Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
298 341
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar motylek04uk
-3 / 11

A ja widze feministkę między kolesiem zwieszonym do dziury a tym po prawej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niepozdrawiam
+1 / 1

@olmajti Żony tych facetów z pewnością mają piękne i łatwe życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niepozdrawiam
0 / 2

@olmajti Myślę że jeżeli pan zginie to pani też zginie z głodu razem z dziećmi :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niepozdrawiam
+1 / 1

@olmajti Jeżeli Ci panowie są samotni to pracują tylko dla siebie, ryzykują tylko dla siebie. Jeżeli kobieta w tamtych stronach jest samotna to siedzi cały dzień w polu (w najlepszym wypadku) i też ryzykuje zdrowie/ życie tylko dla siebie. Jeżeli Ci panowie mają żony (czyli raczej dzieci też mają bo wątpie w ich wiedzę i dostęp do antykoncepcji) To panowie pracują tak jak pracowali a panie pracują w domu przy dzieciach - tylko że one za to pieniędzy nie dostają, więc jeżeli tacy panowie umrą to panie są również w czarnej d*pie. Takie głupie pieprzenie że mężczyźni mają tam tak strasznie źle... Ale kobiety to tam mają za to wspaniale, zwłaszcza że jak już gdzieś wychodzą to niewykluczone że ktoś je napadnie w różnych celach. Nie oszukujmy się, w takich miejscach wszyscy mają przesrane i chyba nie ma sensu dyskutować kto bardziej. Kobietę napadną, zgwałcą i zabiją. Facet może mieć wypadek w pracy i się połamać albo zginąć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niepozdrawiam
+1 / 1

@olmajti To powiedz mi jak sobie wyobrażasz życie kobiet w takich miejscach :D Nie dość że również wszędzie ryzykują życiem to jeszcze są tą tańszą siłą roboczą :D Tam gdzie pracują kobiety to żaden mężczyzna by w życiu nie poszedł na takich warunkach. Wykorzystywanie seksualne, styczność z wyniszczającą chemią i do tego wynagrodzenie na tyle żałosne że żaden pan się w takim miejscu nie znajdzie. Taka jest prawda. Więc skończ już bo to śmieszne jeżeli Ci się wydaje że kobiety tam siedzą w klimatyzowanych biurach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar xenomorphia
0 / 0

@olmajti co do znajdowania sobie nowego chłopa, przez ewentualną wdowę, to np w Indiach prawie niemożliwe. Z jednej strony, mimo iż zakazane przez rząd, nadal praktykowane jest Sari. Z drugiej strony, jak nie Sari, to często wdowom goli się głowy, żeby inni faceci wiedzieli, że była już tknięta. A i wielu facetów przecież nie rzuci się na towar, który ma w dodatku nadbagaż w postaci dzieci, a to już nawet nie zależy od kultury ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar xenomorphia
0 / 0

Oczywiście zamiast Sari, miało być Sati XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qnr4d
+2 / 2

hahhah

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dfdff
+2 / 4

kraj rządzony przez mężczyzn he he he

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cookofski
+6 / 6

Powiem Ci w tajemnicy, że to zdjęcie krąży już po świecie, Internetach od ponad siedmiu lat... nazdobywało już pierdyliony lajków...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 września 2017 o 9:51

avatar ~hgfdfghjk
0 / 8

Zauważyłam, że w Polsce jest coraz więcej piz deczek zamiast facetów. Prawdziwy facet, bo tak lubicie siebie nazywać, potrafi zarobić na całą rodzinę, gdzie kobieta może spokojnie zajmować się domem i dziećmi, ale w Polsce o prawdziwych mężczyzn ciężko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sparkling_elf
0 / 0

Bo w Polsce o prawdziwe płace ciężko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar justa279
+4 / 4

Ludzie na świecie pracują tak jakie mają możliwości i dla nich to codzienność w której żyją więc nikt nie robi z tego sensacji... jakby mieli dobry specjalistyczny sprzęt to na pewno by z niego skorzystali, ale że nie mają to radzą sobie w inn sposób i zapewne cieszą sie, zę w ogóle mają pracę... zasada jest prosta.... nie chcesz to nie pracuj ale nie płacz że nie masz z czego żyć .... Ludzie łapią się czasami każdej pracy żeby mieć za co utrzymać rodzinę... Często się zdarza, że facet pije całymi dniami a kobieta zajmuje się dziećmi i zasuwa na dwie zmiany, czasami taż pracując fizycznie... o tym się też nie mówi ... facet jest tak zbudowany, że bardziej nadaje się do pracy fizycznej niż kobieta i jeżeli nie jest wykształcony na tyle żeby pracować umysłowo a chce utrzymać rodzinę to niestety ale musi podjąć się pracy, która się akurat nawinie... tak jest ten świat zbudowany

Odpowiedz Komentuj obrazkiem