Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
185 198
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~doktor84
+6 / 6

Sam nie jeden raz to zauważyłem. onet i wp bezczelnie manipulują komentarzami internautów! Kasują te nieprzychylne PO. Moje komentarze nawet już po opublikowaniu po jakimś czasie znikały (pojawiał się tylko komunikat, że są rzekomo 'niezgodne z regulaminem serwisu'. Kłamstwo!!! Zgodne to pewnie tylko takie, która chwalą słońce peru tuska, kopaczówkę i cały ten nierząd.

Propaganda gorsza jak za PRLu. Ludzie trzymajcie się i używajcie własnego rozsądku. Polecam też dla przeciwwagi inne źródła informacji, np. Radio Maryja, Trwam, Niezależna, wSieci, Deon. Nie jestem w 100% fanem tych mediów, ale na pewno dają dobre, bo alternatywne spojrzenie na rzeczywistość w stosunku do mediów głównego ścieku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bp2345
+1 / 1

I tu nasuwa się pytanie: czy jest możliwe aby powstał w internecie portal wolny od manipulacji i całkowicie niezależny od władz, gdzie liczyło by się zdanie większości? Tak czysto hipotetycznie pytam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
-2 / 2

I tu nasuwa sie pytanie: skad autor demota dowiedzial sie ze te komentarze wstawione pozniej, sa zmanipulowane?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~doktor84
+3 / 3

@piotrekolszewski0
Często zaobserowałem taki proceder, że przykładowo pod jakimś komentarzem pojawiają się oceny: po 15 min 50 ZA i 5 PRZECIW; po godzinie 200 ZA i 20 PRZECIW; po trzech godzinach 600 ZA i 60 PRZECIW.... i potem manipulacja, nagle, ten sam komentarz i ma oceny 50 ZA i 300 PRZECIW.
Niejednokrotnie już to zaobserwowałem, robi tak zarówno onet, jak i wp. Bezczelna manipulacja!!!! To są tuby propagandowe rządu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kolorowatolerancja
-4 / 4

39% ocenia dobrze pracę Dudy? Tak dużo?? To faktycznie musi być manipulacja. Albo z drugiej strony wybrali go nie dawno i utrzymuje wynik z wyborów. Za pół roku to będzie z 10%...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N konto usunięte
+1 / 3

@kolorowatolerancja ah Ty to masz poczucie humoru troliku :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~rhtdsjdjtsj
-1 / 1

A wy pisowskie "panienki" płaczecie jak ktoś coś niepochlebnego napisze o waszych ukochanych, że przemysł pogardy, itp - poczytajcie co wy, miłujący katolicy wypisujecie o innych. To dopiero jest przemysł nienawiści i pogardy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Socjaldemokrata
0 / 0

Pierwsze komentarze były zapewne wykupione lub był to nalot wynajętych hejterów. Później zaczęli komentować zwykii użytkownicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P paul123
-1 / 1

@Socjaldemokrata bzdury jakich mało... pierwsze komentarze pojawily sie od poczatku artykulu i przez kilka godzin zbieraly pozytywne oceny az do ilosc ok 1500lajków. Po godz 20 zostaly usuniete i od razu pojawily sie nowe komentarze z 600pozytywnymi ocenami. To swiadczy o tym ze te drugie byly wykupione.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem