Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
995 1014
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
L LosowyNumer4
+33 / 39

To nie absurd, tylko perfidna manipulacja. Media głównego ścieku mają ludzi za idiotów. Ale w dobie internetu ich czas pomału dobiega końca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
+1 / 5

@LosowyNumer4 raczej media nie głównego nurtu mają ludzi za idiotów skoro tak prymitywnym oszustwem próbują walczyć z CNN i wyimaginowaną poprawnością polityczną.Ani jedno, ani drugie zdjęcie nie było w CNN. Oba są dziełem grafików komputerowych- w rzeczywistości jego karnacja skóry jest gdzieś pomiędzy tymi zdjęciami- bez problemu znajdziecie oryginał w internecie. Oba są publikowane wyłącznie w internecie z zarzutem fałszerstwa wobec CNN- lecz nigdy nie były publikowane w CNN- chyba, że ustosunkuje się do tego oszustwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LosowyNumer4
0 / 0

@lech2 łatwo jest uwierzyć w to oszustwo. Ponieważ CNN ma skłonności do manipulowania faktami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
0 / 12

To nie absurd tylko kolejny internetowe oszustwo. Zarówno zdjęcie po lewej i po prawej jest dziełem grafików, ale żadne z nich nie było pokazywane w CNN. Wygląda na to, że jacyś rasiści walczący z wyimaginowaną poprawnością polityczną wyprodukowali tą fałszywkę. W rzeczywistości karnacja jego skóry jest gdzieś po środku tych obu zdjęć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 października 2015 o 12:37

P prezu800
+2 / 6

@lech2 czyli tzw. poprawność polityczna to mit i nie jest nigdzie stosowana (abstrahując od zdjęcia)?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
+2 / 4

@prezu800 oczywiście, że istnieje "poprawność polityczna" . Jednak w tym przypadku jest wyimaginowana. Nie przypisuj mi słów, które nie wypowiedziałem. Ten demot jest kolejnym przykładem rasistowskiej propagandy opartej na kłamstwie. Jakich wiele w internecie. Tyle, że "poprawnością polityczną" rasiści tłumaczą różnicę między ich kłamstwami, a faktami podawanymi przez "mainstreamowe" media. I w takich przypadkach jest wyimaginowana. Ja się temu dziwie- przecież tak prosto odszukać zdjęcie Afroamerykanina czarnego jak heban -mordercę, złodzieja itp. Po kiego jeszcze zdjęcia w fotoszopie podrasowywać na ciemniejszy odcień skóry.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomcio2416
-2 / 2

Mnie to nie dziwi. Jak tak dalej pójdzie to biali ludzie całkowicie wyginą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Charklip321
+3 / 3

@tomcio2416 Ale wiesz że to ten artykuł jest Fałszem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Nietolercja
+1 / 1

Nie dość, że morderca, to jeszcze czarny i co gorsze hipster.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar stachuW
-1 / 1

Tu wszedzie weszycie spiski i sie z tym zgadzacie ale jak spotkacie kogos kto bedzie mowil wam o NWO to wysmiejecie od oszolomow. Podwojne stantardy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem