Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
509 692
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~Ffhjkl
+23 / 23

Słaby dowcip. Żadna pielęgniarka by się nie śmiała, bo szczerze nawet by ją to nie obeszło. Jak masz pacjętów dziadków nie myjących się przez kilka tygodni, cuchnących alkoholem i innych to taki czy śmaki penis nie zrobi ci różnicy, byle nie śmierdział.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~realizm_nie_boli
+2 / 2

a świstak siedzi i zawija je w te sreberka Garamondzie... słaba z doopy historyjka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ciurtel
+2 / 2

Był kiedyś program o jakimś kolesiu, który miał maluśkiego penisika w spoczynku, za to we wzwodzie nieźle ponad przeciętną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sen21
+15 / 15

Bo mówienie o penisie w spoczynku nie ma najmniejszego sensu bo to zależy od setki różnych rzeczy ze stanem emocjonalnym oraz temperaturą na czele. Jeśli dany mężczyzna jest niezbyt pewny siebie i ma pokazać się nago np. lekarzowi to jego penis będzie mniejszy z powodu stresu. Wszelkie zaburzenia związane z wielkością penisa odnosi się do jego rozmiaru w pełnym wzwodzie bo tylko taki rozmiar jest obiektywny. A śmianie się z rozmiaru penisa jest tak samo kretyńskie i prostackie jak z rozmiaru biustu. Wszyscy tak pitolą naokoło o byciu wyjątkowym, indywidualnym itp. ale wystarczy że odbiegać od standardu i to na dodatek o ironio nie za włąsną sprawą tylko natury i nagle jest sie obiektem kpin. Załosny objaw prymitywnego myslenia człowieka jaskiniowego który na wszystko co inne/obce reagował agresją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Justyna1111111
0 / 0

Idealnie to opisałeś, zgadzam się w 100%!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~amperrr
0 / 0

A i tak zaraz zbiegnie się stado internetowych macho i zacznie na wszystkich hejcić że chyba wszyscy macie małego, bo oni to mają po 25cm :D

A jedyne kobiety, które mogą to potwierdzić, to ich matki i pielęgniarki z położnego które ich odbierały...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~adolf_putin
0 / 0

Żałosne...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem