Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
2161 2207
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
I Ironiks
+52 / 58

Nie trzeba być muzułmaninem, żeby to zauważyć :) Dokładnie to samo tłumaczyłem pod innym demotem. Mam tylko nadzieję, że Europa w porę się przebudzi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J janrachmistrz
+14 / 16

@Ironiks Myślę że osoba która dodała ten wpis na FB to też go skopiowała o czym może świadczyć pierwsze zdanie. Właśnie dodawanie takiego typu wiadomości może obudzić w tych którzy są ZA bo nie trafiają do nich argumenty mogą w końcu zastanowić się że coś jednak jest na rzeczy, a że jeszcze napisał to Muzułmanin to może coś jest na rzeczy jeżeli boi się innych wyznawców Allaha którzy mają skolonizować Europę.

Miejmy nadzieję że się obudzą...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~wygodne_krzesełko
+5 / 7

@Ironiks Nie można siedzieć z nadzieją, że Europa się przebudzi, tę wiadomość trzeba siać gdzie się da, fb, yt, jak ktoś ma rodzinę czy przyjaciół gdzieś na Zachodzie, przesyłać tę wiadomość dalej i podżegać do walki o swoje. Uchodźcy i wszelcy niebezpieczni dla Europy i ich mieszkańców ludzie mają być deportowani! Tego domagają się rodowici mieszkańcy Europy! Nie chcemy tego syfu i motłochu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@Ironiks Z tym planowaniem to przesadził, ale faktycznie jest to po prostu ciekawa propozycja dla imigrantów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rysiekm67
+15 / 17

jak by na to nie patrzeć rozpoczęła się już wojna w europie.już niedługo poleje się morze krwi a ile tej krwi będzie naszej to zależy od tego co teraz zrobimy i czy postawimy tamę temu najazdowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~PrawdaPrawdziwsza
+14 / 20

@MasterYoghourt Głupiś, ale masz do tego prawo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~the80
+6 / 10

@MasterYoghourt Czy owce się zgadują, żeby wyjść na pastwisko? Nie decydują pasterze. Tak samo jest z ludźmi, choć lewakowi może się wydawać, że jest bajkowo i "inaczej" - kilku cynicznych ludzi może kierować milionami. Historia to zapis takich akcji. Wystarczyło się jej nauczyć, powtarzam NAUCZYĆ (forma dokonana, a nie uczyć - forma niedokonana) w szkole.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MasterYoghourt
+6 / 8

@the80 Słabą masz pamięć, bo widzisz, to Amerykanie tak zdestabilizowali Irak, że stał się pożywką dla ISIS. To Amerykanie i UE odmawia zdecydowanej interwencji zbrojnej. To Amerykanie okazują jakaś dziwną bezsilność wobec zgrai heretyków, chociaż potrafili w moment obalić całe zorganizowane państwa jak Afganistan i Irak. Musisz się zastanowić w takim razie kto tak na prawdę pasie te owieczki ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R ragraf
0 / 2

Nie Ameryka ale Obama i demokraci czyli lewa strona. Przykre ale tak jest. Jak prezydentem zostanie relublikanin to w nich prz****rdolą. Ciekawe jak zapytaj się czy UE jedzie z nimi na wojnę to ile lewaków będzie protestowało przeciw użyciu siły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZuzkaJ
0 / 12

Mieszkam od 5lat w NL, od 2,5 roku moimi "sąsiadami" jest rodzina muzułmańska. Sąsiadami celowo napisałam w "" gdyż mają firmę przy naszym mieszkaniu, a właściwie to my mamy mieszkanie przy ich firmie. Wspólnie oba lokale(i my i turcy) wynajmujemy od Holendrów. Firmę mają dłużej niż my tam mieszkamy. Rodzina składa się tradycyjnie z mamy (42l) taty (48l) córki (25l) i dwóch synów bliżniaków (22l) Nie bronie muzułmanów, żydów ani nawet katolików. Ale wiecie co.... To są jedni z lepszych sąsiadów jakich mieliśmy i tu w NL i w PL
Kiedy otwarłam swoją firmę, sąsiadka przyszła obejrzeć, jest moją stalą klientką. Kiedy uszkodził mi się fotel, sąsiad (mają firmę meblową) wziął skórzany fotel do naprawy i dał mi drugi nowy za free. Kiedy była burza, i moje auto stało pod budynkiem z otwartymi szybami, a my byliśmy w pracy, pracownik sąsiadów (okazało się że brat auta nie zamknął) pozamykał mi wszystkie szyby.
Takie małe gesty, ale jednak. Dobrzy z nich ludzie.
Ostatnio rozmawiałam z sąsiadką na temat co się obecnie dzieje w Europie. Sevgi (tak ma na imię sąsiadka) powiedziała mi, że ona wraz z rodzicami przyjechała do NL jak miała 3-4latka, tak samo jej mąż, jej dzieci urodziły się tutaj w NL. Jest muzułmanką, wierzącą, praktykującą. Ale jest przede wszystkim człowiekiem, i dla niej nie ważne jest to skąd pochodzimy i jakiej jesteśmy wiary. Mamy być przede wszystkim dobrymi pomocnymi ludźmi. A to co się obecnie dzieje, brakuje jej słów i sama się tego boi.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Aru90
+8 / 12

@ZuzkaJ No to najwidoczniej natrafiłaś na normalnych muzułman, którzy robią podobnie jak zacytowany w democie powyżej, muzułmanin. I oni, ci muzułmanie mają prawo się bać, bo od tej dziczy będą mieć jeszcze bardziej przewalone niż chrześcijanie, za to że się zasymilowali i nie szerzyli islamu. I nie ma znaczenia to dla bydła, że urodzili się poza arabskimi krajami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~the80
+2 / 6

@ZuzkaJ Tacy ludzie, jak twoi sąsiedzi, to będą pierwsze ofiary, ku przestrodze innym muzułmanom. Chyba, że się "nawrócą" na radykalizm, aby ratować siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grunge
+5 / 5

@ZuzkaJ Turcy to akurat najnormalniejsi muzułmanie, od 500 lat przesiąkają europejską kulturą. Problem z nimi w Niemczech jest tylko i wyłącznie z powodu ich liczby. Taka ilość mniejszości narodowych po prostu musi rodzić problemy, bo im ich więcej jest tym mniej oni się asymilują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
+2 / 2

@ZuzkaJ Ci twoi sąsiedzi z pewnością zostali by wyklęci przez "prawdziwych" muzułmanów(czyt. niedo*ebanych fanatyków).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Robert_W
+4 / 6

Jestem przekonany że nadchodzi wojna w Europie.
Bardzo boję się, że moje przekonanie zostanie boleśnie przekute w rzeczywistość.
Niestety nie w jakimś odległym, mitycznym terminie. Tu i teraz. Za kilkanaście miesięcy.
Najbardziej przeraża mnie to, że wojna zostanie wywołana dzięki zielonemu światłu zapalonemu przez ekipy rządzące, których naczelnym obowiązkiem, istotą istnienia powinna być daleko idąca troska o dobro i bezpieczeństwo własnych obywateli, którzy dokonując demokratycznych wyborów przyznali owym rządzącym mandat reprezentowania swoich oczekiwań.
Boję się czegoś jeszcze gorszego. Że to nie tylko zielone światło. Boję się bezpośredniego zaangażowania wielkiej europejskiej polityki w proces zniszczenia istniejącego ładu i porządku.
Powód i cel takich działań wymyka się racjonalnemu rozumowaniu przeciętnego europejczyka.
Europa będzie w najbliższym czasie sceną dokładnie i w każdym szczególe, misternie przygotowanego spektaklu teatralnego, a właściwie dramatu bez tak zwanego happy endu…
Moje przemyślenia wynikają przede wszystkim z obserwacji wydarzeń związanych z szeroko pojętą sprawą „uchodźców”, których nieprzebrane tłumy bezproblemowo dostają się na teren Unii Europejskiej.
Istotą każdego suwerennego państwa, czy też tworu geopolitycznego są jasno wytyczone granice terytorialne. Z przerażeniem można skonstatować, że owe granice nie są absolutnie w żaden sposób chronione przez odpowiednie jednostki ochrony terytorialnej.
Już sam ten fakt może owocować nie bezpodstawnymi podejrzeniami kierowanymi wobec ekip rządzących i decydujących o każdym aspekcie dotyczącym bezpieczeństwa państwa czy też unii państw.
Nie do pomyślenia jest w cywilizowanym świecie, aby dowolnie liczebne grupy obcokrajowców bez jakichkolwiek problemów mogły przemieszczać się na teren państwa, którego nie są obywatelami.
Jest to możliwe tylko dzięki zaniechaniu jakiejkolwiek ochrony granic. Przypadek?
Nie wydaje mi się
Żadnej kontroli, żadnych dokumentów, żadnych deklaracji, absolutnie żadnych procedur bezpieczeństwa.
Dziwnie to koliduje ze szczegółową, drobiazgową i uciążliwą kontrolą swoich własnych obywateli na przykład podczas odpraw pasażerów na wszelakich unijnych lotniskach.
„Uchodźcy” natomiast teoretycznie czy nawet praktycznie mogą przenieść czy też przewieźć dowolną ilość nowoczesnej broni ( w tym chemicznej i biologicznej), oraz materiałów wybuchowych.
Kolejną bardzo niepokojącą sprawą jest skład osobowy, wiek, oraz wygląd owych „uchodźców”
Przytłaczająca większość to mężczyźni w sile wieku. Próżno by szukać wśród nich osobników zabiedzonych, wychudzonych, obszarpanych, noszących znamiona tortur i szeroko pojętej tułaczki związanej z działaniami wojennymi. To raczej dobrze odżywieni, ogoleni, modnie ubrani i ufryzurowani, zdrowi i ekspansywni islamscy bojownicy.
Odziani w modne, sportowe i drogie ubrania firm Puma, Adidas, czy też Nike. Odzienia, na które wielu naszych obywateli, pomimo, że od ponad półwiecza nie ma wojny zwyczajnie nie stać.
Próżno szukać większej ilości kobiet i dzieci. Myślę że te ostatnie grupy powinny stanowić gros prawdziwych uchodźców wojennych.
Próżno wreszcie wśród uchodźców szukać osób rannych czy też okaleczonych wojną, przed którą jakoby uciekają.
A co jeżeli jest to dobrze wyszkolony desant islamistów? Kawalerów bez rodzin i dzieci, którzy nie mają nic do stracenia a tylko do zyskania raj jako nagroda z tabunami dziewic za zabijanie niewiernych?
Okazuje się że europejskie armie są w stanie całkowitego rozkładu. Nie ma chyba drugiego tak rozbrojonego i bezbronnego regionu świata.
Kilkusettysięczna, wyszkolona armia fanatycznych asasynów, która tak naprawdę może z Europą zrobić co tylko zechce.
Jeżeli jest to faktycznie szczegółowo zorganizowana akcja, to zdobycie dowolnej ilości broni jest już zapewne również przygotowane. Ot choćby opanowanie jakiegoś dziwnym trafem słabo strzeżonego magazynu broni wojskowej.
Nie tak dawno świat obiegła tak zwana „Mapa ISIS” na której zaznaczono kraje, czy tez terytoria

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Robert_W
+2 / 4

Coś się pomieszało- oto ciąg dalszy moich przemyśleń:
...mające wchodzić w skład Państwa Islamskiego w roku 2016 bodajże. Znalazły tam się Niemcy, Francja, Hiszpania, Grecja, Czechy, Słowacja i jeszcze kilka innych europejskich państw. Wywołała owa mapa tylko uśmiech politowania wśród polityków jak i obywateli owych państw.
Okazuje się że wykonalność tego planu jest już na poziomie paktu Ribbentrop – Mołotow sprzed Drugiej Wojny Światowej.
Jest to tylko kwestią czasu.
O misternym planowaniu całej akcji mającej na celu wywołanie wojny wewnątrzeuropejskiej może świadczyć również niespotykane dotychczas zaangażowanie mediów głównego nurtu, które wybiórczo i w sposób godny propagandy Goebbelsowskiej przedstawiają cały proceder jako jak najbardziej korzystny dla europejczyków.
To również piętnowanie i wściekły atak na tych, którzy mają czelność zachować zdrowy rozsądek i nadchodzącemu kataklizmowi się przeciwstawiać.
To spoty filmowe przedstawiające oklaskiwanie kolejnej tury terrorystów wysiadających z pociągów na dworcach kolejowych w Niemczech.
To unikanie pokazywania rzeczywistych zachowań dziczy, jak chociażby brutalnej już okupacji greckich wysp.
To w kółko lansowane, antypaństwowe w swej istocie komentarze najbardziej strategicznych polityków unijnych.
Tylko w czasie ostatniego weekendu do samych tylko Niemiec przyjechało ponad dwadzieścia tysięcy, praktycznie samych mężczyzn w sile wieku.!!! Tylko w trzy dni !!! W takim tempie za trzy miesiące przybędzie ich ponad PÓŁ MILONA !!! Armia pięciuset tysięcy zapewne uzbrojonych już wtedy „po zęby” islamistów.
Czy jest w europie jakakolwiek armia mogąca się takiej fanatycznie nastawionej armii przeciwstawić?
Wszystko to świadczy o tezie postawionej wyżej- to misterny plan mający na celu zniszczyć europejski stan rzeczy w możliwie najszybszy i najskuteczniejszy sposób.
Unijni politycy często sprawiają wrażenie ociężałych umysłowo - można się o tym przekonać za każdym razem kiedy ślimaki zostają rybami na przykład… Ale wątpliwe jest to, że są aż tak krótkowzroczni ażeby nie widzieć tego co widzą inni, a co jest niestety oczywiste.
Stoimy u bram wydarzeń tak strasznych, że mogą przyćmić gehennę Drugiej Wojny Światowej. Zwłaszcza że wojna, która stoi już u naszych bram będzie prowadzona głównie z nami- cywilami.
Reasumując:
- granice państwa ( w tym przypadku zewnętrzne granice unii państw) są zupełnie niestrzeżone przez jakiekolwiek służby. Rzecz w świecie niebywała i chyba bez precedensu. Trudno sobie wyobrazić na przykład demokratyczny z pewnością kraj jakim jest USA, który nie strzeże zupełnie południowej granicy z Meksykiem. Świadczy to tylko i wyłącznie o udziale najwyższych europejskich polityków w spisku, mającym na celu diametralną zmianę rzeczywistości w Europiue
- skala, skład osobniczy, wygląd, wiek, roszczeniowość, brutalność ( Grecja) „uchodźców”
- wypowiedzi czołowych, najbardziej decyzyjnych polityków jakoby cały proceder był korzystny ze wszech miar dla Unii Europejskiej
- zaangażowanie czołowych mediów w propagowanie wizerunku „biednego” uchodźcy, piętnowanie i „faszystowanie” wszelakich obywatelskich postaw mających na celu zamanifestowanie swoich obaw, niepokojów i zwyczajnego strachu przed jakże oczywistym rozwojem sytuacji
- brak jakiejkolwiek skutecznej kontroli „uchodźców” czy to personalnej czy bagażowej
- angażowanie europejskich celebrytów w celu maskowania tak naprawdę antypaństwowych i antyobywatelskich działań.
- przyznawanie „uchodźcom” większych praw i przywilejów aniżeli rodowitym obywatelom.
Wnioski są delikatnie mówiąc niepokojące.
Europa została skazana na zagładę dotychczasowej kultury, porządku prawnego, państwowości, gospodarki i przede wszystkim bezpieczeństwa wewnętrznego.
Nie jestem w stanie wskazać celowości takiego stanu rzeczy.
Przypomina to całkowite lekceważenie poczynań III Rzeszy jawnie przygotowującej się do wojny z Europą. Pewnym można być tylko jednego. Jest to spisek mający na celu przebudowanie istniejącego porządku ge

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Robert_W
+3 / 5

i ostatnia część mojego komentarza:
porządku geopolitycznego tej części świata.
Pytanie – gdzie europejczycy, jako przyszli, rzeczywiści uchodźcy przed wojenną zawieruchą i prześladowaniami będą mieli „uchodzić”???
Rosja z pewnością zademonstruje nam jak powinna wyglądać ochrona swoich granic.
USA? USA Chętnie skorzysta na wojnie dozbrajając początkowo obie strony konfliktu, po czym w ramach obrony demokracji zaanektuje dożywotnio rozległe tereny europejskie co będzie dodatkową korzyścią polegającą na bezpośrednim graniczeniu swoich wojsk z odwiecznym antagonistą- Rosją.
Myślę, że o zasadności moich słów będziemy mogli przekonać się już w najbliższych miesiącach, kiedy to rozpocznie się hekatomba cywilizacji zachodniej jaką znamy…
Robert W

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C czarny147
+1 / 1

Brzmi to jak "NWO" - New World Order. Ja tez zastanawiam sie od dluzszego czasu, komu tak naprawde zalezy na destabilizacji europy? Wojna = $$$. Poza tym, najlepiej wprowadza sie konkretne zmiany w rejonie swiata po fakcie. W tym przypadku, wojna kulturalna bylaby maszynka do robienia pieniadzy i zapalnikiem do wprowadzenia radykalnych zmian. Masz racje. To zaboli europe i caly cywilizowany swiat. Najgorsze jest to ze Ci ktorzy te wojne spowoduja pochowaja sie w bunkrach i przeczekaja caly syf, kiedy ludnosc cywilna bedzie cierpiec za ich chore idee.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Aru90
0 / 2

Bardzo dobrze napisane Robert. Twój tekst powinien ktoś skopiować i uczynić z niego osobnego demotywatora. Powiedziałeś to, co podejrzewałem już od dawna. Jedyne zaskoczenie to jest to tempo jakie narzucili wykonaniu swego planu. Spodziewałem się, że potrwa jakieś 10-20 lat ta islamizacja i zaostrzanie-w imię bezpieczeństwa oczywiście- przepisów i inwigilacji zwykłych obywateli. A tu niespodzianka. Spieszą się jak by coś ich goniło.... co jeśli rzeczywiście coś ich goni i prawdziwi Władcy tego świata pogonili swoje marionetki? By przyspieszyli przedstawienie teatralne jakim jest historia ludzkości?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~marcin899
0 / 2

Dużo ludzi wie o co chodzi z tym, ale Politycy tego nie wiedzą bo są upośledzeni umysłowo ale po prostu nie chcą tego widzieć i podlizują się UE... To jest początek końca świata jaki znamy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Aru90
+1 / 1

Niektórzy politycy i dziennikarze na pewno nie widzą tego bo są zbytnio zindoktrynowani, ale zdecydowana większość z rozmysłem robi swoje. Wykonują po prostu zadania jakie przed nimi przedstawiono. Pytanie tylko brzmi....czemu tak się spieszą? Czyżby o czymś "szefostwo" się dowiedziało i zarządziło przyspieszenie planów by zdążyć przed....czymś.A może i Kimś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jenny12345
0 / 0

Akurat nasi politycy zachowują się na tle Europy bardzo w porządku :) Premier Kopacz próbuje nas wymigać od kwot stwierdzeniami, że Polska nie może udźwignąć wielu imigrantów, co jest cytowane w Zachodniej prasie jako skandaliczna postawa naszego kraju. Więc nie jest tak źle. Po prostu Niemcy nas szantażują, ale PROBLEM JEST GDZIE INDZIEJ. Problemem nie jest, jak rozdzielić 100 tys. imigrantów, tylko jak powstrzymać ich falę do Europy. Nie mamy "jaj", żeby za nielegalne przekroczenie granicy odesłać ich z powrotem i w tym leży problem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~stop_propagandzie
+1 / 1

Ludzie nie rozumieją, że Islam w wykonani Polaka (czy innego), to tak naprawdę moda, alternatywa dla KK (brak pośrednika) Włodi (raper) przeszedł na Islam, ale sam tłumaczył, że on nadaje mu rytm, ład i dyscyplinę. Przecież nie będzie latał ludziom głowy ucinać, ale Ci którzy tu przyjeżdżają prosto z krajów muzułmańskich, maja inne priorytety, ideologię, robią sobie państwo w państwie i czekają na IS, a w odpowiedniej chwili zaatakują Europę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Trenve
-1 / 3

Skąd uchodźcy mają pieniądze na podróż? Może stąd, że przed wybuchem wojny byli normalnie pracującymi ludźmi? To właśnie uchodźcy, nie imigranci zarobkowi. Polacy w czasie wojny też potrafili wydać ostatnie grosze na podróże.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Aru90
0 / 2

Ale coś nie pamiętam by od razu, na dzień dobry domagali się tego czy tamtego i wywoływali zamieszki. Nawet jeśli ci muzułmanie byliby uchodźcami, przy takim zachowaniu bym ich zawrócił w diabły. Skoro mają tyle energii i siły by wszczynać burdy to czemu, do jasnej ciasnej, nie walczą o swoje państwo?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jenny12345
-2 / 2

To są znowu jakieś historie spiskowe, i kompromitują środowisko antymuslimowe. Prawda jest taka że Ci ludzie łapią jakąkolwiek okazję żeby przedrzeć się do raju obiecanego - Europy Zachodniej. Oni mają tak bardzo w głowie to żeby się tu dostać że ryzykują życie i zdrowie własnych dzieci, czytałam wywiad z jakąś Afgańską parą i oni sobie zrobili dziecko w drodze do Europy, kto normalny zapładnia swoją żonę podczas takiej tułaczki, to jest chore i typowe dla tej kultury. Posługują się współczuciem jako narzędziem, a lgną tu oczywiście dla kasy, lepszego życia, bo sami go nie potrafią zbudować u siebie bo łatwiej się wysadzić. Wystarczy tych ludzi trochę poczytać czy pooglądać na youtube, dla nich ludzkie życie, a szczególnie kobiet i dzieci ma nikłą wartość. Będą nas szantażować emocjonalnie, takie jest ich podejście. My się oburzamy, że Izrael w nich bombki wali, kiedy oni potrafią kilkuletnie dziecko wysłać żeby się wysadziło, tam już się przekonali, a my to sprowadzamy do siebie i jeszcze się przekonamy. Szkoda że potem już człowiek nie wyjdzie bezpiecznie na ulicę. Btw. 100% gwałtów w Norwegii to dzieło osób o "innym pochodzeniu etnicznym xDD" czyli kolorowych, głównie na białych Norweżkach. Kto weźmie odpowiedzialność za wielką tragedię ludzką po ich przyjeździe tu, jak zaczną się morderstwa i gwałty? Ja proponuję żeby ci wielce humanitarni multikulciarze spojrzeli w twarz ofiarom islamistów i im takie coś powiedzieli, co głoszą bez wstydu w mediach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kk239
+1 / 1

Ci nie mogę uciekac do Państw ościennych w których nie ma konfliktów bo tam również narażeni są na prześladowania na tle religijnym. Dopóki żył Hussain i Kadafi było to trzymane w ryzach ale, że Amerykanie potrzebowali wojny do pobudzenia gospodarki to taki mamy tego efekt. Pamiętajcie Zachary i inni do was podobni, że nasz Wschodni sąsiad też może sprawic, że w cięzarówkach bedziecie ucikac do Hiszpanii i Portugalii i oni też się na was wypnął jak wy na tych ludzi. Kolego a co do środków, które mają na ucieczke to chyba zdajesz sobie sprawe, że ludzi Ci wyprzedają cały swój majątek a niejednokrotnie są to ludzie wykształcenie, inżynierowie, znający j angielski, którego wielu Polaków nie zna ze szkoły a z pracy w Angielskiej kanjpie bo zasłyszeli od Klientów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Korniki
0 / 0

Autor wpisu się pomylił. Nie skończy się to tym, że oni nas skolonizują tylko Azja razem z Europą wschodnią rozniosą tą dzicz. Tak to się skończy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truebaran
+2 / 4

https://secure.avaaz.org/pl/petition/PREZYDENT_I_SEJM_POLSKI_WZYWAMY_DO_SKUTECZNEJ_ODMOWY_PRZYJMOWANIA_UCHODZCOW_W_NASZYM_KRAJU/?fAIZKjb&pv=2
Udostepniac gdzie sie tylko da i co wazne-poprosic rodziny (zwlaszcza starsze pokolenie) o godzine czasu, pokazac im co sie dzieje w Europie, pokazac to, czego telewizja pokazac nie chce! Nas mlodych przekonywac nie trzeba, slepi nie jestesmy, mamy internet i potrafimy na wlasna reke zdobywac informacje, pokolenie naszych rodzicow jest oszukiwane przez telewizje, gdzie sprzedaje im sie klamliwy obraz rzeczywistosci!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aio
-1 / 1

Merkel ma nasrane we łbie. Mam nadzieję, że ją szybko odwołają w wyborach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Przemek90901
+1 / 3

Oglądałem wywiad z Muzułmaninem. Powiedział że zniszczą Europę od środka i zginie 50 mln Europejczyków. Właśnie przez takich ludzi jak Kopacz ludzie będą ginąć. Jak już Muzułmanie wejdą do Europy to z niej nie wyjdą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V valdizg
0 / 0

Kara Mustafa po przegranej pod Wiedniem powiedział, że jeszcze tu wrócą i wracają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem