputerem jak wspomniałeś, tylko za lepszym i godnym życiem. Pracujemy tam na takich stanowiskach i przy takich pracach, gdzie rodowity Anglik, Irlandczyk itp. woli siedzieć na socjalu niż wykonywać taka prace. Po drugie to Tobie radze się nie co dokształcić a nie oglądać TVNu i tym podobnych stacji, gdzie jawnie wciskają m.in Tobie jakąś głupotę. Jeśli już tak bardzo się o nich martwisz, to myślę że, ewentualnie pomoc jaka mogli byśmy im ofiarować to pomoc na ich własnym terenie. Typu zaopatrzenie w żywność, środki medyczne itp. A nie przyjmować nie cywilizowanych ludzi do naszego społeczeństwa, którzy będą tu szerzyć swoje religie rodem z buszu. Europa ma nie samowita historie, kulturę, architekturę i masę inny dziedzictw, i nie chciałbym aby ta zaraza w postaci imigrantów zniszczyła to wszystko, co było tworzone przez wieki. Mam nadzieje ze moje pokolenie, jak i moje dzieci będą chodziły do Polskich szkol, Polskich przedszkoli, i uczyły się Polskiej historii, a nie jakiegoś zacofania. Bo właśnie tak uważam, Ci ludzie są zacofani i to grubo, o dobrych parę wieków! A jeśli już tak bardzo martwisz się o przyrost naturalny, to wystarczy wpuścić to gówno do naszego ukochanego kraju, a za 25 lat będziesz miał samych ciapatych na ulicy. Poczytaj sobie coś więcej na ich temat, zanim zaczniesz ich bronić. Są sami sobie winni, oni nie chcą pomocy, ani maja swoje żądania, jakby im się to należało! To dzikusy, które powinny pozostać w własnym kraju. Nie dla Islamizacji Europy, nie dla imigrantów!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Chrabąszcz2
0 / 2

Bienioo_1981 .. czolwieku - piedolisz ze głowa mała - POLACY SĄ NAJWIĘKSZĄ GRUPĄ ETNICZNĄ pobierającą ZASIŁKI na wyspach brytyjskich. Jest nas tam tyle na socjalu co wszystkich muzułmanów razem wziętych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JaroWars
0 / 0

Według tych danych z zeszłego roku www.jrf.org.uk/sites/files/jrf/2059.pdf (uwaga, będzie ściągał!) zasiłki w UK pobierało 3% Pakistańczyków i 4% Polaków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~bart20pl
+1 / 3

moglibyśmy wiele nauczyć się od Bułgarów/Węgrów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cebulakk
0 / 0

i tak przejdą, po prostu zaczną zabierać proste drabiny ze sobą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem